Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (38 μέλη και 247 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.593
Πόντοι
46.232

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ρε παίδες η Σόνια ποτέ θα γυρίσει
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Μαλλον αυτη ειναι.το χειμωνα που την ειδα ηταν μελαχρινη.το φυσικο της ειναι ανοιχτο ξανθο
Δεν είναι αυτή.
Η Μελίνα που υποψιάζεστε Ζέρο και Ντάουν είναι η κλασσική δυναμική ερυθρόδερμη
που στο δωμάτιο σπάει κόκκαλα ενώ λέει και βρωμόλογα.....αχ καύλωσα πάλι. ;)
Κανένα ρομαντισμός και απλά ωμό τρελλό γαμήσι με φοβερές αντοχές.
Μόνο απλό πρόγραμμα κάνει πια στο Καλύμνου (αν την βρείτε) ενώ στο Τροφωνίου παλιά
έκανε και ελεύθερο στοματικό σαν back-up της τζιλφ Αγάπης που έχει κριτική μέχρι και στα αγγλικά.  :cheesy:
Έχει πολύ περίεργο σαλονάρισμα αυτή η Μελίνα (σαν αλεπού) με απότομο βηματισμό.
Αυτό είναι το οξύ χαρακτηριστικό της που την διακρίνει στο περπάτημα.

Η Μελίνα που είδα όμως στην τσάρκα,χρησιμοποιεί και το όνομα Χριστίνα πολύ αραιά.
Ίσως λοιπόν να είναι γνωστή έτσι (αν και Μελίνα την ξέρουν όλοι). :dunno:

Μετά την διπλή ενημέρωση των Φανούρη και Σμύρνη θα ήταν "κιτς"
να κολλήσω και τρίτη για Μεταξουργείο,οπότε ας πω μόνο ότι.......
Στο Μεταξουργείο χτες στην απογευματινή βαρδια εθεάθη όμορφο ξανθό πιπίνι στο Ιάσωνος 33.
Μαλλί μέχρι τους ώμους σπαστό με κωλαράκι πεταχτό μια χούφτα και 2άρι στητό βυζί τορπίλη
σε ένα πολύ ωραίο σφιχτό σώμα,αν ήταν πραλινάκι θα ήταν λευκό και μάρκας "Leonidas".
Άπειρη στο σαλονάρισμα,κάνει μόνο απλό πρόγραμμα και λέγεται Χριστίνα.
Βέβαια το πρόβλημα υφίσταται στο κωλόσπιτο που είναι εντελώς ξευτυλισμένο και μέσα στην βρώμα.
Το κρεβάτι στο δωμάτιο δίπλα στην κουζίνα είναι αισχρό ενώ στην "κοιλιά" του έχει μέχρι κι εφημερίδες
εκτός απο ξεσκισμένα μαξιλαροσέντονα σε κομμάτια.  
Οι πλούσιες λίμνες κάτουρων άλλων εποχών στην είσοδο δεν υπάρχουν όμως πια
και αυτό αποτελεί πρόοδο.

(σιγά μην κάτσει αυτή στο βοθρόσπιτο) :2funny:

Υ.Γ Περνούν κάτι μουνάρες από την περιοχή κάποιες φορές και μετά εξαφανίζονται ως δια μαγείας.
Μάλλον τις πάνε εκεί για να τις βάλουν στο "καλαπόδι"   :2funny: και μετά αποφασίζουν που θα τις πάνε.
Υποθέτω θα σκέφτονται ότι αν γαμηθεί η χ εδώ,όπου και να την πάνε μετά θα της φανεί παράδεισος.

:grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
511
Like
69.189
Πόντοι
41.129
Στο Μεταξουργείο χτες στην απογευματινή βαρδια εθεάθη όμορφο ξανθό πιπίνι στο Ιάσωνος 33.
Μαλλί μέχρι τους ώμους σπαστό με κωλαράκι πεταχτό μια χούφτα και 2άρι στητό βυζί τορπίλη
σε ένα πολύ ωραίο σφιχτό σώμα,αν ήταν πραλινάκι θα ήταν λευκό και μάρκας "Leonidas".
Άπειρη στο σαλονάρισμα,κάνει μόνο απλό πρόγραμμα και λέγεται Χριστίνα.

ειναι η ιδια η χριστινα που δουλευε εκει καμμια φορα η και στο υπογειο απο διπλα απλα εχει βαψει το μαλλι,ηταν μαυρομαλλα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Δεν είναι αυτή.
Η Μελίνα που υποψιάζεστε Ζέρο και Ντάουν είναι η κλασσική δυναμική ερυθρόδερμη
που στο δωμάτιο σπάει κόκκαλα ενώ λέει και βρωμόλογα.....αχ καύλωσα πάλι. ;)
Κανένα ρομαντισμός και απλά ωμό τρελλό γαμήσι με φοβερές αντοχές.
Μόνο απλό πρόγραμμα κάνει πια στο Καλύμνου (αν την βρείτε) ενώ στο Τροφωνίου παλιά
έκανε και ελεύθερο στοματικό σαν back-up της τζιλφ Αγάπης που έχει κριτική μέχρι και στα αγγλικά.  :cheesy:
Έχει πολύ περίεργο σαλονάρισμα αυτή η Μελίνα (σαν αλεπού) με απότομο βηματισμό.
Αυτό είναι το οξύ χαρακτηριστικό της που την διακρίνει στο περπάτημα.

ρε μου θύμισες άπειρες πορνοώρες στο δωμάτιο με θεία Μελίνα και καύλωσα και εγώ. Από τα καλύτερα "μυστικά" milf, μόνο για τους λάτρεις του σκληρού πρόστυχου σεξ. Χαλαρά κάνει κάτι κοριτσάκια τύπου Νταϊάνα να βάλουν τα κλάματα.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Στο Μεταξουργείο χτες στην απογευματινή βαρδια εθεάθη όμορφο ξανθό πιπίνι στο Ιάσωνος 33.
Μαλλί μέχρι τους ώμους σπαστό με κωλαράκι πεταχτό μια χούφτα και 2άρι στητό βυζί τορπίλη
σε ένα πολύ ωραίο σφιχτό σώμα,αν ήταν πραλινάκι θα ήταν λευκό και μάρκας "Leonidas".
Άπειρη στο σαλονάρισμα,κάνει μόνο απλό πρόγραμμα και λέγεται Χριστίνα.

Είναι από τις παλιές καραβάνες η μικρή. Δουλεύει ήδη από το χειμώνα στο 33 αλλά και στα απέναντι ακριβώς παρευρισκόμενα κωλόσπιτα. Προχθές έδινε και πίσω πόρτα στα 15 ευρώ. Εγώ είχα τη τιμή να το σπρώξω πριν κανένα τετράμηνο. Δε λέει και πολλά στο σεξ, απλώς είναι ένα ωραίο γκομενάκι αλβανικής καταγωγής. Άλλες φορές χρησιμοποιεί και το όνομα Μαρία. Απορώ κι΄εγώ  γι΄ αυτό το βρωμόσπιτο (Ιάσωνος 33) πως μαζεύει καμιά φορά μουνίτσες επιπέδου στούντιο και τις πουλάει για 10 ευρώ, ενώ στο σαλόνι βρωμοκοπάει κάρυ και κρεμμύδια.
 

Επισκέπτης
Ἐχθὲς ἀπουσίᾳ τῆς Ἄνκας (Φωκαίας 25 κάτω) ὁ τίτλος τῆς ὡραίας τῆς ἑσπέρας ἀπονέμεται εἰς τὴν Ἰσαβέλλαν (Φωκαίας 17 κάτω).
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Xτες το μεσημερι
Μαραθωνος 59 αλινα,ψηλη λεπτη μελαγχροινη κοπελα,μακρια ποδια,ενδιαφερουσα εμφανιση χωρις να ειναι πολυ εντυπωσιακη.Δεν περσα ωστοσο γιατι στο σαλονι μου φανηκε καπως αδιαφορη.Την επομενη φορα πολυ πιθανον να το επιχειρησω
Διδυμου
16α η ογκωδης ολγα απο αγκυρας παλιοτερα και η επισης ψηλη ξανθια λιλιαν
18 ισογειο η χριστινα απο αλκαμενους 117.Ψηλη νταρντανα με ομοιομορφη κατανομη βαρους,μαυρα μαλλια,ωραιο προσωπο και φυσικο δυομισαρι περιπου στηθος.Μπηκα επισης στον πειρασμο..Η αλιονα και η αντριαννα ειναι σε διακοπες
20 η μινιον ξανθια αλεξανδρα
Αλκαμενους 113 βαλερια.Καθως δεν ειχα ανεση χρονου για μεγαλυτερη βολτα, και επρεπε οπωσδηποτε να καταθεσω,υστερα απο το ακουσμα καποιων ηχητικων ντοκουμεντων που ευγενικα μου παρεθεσε αγαπημενος συναγωνιστης απο συνευρεση του,αποφασισα να καταθεσω εκει,καθως ηθελα οπωσδηποτε ενα εικοσαλεπτο να κατσω στο δωματιο και εγγυημενο αποτελεσμα,καθως στη κατασταση μου,δεν ημουν επουδενι για πειραματισμους
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.474
Κριτικές
61
Like
42.691
Πόντοι
22.785
ηχητικων ντοκουμεντων

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Παιδια η Ιλονα απουσιαζει απο φυλης ? Και αν ναι επειδη ετοιμαζομαι για καταδρομικη μες τη βδομαδα τι προτεινεται σε τετοιου στυλ κοριτσια ? ( Ιλονα, Μιραντακι και Ιζαμπελα που γαμησα προχτεσ ) Οποιος εχει τα ιδια γουστα με μενα ας γραψει ονοματα και διευθυνσεις  :) :)........Φιλε xilnik ,neasmyrni , κλπ συνμπουρδελιαρηδες ......Καλα μουνια στις πουτσες σας να εχετε ολοι ..........Με Αγαπη .........Η Ελενη η Αιγυπτια τι βαρδιες δουλευει στο φ17 ? Προχτες πηγα  στην Ιζαμπελα αλλα αρχισε τα μη φιλας τη ρωγα μη την ακουμπας μη το ενα μη το αλλο αλλα ειναι πολυ μουναρα και το εφαγε το γαμησι και το ξυλακι στη κολαρα της .......Σε αλλες κριτικες που διαβαζα φιλαγε και στομα και ρωγα αφηνε κλπ σε εμενα γιατι μου τοπαιζε δυσκολη δε καταλαβα ........Αντε ανυπομονω να στρωσω το  σεντονακι μου ......πεστε καλες προτασεις μαγκες.......Επισης ποιο μουνακι ηταν τη Τεταρτη 17 Ιουλιου τριτη βαρδια στο φωκαιας 25 β  με κοκκινοπο μαλλι( πιθανον και φακιδες )  και βυζακι με φοβερη ρωγα ????
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Επισης η εβελινα απο το αγκυρας 12 β που βρισκεται παιδια ?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αλκαμενους 113 βαλερια.Καθως δεν ειχα ανεση χρονου για μεγαλυτερη βολτα, και επρεπε οπωσδηποτε να καταθεσω,υστερα απο το ακουσμα καποιων ηχητικων ντοκουμεντων που ευγενικα μου παρεθεσε αγαπημενος συναγωνιστης απο συνευρεση του,αποφασισα να καταθεσω εκει,καθως ηθελα οπωσδηποτε ενα εικοσαλεπτο να κατσω στο δωματιο και εγγυημενο αποτελεσμα,καθως στη κατασταση μου,δεν ημουν επουδενι για πειραματισμους
Ωραιους φιλους εχεις !!!!!
Να τους χαιρεσαι

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ: Αφου κρατηθηκες και μεχρι χθες το μεσημερι, παλι καλα...........
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
ρε μου θύμισες άπειρες πορνοώρες στο δωμάτιο με θεία Μελίνα και καύλωσα και εγώ. Από τα καλύτερα "μυστικά" milf, μόνο για τους λάτρεις του σκληρού πρόστυχου σεξ. Χαλαρά κάνει κάτι κοριτσάκια τύπου Νταϊάνα να βάλουν τα κλάματα.
Η Νταιάνα είναι πολύ εμφανίσιμη και ανέβασε πολύ τον δείκτη της Φυλής
καθώς το είχε ανάγκη αφού σαν περιοχή θέλει να λέγεται "ελίτ"
(ασχέτως αν από κόσμο παρουσιάζει τρελλή κάμψη).
Σαν συμμετοχή είναι καλή έστω και soft αλλά η Μελίνα σπάει κόκκαλα όπως είπα.
Είναι αυτό που λέμε "you can get it to the bank"!
Βέβαια είναι και τι θέλει κανείς καθώς όλοι δεν είμαστε ίδιοι στα γούστα μας.
Ωστόσο ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω τι σημαίνει κακή μέρα για μια κοπέλα
και θα πρέπει να δίνουμε αρκετές ευκαιρίες.
Δηλαδή αν εγώ πάω και δώσω τα μισά επειδή είχα κακή μέρα θα το δεχτούν;
δεν νομίζω Τάκη!  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom