Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 346 άτομα (36 μέλη και 310 επισκέπτες)

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ρε παιδες η ντανιελα απο φυλης ποτε θα γυρισει????
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Καλοκαίριασε για τα καλά.
Ο υδράργυρος έχει χτυπήσει κόκκινο, το ίδιο και οι καύλες μου ! ! 1

Μετά από τις κολασμένες αναφορές περί ζουζουνιών, δεν μπορούσα παρά να πάω να τα "ψεκάσω" . . . .

Χωμ. 11 ισ.: η Άννα μια νεαρή με κανονικό σώμα, λευκή επιδερμίδα και εσώρουχα, μακρύ μαλλί πιασμένο/πλεγμένο κοτσίδα.
Έχει δοκιμαστεί και έχει βαθμολογηθεί αρνητικά: Δεν αφήνει πολλά  φιλάκια στο σώμα της γιατί γαργαλιέται, δυσανασχετεί στην εναλλαγή στάσεων, το 5(7)/λεπτο το τηρεί ευλαβικά,  έχει δυσάρεστη αναπνοή.
Χωμ 11 1ος: η ξανθούλα Λόλα. Ένα απίθανο χαδιάρικο λουκουμάκι. Προσέχτε ρεμάλια μην το κατσιάσετε το μπουκουκάκι . . .

Φωκ. 25 ισ.: η Άννα η ποντικο-Πολωνέζα. Είχα καιρό να την πετύχω, οπότε της έδωσα και αυτηνής το "νέκταρ" μου . .
Φωκ. 25 1ος: η Μαρία, μια νεαρά με τα κιλάκια της. Νέα στο χώρο, αλλά ανθυπομέτρια.
Φωκ. 19: η Ροξάνα
Φωκ. 17: η σέξυ και γλυκιά Εμανουέλα, με το θηλυκό κορμί της να το στριφογυρίζει γύρω από την μπάρα . . .

Φυλ. 80: η Άννα-Μαρία. Την πέτυχα να βγαίνει από το ένα δωμάτιο, να παίρνει το προφ. από το χέρι της τσα2 και να πηγαίνει στο καπάκι στο άλλο δωμάτιο. Μα καλά, δεν θέλει να πάρει μια ανάσα, να πιει λίγο νερό, να σκουπίσει το αιδοίο της από την κρέμα, να φρεσκάρει λίγο την περιοχή για τον επόμενο ? ? ? ? ? Κατά τα άλλα, η τσα2 διαφημίζει ότι δεν βιάζεται στο δωμάτιο. . . . Καλέ. αυτή βιάζεται ήδη στο σαλόνι ! ! !
Φυλ. 65: ένα ξανθό αγγελάκι η Αντζελίνα. Λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου, μικρά παιχνιδιάρικα ματάκια, μικρά εφηβικά στήθη, ωραίο κωλαράκι.
Φυλ. 134 1ος: η Λολίτα για όσοι την θυμούνται.
Φυλ. 134 ισ.: η Τζέσσικα το επιπλάκι
Φυλ. 109 1ος: μια μελαμψούλα αδύνατη, με μαλλάκια καρέ αλλά μπουκλέ, μυτούλα σουβλερή, γύρω στα 25 την έκοψα, δυναμική φάνηκε . . .

Αυτά
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Καλοκαίριασε για τα καλά.
Ο υδράργυρος έχει χτυπήσει κόκκινο, το ίδιο και οι καύλες μου ! ! 1

Μετά από τις κολασμένες αναφορές περί ζουζουνιών, δεν μπορούσα παρά να πάω να τα "ψεκάσω" . . . .


Φωκ. 27: η σέξυ και γλυκιά Εμανουέλα, με το θηλυκό κορμί της να το στριφογυρίζει γύρω από την μπάρα . . .

Αυτά
ειναι η ιδια απ το φωκαιας 17α.....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Χωμ. 11 ισ.: η Άννα μια νεαρή με κανονικό σώμα, λευκή επιδερμίδα και εσώρουχα, μακρύ μαλλί πιασμένο/πλεγμένο κοτσίδα.
Έχει δοκιμαστεί και έχει βαθμολογηθεί αρνητικά: Δεν αφήνει πολλά  φιλάκια στο σώμα της γιατί γαργαλιέται, δυσανασχετεί στην εναλλαγή στάσεων, το 5(7)/λεπτο το τηρεί ευλαβικά,  έχει δυσάρεστη αναπνοή.
Χωμ 11 1ος: η ξανθούλα Λόλα. Ένα απίθανο χαδιάρικο λουκουμάκι. Προσέχτε ρεμάλια μην το κατσιάσετε το μπουκουκάκι . . .

τα ζουζουνάκια.

 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
368
Κριτικές
13
Like
1.725
Πόντοι
431
Καλησπέρα συναγωνιστές.....Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται η Νταιάνα-Τζένη (από Αλκιβιάδου 16α και Φυλής 136...)
 

Επισκέπτης
Σκούμπι, μπαγιάτικα τα γλυκά ταψιού στο ζαχαροπλαστείο ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 124 ΕΝΑΝΤΙ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ μεταξύ Κοδριγκτώνος και Μαγνησίας. Το λαμόγιο είπε οτι είναι χθεσινής ημέρας και δεν έκοψε απόδειξη.
Τον τακτοποίησα καταλλήλως. Με τον σωστό τρόπο.

 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Πρωινη βαρδια στο Μεταξι:

Κολωνου 11 ισογειο: Αννα με μια μουρη μεχρι το πατωμα www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%86%CE%BD%CE%BD%CE%B1/listingid:390/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%86%CE%BD%CE%BD%CE%B1/listingid:390/[/url]

Κολωνου 11 οροφος: κλειστο

Κολωνου 15: κλειστο

Κεραμεικου 13 (οροφος και ισογειο): στο ενα η Χριστινα στο αλλο η ετερη βλαμενη (δε θυμαμαι το ονομα της). Προκειται για τις δυο κλασσικες τυπισσες που λενε φιλακια εδω εδω και εδω και δειχνουν σαν καθυστερημενες  :jerking:  πληρως αντισεξουαλικες...

Κεραμεικου 13 υπογειο: κλειστο

Κεραμεικου 15 αριστερα: κλειστο

Κεραμεικου 15 δεξια: μια χοντρη ξανθια

Κολωνου 27 οροφος (αριστερα): μια μελαχροινη με γυαλια, πρωτη της μερα στη δουλεια συμφωνα με τον τσατσο, το ελεγε και το ξαναελεγε λες και ειναι προσον αυτο και θα την ξεπαρθενιαζαμε  :jerking:  μαζι της η Ερρικα το ξωτικο, γνωστη φολα

Κολωνου 27 υπογειο: μια παχυσαρκη με κωλο στο μενου

Κολωνου 27 ισογειο (δεξια): ενα ξανθο πιπινακι (οχι η καστανη η Χριστινα εκτος κι αν το βαψιμο του μαλλιου την αλλαξε τοσο πολυ), καλη περιπτωση εμφανισιακα

Κολωνου 30 δεξια (ισογειο): κλειστο, στην αλλαγη βαρδιας πετυχα την Αννα να ερχεται με ενα λευκο συνολακι, με καυλωσε πολυ η ρουφιανα, ειναι δυνατο μιλφ τελικα. Κριμα που την εχω σε εμπαργκο επειδη κραζει οταν σε βλεπει να μην μπαινεις

Κολωνου 30 οροφος: ενα λεπτοκαμωμενο μελαχρινο / καστανο πιπινι. Αυτη ειναι η Σιμονα; Πολυ μετρια ρε σεις, γενικα αυτο το μαγαζι φερνει συνεχεια πιπινια, ΟΚ γαμευσιμα μεν, τιποτα ιδιαιτερο δε, σε ενα οποιοδηποτε μπαρακι να πας θα δεις 10 σαν αυτα ή και καλυτερες

Κολωνου 32 υπογειο: μια χοντρουλα φορωντας ολοσωμο και γυαλια, συμφωνα με ενημερωσεις συναγωνιστων προκειται για τη Ναντια που εχει δουλεψει Κολωνου 15 και στα Ιασωνος 46. Προσωπικα αν και την εχω παρει δεν την καταλαβα με τιποτα, στο δωματιο απο οσο θυμαμαι ειναι συμπαθητικη.

Κολωνου 32 και Λεωνιδου: ενα ξανθο πιπινι με ωραια πιασιματακια, ωραια ματια αλλα δυστυχως αρκετα ειρωνικη φυσιογνωμια. Γνωστη παρουσια στο συγκεκριμενο μαγαζι, την πετυχαινω και τα απογευματα.

Λεωνιδου 6: μια ξανθια με πιασηματα, Ιονελα αν θυμαμαι καλα, εχει ριζωσει εκει, αν ποτε το κατεδαφισουν θα πεσει μαζι του σαν τον καπετανιο που βουλιαζει μαζι με το σκαφος του. Σημειωνω πως το εν λογω τσαρδι εχει εμποτιστει με τη μυρωδια της πακιστανιλας  :S

Λεωνιδου 28 οροφος: κλειστο

Λεωνιδου 28 ισογειο: μια μελαχρινη μετριου αναστηματος. Γνωριμη μουτσουνα στο συγκεκριμενο σπιτακι, φανταζομει θα ειναι η Μαρια για την οποια εχουν γραφτει καλες κριτικες. Εμενα παντως δε με εμπνεει καθολου.

Ιασωνος 19 οροφος: η τσουπωτη ξανθια με τον ψωμωμενο κωλο, και την οποια εχω πετυχει και τα απογευματα. Εμφανισιακα ειναι οτι πρεπει για τα γουστα μου αλλα στο σαλοναρισμα της φαινεται πολυ τυπικη.

Ιασωνος 20 μεσαιο: Αντζελα, μετρια προς ψηλη μελαχρινη μιλφ με εναν χαλαρο και μεγαλο κωλο να παλεται  :cum:  ο κωλος ειναι στο μενου

Ιασωνος 30 υπογειο: ενα συμπαθητικο πιπινακι, ξανθο, λεπτο και με μικρο βυζακι

Ιασωνος 31 μπουρδελοχοστελ: κλειστο

Ιασωνος 33: ενα μελαχρινο πιπινι με τατουαζ, δεν το θυμαμαι καλα αλλα θυμαμαι πως μου αφησε καλη εντυπωση εμφανισιακα

Ιασωνος 37 δεξια: μια μελαχρινη με σκουρα επιδερμιδα, κοιλια, μπουτια και βυζια. Ωραια φατσουλα.

Περδικα δεξια: μια απαραδεκτα παχυσαρκη πουτανα, ΕΛΕΟΣ

Περδικα αριστερα: πηγα αλλα δε θυμαμαι, αυτο που θυμαμαι ειναι την τσατσα να με κραζει που δεν μπαινω, τα ιδια λεει εκανα και χθες, μονο που εγω χθες δεν ημουν καν Αθηνα  :jerking:  απο αυτο και μονο το εν λογω σπιτακι τρωει ακυρο μεχρι νεωτερας

Μεγαλου Αλεξανδρου 28: κλασσικα η Παολα, μελαχρινη, ψηλη και με πολλα κιλα, θα φοβιζε μεχρι και νωντοτυπο

Ιασωνος 43: δυο τσιγγανες με κωλο, αδιαφορες εμφανισιακα

Ιασωνος 44 δεξια: μια παχουλη ξανθια με εντονο βαψιμο και μπολικο στηθος

Ιασωνος 44 αριστερα: κλειστο

Ιασωνος 46 οροφος: κλειστο

Ιασωνος 46 με διαδρομο (δεξια): κλειστο

Ιασωνος 46 με το σαλονι μεσα στο δρομο (αριστερα): αλλη μια αδιαφορη χοντρη

Κωλο-κυνθους 38: κλειστα

Κωλο-κυνθους 63: Εμμανουελα www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%95%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%AD%CE%BB%CE%B1/listingid:5380/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%95%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%AD%CE%BB%CE%B1/listingid:5380/[/url]

Μεγαλου Αλεξανδρου 22 οροφος: μια ξανθια με ατσουμπαλο σωμα, η οποια και μου εκανε φουλ επιθεση, απαραδεκτη εντελως βρωμοκοπαγε χυσιλας  :S  να εχει κολλησει πανω μου σα στρειδι κι εγω να προσπαθω αηδιασμενος να τη διωξω. Στα 10 δινει το κωλι της και ισως να κανει και ακα (συμπερασμα λογω μυρωδιας πουτσιλας)

Μεγαλου Αλεξανδρου 20: κλειστα

Μεγαλου Αλεξανδου 17: ενα γκιλφ με στεγνο και πολυ καλο σωμα για την ηλικια του αλλα μια φατσα σαν της μαγισσας Φουρκας
258px-Sword-disneyscreencaps_com-7051.jpg
 βασικα η Φουρκα ειναι πιο ομορφη

Μεγαλου Αλεξανδρου 15: Ριτα ρωσικο μιλφ, εδω κατεθεσα, αλλη μια ρωσιδα που δε με απογοητευσε  :rockon:  προσφερει ακα


Το ακολουθο ασμα μου ηρθε στο μυαλο κατα τη σημερινη μου επισκεψη. Το αφιερωνω στα πρεζακια και τα "πρεζακια" του Μεταξιου




τωρα κολωνου 11 υπογειο
η ασιατοειδης που ανεφερε ο δυσκολος
25αρα ομορφουλα και ωραιο σωμα
οντως φερνει σε εξευρωπαισμενη ασιατισα

Δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι η ιδια που ειχα δει στο Κολωνου 15, πηρα παντως μια μελαχρινη Ρουμανα, πιτσιρικα και τουμπανακι, στο υπογειο της Κολωνου 11. Ωραιο κορμι και φατσουλα, αλλα απο συμμετοχη μηδεν... θα ανεβασω και κριτικη.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Σκούμπι, μπαγιάτικα τα γλυκά ταψιού στο ζαχαροπλαστείο ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 124 ΕΝΑΝΤΙ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ μεταξύ Κοδριγκτώνος και Μαγνησίας. Το λαμόγιο είπε οτι είναι χθεσινής ημέρας και δεν έκοψε απόδειξη.
Τον τακτοποίησα καταλλήλως. Με τον σωστό τρόπο.

Σωστός!! Αυτό χρειάζονται. Δεν κόβουν αποδείξεις και όλη την ώρα παραπονούνται για την εφορία που δεν τους αφήνει ουτε ένα ευρώ στο ταμείο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.709
Πόντοι
22.785
οντως πολυ ζουζουνι στο αριστερό και ντροπαλο στο σαλοναρισμα του....η τσατσα μου ειπε οτι ειναι απ την πορτογαλια...οταν γυρισω απ τις διακοπες πρέπει να το τιμήσω....
ΔΑΣΚΑΛΕ περίμένουμε ημερήσιά ενημέρωση από μπουρδέλα στήν ΠΑΡΟ... :grin: :grin: :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ενημέρωση σούπερνόβα από τον duskolieggrafi
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Σκούμπι, μπαγιάτικα τα γλυκά ταψιού στο ζαχαροπλαστείο ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 124 ΕΝΑΝΤΙ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ μεταξύ Κοδριγκτώνος και Μαγνησίας. Το λαμόγιο είπε οτι είναι χθεσινής ημέρας και δεν έκοψε απόδειξη.
Τον τακτοποίησα καταλλήλως. Με τον σωστό τρόπο.
Εγώ πάντως όταν τύχει να πάρω είναι καλός.
Τι να σου πω τώρα;ας σε πάω σε άλλη περιοχή στους πολύ "δυνατούς" πιά.
Ανδριάς στην Φιλοθέη (νομίζω έχει και στους Αμπελόκηπους)
και Αλέα στο Ψυχικό (πολύ ακριβά).
Αν και εκεί απογοητευτείς τότε κόψε τα γλυκά. ;)
Σόρρυ για το  :offtopic:
Πάντως όπως όλα τα πράγματα στην ζωή όταν ρωτάς για κάτι
μετά θα αναλαμβάνεις την ευθύνη όταν θα πηγαίνεις. :grin:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Πάντως όπως όλα τα πράγματα στην ζωή όταν ρωτάς για κάτι
μετά θα αναλαμβάνεις την ευθύνη όταν θα πηγαίνεις. :grin:

το γαλακτομπούρεκο του Κοσμικόν στον σταθμό ΗΣΑΠ Αγ. Ελευθερίου είναι πράγματι τόσο καλό όσο λένε?

OFF TOPIC  :grin:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Εγώ πάντως όταν τύχει να πάρω είναι καλός.
Τι να σου πω τώρα;ας σε πάω σε άλλη περιοχή στους πολύ "δυνατούς" πιά.
Ανδριάς στην Φιλοθέη (νομίζω έχει και στους Αμπελόκηπους)
και Αλέα στο Ψυχικό (πολύ ακριβά).
Αν και εκεί απογοητευτείς τότε κόψε τα γλυκά. ;)
Σόρρυ για το  :offtopic:
Πάντως όπως όλα τα πράγματα στην ζωή όταν ρωτάς για κάτι
μετά θα αναλαμβάνεις την ευθύνη όταν θα πηγαίνεις. :grin:
Μια χαρα ειναι ο Μαλαμος,man..οποιος γουσταυρει αποδειξουλα,ας κουβαλαει μαζι του..ειδικα η σερανο του μετα απο τσιμπουκακι Αλιονας,ειναι αλλο πραμα..
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Μια χαρα ειναι ο Μαλαμος,man..οποιος γουσταυρει αποδειξουλα,ας κουβαλαει μαζι του..ειδικα η σερανο του μετα απο τσιμπουκακι Αλιονας,ειναι αλλο πραμα..
Προς jaygatsby:Υπήρξε και καλύτερο.
Αυτή την στιγμή είναι όμως είναι πολύ καλό.

Προς magaret:ναι όντως είναι πολύ καλός ο Μαλάμος
και παραξενεύτηκα.
Όσον αφορά τις αποδείξεις σαν "και" παλιός σερβιτόρος με 2 παραμάνες
στους ώμους όταν πληρωνόμασταν από ποσοστά (όποιος ξέρει ανατριχιάζει)
πιστεύω κάτι,να δίνω απόδειξη παντού αλλά να μην παίρνω από κανέναν
για να με "αγαπάνε" στο "repeat".
Δεν είμαι καταστηματάρχης αλλά δεν μπορω να δεχτώ ότι το κράτος
θα κάθεται και θα εισπράττει,να πάει να δουλέψει κι αυτό!
(τι είπα τώρα) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom