Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (29 μέλη και 238 επισκέπτες)

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Μπράβο κι από'μένα στους τιτανοτεράστιους υπερσυμπαντικούς εκπορθητές
και ενημερωτές της ηδονής (μπουρδελιάρηδες) που μας ενημερώνουν.
Το εννοώ...... :thumbsup:
Εγώ σαν μικρό σκουλήκι έρπομαι ακόμα αλλά όλο και κάτι μαθαίνω.
Σαν πρότυπο σας έχω όλους όσους αναφέρθηκαν αλλά και άλλους τόσους ακόμα
πλην του εαυτού μου,που πλέον δεν ξέρω ποιος είμαι με ότι έχω ακούσει.

;)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
αν σου πώ ότι και εγώ την περιμένω με αγωνία...ψέμματα θα σου πώ.
μου αρεσει που το πρωι ελεγε οτι ηταν διακοπες και το βραδυ ηταν στουντιοτσαρκα ταυτοχρονα μονο ο δασκαλος μπορει να τα κανει αυτα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
παραθέτω και ρομαντική φωτό απο τον πορνοανεμηστηρα - θηριο, θαυμα της τεχνολογίας, απο το Λιοσιων 76 οροφος... :helpplea:

www.imagebam.com/image/85f4e5268038824] [/URL]

μια όαση δροσιάς μεσα στην καυτή Αθήνα της παρακ΄μης και της οικονομικής και κοινωνικής απαξιωσης.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232
μου αρεσει που το πρωι ελεγε οτι ηταν διακοπες και το βραδυ ηταν στουντιοτσαρκα ταυτοχρονα μονο ο δασκαλος μπορει να τα κανει αυτα
γιατί το τον αποπαίρνεις τον κολλητό του ρουμανολάγνου???
μπορεί να έκανε τσάρκα μέσω skype  :2funny: :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
την πέτυχε και ο μπέμπας πριν 2 μέρες(νύχτες)εκαί
τι έγινε άλλαξε αλυσίδα αυτή?
Μαλλί πάντως άλλαξε κι είναι και πολύ πετυχημένη η νέα κόμμωση...
Έκανε κι ένα τατού στην πλάτη.

----------

Προχθές τη νύχτα Μεγ. Αλεξάνδρου 28 ήταν η Ειρήνα,η χοντρούλα με το κοντό μαλλί από Αλκιβιάδου...*
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232
παραθέτω και ρομαντική φωτό απο τον πορνοανεμηστηρα - θηριο, θαυμα της τεχνολογίας, απο το Λιοσιων 76 οροφος... :helpplea:

www.imagebam.com/image/85f4e5268038824] [/URL]

μια όαση δροσιάς μεσα στην καυτή Αθήνα της παρακ΄μης και της οικονομικής και κοινωνικής απαξιωσης.....
σας την έπεσε και δεν σας άφηνε να φύγετε ή άλλη κοπέλα (Ναταλιά) σε αυτό τον οίκο?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
παραθέτω και ρομαντική φωτό απο τον πορνοανεμηστηρα - θηριο, θαυμα της τεχνολογίας, απο το Λιοσιων 76 οροφος... :helpplea:

www.imagebam.com/image/85f4e5268038824] [/URL]

μια όαση δροσιάς μεσα στην καυτή Αθήνα της παρακ΄μης και της οικονομικής και κοινωνικής απαξιωσης.....

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
παραθέτω και ρομαντική φωτό απο τον πορνοανεμηστηρα - θηριο, θαυμα της τεχνολογίας, απο το Λιοσιων 76 οροφος... :helpplea:

www.imagebam.com/image/85f4e5268038824] [/URL]

μια όαση δροσιάς μεσα στην καυτή Αθήνα της παρακ΄μης και της οικονομικής και κοινωνικής απαξιωσης.....
Έπος. Γενικά στα μπουρδέλα οι ευρεσιτεχνίες είναι κορυφαίες.  :rockon:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
να συμπληρώσω στην ενημέρωση πριν γιατί ξέχασα, πως φεύγοντας μπήκα και στο Φ.40 όπου και περίμενα κάνα τέταρτο στο σαλόνι μέχρι να βγει από το δωμάτιο μία κοπέλα την οποία δεν έχω ξαναδεί εν ονόματι Αντριάννα, ελαφρώς ψιλή με καστανά μαλλιά στο ύψος των ώμων με μέτριο προς αδιάφορο πρόσωπο μεσαίο προς μικρό βυζί και α-α-άκολη..α ξέχασα και το Φ.66Δ ήταν με σβηστό λαμπάκι, κοινώς κλειστό!
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Μία «συνάντηση θάνατος»[/size]

έλαβε χώρα στο καφενεδάκι, «εκεί που "σκάει" η Τροφωνίου», μεταξύ εμού και του ZeroTolerance˙ με τον οποίο συναντηθήκαμε για πρώτη φορά. Λίγο αργότερα γνώρισα και τον xilnik μαζί με το ποδήλατό του.
Οι τρεις μας το λοιπόν ξεκινήσαμε για μία μίνι τσάρκα σε όσα σπιτάκια ήταν ανοιχτά εκείνη την ώρα.


21:37-22:30

Τροφωνίου 11 αριστερά (ισόγειο): Η Αννα˙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 20.
Τροφωνίου 11 δεξιά (όροφος): Η Κορίνα˙ μία νεαρή ρουμάνα, με καστανό ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, μικρό προς μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί, ωραίο κωλαράκι. Σε απλό. Πληρώθηκε...

9401790487_0125f7f150_c.jpg


9401795783_f298ff8b7a_c.jpg


9401793195_b3625f0a4d_c.jpg


Τροφωνίου 13 αριστερά (ισόγειο): Η Τζούλια˙ μία καστανή μεταmilf, με το μαλλί της έως τις πλάτες, μεσαίο στήθος, βαρύ κορμί. Σε απλό.
Τροφωνίου 13 δεξιά (όροφος): Εκεί δούλευε μία άλλη Τζούλια˙ με ξανθωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, μεσαίο στήθος, κορμί με πιασιματάκια. Σε απλό επίσης.
Βέργας 6 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Σοφία. Μόλις είχε μπει δωμάτιο και φύγαμε για δίπλα.
Βέργας 6 δεξιά (ημιυπόγειο): Η Ρίτα˙ μία milf με ξανθό ίσιο μαλλί μέχρι τις πλάτες, μέτριο χαμογελαστό πρόσωπο, μεσαίο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) βαρύ κορμί. Απλό.
Βέργας 2: Η τσατσά μας είπε ότι έκλειναν. Δούλευε η ελληνίδα Νάντια˙ μία «ξανθιά, milf, με μεγάλη περιφέρεια» όπως μου είπε ο xilnik.
Λιοσίων 78 (ισόγειο): Η Μαργαρίτα, από  τον όροφο στη Φυλής 109˙ ψηλή, με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι σχεδόν τη μέση, έκφυλο πρόσωπο, μεσαίο ενισχυμένο στήθος, χυτές ποδάρες. Απλό.
Λιοσίων 76 δεξιά (όροφος): Δύο κοπέλες: Η Ναταλία˙ μία αδύνατη νεαρή με καστανό μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, όμορφο προσωπάκι, μικρό στήθος˙ και η προmilf Μελίνα˙ με μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, μεσαίο στήθος, γεμάτο κορμί. Αμφότερες σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Χωματιανού 11 δεξιά (όροφος): Δούλευαν επίσης δύο κοπέλες, όμως με απλό πρόγραμμα: Η Αντζελα˙ μία χοντρούλα μελαχρινή˙ και η Ιζαμπέλα˙ μία καστανή αδύνατη .
Χωματιανού 11 αριστερά (ισόγειο): Η Τάνια˙ με κατσαρό ξανθό μαλλί μέχρι τις πλάτες, όμορφο πρόσωπο, μεσαίο στήθος και «αφράτο κώλο» όπως είπε ο Zero. Απλό πρόγραμμα για την κοπέλα.

Σε αυτό το σημείο "η εξουσία" μας άφησε για να "τιμήσει" τη Μελίνα. Συνεχίσαμε οι δυο μας σε...
Λιοσίων 91: Δούλευαν δύο κοπέλες: Η Βικτώρια˙ με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, πολύ μικρό στήθος και πολύ αδύνατη˙ κι η Στέλλα˙ μία καστανή με το μαλλί της μέχρι τους ώμους, μεσαίο στήθος, γεμάτο κορμί. ΚΩΛΟΣ (για τη Βικτώρια σίγουρα, για τη Στέλλα δεν είπε κάτι η τσατσά)
Προύσης 22: Δούλευε η ψηλή, παχουλή milf Αλίκη που εργάζεται και πρωί στον συγκεκριμένο οίκο (πριν 3 χρόνια ήταν στο Περγάμου αφήνοντας καλές εντυπώσεις, σύμφωνα με τον xilnik)˙ με καρέ καστανό μαλλί, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, βαρύ κορμί (φορούσε μεσοφόρι) Σε απλό.
Κνίδου 18: Η Ελενα˙ μία μεταmilf με καστανό ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, και στόμα με εξαιρετικά προβληματική οδοντοστοιχία, μεγάλο στήθος, καλοζωισμένο κορμί. Απλό.

Εξω από το καφενεδάκι μας βρήκε ο Zero και μετά από σύντομη συζήτηση χωρίσαμε: Εγώ πήγα για την Κορίνα, ο Xilnik προς Φυλής και ο Zero (μάλλον) σπίτι του.

Υστερόγραφη παρατήρηση: Τα παιδιά ζητάνε δημόσια συγγνώμη απ' τον Farkeli για το γεγονός ότι πίστευαν πως εκείνος και εγώ ήμασταν το ίδιο πρόσωπο.
Στερνά καλά, όλα καλά. :)

[...]
Υ.Γ (...) Σμιρνι,αμαντεους και φανουρης,τα σχολια περιττα οσον αφορα την ενημερωση
Σ' ευχαριστώ απ' τη μεριά μου. :)

Tην ενημέρωση την ξαναγράφω [...]
Αυτό και μόνο λέει πολλά!

[...]
Ισότιμο μπράβο σε όλους του μέγιστους (Φανούρη,Σμύρνη,Ξιλνίκ,Αμαντέους,Προφεσορίξ)
[...]
Σ' ευχαριστώ απ' τη μεριά μου.

«Αυτό το έγραψα και παραπάνω...>:(
Εντάξει μωρέ διαφέρουν! Στο πρώτο έβαλα ένα εμότικον. :grin: »

Το να γράφεις ενημερώσεις και κριτικές για τους Οίκους του δεκάρικου και του εικοσάρικου, έχει ένα μεγάλο πλεονέκτημα: Δεν σε κυνηγάνε να σε γαμήσουν οι νταβατζήδες.
[...]
Πάλι καλά! Μόνο αυτό θα μου έλειπε! :2funny:
Πάντως (παλιότερα) είχα κάνει ενημερώσεις/κριτικές και για τα στούντιο, χωρίς ευτυχώς να εκδηλώσει κάποιος την επιθυμία να με "γαμήσει"˙ βέβαια δεν μπορώ να ξέρω τί θα γινόταν εάν συνέχιζα στα εν λόγω ιδρύματα...
Τελικά έχει και τα καλά της η μικρή κατηγορία.

[...]
Κολωνού 11Β: η τσαμπουκαλού Μαρία, γεματούλα, βγήκε με ζόρικη εμφάνιση (σκισμένο κοντό τζίν κ.α.)
[...]
:2funny:
Είναι τσαμπούκι, έτσι;

[...]
αυτά από εμένα φίλοι μου (...) (παίζει να μείνω άνεργος :o)
[...]
Ωραία ενημέρωση!
Οσο για το δεύτερο, εύχομαι να μην γίνει ποτέ.

[...]
Κολωνου 30 δεξια (ισογειο): (...) Αννα (...) την εχω σε εμπαργκο επειδη κραζει οταν σε βλεπει να μην μπαινεις
[...]
Εκτός και εάν είσαι μιας κάποιας ηλικίας... :rolleyes:
Ωραία ενημέρωση. :thumbsup:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232
Λιοσίων 78 (ισόγειο): Η Μαργαρίτα, από  τον όροφο στη Φυλής 109˙ ψηλή, με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι σχεδόν τη μέση, έκφυλο πρόσωπο, μεσαίο ενισχυμένο στήθος, χυτές ποδάρες. Απλό.
Λιοσίων 76 δεξιά (όροφος): Δύο κοπέλες: Η Ναταλία˙ μία αδύνατη νεαρή με καστανό μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, όμορφο προσωπάκι, μικρό στήθος˙ και η προmilf Μελίνα˙ με μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, μεσαίο στήθος, γεμάτο κορμί. Αμφότερες σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
καταρχήν όπως θα είδες δεν υπάρχει Λιοσίων 78 , αλλά όπως γράφει και στην πόρτα Λιοσίων 76β και θά πρέπει να διωρθωθεί και στον κατάλογο.
έχω την αίσθηση ότι η Μελίνα κάνει κώλο και όχι άκα , ενώ η Ναταλία άλλες φορές το ανακοινώνει το άκα και άλλες όχι
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
καταρχήν όπως θα είδες δεν υπάρχει Λιοσίων 78 , αλλά όπως γράφει και στην πόρτα Λιοσίων 76β και θά πρέπει να διωρθωθεί και στον κατάλογο.
έχω την αίσθηση ότι η Μελίνα κάνει κώλο και όχι άκα , ενώ η Ναταλία άλλες φορές το ανακοινώνει το άκα και άλλες όχι

Καύλα η μελίνα , μια από τις λίγες μιλφ που με βάζουν σε σκέψεις , βασικά προμιλφ .. η άλλη είναι η Ιρα ταταρα !!
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
καταρχήν όπως θα είδες δεν υπάρχει Λιοσίων 78 , αλλά όπως γράφει και στην πόρτα Λιοσίων 76β και θά πρέπει να διωρθωθεί και στον κατάλογο.
[...]
Γκρρρ! Και εγώ έτσι ήξερα, κι έτσι τα περιέγραφα πάντα...

[size=11pt]Saludos [/size]
[...]
115) Λιοσίων 76 αριστερά (ισόγειο): Κλειστό.
116) Λιοσίων 76 δεξιά (όροφος): Δύο κοπέλες: Η Ναταλύ˙ μία αδύνατη κοπέλα με καστανοκόκκινα μαλλιά πιασμένα σε κοντή αλογοουρά, ανάγλυφα χείλη, μικρό στήθος, αδύνατη, μ' ένα ψεύτικο ταττού (μάτι) στο δεξιό μπράτσο. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 20, και η Μελίνα˙ με το μαύρο μαλλί της πιασμένο ψηλά στο κεφάλι, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, λίγο πιο γεροδεμένη. ΚΩΛΟΣ και ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 20 επίσης.
117) Λιοσίων 76 δεξιά (ισόγειο): Κλειστό.
[...]
Κάποιος (ξέρει αυτός) με "πήρε στον λαιμό του"! >:(
Φυσικά αστειεύομαι! ;)

[...]
έχω την αίσθηση ότι η Μελίνα κάνει κώλο και όχι άκα , ενώ η Ναταλία άλλες φορές το ανακοινώνει το άκα και άλλες όχι
Εκτός από τα παραπάνω που παραθέτω, από παλαιότερη ενημέρωσή μου, η Ναταλία μου είπε (βλέπεις; Η δύναμη της συνήθειας...) μας είπε, ότι και οι δύο κάνουν ελεύθερο στοματικό.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Τυπε το γλύψιμο πολλοί αγάπησαν το γλυφτη ουδείς.
Ελεος get a life
Κάποιος να τον μιουταρει δεν πάει άλλο έχει γεμίσει σάλια το σαιτ
Ωωωω έξοχε και πολυβραβευμένε "συναγωνιστή" γιατί το λες αυτό; :2funny:

(βοηθάω στο σελιδοκατηφόρισμα ο ταπεινός)
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Το να γράφεις ενημερώσεις και κριτικές για τους Οίκους του δεκάρικου και του εικοσάρικου, έχει ένα μεγάλο πλεονέκτημα: Δεν σε κυνηγάνε να σε γαμήσουν οι νταβατζήδες.
Κυριε Πύραυλε σας νιώθω (δεν τίθεται θέμα υποστήριξης) αλλά δεν μπορώ να καταλάβω κάτι.
Αν και δεν είδα τελικά να σας κυνήγησε κανείς,γιατί όταν κάποια κριτική είναι κακή
πρέπει να βγάλουμε τον πελάτη στην "σέντρα" και να τον ξεσκίσουμε;
Σε τι μας νοιάζει (ας πούμε) το τι θα πει;γιατί πεταγόμαστε να τον διαψεύσουμε με στόμφο;
"μόνο" το μαγαζί δεν πρέπει να πετάγεται λογικά;
οι λοιποί δεν θα έπρεπε να περιοριστούν "μόνο" σε απλή συμφωνία ή διαφωνία (και πολύ είναι);

Ήμαρτον δηλαδή!

Σόρρυ για το  :offtopic: αν και απλά απαντώ στο μέλος.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
καταρχήν όπως θα είδες δεν υπάρχει Λιοσίων 78 , αλλά όπως γράφει και στην πόρτα Λιοσίων 76β και θά πρέπει να διωρθωθεί και στον κατάλογο.
έχω την αίσθηση ότι η Μελίνα κάνει κώλο και όχι άκα , ενώ η Ναταλία άλλες φορές το ανακοινώνει το άκα και άλλες όχι
Εγώ δεν έχω την αίσθηση αλλά είμαι σίγουρος ότι η Μελίνα δίνει κώλο.
;)
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
[size=11pt]Μία «συνάντηση θάνατος»[/size]

έλαβε χώρα στο καφενεδάκι, «εκεί που "σκάει" η Τροφωνίου», μεταξύ εμού και του ZeroTolerance˙ με τον οποίο συναντηθήκαμε για πρώτη φορά. Λίγο αργότερα γνώρισα και τον xilnik μαζί με το ποδήλατό του.
Οι τρεις μας το λοιπόν ξεκινήσαμε για μία μίνι τσάρκα σε όσα σπιτάκια ήταν ανοιχτά εκείνη την ώρα.
Άρα είχατε ραντεβού,εγώ αυτό καταλαβαίνω. :thumbsup:
Τώρα για την ενημέρωση τι να πω;όπως πάντα έξοχη και κορυφαία.
Επειδή σέβομαι τον Φανούρη πολύ σαν Φανούρη (σαν άνθρωπο δεν τον έχω δει) θα πω ότι αποτελεί πρότυπο
για τους μπουρδελιάρηδες γιατί ξέρει και του το έχω πει με π.μ ότι άλλοι 4 άγνωστοι που πέτυχα παλιά
μου είπαν ψέμματα ότι ήταν αυτός. :2funny:
Όταν μιλήσαμε λοιπόν με π.μ τον πίστεψα (δεν το ξέρατε αυτό ε;) και δεν του έλεγα "σάλια βαπτίσματος"
(όπως κάνουν άλλοι με'μένα).
Μπορεί να σας διαβεβαιώσει ο ίδιος.
Μπράβο Φανούρη για μια ακόμα φορά λοιπόν!
:grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom