Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 349 άτομα (37 μέλη και 312 επισκέπτες)

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Προς jaygatsby:Υπήρξε και καλύτερο.
Αυτή την στιγμή είναι όμως είναι πολύ καλό.

Προς magaret:ναι όντως είναι πολύ καλός ο Μαλάμος
και παραξενεύτηκα.
Όσον αφορά τις αποδείξεις σαν "και" παλιός σερβιτόρος με 2 παραμάνες
στους ώμους όταν πληρωνόμασταν από ποσοστά (όποιος ξέρει ανατριχιάζει)
πιστεύω κάτι,να δίνω απόδειξη παντού αλλά να μην παίρνω από κανέναν
για να με "αγαπάνε" στο "repeat".
Δεν είμαι καταστηματάρχης αλλά δεν μπορω να δεχτώ ότι το κράτος
θα κάθεται και θα εισπράττει,να πάει να δουλέψει κι αυτό!
(τι είπα τώρα) ;)
..και σερβιτορος εχω κανει,κι αυτο που΄πες λιγοι το΄πιασαν.. ;) Αραγε η Λωρα απο Αγκυρας,εμφανιζεται αποψε??Ενα γαλακτομπουρεκο στα 4,ειναι χαρμα..
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
τη Νικολ το "ζυμαρακι" απο κολωνου 30/λεωνιδου 28 οπως αποκαλει ο προεδρος, το εχουμε δει πουθενα;; μου ελειψε το σκασμενο!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Συναδελφοι ξερει κανεις ποια μπορει να ειναι σημερα.στο δροσοπουλου 97
Ευχαριστω
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
σε πλαίσια χθες μεγαλης στουντιοτσαρκας περασα απο καποια μπουρδελακια..
ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
59Α στο σαλονι βγήκε μια μαυριδερή κοπέλα με κανονικο σωμα με ωραιο αχλαδωτο κωλο συμπαθητικο προσωπο με μαυρα μαλλια που εφταναν λιγο πιο κατω απ τον ωμο της που τα ειχε πιασει με μια στεκα.στο στυλ μου θυμισε πολυ την εμμανουελα και την μπιανκα απο φυλης,μαλλον και αυτη τσιγγανορουμανα θα ειναι.ονομα δεν ρωτησα αλλα ενας συναγωνιστης μου ειπε οτι μαλλον ειναι μια αλεξανδρα απο λιοσιων
ΑΧΙΛΛΕΩΣ
48Β εκεινη την ωρα δουλευε η αλινα η λινα δεν ακουσα καλα την τσατσα.προκειται για μια ψηλη νεαρη κοπελα αρκετα αδυνατη με αντισεξουαλικο σωμα αλλα με ωραιο προσωπο.τα μαλλια της ηταν μαυρα ισια μακρια,τα ειχε πιασει αλογουρα.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ
166Β καινουρια κοπελα οπως μας ειπε η τσατσα.η χριστινα,αρκετα ελκυστικη παρουσια με ενα ροζ διχτυωτό φορεμα που εφτανε μεχρι τον κώλο της που τα αποκαλυπτε ολλα.τα βυζια της ηταν 2αρια στητα,ειχε ωραιο ερωτικό σώμα και κωλο γλυκια φατσα.τα μαλλιά της ηταν μαυρα σε στυλ καρε.
166α δυο κοπελες.η πρωτη που μου παρουσιαστηκε δεν την θυμαμαι καθολου επειδη μου ηταν εντελως αδιαφορη,η δευτερη ήταν η αννα,πρόκειται για μια 30αρα ετσι οπως την εκοψα με στητα 3αρια βυζια τα οποια τα τόνιζε μέσα απ το μίνι φόρεμα της κανονικο σωμα μετρια φατσα.τα μαλλια της ηταν μαυρα μακρια και τα ειχε πιασει αλογουρα... 


 

Επισκέπτης
H παλαιά Λώρα-Λώρι που δούλευε Διδύμου 20 με τσάτσο τον Άρη προ 5-6 ετών;
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
σε πλαίσια χθες μεγαλης στουντιοτσαρκας περασα απο καποια μπουρδελακια..
ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
59Α στο σαλονι βγήκε μια μαυριδερή κοπέλα με κανονικο σωμα με ωραιο αχλαδωτο κωλο συμπαθητικο προσωπο με μαυρα μαλλια που εφταναν λιγο πιο κατω απ τον ωμο της που τα ειχε πιασει με μια στεκα.στο στυλ μου θυμισε πολυ την εμμανουελα και την μπιανκα απο φυλης,μαλλον και αυτη τσιγγανορουμανα θα ειναι.ονομα δεν ρωτησα αλλα ενας συναγωνιστης μου ειπε οτι μαλλον ειναι μια αλεξανδρα απο λιοσιων
ΑΧΙΛΛΕΩΣ
48Β εκεινη την ωρα δουλευε η αλινα η λινα δεν ακουσα καλα την τσατσα.προκειται για μια ψηλη νεαρη κοπελα αρκετα αδυνατη με αντισεξουαλικο σωμα αλλα με ωραιο προσωπο.τα μαλλια της ηταν μαυρα ισια μακρια,τα ειχε πιασει αλογουρα.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ
166Β καινουρια κοπελα οπως μας ειπε η τσατσα.η χριστινα,αρκετα ελκυστικη παρουσια με ενα ροζ διχτυωτό φορεμα που εφτανε μεχρι τον κώλο της που τα αποκαλυπτε ολλα.τα βυζια της ηταν 2αρια στητα,ειχε ωραιο ερωτικό σώμα και κωλο γλυκια φατσα.τα μαλλιά της ηταν μαυρα σε στυλ καρε.
166α δυο κοπελες.η πρωτη που μου παρουσιαστηκε δεν την θυμαμαι καθολου επειδη μου ηταν εντελως αδιαφορη,η δευτερη ήταν η αννα,πρόκειται για μια 30αρα ετσι οπως την εκοψα με στητα 3αρια βυζια τα οποια τα τόνιζε μέσα απ το μίνι φόρεμα της κανονικο σωμα μετρια φατσα.τα μαλλια της ηταν μαυρα μακρια και τα ειχε πιασει αλογουρα... 


με καύλωσε άσχημα αυτό το πορνίδιο , επίσης ξέχασες να αναφέρεις στο Βιργινίας Μπενάκη την μιλφ Λίζα , αρκετά καλή για την ηλικία της ή μήπως δεν την αναφέρεις για το περιστατικό που συνέβει ;;;  :2funny:
 

maiden_maniac

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχουμε κανένα νέο από Μπάρμπαρα Βουλγάρα αδυνατούλα;
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Αν εννοεις την Μπαρμπορα Ιχα το στυλιαρι απο Φυλης 71, εδω και καιρο εργαζεται στο Χμπαρ και γενικα στα στουντιο της αλυσιδας με το ονομα Μαγια
ολες αυτες οι κριτικες αναφέρονται για αυτην η ειναι για την αλλη απο φωκαιας??
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Μαλλον ειναι για την ΜπαρμπΟρα απο Φωκαιας χωρις να ειμαι σιγουρος βεβαια.

Η ΜπαρμπΑρα Ιχαα δεν θυμαμαι να χει δουλεψει στο 71 οροφο. Στο ισογειο μονο δουλευε αν θυμαμαι καλα
και στο 92 αν εχω καταλαβει καλα απ τις κριτικες...λεω να την δοκιμασω στους γερμανους αλλα 50 ευρω ειναι πολλα για να πανε χαμενα..
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
και στο 92 αν εχω καταλαβει καλα απ τις κριτικες...λεω να την δοκιμασω στους γερμανους αλλα 50 ευρω ειναι πολλα για να πανε χαμενα..
Τουλάχιστον αν είχε  κάνα αυταρχικό με μαστίγια θα πήγαινε χαλάλι το πενηντάρικο!!!  :sunglasses:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.709
Πόντοι
22.785
και στο 92 αν εχω καταλαβει καλα απ τις κριτικες...λεω να την δοκιμασω στους γερμανους αλλα 50 ευρω ειναι πολλα για να πανε χαμενα..
ΕΣΥ γαμάς 20 φόρές τό μήνά εκεί θα κολλήσής; :rockon:
 

VZK

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπέρα, γνωρίζει κανείς αν είναι σήμερα Η Νικολέττα στο ΦΥΛΗΣ 69Α, αν γνωρίζει η αν παει καποιος ας μου πει γιατι θέλω να παω και μενω μακριά.Ευχαριστώ!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom