Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (28 μέλη και 252 επισκέπτες)

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
τυπε καλησπερα δεν υπαρχει Λιοσιων 78...
Υπαρχει Λιοσιων 76 πανω και κατω που ειναι κλειστο
και Λιοσιων 76β οπου το γρσφει κ στην πορτα
ok επειδή εδώ το έχει σαν 78 το έγραψα και 'γω, μιλάω λοιπόν για το 76 ισόγειο που είναι κάπως ανακαινισμένο αν θυμάμαι καλά...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πιθανοτατα fystiki η αννα που ειδες ειναι η τζουλια απο φυλης  109 στον οροφο,μελαγχροινη ρουμανα γυρω στο 1,70 με στουντιακη προυπηρεσια
Ειναι πολυ φιλοτιμη μεσα
Μολις πριν λιγο γυρισα απο εκει,απο καταθεση μαζι της,και μου ανεφερε οτι για καποιες μερες που δεν την εβρισκα,δουλευε εκει
Υπαρχει και η αννα απο φυλης 66δ και διδυμου 8 οροφο παλαιοτερα,η οποια ειναι καστανη,αρκετα χλωμη και με πτηνομορφο προσωπειο,την οποια επισης ειχα δει εκει,δηλαδη στο ισογειο του 76  οπου δουλευε παλιοτερα η γλυκια ξανθια πιπινα αλεξια
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Πιθανοτατα fystiki η αννα που ειδες ειναι η τζουλια απο φυλης  109 στον οροφο,μελαγχροινη ρουμανα γυρω στο 1,70 με στουντιακη προυπηρεσια
Ειναι πολυ φιλοτιμη μεσα
Μολις πριν λιγο γυρισα απο εκει,απο καταθεση μαζι της,και μου ανεφερε οτι για καποιες μερες που δεν την εβρισκα,δουλευε εκει
Υπαρχει και η αννα απο φυλης 66α και διδυμου 8 οροφο παλαιοτερα,η οποια ειναι καστανη,αρκετα χλωμη και με πτηνομορφο προσωπειο,την οποια επισης ειχα δει εκει,δηλαδη στο ισογειο του 76  οπου δουλευε παλιοτερα η γλυκια ξανθια πιπινα αλεξια
σωραίος τύπε, μάλλον αυτή στο 109 όροφος είναι η Άννα που ψάχνω από την περιγραφή...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ok επειδή εδώ το έχει σαν 78 το έγραψα και 'γω, μιλάω λοιπόν για το 76 ισόγειο που είναι κάπως ανακαινισμένο αν θυμάμαι καλά...

τελικά τι ώρες δουλεύει αυτό το μπουρδελάκι; Όποτε πάω πρωί είναι κλειστό.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
τελικά τι ώρες δουλεύει αυτό το μπουρδελάκι; Όποτε πάω πρωί είναι κλειστό.
απόγευμα τύπε όσες έχω περάσει από την περιοχή ανοιχτό είναι και μας περιμένει!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
απόγευμα τύπε όσες έχω περάσει από την περιοχή ανοιχτό είναι και μας περιμένει!

έχω να πάω από εκεί απόγευμα, χρόνια και ζαμάνια. Πάντως θα ήθελα να δοκιμάσω την Άννα αν δουλεύει εκεί.
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
γρήγορη βόλτα το βραδάκι στα πέριξ της Λιοσσίων. έχουμε κ λέμε
Τροφωνίου 13 κάτω: η τζούλη, στρουμπουλούλα μελαχρινή μιλφού
Τροφωνίου 11 κάτω: πιο μιλφού ξανθιά, έμοιαζε με μια ραφαέλα από εξηκίου μπλε πόρτα
Τροφωνιου 11 πάνω: η κλασσική ξανθιά με την υπερμεγέθη κωλάρα
Εξηκίου στα δεξιά προς λιοσσίων, γκρι πόρτα: μια κλασσική μιλφού με μπαλκονάτα βυζιά, ξανθιά που δουλεύει τα βράδια
Εξηκιου 18Γ μπλε πόρτα: Η κατερίνα, μια ξανθιά μιλφού νταρντάνα, με βυζάρες. Την έχει πάρει κανείς? Όλο την ψήνω αλλά περιμένω κριτικές πρώτα
Βέργας 2: Η κοπέλες, η Βάνα κ μια άλλη. Η μια είναι αυτή με τη βραχνή φωνή που δουλεύει συνήθως βράδια στο Παιωνίων, κοντό μαλί, λίγο πλαδαρή κοιλιά. Η άλλη είναι ένας μούναρος μελαχρινός, γύρω στα 25 με βυζάρες, κορμάρα, κόλαση. Αλλά έψαχνα κανά μιλφ να χωθώ.

Στα βέργας 6 δεν πήγα γιατί συνήθως δε με συγκηνούν. Το βέργας 3 κλειστό
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
καλη ενημερωση τυπε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.615
Πόντοι
46.232
το παρεάκι που σχηματίστηκε ήταν άκρος ενδιαφέρων ,
εγώ  :grin: , ο μπέμπας , ο skooby , o ο σκρούτζ και ο Crazy Ivan...
ξεκινήσαμε (στις  00.00)με στόχο μήπως προλάβουμε κάποιο από τα τσιμπουκάδικα της Διδύμου ανοιχτό (μερικά μένουν μέχρι της 00.30)γιατί είχα ανάγκη απο μιά ακα πίπα...
στο Φυλής 54β πετύχαμε την μουνάρα Ντενίσα να ξεκλειδώνει τον οίκο για να πιάσει δουλεία και ήταν κάυλα με το κολάν που φορούσε , μας χαιρέτησε και συνεχίσαμε ,
τζίφος τα τσιμπουκάδικα κλειστά , συνεχίσαμε Φωκαίας , μπήκαμε στο 27β κάτω , δούλευε η Πολωνέζα Αλεξάνδρα , καστανή ψηλή κανονικό σώμα 2άρι βυζί , στο
πρόγραμμα υπήρχε η μαγική λέξη ακα και τελειωτικό στα βυζιά , πέρασα θα ακολουθήσει κριτική , απλά να πώ ότι η κοπέλα απλά δεν το έχει.....ανεβήκαμε Φυλής και μπήκαμε
στο 84β , δούλευε η πανέμορφη καστανή Ρόζα , σώμα με μερικά πιασηματάκια και 2άρι βυζί , απλό πρόγραμμα , ήταν καύλα με το φλοράλ φορεματάκι που φορούσε χωρίς σουτιέν
με τα βυζιά της να πάλλονται μέσα σε αυτό , μίνι σύσκεψη και τελικά η παρέα αποφάσισε αντί για να κάνουμε όλη την τσάρκα να πάει για μπύρες  , εγώ και ο τρελορώσος
αποχωρίσαμε , αλλά στην παρέα προστέθηκαν η χλέ και ο ιππότης , στις 00.40 περνώντας το αμάξι για να φύγω που το είχα παρκαρισμένο έξω απο το 86β , ερχόταν η Ανέλα
για να πιάσει δουλεία , χαιρετηθήκαμε , της είπα καλή δουλεία , μου είπε καλό βράδυ και έφυγα...     
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.615
Πόντοι
46.232
γρήγορη βόλτα το βραδάκι στα πέριξ της Λιοσσίων. έχουμε κ λέμε
Τροφωνίου 13 κάτω: η τζούλη, στρουμπουλούλα μελαχρινή μιλφού
Τροφωνίου 11 κάτω: πιο μιλφού ξανθιά, έμοιαζε με μια ραφαέλα από εξηκίου μπλε πόρτα
Τροφωνιου 11 πάνω: η κλασσική ξανθιά με την υπερμεγέθη κωλάρα
Εξηκίου στα δεξιά προς λιοσσίων, γκρι πόρτα: μια κλασσική μιλφού με μπαλκονάτα βυζιά, ξανθιά που δουλεύει τα βράδια
Εξηκιου 18Γ μπλε πόρτα: Η κατερίνα, μια ξανθιά μιλφού νταρντάνα, με βυζάρες. Την έχει πάρει κανείς? Όλο την ψήνω αλλά περιμένω κριτικές πρώτα
Βέργας 2: Η κοπέλες, η Βάνα κ μια άλλη. Η μια είναι αυτή με τη βραχνή φωνή που δουλεύει συνήθως βράδια στο Παιωνίων, κοντό μαλί, λίγο πλαδαρή κοιλιά. Η άλλη είναι ένας μούναρος μελαχρινός, γύρω στα 25 με βυζάρες, κορμάρα, κόλαση. Αλλά έψαχνα κανά μιλφ να χωθώ.

Στα βέργας 6 δεν πήγα γιατί συνήθως δε με συγκηνούν. Το βέργας 3 κλειστό
όταν λές βραδάκι τι ώρα εννοείς συναγωνιστή?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.615
Πόντοι
46.232
Τωρα και για λιγη ωρα ακομα
Κολωνου 32 α Ηλεκτρα /Ζανετ το στουντιοκοριτσο απο Ιερα Οδο 66 με το γνωστο βιντεακι στο ιντερνετ μελαχρινη ψηλη νταρντανα με μεσαιο βυζι τατου χαμηλα ,απλο στα 15 ευρω.
Ιασωνος 30α Αννα μελαχρινη με μαλλι μεχρι τους ωμους κανονικο σωμα 2.5αρι βυζι,απλο στα 10 ευρω.
Ιασωνος 30β Λολα η ξανθα κοντη ωραια κοπελιτσα κανονικο σωμα ωραιο κωλο μικρο βυζι ,απλο στα 10 ευρω,μεσα δεν το εχει...
σε αυτό αναφερόμουν [redtube]
[/redtube]
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.615
Πόντοι
46.232
Nea smirni,Dawn kia magaret πολυ καλες ενημερωσεις!!!! :rockon:
ΥΓ.ζουζουνιαστικα μεχρι και εγω ο γκιλφ λοβερ με τα ζουζουνια της χωματιανου που περιεγραψε ο Dawn!πρεπει να περασω να τα δω!
το ξανθό δουλεύει τα πρωινά και στην Ρεμούνδου...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ΥΓ.ζουζουνιαστικα μεχρι και εγω ο γκιλφ λοβερ με τα ζουζουνια της χωματιανου που περιεγραψε ο Dawn!πρεπει να περασω να τα δω!
οντως πολυ ζουζουνι στο αριστερό και ντροπαλο στο σαλοναρισμα του....η τσατσα μου ειπε οτι ειναι απ την πορτογαλια...οταν γυρισω απ τις διακοπες πρέπει να το τιμήσω....
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Iμότικον χρησιμοποιώ αρκετά σπάνια,πολύ σωστά παρατήρησες.Τα ιμότικονς έχουν χρησιμότητα όταν χρησιμοποιούνται καίρια για να υποδηλώσουν το αντίστοιχο συναίσθημα. Όταν η χρήση τους γίνεται συχνά και άσκοπα χωρίς να υπάρχει νόημα τότε θεωρούνται spam.Για αυτό λοιπόν τα αποφεύγω και τα χρησιμοποιώ μόνο εκεί που πρέπει.
Όπως πάντα λοιπόν μετρημένος και ζυγισμένος (ως προφέσορας)!
:thumbsup:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
το παρεάκι που σχηματίστηκε ήταν άκρος ενδιαφέρων ,
εγώ  :grin: , ο μπέμπας , ο skooby , o ο σκρούτζ και ο Crazy Ivan...
ξεκινήσαμε (στις  00.00)με στόχο μήπως προλάβουμε κάποιο από τα τσιμπουκάδικα της Διδύμου ανοιχτό (μερικά μένουν μέχρι της 00.30)γιατί είχα ανάγκη απο μιά ακα πίπα...
στο Φυλής 54β πετύχαμε την μουνάρα Ντενίσα να ξεκλειδώνει τον οίκο για να πιάσει δουλεία και ήταν κάυλα με το κολάν που φορούσε , μας χαιρέτησε και συνεχίσαμε ,
τζίφος τα τσιμπουκάδικα κλειστά , συνεχίσαμε Φωκαίας , μπήκαμε στο 27β κάτω , δούλευε η Πολωνέζα Αλεξάνδρα , καστανή ψηλή κανονικό σώμα 2άρι βυζί , στο
πρόγραμμα υπήρχε η μαγική λέξη ακα και τελειωτικό στα βυζιά , πέρασα θα ακολουθήσει κριτική , απλά να πώ ότι η κοπέλα απλά δεν το έχει.....ανεβήκαμε Φυλής και μπήκαμε
στο 84β , δούλευε η πανέμορφη καστανή Ρόζα , σώμα με μερικά πιασηματάκια και 2άρι βυζί , απλό πρόγραμμα , ήταν καύλα με το φλοράλ φορεματάκι που φορούσε χωρίς σουτιέν
με τα βυζιά της να πάλλονται μέσα σε αυτό , μίνι σύσκεψη και τελικά η παρέα αποφάσισε αντί για να κάνουμε όλη την τσάρκα να πάει για μπύρες  , εγώ και ο τρελορώσος
αποχωρίσαμε , αλλά στην παρέα προστέθηκαν η χλέ και ο ιππότης , στις 00.40 περνώντας το αμάξι για να φύγω που το είχα παρκαρισμένο έξω απο το 86β , ερχόταν η Ανέλα
για να πιάσει δουλεία , χαιρετηθήκαμε , της είπα καλή δουλεία , μου είπε καλό βράδυ και έφυγα...      
Αμάν.........! :2funny:
(χιούμορ)
Εγώ την Ρόζα δεν την έχω πάρει και γνώμη δεν έχω,εκτίμησα όμως ότι παρέμεινε χαμογελαστή σε όλο το σαλονάρισμα
και δεν σκυθρώπιασε σαν άλλες με το που έφυγε το πρώτο κύμα (όντως είναι πολύ όμορφη).
Μαλλον δεν βιάστηκε πολύ-αν και δεν ξέρω πότε μπήκε δωμάτιο-αλλά επειδή ο "μέσα" φορούσε σώβρακο
όταν άνοιξε η πόρτα,πιθανολογώ λογικά πως είχε φτάσει "και" να πλυθεί με αυτήν μέσα (είχα καλή οπτική γωνία)
οπότε αν δεν ήταν "πρόωρος" ίσως η Ρόζα να κάθησε καλό χρόνο.
Με νοιάζει πολύ ο χρόνος όπως ξέρεις εκτός της συμμετοχής. :grin:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Εχω τρελαθει μαυτο το μωρο το εχω απεριοριστη αναγκη.  :cum:
Το ενστικτο μου λεει οτι θα φαω φολαρα αλλα θα το ρισκαρω δεν γινεται να αντισταθω
Σύσσωμοι περιμένουμε να πας για να μας πεις.....
θα είσαι το πειραματόζωο "και" αυτή την φορά!
;)
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Τωρα και για λιγη ωρα ακομα
Κολωνου 32 α Ηλεκτρα /Ζανετ το στουντιοκοριτσο απο Ιερα Οδο 66 με το γνωστο βιντεακι στο ιντερνετ μελαχρινη ψηλη νταρντανα με μεσαιο βυζι τατου χαμηλα ,απλο στα 15 ευρω.
Πολύ όμορφη για την περιοχή εκεί,απέχει έτη φωτός.
Έχω την εντύπωση ότι ξέρει όμως που βρίσκεται και την παίρνει για να κάνει "κόλπα".
Στο σαλόνι φάνηκε ότι δεν μασάει τίποτα και ξεπρόβαλλε ηγετικά (είχε αυτοπεποίθηση).
Θα μπω με διπλό χρόνο (αν την πετύχω) για να διαφοροποιηθώ γιατί αλλιώς θα με ξαποστείλει (νομίζω)
και θα χάσω και την "μονή" απόλαυση.
;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom