Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 318 άτομα (38 μέλη και 280 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.949
Πόντοι
5.435
πριν λίγο Φώκαιας 17α, καινούρια κοπέλα κατά τα λεγόμενα της υπηρεσίας Εμμανουέλα μου είπε. Όμορφη καστανή με καλό σωματάκι 1,5 βυζί και κωλάρα φοβερή. Την έκοψα από το σαλόνι ότι είναι άσχετη και δεν θα ήξερε ούτε το προφυλακτικό να φορέσει. Δεν έπεσα έξω, αλλά δεν ξέρω τι με έπιασε και αντί να μπινεδιάζω εμένα μου άρεσε πολύ και θα ξαναπάω. Λεπτομέρεις στην κριτική
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.604
Πόντοι
46.232
Ρε παίδες η νταιανα πήρε άδεια...κάτι τέτοιο μου είπε ένας φίλος μου
ναι ναι άδεια έχει , την κάνει τώρα στην δεύτερη βάρδια στο Φυλής 56....
έγκυρος και ο φίλος σου σαν και εσένα  :grin: :grin: :grin:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Γεια σας αδερφια, διαβαζω χρονια το σαιτ
................................................................
Τωρα που τελειωσα το γραψημο συνειδητοποιησα οτι χρειαζεται πολυ περισοτερο χρονο απ οτι υπολογιζα. Ενα μεγαλο μπραβο λοιπον στους συναγωνιστες που φροντιζουν να μας ενημερωνουν τοσα χρονια.

Καλο ξημερωμα
Όταν έλεγα εγώ ότι οι 3 γραμμές ενημέρωση είναι της πούτσας (μιλάω για χρόνο γραψίματος)
μπροστά στις κειμενάρες γελούσαν κάποιοι.......
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
δεν πολυκατάλαβα το δεύτερο μέρος της παράθεσης σου καθώς δεν έθιξα θέμα "κακής μέρας". Όμως θα προσπαθήσω να γίνω πιο κατανοητός: η Νταϊάν είναι όντως υπερμουνάρα και μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα έχει καταφέρει να αποκτήσει κοινό. Το ερώτημα είναι αν θα το κρατήσει. Η προσωπική μου γνώμη είναι καλή και περιμένω τρίτη κατάθεση να δώ αν θα γίνει καλύτερη. Παρόλα αυτά η σύγκριση μεταξύ των δύο γυναικών στο θέμα "απόδοση στο δωμάτιο" είναι σχεδόν ανύπαρκτη: η Μελίνα (μαζί με άλλα σκληρά milf της περιοχής) σε κάνουν να παραπατάς από το χύσιμο ακόμα και αν έχεις τα μισά τους χρόνια.
Σόρρυ για το  :offtopic:
Απλά το δεύτερο μέρος αναφερόταν σαν γενική ανάλυση (δεν αναφέρθηκα σε καμία κοπέλα).
Κι οι δύο είναι πολύ καλές στο είδος τους όπως έχω τονίσει ξανά.
Δεν γίνεται όμως να είναι η οποιαδήποτε κοπέλα ξεπέτα ή αδιάθετη στην βάρδια της
και να δικαιολογείται με δεύτερη και τρίτη ευκαιρία λόγω κακής μέρας.
Άνθρωποι είναι αλλά όχι να το κάνουμε και σύστημα.
Αν δεν μπορεί η κάθε κοπέλα μια μέρα και έχει τα νεύρα της
ας κάτσει σπίτι να μαντάρει κάλτσες.
Από την άλλη ούτε γίνεται εμείς ως μην έχοντες δικαιολογία ποτέ
πάντα να πληρώνουμε το ακριβές αντίτιμο σαν κύριοι.
Γι'αυτό και το γύρισα σε χιούμορ με την μισή τιμή στην κακή μας μέρα. :2funny:
Περνάω το μήνυμα ότι καλό θα είναι όλες να αποκτήσουν τον επαγγελματισμό της Αλιόνας
και βέβαια ή καθε μία στο είδος της.
:grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Σόρρυ για το  :offtopic:
Απλά το δεύτερο μέρος αναφερόταν σαν γενική ανάλυση (δεν αναφέρθηκα σε καμία κοπέλα).
Κι οι δύο είναι πολύ καλές στο είδος τους όπως έχω τονίσει ξανά.
Δεν γίνεται όμως να είναι η οποιαδήποτε κοπέλα ξεπέτα ή αδιάθετη στην βάρδια της
και να δικαιολογείται με δεύτερη και τρίτη ευκαιρία λόγω κακής μέρας.
Άνθρωποι είναι αλλά όχι να το κάνουμε και σύστημα.
Αν δεν μπορεί η κάθε κοπέλα μια μέρα και έχει τα νεύρα της
ας κάτσει σπίτι να μαντάρει κάλτσες.
Από την άλλη ούτε γίνεται εμείς ως μην έχοντες δικαιολογία ποτέ
πάντα να πληρώνουμε το ακριβές αντίτιμο σαν κύριοι.
Γι'αυτό και το γύρισα σε χιούμορ με την μισή τιμή στην κακή μας μέρα. :2funny:
Περνάω το μήνυμα ότι καλό θα είναι όλες να αποκτήσουν [glow=red,2,300]τον επαγγελματισμό της Αλιόνας[/glow]
και βέβαια ή καθε μία στο είδος της.
:grin:
Η Αλιόνα κι αν είναι με τις μέρες της...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.604
Πόντοι
46.232
βόλτα(19.40-20.30) μαζί με τον μπέμπα στην δεύτερη βάρδια , ενημέρωση απ όσα μπήκαμε...

Φυλής 40 Ραμόνα  μελαχρινή μαυριδερή με πιασηματάκια 2άρι βυζί στρογγυλο κώλο ,απλό πρόγραμμα
Φυλής 54 Λίζα μελαχρινή με ίσιο μαλλί λεπτή αλλά με ψωμκια στους γλωτούς μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 56 Νταιάννα καστανή τα μαλλιά μαζεμένα πάνω ψηλόλιγνη με 2άρια στητά βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66α Αννα Αννα ξανθιά κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66δ Αντριάννα καστανή λεπτή μικρό βυζί, με ακα.
Φυλής 74 δεξιά Μάγδα(η Μάντα που το έκανε ελληνικό το όνομα της)μελαχρινή κατσαρομάλλα με  κανονικό σώμα 2άρι βυζί , με κώλο.
Φυλής 74 αριστερά Ρομπέρτα μελαχρινή λεπτή με μικρό βυζί, με κώλο.
Φυλής 59 κάτω Αντίνα ξανθιά κανονικό σώμα σιλικονάτες τορπίλες ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 61 Αλεξάνδρα ξανθιά λεπτή άβυζί , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Μαίρη καστανή αρκετά παχουλή(σε αντίθεση με λεγόμενα συναγωνιστή όχι μόνο δεν έχει αδυνατίσει αλλά παχαίνει κι άλλο)με 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Αντριάννα μελαχρινή τα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά κανονικό σώμα 2άρι στητό βυζί , τουρλωτό κωλαράκι ,απλό πρόγραμμα
Φυλής 84β Ρόζα καστανή με πολύ ενδιαφέρων πρόσωπο κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86α Τζούλια καστανή κοντή κανονικό σώμα 2.5άρια βυζιά πιρσινγκ τατού , με κώλο.
Φυλής 86β  Αννα/Ανέλα/Σιμέλα ξανθιά λεπτή με ωραίο κορμί και κώλο 2άρι σιλικονάτο βυζί τατού χαμηλα στη μέση ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Εμμανουέλα καστανή λεπτή με μικρό βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Αλίσα ξανθιά λεπτή καυλιάρα με σιλικονάτα βυζιά σαλονάρισε εντελώς γυμνή  , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69α Χριστίνα μελαχρινή λεπτή με 2άρι σιλικονάτο βυζί ωραίο κωλαράκι , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69β  Σάρα καστανή κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί , με ακα
Φυλής 71α Μπίανκα μελαχρινή μαυριδερή λεπτή πιτσιρίκα με μικρό βυζί και ωραίο κώλο , με κώλο.
Φυλής 71β Στεφανία καστανή ψηλή νταρτνάνα με μεγάλο κώλο τατού χαμηλά στη μέση 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 17α Ιζαμπέλα(Τζουλιάνα)μελαχρινή μουνάρα κανονικό σώμα 2.5άρια βυζιά πίρσινγκ στα χείλη τατού ,απλό πρόγραμμα
Φωκαίας 19 Μαρίνα μίλφ με πολύ μακρυά καστανά ίσια μαλλιά κανονικό σώμα ωραίο κώλο σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 24 Μαρία μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο κανονικό σώμα μικρό βυζί τατού χαμηλά στη μέση ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25α Αννα(απο Ιάσωνος 43)μελαχρινή χοντρή με τεράστια κοιλιά και πολύ μικρό βυζί , με ακα και κώλο.
Φωκαίας 25β Ανκα ψηλή ξανθοκάστανή λεπτή ωραίος κώλος 2άρι στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27α Βικτορία καστανή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα τελειωτικό παντού και κώλο.
Φωκαίας 27Β κάτω  Αγάπη ξανθό μίλφ με κανονικό σώμα και 2.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β πάνω Ελενα καστανή κοντή με τεσάρια βυζιά κανονικό σώμα πολύ ωραίο κώλο(έχει αδυνατίσει),απλό πρόγραμμα.
Αχαρνών 85 Ευα απαξιωμένο μιλφογκίλφ κοντό παχουλό με 2άρια βυζιά , με ακα τελειωτικό παντού.
Διδύμου 7α Ορόρα(αν σας φαίνεται παράξενο το όνομά της..για την ιστορία το πραγματικό της ρουμάνικό είναι Ιολιονγκα...) καστανή κοντή τούμπανο κανονικό σώμα 3άι βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 7β Αντριάνα  μελαχρινό πιπίνι με γυαλιά λεπτή με απίστευτα ωραίο 2άρι στητό βυζί , απλό πρόγραμμα
Διδύμου 8β νέα κοπέλα σύμφωνα με την τσα τσα  :grin: :grin: :grin: Εμμί η γνωστή καστανή παχουλή με 2άρια βυζιά , με κώλο.
Διδύμου 16α Λίλιαν ξανθό μίλφ παχουλό(ξαναπάχυνε)με 2.5άρια πεσμένα βυζιά , με ακα και Βανέσα   καστανή μιλφ με  ίσιο μαλλί σώμα με πιασηματάκια και κωλάρα 2άρι βυζί με ακα , κάνουν και παρτούζα.
Διδύμου 18α Αννα η χοντρούλα με τις ματάρες και τα 3άρια βυζιά , ακα τελειωτικό παντού και κώλο.
Διδύμου 18β Αλίνα(απο Ιάσωνος 46α)μελαχρινή χοντρή κοντή με 4άρια βυζιά , εδώ με άκα και τελειωτικό στα βυζιά.
Διδύμου 20 Νίκα ξανθοκάστανη χαμογελαστή κανονικό σώμα 2άρια βυζιά , με ακα.
καλό βράδυ.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Να πάρω την σκυτάλη από τον Ν.Σμυρνιώτη και να πώ δυό λόγια από το άδειο Μετάξυ . . . . .

Ιας. 1α: ένα ανθυπομέτριο ξανθό μιλφ
Ιας. 1β: Αριστερά ένα κοντούλικο μακρυμαυρομάλικο με αχλαδωτό ποπάκι
        Δεξιά ένα ξανθό με καλό σωματάκι, πίρσινκ στο κάτω χείλος, αλλά στο σαλόνι μου φάνηκε εκβιαστική
Ιας. 1γ: ο τσάτσος από το Μαρ. 59 (εξορίστηκε/υποβιβάστηκε) μας παρουσίασε ένα μέτριο αγέλαστο ξανθό πιπίνι, αλλά με μπόλικα ψωμάκια στο χαμηλοκάβαλο κωλαράκι.
Ιας. 20α: Λαρίσσα
Ιας. 20β: κλειστό
Ιας. 20γ: άστο καλύτερα
Ιας. 19 ισ.: η Σάρα, ένα λυγερόκορμο ξανθό πιπίνι. Στα υπόψη
Ιας. 19 1ος: μια φαρδοκάπουλη ανθυπομέτρια
Ιας. 30 1ος: ένα γλυκό μακρυμαυρομάλικο χαμογελαστό πιπίνι (μάλον το είχα ξαναπετύχει παλιότερα στο Ιασ 1β αριστερά) με σοκολατί δερματάκι και αχλαδούτσικο πωπάκι
Ιας. 30 υπ.: η Λόλα η Φόλα. Ας πούμε ότι δοκιμάστηκε.  Ούτε στους χειρότερους εχθρούς μου. Στο 3-λεπτο την έδιωξα. Κρίμα το 10 ευρω.
Ιας. 33: η Χριστίνα το αδύνατο καυλάκι. Και αυτό μάλλον καβάλησε το καλάμι. Ωραίο μινιόν κορμάκι, αλλά βιάζεται και βαριέται  υπερβολικά στο δωμάτιο. Εντάξει, είπαμε ότι είναι μόνο 10 ευρώ, αλλά αν νομίζουν ότι πρέπει να τελειώνεις στο 3-λεπτο, μάλλον θα πεινάσουν και αυτοί ! ! !
Ιας. 37β ισ.: Ελβίρα κλασικά
Ιας. 37α 1ος: 2 μέτρια μαυράκια. Η Μόνικα (σύμφωνα με το τατού πάνω από το κωλομέρι) και η κάποια ανθυπομέτρια.
Μεγ. Αλεξ. 15: Ένα ξανθό γκιλφο-μαμούθ
Αχιλ. & Μαραθ.: η Μόνικα. Πως έχει χαλάσει έτσι αυτή ? ? Αλλιώς την θυμάμαι στο Φ. 80. Από την Ρεμ. 21 είχε αρχίσει να χαλάει. Έχει αποχτήσει μπυροκοιλιά και στο πρόσωπα σαν να έχει πρηστεί ! ! !  
Μαρ. 59: η Αλίνα, η οποία είναι η αδυνατούλα ψηλή Ρουμάνα από το Χωματ. 11β που έπαιζε 2η & 3η βάρδια.
Κολ. 30α ις.: η Καμέλια. Ένα συμπαθητικό αδύνατο μαυρομάλικο προμιλφ, με υπέροχα γκριζο-πρασινα μάτια, στραβά δόντια, αλλά ευχάριστη στο δωμάτιο.

Καληνύχτα
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Κολ. 30α ις.: η Κορίνα (νομίζω) Ένα συμπαθητικό αδύνατο μαυρομάλικο προμιλφ, με υπέροχα γκριζο-πρασινα μάτια, στραβά δόντια, αλλά ευχάριστη στο δωμάτιο.
Καμέλια μήπως;
 

Gio6969

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες το 71Β στη Φυλής την εκοψε τη μεταμεσονυχτια βαρδια, γνωριζει κανεις?
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ρε παίδες η μαρίνα απο φωκαιας 24;27 που χάθηκε?
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
τωρα κολωνου 11 υπογειο
η ασιατοειδης που ανεφερε ο δυσκολος
25αρα ομορφουλα και ωραιο σωμα
οντως φερνει σε εξευρωπαισμενη ασιατισα
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
επισης τι παιζει στο μεταξι  :huh:
στο φαναρι επι της κολωνου 11 ενα πακη τριγυρναγε εκει ωρα και κοιταζε στα αυτοκινητα που περιμενανε στο φαναρι
παρκαρωντας στο κολωνου 11 κανει ενας κινηση να ανοιξει τη πορτα μου  :huh:
μολις του λεω τι θες μου λεει οτι 'νομιζα οτι σταματησες για μενα'
ρε εχει εξελιχτει το σημειο εκει σε ψωνισμα αγοριων  :think:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
επισης τι παιζει στο μεταξι  :huh:
στο φαναρι επι της κολωνου 11 ενα πακη τριγυρναγε εκει ωρα και κοιταζε στα αυτοκινητα που περιμενανε στο φαναρι
παρκαρωντας στο κολωνου 11 κανει ενας κινηση να ανοιξει τη πορτα μου  :huh:
μολις του λεω τι θες μου λεει οτι 'νομιζα οτι σταματησες για μενα'
ρε εχει εξελιχτει το σημειο εκει σε ψωνισμα αγοριων  :think:
αφου εισαι ωραιο αγορι  :2on1:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
αφου εισαι ωραιο αγορι  :2on1:
ρε μλκ ουτε που ειδε μεσα
κανω να παρκαρω και ειναι πισω μου φρεναρω μην τον πατησω
και ερχεται απο του συνοδηγου και προσπαθει να ανοιξει τη πορτα  :huh:
οταν με ειδε χεστηκε βεβαια  :P
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom