Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (36 μέλη και 249 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
Αξιοσημειωτες περιπτωσεις απο απογευματινη βαρδια στο Μεταξι:

- Χριστινα, ξανθο, λεπτο πιπινι με ομορφα στητα βυζακια στο Ιασωνος 33. Δεν εχω δοκιμασει οποτε δεν ξερω τι λεει στο δωματιο, αλλα απο θεμα εμφανισης το μικρο ειναι ακρως ερωτευσιμο.

- Ξανθια με τσουπωτο κωλαρδινο στο Ιασωνος 19 οροφος. Με καυλωσε η παλιοπουτανα.

- Ενα μελαχρινο καυλακι στο Κολωνου 15 δεξια, το οποιο σα να ασιατοφερνε (Ταιλανδη; Φιλιπιννες; Τετοια φαση μου φανηκε).

Εχει κανεις εμπειρια απο τις παραπανω; Μπηκαν παντως στα υποψη...
για πες για κολωνου 15  :grin:
αυτο ειναι ειδηση αν ισχυει  :birdman:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
για πες για κολωνου 15  :grin:
αυτο ειναι ειδηση αν ισχυει  :birdman:

Μετριο υψος, μελαχρινη, μακρυ μαυρο μαλλι, καλο σωματακι. Εγραψα "σα να ασιατοφερνε", δεν τη γαμησα να την παρατηρησω απο κοντα για να ειμαι σιγουρος  :birdman:  ετσι μου φανηκε παντως... Αυτη που μου εκανε μεγαλυτερη εντυπωση απο τις 3 παντως ηταν η Χριστινα, απορω γιατι δεν περασα μαζι της στο δωματιο  :think:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
Μετριο υψος, μελαχρινη, μακρυ μαυρο μαλλι, καλο σωματακι. Εγραψα "σα να ασιατοφερνε", δεν τη γαμησα να την παρατηρησω απο κοντα για να ειμαι σιγουρος  :birdman:  ετσι μου φανηκε παντως... Αυτη που μου εκανε μεγαλυτερη εντυπωση απο τις 3 παντως ηταν η Χριστινα, απορω γιατι δεν περασα μαζι της στο δωματιο  :think:
δε πιστευω να λες αυτηυ που παιζει κολωνου 32  :think:
καμια 35αρα στην ηλικια  :think:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
H νταιανα όντως είναι μουναρα αλλά με αυτήν την τσατσα μπορεί να χάσει πολλούς πελάτες..ακόμα και αυτή σε πιέζει με τον χρόνο ...δεν ξέρω αν το κάνει λόγω τσατσα η απο μονη της...να φανταστείς την τελευταία φορά που πήγα μαζί της όταν η τσατσα ξεροβυχε έξω απ την πόρτα η ίδια την έβρισε χυδαία χωρίς να της πω τίποτα.
επρεπε να της πεις τυπε
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Λες η χοντρη ελληνιδα με τα γυαλια? Οντως πολυ μαλακισμενη τσατσα , διωχνει πελατες απο το μαγαζι. Ας το εχουν αυτο υποψη οι ιδιοκτητες αν διαβαζουν
Ναι αυτή λέω...στο δεκάλεπτο αρχίζει και ξεροβυχει
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.349
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Ἐχθὲς ἀπουσίᾳ τῆς Ἄνκας (Φωκαίας 25 κάτω) ὁ τίτλος τῆς ὡραίας τῆς ἑσπέρας ἀπονέμεται εἰς τὴν Ἰσαβέλλαν (Φωκαίας 17 κάτω).
Και ποιά κοπέλα ήταν στη θέση της Άνκα, αν έχετε την καλωσύνη;
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Στο  αλκιβιαδου  16β  απογευμα  δουλευει η  κατερινα  πρωην  ρωξανη  απο  φ40 
για  οσους  την  ψαχνουν..........
Tην Ρωξάνη την λεπτή με το μακρύ μαλλί λές; Ωραίο μωράκι και το είχα για στανταράκι πριν πάει στην επαρχία να δουλέψει. Ωστέ αυτή είναι η Κατερίνα λοιπόν; Πολύ καλό νέο!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Στοχευμενη ενημερωση περιξ της φυλης πριν απο λιγο
Μαραθωνος 59 αλινα,ψηλη λεπτη μελαγχροινη κοπελα,ενδιαφερον κορμι,αχρωμη παρουσια
Το γωνιακο σπιτι στην αχιλλεως εδώ και μερικες μερες το βλεπω κλειστο
Βεργας
2α κατερινα,σεξι ξανθια mlf  σε χρωματισμους εμφανισιακα παρομοιους με την πορνοσταρικου τυπου σεξι ξανθια μπετυ από τροφωνιου,ένα επιπεδο όμως πιο κατω
3 δεξια βικυ,καστανη ζουμερη mlf που εχει να δωσει χυμους,εμφανισιακα όμως δυο επιπεδα πιο κατω
3 αριστερα η τζουλιανα από μαραθωνος και αχιλλεως.Ωραια συμπεριφορα στο δωματιο,ομορφη παρουσια αν την δεις ολογυμνη,όμως το τελευταιο διαστημα θυμιζει ανορεξικο μοντελο δυστυχως
Λιοσιων 76α δυο κοπελες,η νταρντανα μελαγχροινη μελινα και η ξανθια λεπτη σχετικα κοντη ναταλι.Και οι δυο κοπελες ειχαν δωματιο
Αλκιβιαδου 16β κατερινα,αξιοπρεπεστατη σχετικα λεπτη μελαγχροινη mlf με φουλ προγραμμα.Προφανως η ρωξανη του προφεσορα από φυλης  40
Διδυμου 18 ισογειο φωτεινη,ξανθια mlf μ ενισχυμενο στηθος,καλο σωμα,λεπτα σχετικα ποδια.Μου εκανε περιεργως την καλυτερη εντυπωση μαζι με την κατερινα από αλκιβιαδου 16β
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
2α κατερινα,σεξι ξανθια mlf  σε χρωματισμους εμφανισιακα παρομοιους με την πορνοσταρικου τυπου σεξι ξανθια μπετυ από τροφωνιου,ένα επιπεδο όμως πιο κατω

είναι η γνωστή τούμπανο Κατερίνα από Καλύμνου και καμιά φορά Διδύμου;
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Η Νέλυ που έπαιζε στο 71 όροφο ξερει κανείς που βρίσκεται ;
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Tην Ρωξάνη την λεπτή με το μακρύ μαλλί λές; Ωραίο μωράκι και το είχα για στανταράκι πριν πάει στην επαρχία να δουλέψει. Ωστέ αυτή είναι η Κατερίνα λοιπόν; Πολύ καλό νέο!

Λεπτη  πλεον  δεν  τη  λες  εχει  βαλει  καμποσα  κιλα  ,  εκανε  μπακα.....
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
Θυμάστε μια ελληνίδα μιλφ τσατσά που δούλευε στην αλυσίδα Κολωνού 32 όροφος,11 υπόγειο,15;

Εκδιδόταν σήμερα το πρωί στο Κνίδου με το όνομα Έλενα.

Πρόκειται για την κοντούλα ξανθιά Ελληνίδα,με το όμορφο πρόσωπο,ωραία μεγάλα μάτια και χείλη,ξανθιά(τώρα τα χει πιο σκούρα),ωραία μπουτάκια και γεματούτσικο σώμα.

Νομίζω είναι η τσατσά που ξερόχυνε ο Womanaholic,αλλά δεν ορκίζομαι κιόλας.

Προσοχή!Μη μπερδευτείτε με την Κύπρια(σε αυτάκια το Κύπρια) μιλφ τσατσα που δουλεύει στην ίδια αλυσίδα και καυλαντίζει φουλ με τους πελάτες.Άλλη αυτή.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
καταθεση σε ηλικιωμενη ρωσιδα περιπου 30 με 35 ετων στο ιασωνος 46 απογευματινη βαρδια....σχετικα καλη σε συμπεριφορα αλλα δεν λεει πολλα απο εμφανιση
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2012
Μηνύματα
95
Like
1
Πόντοι
0
Θυμάστε μια ελληνίδα μιλφ τσατσά που δούλευε στην αλυσίδα Κολωνού 32 όροφος,11 υπόγειο,15;

Εκδιδόταν σήμερα το πρωί στο Κνίδου με το όνομα Έλενα.

Πρόκειται για την κοντούλα ξανθιά Ελληνίδα,με το όμορφο πρόσωπο,ωραία μεγάλα μάτια και χείλη,ξανθιά(τώρα τα χει πιο σκούρα),ωραία μπουτάκια και γεματούτσικο σώμα.

Νομίζω είναι η τσατσά που ξερόχυνε ο Womanaholic,αλλά δεν ορκίζομαι κιόλας.

Προσοχή!Μη μπερδευτείτε με την Κύπρια(σε αυτάκια το Κύπρια) μιλφ τσατσα που δουλεύει στην ίδια αλυσίδα και καυλαντίζει φουλ με τους πελάτες.Άλλη αυτή.
λες μια ξανθια που ειχε λιγο σχιστα ματια??
τι προγραμμα εκανε?
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ρε παίδες η νταιανα πήρε άδεια...κάτι τέτοιο μου είπε ένας φίλος μου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom