Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (33 μέλη και 271 επισκέπτες)

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Πριν από λιγο στη φυλης

Με πεσιμιστικη διαθεση,αποφασισα να συνεχισω τη βολτα στη φυλης,όμως η ποιοτητα των κοριτσιων της φυλης οφειλω να ομολογησω ότι μ εξεπληξε ευχαριστα

84β ροζα,πολύ ομορφη καστανη κοπελα,μ εντυπωσιασε,και αμφιταλαντευτηκα αρκετα προκειμενω να παρω  μια αποφαση για το αν πρεπει να περασω στο δωματιο η΄ ν αποχωρησω
Μπορείς να την περιγράψεις ? ?
86β ιλιλι,καστανη κοπελιτσα με αλβανικα χαρακτηριστικα,λευκη επιδερμιδα,ισχνο προσωπο,συμπαθητικη
Μπορείς να την περιγράψεις ? ?
69β δυο κοπελες,χαρακτηριστικα παρομοια με την ιλιλι εμφανισιακα,πιο αδυνατη η μια κοπελα,πιο ψηλη και σεξουαλικη η δευτερη,λεπτη με ωραιο κορμι
Τώρα, μας υποχρέωσες . . . .  Είμαι πελατάκι της Μάγιας. Πως θα πάω να τσεκάρω την άλλη ? ? ?Μπορείς να τις περιγράψεις ? ?

Σόρρυ για τις ερωτήσεις, αλλά μου αρέσουν οι αδύνατες/μοντέλες . . . . .
Αλλά ΔΕΝ μου αρέσει να περνάω από σπίτια που δουλεύουν στανταράκια μου και να μην περνάω στα ενδότερα.
Καταλαβαίνεις. . . . .
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Πριν από λιγο στη φυλης . . .

Και να συνεχίσω λίγο ακόμα:

Διδ. 7α: Αρόρα που την βάφτισαν Αγάπη
Διδ. 7β: η Αντριάνα (διπλοβάρδια)
Διδ. 8α: η Αλρξάνδρα (επίσης) Για τους λάτρεις, έχει ωραία tan-lines

Φυλ. 54: η Λίζα
Φυλ. 56: η Ντιάνα

Φωκ. 17: η Κάρλα η καυλίτσα. Ωραίο υποσχόμενο μωρό. Ακολουθεί κριτική . . .  .

Αυτά
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Μετά απο αρκετό καιρό ανοιχτό ήταν και το Διδυμου 27 ισόγειο. Τόσο σε αυτό όσο και στον όροφο ήταν και τα δύο φωτάκια αναμμένα. Ελπίζω σύντομα να ανοίξει και ό όροφος.Στο σαλόνι παρουσιάστηκε ημεδαπή μιλφ,κοντή,με καστανά μακριά μαλλιά,γεματούλα,με κωλάρα.Πρόγραμμα ισπανικό και 69.

p.s: Μου βγήκε ο πάτος να καθήσω να την ξαναγράψω για δεύτερη φορά! Ελπίζω να σας φανεί χρήσιμη και να μην την έγραψα αδίκως!

professoρα σε ευχαριστουμε πολύ !!!
πολυ καλη επίσης η ειδηση οτι ανοιξανε παλι τα σπιτακια στη Διδυμου (νο27)!
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Βρε μην "κολλάς"!
Κόλλα και τρίτη και τέταρτη! Και εάν τύχει καμιά φορά, εγώ θα κολλήσω και πέμπτη! :thumbsup:
Άλλο εσύ κι άλλο εγώ.......α ρε Φανούρη παίκτη!
Ισότιμο μπράβο σε όλους του μέγιστους (Φανούρη,Σμύρνη,Ξιλνίκ,Αμαντέους,Προφεσορίξ) που συνεισέφεραν
(ο ζέρο δεν έγραψε σήμερα αλλά εννοείται το "μπράβο"),όπως και σε όλους τους υπόλοιπους φίλους.
Ένα λίγο μεγαλύτερο "άτυπο" στον Προφεσορίξ λόγω διπλού κόπου γραψίματος.
:grin:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Έλα πλάκα κάνω. Απλώς στις δύο τελευταίες συνευρέσεις φαίνεται σαν να έχει κουραστεί πλέον και δεν είναι τόσο θερμή μαζί μου όπως τις πρώτες που ήταν ακόμη καινούρια.Πάντως παραμένει καλή.

Προφέσορα σαν μικρό παρατηρητικό μαθητούδι που είμαι θέλω να σημειώσω εδώ ότι είναι η πρώτη φορά
εδώ και πάρα πολύ καιρό (ούτε θυμάμαι ποια ήταν η τελευταία φορά) που βάζεις αυτό το ιμότικον σε ανάρτηση/απάντηση
(παραπάνω στον φίλο Dawn).

(να λοιπόν και χιούμορ από τον επιβλητικό καθηγητή)

:grin:


 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Χθεσινη 2η βαρδια,σε λιγα και ο,τι συγκρατησα (για διαφορετικους λογους)..Διδυμου 7α Αγαπη,τσαμπερδονοκωλοσφυριχτρα με μαγαλο βυζομπαλο κι αδιαφορο σαλοναρισμα..Διδυμου 7β Αντριαννα,λευκη επιδερμιδα,καστανομαυρα σπαστα μαλλια λιγο κατω απ τους ωμους και ομορφο στηθος..σταθηκε μπροστα μου,κλεινοντας μου το δρομο και κοιταζοντας με με θρασσος,χωρις να κανει την παραμικρη καυλωτικη κινηση,μασαγε μια τσιχλα..΄΄γιατι δεν περνας΄΄μου λεει..΄΄μολις αδιαθετησα΄΄της ειπα ,κι εφυγα..Διδυμου 16 Λιλιαν,με ομορφο μαυρο πορνοσυνολο που την κολακευαι..Διδυμου 20 η πετιτ Αλεξανδρα..Αλκιβιαδου 116α Πατριτσια,ψηλη μπαταλο με κοντο καστανοξανθο μαλλι και χαμενο βλεμμα..ακα στοματικο,τελειωμα παντου και λοκω..ιδιες υπηρεσιες απο την Κατερινα στο 116β..40αρα με καταλευκο δερμα μικρο στηθος μαυρο μαλλι σπαστο και λιγο κατω απ τους ωμους..ωραιο και καυλωτικο σαλοναρισμα απο μερους της..Αγκυρας 12β,Λωρα αξιοπροσεχτη μιλφομουνα με καυλωτικο και συναμα αξιοπρεπες σαλοναρισμα..Αλκαμενους 117 δεν ειδα κοπελα..μολις μπηκα πετυχαινω την αναιδη τσατσα που μοιαζει με τσιγγανοινδιανα απο ταινια του αειμνηστου Βεγγου και μου λεει τσιριχτα ΄΄η Χριστινα ειναι,οπως καθε βραδυ΄΄..΄΄εγω για σενα ηρθα,με εχεις τα νευρα σου΄΄της ειπα κι εφυγα..υπ οψιν οτι παω σπανια..Αλκαμενους 113,η Αλινα και η Ολγα η θηριωδης..η Αλινα αδυνατισμενη και μαυρισμενη,ειχε διαθεση και το εδειξε μονομιας απ το σαλονι..εντυπωσιακη στα τεσσερα,μου προσφερε ενα ωραιο ξαλαφρωμα εχοντας τη στριμωξει στην κορυφη του κρεβατιου,τραβωντας το μαλλι της και καρφωνοντας την αγρια..Καλημερα κυριοι και συγγνωμη για την κουραστικη μορφη του κειμενου..Τα σεβη μου..
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
[size=11pt]Πρωινή βόλτα στο Μεταξ...
[/size]
...

Το να γράφεις ενημερώσεις και κριτικές για τους Οίκους του δεκάρικου και του εικοσάρικου, έχει ένα μεγάλο πλεονέκτημα: Δεν σε κυνηγάνε να σε γαμήσουν οι νταβατζήδες.
Είτε δεν ξέρουν να διαβάζουν, είτε αγνοούν το site, είτε αγνοούν το Ίντερνετ, είτε δεν τους ενδιαφέρει τι γράφει ο καθένας.

Άρα, είτε γράφεις για τον πολλαπλασιασμό του καρχαρία, είτε γράφεις για τα λαϊκά Αθηναϊκά πορνεία, είναι ένα και το αυτό: Κανένας δεν θίγεται, κανένας δεν σε κυνηγάει να σε γαμήσει...
 

Επισκέπτης
Χθεσινη 2η βαρδια,σε λιγα και ο,τι συγκρατησα (για διαφορετικους λογους)..Διδυμου 7α Αγαπη,τσαμπερδονοκωλοσφυριχτρα με μαγαλο βυζομπαλο κι αδιαφορο σαλοναρισμα..Διδυμου 7β Αντριαννα,λευκη επιδερμιδα,καστανομαυρα σπαστα μαλλια λιγο κατω απ τους ωμους και ομορφο στηθος..σταθηκε μπροστα μου,κλεινοντας μου το δρομο και κοιταζοντας με με θρασσος,χωρις να κανει την παραμικρη καυλωτικη κινηση,μασαγε μια τσιχλα..΄΄γιατι δεν περνας΄΄μου λεει..΄΄μολις αδιαθετησα΄΄της ειπα ,κι εφυγα..Διδυμου 16 Λιλιαν,με ομορφο μαυρο πορνοσυνολο που την κολακευαι..Διδυμου 20 η πετιτ Αλεξανδρα..Αλκιβιαδου 116α Πατριτσια,ψηλη μπαταλο με κοντο καστανοξανθο μαλλι και χαμενο βλεμμα..ακα στοματικο,τελειωμα παντου και λοκω..ιδιες υπηρεσιες απο την Κατερινα στο 116β..40αρα με καταλευκο δερμα μικρο στηθος μαυρο μαλλι σπαστο και λιγο κατω απ τους ωμους..ωραιο και καυλωτικο σαλοναρισμα απο μερους της..Αγκυρας 12β,Λωρα αξιοπροσεχτη μιλφομουνα με καυλωτικο και συναμα αξιοπρεπες σαλοναρισμα..Αλκαμενους 117 δεν ειδα κοπελα..μολις μπηκα πετυχαινω την αναιδη τσατσα που μοιαζει με τσιγγανοινδιανα απο ταινια του αειμνηστου Βεγγου και μου λεει τσιριχτα ΄΄η Χριστινα ειναι,οπως καθε βραδυ΄΄..΄΄εγω για σενα ηρθα,με εχεις τα νευρα σου΄΄της ειπα κι εφυγα..υπ οψιν οτι παω σπανια..Αλκαμενους 113,η Αλινα και η Ολγα η θηριωδης..η Αλινα αδυνατισμενη και μαυρισμενη,ειχε διαθεση και το εδειξε μονομιας απ το σαλονι..εντυπωσιακη στα τεσσερα,μου προσφερε ενα ωραιο ξαλαφρωμα εχοντας τη στριμωξει στην κορυφη του κρεβατιου,τραβωντας το μαλλι της και καρφωνοντας την αγρια..Καλημερα κυριοι και συγγνωμη για την κουραστικη μορφη του κειμενου..Τα σεβη μου..

Μάλλον εννοείς Αλκιβιάδου 16Α ΚΑΙ 16Β, magaret ...
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Ναι..τα πουστικα τα corn flakes,μετα απο ξενυχτι και ποτο,παντα με πειραζουν..ΣΩΣΤΟΣ.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Έναν πολύ μικρό άθλο βέβαια σε σύγκριση με του Λώρενς της Αραβίας
Πραγματικα ρε τυποι, χαρας το κουραγιο σας, φανταζομαι θελει ωρα και κοπο να γραψεις μια πορνο-ενημερωση, ποσο μαλλον καθημερινα, ευγε σε ολους τους πορνοενημερωτες...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μια μικρή ενημέρωση:

Χωματιανού 11Α στο ισόγειο είχαμε ένα μελαχρινό ζουζούνι. Πιπινάκι δροσερό, ντροπαλούλι με ωραίο αδύνατο σωματάκι, εφηβικό βυζάκι, ζουζουνόφατσουλα και σεμνό σαλονάρισμα.
Χωματιανού 11Β όροφος: το αντίστοιχο αλλά σε ξανθούλι. Στρογγυλό προσωπάκι, μεγάλα μάτια μικροκαμωμένη ζουζούνα.
Τροφωνίου 13 ισόγειο, milf Αγάπη, γεματούλα με κοντό ξανθό μαλλί όπως οφείλει να έχει ένα milf.
Τροφωνίου 11 ισόγειο η Ελληνίδα ιερόδουλη-αθλήτρια σούμο, Τζούλια σε μελαχρινή έκδοση.
Κνίδου 18 (& Λιοσίων) καστανομάλλα γεμματούλα milf Ελληνίδα (σύμφωνα με την τσατσά), φιλική και ευγενική. Στον τοίχο γράφει με μεγάλα γράμματα "Αυταρχικό 40 €"
Βέργας 3 classy milf Πωλίνα με αυταρχικό πρόγραμμα για όποιον ενδιαφέρεται. Πολύ καλή στο δωμάτιο. Το δίπλα κλειστό.
Παρασίου 36 επίσης classy milf Μόνικα (η φιλενάδα της Μαρίας), ψηλή, αδύνατη με ωραίο σώμα.

Μετάβαση σε Φυλής και αφού χτυπήσαμε ένα προβλεπόμενο πενιρλί ζαμπόν/μπεϊκον από το "Βικτώρια" έχουμε και λέμε.

Φυλής 54Β: ψηλή καστανή μοντέλα Ρομπέρτα. Classy γκόμενα, αδύνατη με πολύ ωραίο σώμα και άπειρο σαλονάρισμα.
Φυλής 56 επίσης μοντελέ Λάουρα. Δεν θυμάμαι χαρακτηριστικά αλλά δεν διέφερε και πολύ από την δίπλα. Γενικά αυτά τα δύο μαγαζάκια φέρνουν μουνάρες/μοντέλες.
Φυλής 109Α όμορφη κοπελίτσα καστανομάλλα (προς το μελαχρινό), νέα στο κουρμπέτι. Σκούρο δέρμα που φανερώνει πιθανών γύφτική καταγωγή. Ωραίο σαλονάρισμα με αυτοπεποίθηση.
Φυλής 109Β Γνωστή σε όλους Άννα που έχει κάνει το χώρο σπίτι της. Πιθανών να παραθερίζει και εκεί.
Φυλής 136 όροφος: Έλενα "Γιακούζα" με φούλ τατουάζ η πλάτη. Κατάθεση με πολύ καλές εντυπώσεις όπως πάντα.

πέρασμα από Φωκαίας:

Φωκαίας 17Α Εμμανουέλα, μουνάρα μελαχρινή με σκούρο δέρμα. Ωραίο σαλονάρισμα, ωραίο σώμα, εκπέμπει σεξουαλικότητα, γενικά ωραία όλα.
Φωκαίας 25Α όροοφος: όμορφη μελαχρινή, αδύνατη κοπέλα, μετρίου αναστήματος με μεγάλα υπέροχα μάτια.
Φωκαίας 25Β όμορφη, αδύνατη ξανθιά Άνκα. Το πρόσωπο ήταν συμπαθέστατο και γενικά βγάζει κάτι ερωτεύσιμο.
Φωκαίας 27A μελαχρινή, χωριατόφατσα με φούλ πρόγραμμα. Δεν είναι άσχημη αν αρέσκεστε για την νεαρή νοικοκυρά της διπλανής πόρτας αλλά όχι για μπουρδέλο.
Φωκαίας 27Β τσοντέ ξανθιά, κατάλληλη για πορνό ταινία με παρτούζα. Εκφυλόφατσα, καυλωτικό σώμα και γενικά λίγο απέχει από το να κάνει καριέρα στο χώρο του πορνό.
Φωκαίας 27Β όροφος: ο τσάτσος Άρης μας παρουσίασε την γνωστή Μπαρμπόρα (ή Μπάρμπα όπως την είπε).
Φωκαίας 24 ο λαβύρινθος: Δύο κοπέλες: η τσόντα μελαχρινή τούμπανο Γαβριέλλα και η μικροκαμωμένη ξανθιά Μαρία που είχα πάρει στη Ρεμούνδου. Η Γαβριέλλα είναι στα υπόψιν.

και κάτι από Μεταξουργείο:

Κολωνού 11Β: η τσαμπουκαλού Μαρία, γεματούλα, βγήκε με ζόρικη εμφάνιση (σκισμένο κοντό τζίν κ.α.).
Κολωνού 27Β όροφος: αδύνατη κοπελίτσα καστανομάλλα, συμπαθητική εμφάνισης. Ο τσάτσος δήλωσε ότι δίνει και κώλο.
Κολωνού 32Β γεμάτη καστανομάλλα, μεγαλοκοπέλα που εκθείαζε ο πούστης τσάτσος.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 δύο γεματούλες κοπέλες μέτριας εμφάνισης: η μία καστανομάλλα και η άλλη μελαχρινή με ασιατικά χαρακτηριστικά προσώπου.

αυτά από εμένα φίλοι μου. Η κατάθεση έγινε όπως είπα στην Έλενα "Γιακούζα" με απόλυτη επιτυχία, δεδομένου της άσχημης ψυχολογικής μου κατάστασης τον τελευταίο καιρό (παίζει να μείνω άνεργος :o). Καλή τεμπέλικη Κυριακή σε όλους και καλή εβδομάδα.  :rockon: :rockon:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Φυλής 136 όροφος: Έλενα "Γιακούζα" με φούλ τατουάζ η πλάτη. Κατάθεση με πολύ καλές εντυπώσεις όπως πάντα.
Οταν ημουν στα μερη σας (πριν κανα δυο βδομαδες περιπου) πηγα Τεταρτη πρωΐ αποκλειστικα για αυτην στο 136,αλλα ηταν κλειστο....μαλλον λογω λαΐκης... :huh:
btw ωραια ενημερωση dawn... :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom