Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 122 άτομα (7 μέλη και 115 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
οχι σημερα παραδόξως ηταν ηρεμη και μας αφησε να φυγουμε.....
περιεργο....

πολυ σωστο μωρο παντως το Ναταλακι! το μονο αρνητικο, οτι εχει ενα μεγαλουτσικο σημαδι απο την καισαρικη, το οποιο στο σαλοναρισμα με αυτα τα δικυωτα που φοραει, δε φαινεται! Αν παντως δεν εχετε προβλημα με κατι τετοια, και δεν κυνηγατε το αψεγαδιαστο, ειναι πολυ καλη.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...
Αν και δεν είδα τελικά να σας κυνήγησε κανείς,...
...

Τα κύρια υβριστικά - απειλητικά μηνύματα του νταβατζή αρχιδο-τελη προς εμένα, έχουν σβηστεί από το site.

Απέμειναν αυτά:

Ακομα δεν ειδες τιποτα πουστρο-πυραυλακο!!!

Εχεις πμ., παρολο που θα του αξιζε, δεν μπορω να το κανω!!!

<<γιατί ο κ. αχρηστο-τέλης είναι σε παραλήρημα και θέλει να με γαμήσει...>>     Τα πουστικα αλλου λαμογιο!!!

Εκτός από τα παραπάνω που είναι φανερά, ο αρωστο-τέλης έκανε παρασκηνιακή εκστρατεία ώστε να εξοβελιστώ από το site.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Εγώ δεν έχω την αίσθηση αλλά είμαι σίγουρος ότι η Μελίνα δίνει κώλο.
;)

Πρέπει να τον δίνει γιατι τον είδα πολύ δουλεμένο...
επίσης είχε και λίγες κωλότριχες, πράγμα που εμένα με καυλώνει πολύ! :grin: :uglystupid:

έχω την αίσθηση ότι η Μελίνα κάνει κώλο και όχι άκα , ενώ η Ναταλία άλλες φορές το ανακοινώνει το άκα και άλλες όχι

ρε συ γινεται την σημερον ημέρα να κάνει μια κοπέλα της δουλειας κώλο και ΟΧΙ ακα???? :think:
εμένα πάντως μου έκανα [size=14pt]ακα τρομπονι [/size] και για αυτο την επέλεξα, αλλιως σιγά μην εμπαινα.... ;)
Ααα! δινει και γλωσσοφιλα για τους φαν το ειδους...
198070_299994816785290_715226021_n.jpg



ΥΓ. θερμη παρακληση προς τους φιλτατους Πυραυλο και σκουμπι να μην αναπαραγουν και αναμασάνε την διένεξη με τον αριστο-τέλη στο παρων θρέντ, αλλιως θα αναγκαστώ να διαγραψω μηνύματα
ευχαριστώ, καλημερα
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.709
Πόντοι
22.785
λίγες κωλότριχες, πράγμα που εμένα με καυλώνει πολύ!

ΕΓΡΑΨΕΣ ..............  :rockon:
Τί μού κάνης τώρα ???? βρήκες τήν ώρα  :headbang: :headbang:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.709
Πόντοι
22.785
:think: Λίγες είπαμε  :headbang: :headbang:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.709
Πόντοι
22.785
Ξέρης ένα άπόγευμα πού έγλειφα τό μουνάκι τής κορασίδος Βικτωριας τά γέρικα
δοντάκια μου τυχαία ίχνηλατήσανε μία τριχούλα στήν πύλη τού Αχέροντα ,
βέβαια ό Αχέρων είναι ό ποταμός χωρίς χαρά , αλλά έδω συνέβη άκριβώς τό άντίθετο .
καί μόνο πού τήν ιχνηλάτησα ξερόχυσα !!!!!!!
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
Ο Σκουμπι ξεροχυνει με κατι τετοια..  :S
12_275.jpg


Και σεις ετσι μερακληδες ειστε?  :grin:

τυπε καλα ειναι να εχεις και κανενα τουφεκι μαζι σου εκει.γιατι απο'κει μεσα ποτε δεν ξερεις τι μπορει να πεταχτει  :S
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
1)Πρέπει να τον δίνει γιατι τον είδα πολύ δουλεμένο...
επίσης είχε και λίγες κωλότριχες, πράγμα που εμένα με καυλώνει πολύ!

2)ΥΓ. θερμη παρακληση προς τους φιλτατους Πυραυλο και σκουμπι να μην αναπαραγουν και αναμασάνε την διένεξη με τον αριστο-τέλη στο παρων θρέντ, αλλιως θα αναγκαστώ να διαγραψω μηνύματα
ευχαριστώ, καλημερα


1)Ναι τον δίνει σίγουρα! ;)
Εμένα θα μου άρεσε παραπάνω (όπως κι όλες) αν είχε πυκνή μουνότριχα από μπροστά
μέχρι και την πίσω οδό της.
Το γαμήσι μου τότε γίνεται πολύ πιο απολαυστικό και αυθεντικό.


2)Από εμένα το θέμα τελειώνει εδώ μετά την παρέμβαση της αρχής (οκ ζέρο μαν-σωστός).
Έγραψα μόνο και μόνο ότι πίστευα γιατί ένιωσα ότι δεν έπραξε κακώς ο Πύραυλος
γράφοντας έτσι σατυρικά,λειτουργεί έτσι επί σειρά ετών και τον έχουμε αγαπήσει για αυτό.
(αφήστε που δεν με επηρεάζει τι γράφει ο καθένας)
Δεν αναμάσησα τίποτα όμως,απλά ρώτησα κάποια πράγματα και πήρα θέση υπέρ του Πυραύλου.
Τα λέμε όταν ξαναμπώ για ενημέρωση γιατί τώρα έχω κάτι δουλειές,να είστε όλοι καλά!
:grin:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Ξέρης ένα άπόγευμα πού έγλειφα τό μουνάκι τής κορασίδος Βικτωριας τά γέρικα
δοντάκια μου τυχαία ίχνηλατήσανε μία τριχούλα στήν πύλη τού Αχέροντα ,
βέβαια ό Αχέρων είναι ό ποταμός χωρίς χαρά , αλλά έδω συνέβη άκριβώς τό άντίθετο .
καί μόνο πού τήν ιχνηλάτησα ξερόχυσα !!!!!!!
Απλώς υποκλίνομαι για αυτήν την τόσο γλαφυρή,την τόσο cult,την τόσο άρτια παρομοιασμένη και συνάμα παραστατική περιγραφή σας.Τα σέβη μου,συνεχί(υ)σθε το υπέρτατο πόρνιασμα.... :rockon:  :rockon:  :rockon:  ;)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Υστερόγραφη παρατήρηση: Τα παιδιά ζητάνε δημόσια συγγνώμη απ' τον Farkeli για το γεγονός ότι πίστευαν πως εκείνος και εγώ ήμασταν το ίδιο πρόσωπο.
Στερνά καλά, όλα καλά. Smiley

ρε είστε άμπαλοι; Ο Φαρκέλι ρε είναι ποιητής του έρωτα! Καμία σχέση με τον πεζό Φανούρη (σόρρυ Φανούρη αλλά έτσι είναι)

Είναι τσαμπούκι, έτσι;

είναι όντως έτοιμη για καυγά. Δωμάτιο λέγει τίποτα;

Ωραία ενημέρωση!
Οσο για το δεύτερο, εύχομαι να μην γίνει ποτέ.

ευχαριστώ Φανούρη. Η αλήθεια είναι ότι σε σχέση με την προηγούμενη εβδομάδα τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα, απομακρύνθηκε ο φόβος της ανεργίας αλλά συνεχίζει να υπάρχει. Ελπίζουμε για το καλύτερο, προετοιμαζόμαστε για το χειρότερο.

ρε συ γινεται την σημερον ημέρα να κάνει μια κοπέλα της δουλειας κώλο και ΟΧΙ ακα???? Hmmm....
εμένα πάντως μου έκανα ακα τρομπονι και για αυτο την επέλεξα, αλλιως σιγά μην εμπαινα.... Wink
Ααα! δινει και γλωσσοφιλα για τους φαν το ειδους...

ρε μπορεί να φοβάται μην κολλήσει τίποτα.

Ο Σκουμπι ξεροχυνει με κατι τετοια..  :S
12_275.jpg


Και σεις ετσι μερακληδες ειστε?  :grin:

και εμένα μου αρέσουν οι τριχούλες. Ψάχνω για νεαρό δασύτριχο πορνικό μουνάκι για να έχω την αίσθηση ότι γύρισα ξανά στα φοιτητικά μου χρόνια και γαμώ βλάχα φοιτήτρια.  :rockon: :rockon:

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πριν από λιγο στη φυλης
136 λεπτη μελαγχροινη κοπελα,σχετικα ψηλη,με μαυρο φουστανακι.Εμφανισιακα φερνει καπως στην κορινα από αχαρων 106 και κεφαληνιας 75,διχως την μεγαλη περιφερεια της
Η νταιανα για την οποια πηγα σημερα,δεν ηταν εκει
134 ισογειο η ξανθια τζεσικα
84β καστανο κοντοπουτανο,αρκετα γλυκο και τσαχπινικο αλβανικης προελευσης πιθανον,όπως και αρκετα απ τα κοριτσια που ειδα
65β αντζελινα,ξανθια με κανονικο λεπτο σωμα,γλυκια παρουσια,κανονικο υψος
80 δυο κοπελες,η μαρια η ποντια και μια καστανη λεπτη,πιο σωστα αδυνατη κοπελα,πιθανον τζεσικα τα ονομα της
66α η θρυλικη ρενατα του αξεπεραστου hotscorpios.Aν και εχουν περασει πολλα χρονια από τοτε που την ειχα πρωτοδει και δοκιμασει στον οροφο της φυλης  71,εξακολουθει να διαθετει αυτό το κολασμενο σωμα,συνδυασμενο με το βαδισμα της ελαφινας
Η καλυτερη παρουσια στην φυλης μαζι με την ιλονα/ευτερπη λαο την ανκα από φωκαιας 25 που ειδα σημερα
Φωκαιας
17 η ελενη του errikoy  :)
19 απαραδεκτη τροφαντη mlf που δεν μας εχει συβηθισει αυτό το σπιτι
25β η ξανθια υπεροχη ανκα
27β ισογειο μαρια ,το ξανθο κοντοπουτανο
27β οροφος η μελαγχροινη κοντοπουτανη ελενα με το μεγαλο στηθος
Αχαρνων 85 ευα,καστανοξανθη μετρια ως και αδιαφορη mlf
Αγκυρας
12α λωρα,η ξανθια τσεχα αδυναμια του zero,αρκετα βελτιωμενη εφανισιακα
12β η μινιον ξανθια αλεξανδρα

Διδυμου
7α η αννα/ιλονα,πολύ ελκυστικη
7β η αντριαννα,μελαγχροινη μ επισης καλο λεπτο κορμι με τα γυαλακια
8α λεπτη καστανη κοντοπουτανη αλλα αδιαφορη εμφανισιακα κοπελα

8β η εμι προφανως από φυλης 71 και 80
16α λιλιαν και μαρινα
18α παχουλη μελαγχροινη παντελως αδιαφορη mlf
20 μιλα,ξανθια ενδιαφερουσα mlf με αξιολογο κορμι
Ολοκληρωνοντας τη βολτα ημουν αμφιταλαντευομενος σε μια επιστροφη στο σπιτι ,και σε μια καταθεση στη τζουλια από φυλης 109α
Τελικα επελεξα το δευτερο και δεν το μετανοιωσα,περνωντας πολύ ομορφα,και το κυριοτερο λυτρωμενος και σωματικα και ψυχολογικα,αφου η συνεδρια ηταν πληρως επιτυχημενη
Και μια μικρη αναφορα για τον Φανουρη,μιας και ηταν η πρωτη μας γνωριμια χτες
Η παρουσια του επιβεβαιωσε πληρως αυτό που βλεπουμε στο διαδικτυο,δηλαδη ένα μορφωμενο,ευγενικο και καλοπροαιρετο ανθρωπο
Αν λοιπον ταυτιζαμε τον στρατηγο με το φανουρη,αυτό ασφαλως και αποδειχτηκε λαθος,σε καμια περιπτωση όμως κακο,το να σε ταυτιζουν δηλαδη μ έναν ανθρωπο με τετοια χαρακτηριστικα
Όπως και να εχει όμως ,ο farkeli ειχε δικιο ,και συγγνωμη φυσικα και από μενα
Y.Γ Σημαντικη επιτυχια και για τον zero,που επεισε τον Φανουρη σε μια γνωριμια μαζι μας,που πιστευω θα εχει και συνεχεια κυριως σε ανθρωπινο και φιλικο επιπεδο που εχει και μεγαλυτερη σημασια

 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
απογευματινη τσαρκα στην φυλης με 3 καταθεσεις.στην γωνια φυλής και φωκαιας πετυχα τον τσαροπροεδρο μαζι με τον μπιλυ7,μαζι τους ηταν ενα αλλα ατομο με γυμνασμενους μυς,μπορει να ηταν ο μπεμπας μιας και εχει γραψει οτι ειναι στις ειδικες δυνάμεις..
ΦΥΛΗΣ
61 η αλεξανδρα με καστανοξανθο μπουκλε πλεον το οποιο έφτανε λίγο πιο κάτω απ τους ώμους.αυτη η κόμμωση της πάει πιο πολυ.μαλιστα παρατηρησα και ενα νεο τατουαζ αν προσεξα καλα στο δεξί σημειο της κοιλια της πανω απ το στρινγκ της.μαλιστα την ωρα που παρουσιαζοταν βγηκε ενα γλυκύτατο κουταβι και σουλάτσαρε στο σαλονι.μου ειπε οτι ανδεν περασω θα μου δαγκώσει τον μπουτσο.
67 αλησια.η ξανθια κοντή αδυνατη με τον κολασμένο κωλο αλλα με την σκύλε φατσα.ειχε και ενα τατουαζ στο δεξι πλευρο της λιγο πιο πανω απ τον κωλο της.
59 η αντινα με τις τορπιλες και την σκυλε φατσα.σημερα τα ειχε πιασει κοτσο και δεν της πηγαιναν καθολου
84α το μελαχρινο πιπίνι αντριαννα.
84β καινουργια αφιξη στο μαγαζι συμφωνα με την τσατσα,η πατρισια.προκειται για ενα γλυκυτατο πιπινι 19 χρονών κανονικο σωμα,γαματο κωλο μικρα στητα βυζακια καστανα μαλλια σε στυλ καρεδακι και πανεμορφα σκουροχρωμα πρασινα ματια.δοκιμαστηκε θα ακολουθησει κριτικη.η καταγωγη της είναι απ την ρουμανια και η επιδερμιδα της ειναι λευκη...
109 οροφος.η τζουλια,κανονικο σωμα αλλα με προσωπο που ηταν απ τα χειρότερα που εχω δει.τα μαλλια της ηταν μαυρα κοντα μεχρι τον ωμο
56.η γνωστη νταιανα.δοκιμαστηκε για εκτη και τελευταία φορα.μαλιστα μου ειπε οτι ειμαι προβληματικος επειδη κανω καθε φορα κανενα τέταρτο να τελειώσω,επειδη οι αλλοι τελειωνουν στο 5λεπτο και οτι στα 20 ευρω δεν πρεπει να καθομαι παραπνω απο 10λεπτα.εγω της απάντησα οτι πρέπει να γαμαω με χρονομετρο??...τα υπολοιπα στην κριτική που θα γραψω αν και εχω γραψει για την συγκεκριμενη.
66δ η αντριαννα κοντη κωλο με καθημερινο πρόσωπο  καστανόξανθο μαλλί.το δυνατο της σημειο ηταν ο κωλος της.ακα στοματικο.
66α η ρενατα.προκειται για μια μελαχρινη κοπέλα με καστανο μαλλια μπουκλε μακρι με ενα τριμπαλ τατου λιγο πιο πάνω απ τον κώλο της.ωραιο σωμα με γαματο κωλο και ωραιο χαραχτηριστικα προσωπου...
65B η αντζελινα προκειται για ενα πιπίνι 20-23 χρονών μα ξανθα ισια μαλλια με ωραιο σωμα και κωλο,ειχε τατουαζ στο δεξι της χερι με κινεζικα γραμματα αν θυμαμαι καλα
ΦΩΚΑΙΑΣ
17  η ελενη η αιγυπτια
19 η σονια,προκειται για μια μιλγ με κοντο μαυρο καρε μαλι με πολλα παραπανισι κιλα στην κοιλια,χαλια κωλο και φατσα.
24 η ειρήνη,ναρη κοπελα 24-28 χρονων,αμυριδερο σωμα μαλλον ρουμανικης προέλευσης.ναζιαρικη φατσουλα,μαυρα μακρια μαλλια ωραιο σωμα και με λατιν κωλο που ειναι οτι πρεπει για σφαλιαριτσες δοκιμαστηκε με χαλια ενυπωσεις.
27β κατω η κοντη μαρια απ την ουκρανια.προκειτα για μια προμιλγ με κοντο καρε μαλλι λιγα παραπανισια κιλα στην κοιλια της και ωραιο κωλο
27β πανω.η ελενα χυμωδες κοπελα με μαυριδερο σωμα κοντη με καστανοξανθα μαλλια που τα ειχε πιασει κοτσο.σημερα μου φανηκε σαν να ειχε χασει καποια κιλακια.
27α η γνωστη μιλφ ουκρανιδα βικτωρια με φουλ προγραμμα.
25β η μουναρα πολωνεζα ανκα με το φοβερο σωμα και τον απιθανο κωλο με καστανοξανθα σπαστα μαλλια
25α η αντριαννα,μαυριδερη κοπελα μαλλον ρουμανικης προελευσης,γεματο σωμα με αρκετα πιασίματα γλυκια φατσα και με μαυρια μακρια μαλλια
ΔΙΔΥΜΟΥ
η αννα με το ωραιο αδυνατο σωμα,ξανθα μαλλια που σήμερα τα είχε πιάσει κοτσο,και με το τριμπαλ τατου λιγο πιο πανω απ τον κώλο της...
η αντριαννα προκειτα για ενα πιπινι 23-25 χρονων με ωραιο αδυνατο σωμα και κωλο,το δυνατο της σημειο ειναι τα μεγαλα 2αρια βυζια που δεν χορταινεις να τα βλεπεις
18 η αλινα.προκειται για ενα τρομαχτικο μιλφ προς γκιλφ με μαυρα μακρια μαλλια και με πολλα παραπανισια κιλα στην κοιλια της
20 η μινα προκειται για ενα μιλγ με καστανοξανθα μαλλια που φτανουν λιγο πιο κατω απ τον ωμο της και ωραιο σωμα για την ηλικια της...
   
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ξεχασα να αναφερω στην ενημερωση μου οτι η εμμανουελα θα λείψει για μια εβδομάδα απο 65β οπως μου ειπε ο τσατσος...
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
τυποι εχει περασει κανεις απο Κολωνου 30 στον οροφο 3η βαρδια για να μου πει αν δουλευει ακομα η Νικολ;
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μαλιστα την ωρα που παρουσιαζοταν βγηκε ενα γλυκύτατο κουταβι και σουλάτσαρε στο σαλονι.μου ειπε οτι ανδεν περασω θα μου δαγκώσει τον μπουτσο.

μαλακία που δεν πέρασες, δεν είναι να παίζουμε με τέτοια κτήνη.

56.η γνωστη νταιανα.δοκιμαστηκε για εκτη και τελευταία φορα.μαλιστα μου ειπε οτι ειμαι προβληματικος επειδη κανω καθε φορα κανενα τέταρτο να τελειώσω,επειδη οι αλλοι τελειωνουν στο 5λεπτο και οτι στα 20 ευρω δεν πρεπει να καθομαι παραπνω απο 10λεπτα.εγω της απάντησα οτι πρέπει να γαμαω με χρονομετρο??...τα υπολοιπα στην κριτική που θα γραψω αν και εχω γραψει για την συγκεκριμενη.

άρχισε τις μαλακίες; Μαύρο άμεσα!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Καταδρομικη χθες το βραδακι κατα τις 10 στη Φυλης. Τα ιδια και τα ιδια. Εγινε καταθεση σπερματος στη Ροζα τη μουναρα στο 86Β και εφαγα τη φολα μου οπως ηταν αναμενομενο. Θα γραψω κριτικη. Κριμα  :-
ξεροχυνω με BmwPower..
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Καταδρομικη χθες το βραδακι κατα τις 10 στη Φυλης. Τα ιδια και τα ιδια. Εγινε καταθεση σπερματος στη Ροζα τη μουναρα στο 86Β και εφαγα τη φολα μου οπως ηταν αναμενομενο. Θα γραψω κριτικη. Κριμα  :-
την ειδα και εγω φορουσε ενα λεοπαρδε φορεματακι???ακομα δεν μπορω να καταλαβω τι σου άρεσε πανω της...τελείως πλαδαρο σωμα..  
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom