Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 156 άτομα (15 μέλη και 141 επισκέπτες)

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Εγω οχι. Η τσατσα με τα γυαλακια ειναι η μοναδικη στα μπουρδελα αυτη τη στιγμη που κοβει με το ματι τον πιρφορο/ματακια ή τον βρωμερό/ανώμαλο και τον αντιμετοπιζει αναλογα.


Αρα εσενα σε εκοψε ή για το ενα ή για το αλλο και εγω δε ξερω ποιο να διαλεξω  :2funny:
Η πιο φονική τσατσά (που "σφάζει" με το χαμόγελο) βρίσκεται στην ξεπετο4άδα της Μ.Αλεξάνδρου.
και συγκεκριμένα στα 22 κάτω και 20 ισόγειο συνήθως τα βράδια
(κοντό μαλλί και πόδια αράχνης πάντα με παντελόνι).
Οδηγεί την κουβέντα όπου θέλει ενώ σε "περνάει" ακτινογραφία σε χρόνο dt.
Όσοι και να είναι στο σαλόνι τους "στρώνει" άνετα.
Άσε που είναι τόσο καλή στην δουλειά της που δεν χρειάζεται να χτυπήσει την πόρτα.
Τις έχει κάνει ξεφτέρια όλες όσες περνούν από εκεί. :2funny:
Δεν παλεύεται με τίποτα η τύπισσα,ούτε ο Μοχάμεντ Άλι τέτοια δεξιότητα
στο ρινγκ του σαλονιού......... :2funny:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
η γη τους είναι πολύ γόνιμη και έχουν πολύ νερό.

με τα λεφτά που θα βγάλει εδώ[glow=red,2,300] αν είναι έξυπνη [/glow]θα αγοράσει (εκτός από το απαραίτητο διαμέρισμα στην πόλη της) και καμμιά 10αριά στρέμματα γη. (είναι μεγάλη χώρα και έχουν πολύ και φτηνή γη)

εγώ δεν θα το γελούσα. οι προοπτικές εδώ είναι κακές.

εκεί θα είσαι ο νέος ηγεμόνας της παραδουνάβιας Μολδοβλαχίας.
Η Χριστίνα διάνοια είναι.Όπως κι όλες οι πουτάνες.
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
μάλλον η φιλενάδα σου ξυνίζει την μούρη της ΄οταν πρόκειται να μην περάσει πελάτης.Πές της ότι τα έμπειρα λαγωνικά το μυρίζονται...Μια φορά σε σχόλιο στη σαχλοκούδουνη τσατσά ότι΄΄δεν θα περάσεις,μόνο βόλτα ήρθες'' και της απάντησα ότι αν δεν μου αρέσει η κοπέλα δεν περνάω.Της έδειξα και δύο πενηντάρικα που είχα πάνω μου και το βούλωσε.

Εγω δε κανω φιλιες με τσατσαδες που ειναι απαξιωμένο επάγγελμα(?) παρασιτικό.

Μονο με πουτανες και μαλιστα μονο βαλκανιες που ειναι γαμω τα παιδια και γαμω τον Αρη Βελουχιωτη οταν δεν εχω τι να κανω.
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
η Αλιονα σταματησε για διακοπες? γιατι  το διημερο δεν την πετυχα πουθενα
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
η Αλιονα σταματησε για διακοπες? γιατι  το διημερο δεν την πετυχα πουθενα
Πριν μια βδομάδα την είχα ρωτήσει αν θα πάει διακοπές και μου χε πει ότι δεν ξέρει.Λες να με δούλευε η πουτάνα;Θα τη γαμήσω.
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
καλυμνου 36 πρωινη ηταν η ευτραφης ναταλια.(λαδοκορη απο μονης προδρομου)ολα πλην κωλου ανακοινωθηκε.δεν μπηκα δεν ξερω αλλα να σας πω.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Καλησπερα φιλοι. Σημερα το πρωι κατα τις 12 ενω γαμουσα την φωτεινη απο αλκιβιαδου, εξω ακριβως απο το παραθυρο του δωματιου ακουγα ομιλιες αστυνομικων που εκαναν ελεγχο σε καποιον και του μιλουσαν πολυ ειρωνικα. Ειναι καποιος απο εδω μεσα; Εκφραζω την συμπαρασταση μου και χαρας την υπομονη του του ανθρωπου!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Καλησπερα φιλοι. Σημερα το πρωι κατα τις 12 ενω γαμουσα την φωτεινη απο αλκιβιαδου, εξω ακριβως απο το παραθυρο του δωματιου ακουγα ομιλιες αστυνομικων που εκαναν ελεγχο σε καποιον και του μιλουσαν πολυ ειρωνικα. Ειναι καποιος απο εδω μεσα; Εκφραζω την συμπαρασταση μου και χαρας την υπομονη του του ανθρωπου!!!
κλασικο κομπλεξ ανωτερότητας κομπλεξικων μπάτσων ...

Εχει και καλα παιδια, εχει και μουνόπανα..

πες του εκει που σου μιλαει ειρωνικα θα παρω τον δικηγορο μου και καλα και θα δεις πως θα φυγει το σκατο στην κάλτσα..
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
κλασικο κομπλεξ ανωτερότητας κομπλεξικων μπάτσων ...

Εχει και καλα παιδια, εχει και μουνόπανα..

πες του εκει που σου μιλαει ειρωνικα θα παρω τον δικηγορο μου και καλα και θα δεις πως θα φυγει το σκατο στην κάλτσα..
πολλα αμερικανικα εργα βλεπεις  :tooth:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πολλα αμερικανικα εργα βλεπεις  :tooth:
ελα μωρε, δεν το γενικευσα,απλα αποψη ειπα, σε καθε τομεα εχει και μαλακες και καλα παιδια..

οπως και εδω...στο σαιτ, στην ζωη, στην δουλεια,  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:


υγ 3ο σερι βολι σημερα βαρουλη, θα ανεβασω κριτικες, θελω θετικες ψηφους  :birdman:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καλησπερα φιλοι. Σημερα το πρωι κατα τις 12 ενω γαμουσα την φωτεινη απο αλκιβιαδου, εξω ακριβως απο το παραθυρο του δωματιου ακουγα ομιλιες αστυνομικων που εκαναν ελεγχο σε καποιον και του μιλουσαν πολυ ειρωνικα. Ειναι καποιος απο εδω μεσα; Εκφραζω την συμπαρασταση μου και χαρας την υπομονη του του ανθρωπου!!!
τι του ελεγαν τυπε?
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
τι του ελεγαν τυπε?
απο τα λιγα που ακουσα ηταν ( γιατι γελας; Σου φαινεται κατι αστειο; Μας θεωρεις αστειους; Θ εχεις προβλημα μαζι μου!) ( πηγαμε να γαμησουμε ε;) ειρωνικα.
Υπαρχουν και καλα παιδια μπατσοι. Αλλα σε αυτην την περιπτωση μακαρι να μπορουσα να βγω εξω με το πουλι ορθιο και να τον κατουρουσα στο κεφαλι τον μαλακα.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
απο τα λιγα που ακουσα ηταν ( γιατι γελας; Σου φαινεται κατι αστειο; Μας θεωρεις αστειους; Θ εχεις προβλημα μαζι μου!) ( πηγαμε να γαμησουμε ε;) ειρωνικα.
Υπαρχουν και καλα παιδια μπατσοι. Αλλα σε αυτην την περιπτωση μακαρι να μπορουσα να βγω εξω με το πουλι ορθιο και να τον κατουρουσα στο κεφαλι τον μαλακα.
:2funny:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Τρίτη βάρδια χτες αργά την νύχτα (δηλαδή σήμερα) στους δρόμους της Λοσίων.
Νόμιζα ότι έπαιζα σε ταινία του Ρομέρο και θα πεταγόταν κανένα ζόμπι να με κατασπαράξει.
Δεν υπήρχε σχεδόν κανείς στους δρόμους της περιοχής,πόσο μάλλον μέσα στα σπίτια.
Όπου κι αν πήγα ήμουν μόνος μου στο σαλόνι (χρειάζεται κι η ησυχία βέβαια) εκτός από ένα σπίτι
που είχαν μαζευτεί καυλαντοειδή υποκείμενα.
Η βόλτα ήταν σύντομη όμως και δεν μπήκα σε ολα τα σπιτάκια,γιατί ήθελα να παω "καρφωτός"
στο Μεταξουργείο για μυστική αποστολή S-396.  ;)

Λιοσίων 76 όροφος-δίδυμο Μελίνα και Ναταλία,η μιλφ Μελίνα είναι μελαχρινή με σπαστό μαλλί
κάτω από τους ώμους με πολύ σχιστά μάτια που με καυλώνουν.Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό
και πρωκτικό στο εικοσάρικο.
Αφράτος κώλος για εφαρμοστά κωλοχάστουκα,βυζί 2,5άρι ενώ κάνει και ρουφόμπαλο
κατόπιν συνεννόησης (παραλίγο να μπω στην ρακέτα γιατί η τσατσά έκανε έξοχο screen).  :2funny:
Η Ναταλία είναι αντίθετα νέα κοπέλα με καστανόξανθο μαλλί μακρύ και σπαστό,ωραίο σώμα στεγνό
με μικρό 1,5άρι βυζάκι και στητό κώλο,πότε δηλώνει και πότε όχι το ελεύθερο στοματικό.
Σήμερα το δήλωσε πάντως,πακέτο στο εικοσάρικο.
Βέργας 3 δεξί-Τζουλιάννα ξανθιά με μακρύ μαλλί σπαστό και αδύνατο κορμί λαμπάδα.
Άγριο το πρόσωπό της αλλά πολύ ελκυστικό στεγνό κωλαράκι με 1,5άρι βυζί.
Κλασσικό το πρόγραμμα που προσφέρει στο εικοσάρικο.
Βέργας 2-εδώ μπήκα και επειδή καυλάντιζαν μεταξύ τους 4 άτομα έφυγα,μάλιστα έφυγα γελώντας
πριν δω την κοπέλα (ήταν στο δωμάτιο) γιατί ο ένας μπήκε στο αριστερό δωμάτιο χορεύοντας σχεδόν.
Είχε ένα μπεγλέρι που το χτυπούσε διαρκώς και μου ζάλιζε τ'αρχίδια ενώ όταν μπήκε στο δωμάτιο
(για καυλάντα) είπε: "μαααααααααααλάκα τι δωμάτιο είναι αυτό ρε πούστη μου"
ενώ οι άλλοι 3 χαχάνιζαν σαν μαλάκες.  :jerking:
Βέργας 6-Όλγα γνωστή τζιλφ παρουσία από Τροφωνίου 13 ισόγειο και όροφο καθώς και Κολωνού 53.
Ξανθιά με 3άρα βυζάρα πεσμένη και καλό κορμί για την ηλικία της,διαθέτει μαλακό δέρμα
και αφράτο μεγάλο κώλο αλλά "σανιδέ" δυστυχώς,πολύ μέτρια στο δωμάτιο αλλά δεν λέει
να τα παρατήσει,κλασσικό πρόγραμμα στο εικοσάρικο.
Εξηκίου 18 (καινούργιο)-μιλφ Κατερίνα ξανθιά με μακρύ σπαστό μαλλί,βαριά φωνή μπουζουκόβιας
και 3άρι πιεσμένο βυζί από το ολόσωμο κομπινεζόν που φορούσε.Είχε ξεπροβάλλει κι η βαρβάτη ρώγα της
από το πρεσσάρισμα του ρούχου,ζουμπουρλό κορμί με κλασσικό πρόγραμμα στο εικοσάρικο.
Εξηκίου 18 όροφος-μιλφ Μαρίνα/Τζούλια (όχι η Τζούλια η τσοντού) μελαχρινή με ίσιο καρέ μαλλί
λίγο κάτω από τους ώμους (έχει κουρευτεί εδώ και καιρό) και βυζί 2άρι πεσμένο.
Πολλά κιλά,στατικό σαλονάρισμα και άφθονη κυτταρίτιδα με κλασσικό πρόγραμμα στο εικοσάρικο.
Σε αυτό το σπίτι έχουν παρελάσει (παρόλο που είναι Μεταξουργειακής διαρρύθμισης) πολύ ωραία
τεμάχια.Το πιο πρόσφατο ήταν η Σιμόνα με την μελαχρινή μουνότριχα a la καταίφι που στο δωμάτιο
"το έλεγε" η Ρουμάνικη καρδιά της.
"Εκτοπίστηκε" στο Φυλής 74 χωρίς να μάθω ποτέ το γιατί,ούτε η ίδια ήξερε να μου πει (λέμε τώρα)
μετά γύρισε για λίγο στο Τροφωνίου 11 όροφος όπου με εξέχων μέλος της παρούσας κοινότητας
κινήσαμε να την βρούμε,αλλά στην θέση της βρήκαμε ένα υποκατάστατο του "τίποτα" και έτσι
η αγαπητή Σιμόνα χάθηκε,αν την δει κανείς να το αναφέρει αμέσως.
Ήταν μελαχρινή αθίγγανη με κοντό μαλλί φουντωτό,βυζάρα 2,5άρα και ωραίο καμπυλωτό κορμί
με ήρεμο απλό μελαγχολικό σαλονάρισμα,καμία σχέση με την συμμετοχή στο δωμάτιο.
Τελικά κάτι τέτοιες σοβαρές και μετρημένες στο σαλόνι,αποδίδουν πολύ καλά
κάποιες φορές "μέσα" στο δωμάτιο (copyright Xilnik). :thumbsup:
Εξηκίου 18 ισόγειο-Δίδυμο Κάτια με μία άλλη που ήταν δωμάτιο και δεν την είδα.
Καστανή η Κάτια με μακρύ σπαστό μαλλί,πολύ αδύνατη με 1,5άρι βυζί και μικρό κωλαράκι που δίνει
στο εικοσάρικο.Έχει εργαστεί στο Λιοσίων 91 καθώς και στο Φυλής 109 όροφος.
Κάποτε ο Ν.Σμύρνη σε έναν μικρό περίπατο είχε πει ότι εκεί ποτέ δεν έχει περάσει καλά.
Σε αυτό θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί του,ούτε κι εγώ έχω περάσει ποτέ καλά,κάτι έχει το σπίτι φαίνεται.
Τροφωνίου 11 όροφος-Γιάννα ξανθοκάστανη με ίσιο μακρύ μαλλί και υπερσυμπαντική κωλάρα
που μεγάλωσε κι άλλο ενώ έγινε και πιο σφαιρική,βυζί 1,5άρι και δίνει κώλο στο εικοσάρικο.
Βάση αναλογιών κορμιού έχει τον μεγαλύτερο κώλο σε όλα τα σπιτάκια ασχέτως περιοχής.
Είχα λίγο καιρό να την δω και χθες καύλωσα (περίεργο),θα πάω να της τον καρφώσω στο μουνάκι της
και να την κωλοχαστουκίσω.Μέτρια είναι στο δωμάτιο αλλά με άναψε η κωλάρα της.
Ήταν η καλύτερη της τουρλοκωλοεμφάνιση εδώ και χρόνια κι ας έχει κυτταρίτιδα.
Τροφωνίου 13 ισόγειο-Τζούλια ξανθοκάστανη με ίσιο μακρύ μαλλί,παχάκια και 2άρι βυζί
με καμπυλωτή κωλάρα.Πλέον διατίθεται μόνο στην έκδοση του απλού προγράμματος στο εικοσάρικο
ενώ παλιότερα έδινε και κώλο.Έχει εργαστεί και στο Εξηκίου 18 ισόγειο.

Όπως πρατηρούμε τα έξτρα συνεχώς (και γενικότερα παντού) "τραβιούνται" προς τα πίσω.
Αρκετές κοπέλες δείχνουν να ποντάρουν όλο και πιο πολύ στο να αδράξουν χρήμα μέσα στο δωμάτιο
και αυτό είναι ολοφάνερο πια.
Καλά γαμήσια!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
σημερα ειπα να ξαναπαω μεταξι γιατι δυστηχως και ευτηχως εχω πολλα γουστα στο σεξ γενικα και δεν μπορώ να τα κάνω ολα μαζι

αλλα δυστηχως το φετιχ μου για τα ποδια δεν μπορει να ικανοποιηθει ευκολα σε μια περιοχη οπως ειναι το μεταξουργείο διοτη δυστηχως και σε εκεινη την περιοχη ειναι θεμα ταμπου και απο οτι βλεπετε και στης κριτικες πολυς κοσμος το ζηταει και κρυφα μαλιστα,φοβαται ο κοσμος να ειναι ελευθερος  :2funny:  :jerking:

σημερα το ειχα ξανα αναγκη, ηθελα δυο ομορφα ποδαρακια να ασχοληθω μαζι τους ,αλλα δεν ξερω δεν ειχα επιλογες δεν μπορουσ ανα βρω,η σιμονα δεν το χει,εκανα μια καλη πραξη στον δρομο, ειδα ενα περιστερι στο δρόμο τραυματισμενο στην μεση του δρομου, κοντα στον θανατο, εαν περναγε αμαξι θα το εκανε λιωμα,αλλα εγω το σπρωξα λιγο παραπερα για να μην εχει εναν οδυνηρο θανατο ..
πιστεψα οτι το καρμα θα με βοηθησει να βρω δυο ωραια ποδια..

λοιπον,δεν θα γραψω κριτικη για λογους υγιεινης παντα γιατι οι φετιχιστες ειναι παρα πολοι και εαν αναφερεις ενα περιστατικό τετοιο μαζευονται σαν η μυγες στο σκατο, με την καλη ενοια παντα οτι ειμαστε πολοι..

σε ενα απο τα μπουρδελα μεγ.αλεξανδρου κατεθεσα στην αλεξανδρα/σοφια εναλλακτικο ονομα ερασιτεχνικο, μπηκε μεσα, μετριας εμφανισης, βλαχοφατσα ρουμάνικη αλλα ευγενικη και πρόσχαρη και καθαρη, στην αρχη μου κανε ενα ωραιο τσιμπουκι, οχι ακαποτο και ουτε επιπεδο αλινας αλλα νταξ, γουσταρε... μια σταση στα 4 αλλα επειδη δεν ειχα ορεξη για γαμησι και βαρβατη πιπα παλι ηθελα κατι ποιο χαλαρο..εκατσε διπλα μου και αρχησε να μου φιλαει τον λαιμο, εκανε μια κινηση και σηκωσε το μπουτι της, και εγω προσεκτικα χαιδευα τα ποδια της...

πρωτη φορα ιεροδουλη μου ζητησε να ασχοληθω με τα ποδια της με παρακαλια κιολας επειδη της αρεσει παρα πολυ και κανεις δεν της το κανει.. τι ειμαι εγω εδω?  :grin:

2 ομορφα και καθαρα ποδια μετριου μεγεθους ουτε μικρα ουτε βατραχοποδαρα, κανονικα.. ουρλιαζε απο ηδονη λες και εχυνε...

εκατσε 15 λεπτα, ηθελε να κατσει και αλλο αλλα δεν ετυχε διοτη τελειωσα...

ικανοποίησα μια επιθυμια που ειχα σημερα... μια χωνω ψωλες στο στομα της αλινας μια χυνω την σιλβια στην μαπα στο μεγ.αλεξανδρου παλι την αλλη θελω ποδια, ποικιλια ...

απλα θελω να πω πως μην φοβαστε να πειτε αυτα που γουστάρετε, ζηστε την ζωη ελευθερα, ο κοσμος ειναι κομπλεξικος και φοβάται τους ανθρωπους που εχουν ελευθερια σκέψης και αρεσεκειων ....εγω το λεω δημοσια μαρεσουν τα ποδια των γυναικων ..αυτα.. και στην τελικη μια ζωη την εχετε? εαν δεν την ζησετε οπως θελετε ποτε τοτε? το λεω διοτη υπαρχουν αρκετα μελη που φοβουνται να πουν τι τους αρέσει ,εχω λαβει αμετρητα πμ με φετιχιστες να μου ζητουν πληροφορίες γιατι η κοινωνία που ζουμε ειναι σκατενια,ειναι για τον πουτσο καβαλα, ειναι κομπλεξικη ,εχει ταμπου ολος ο κοσμος, ειναι ολοι πρόβατα..εγω ειμαι φιλελευθερος και προοδευτικος.. οτι θελετε σε σχεση με τετοια θεματα στειλτε μου πμ..  ;)

θα ενημερωσω που και ποια, αλλα σε κλειστη σεχτα...με πμ και τετοια..
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
εκανα μια καλη πραξη στον δρομο, ειδα ενα περιστερι στο δρόμο τραυματισμενο στην μεση του δρομου, κοντα στον θανατο, εαν περναγε αμαξι θα το εκανε λιωμα,αλλα εγω το σπρωξα λιγο παραπερα για να μην εχει εναν οδυνηρο θανατο ..

ποια καλη πραξη ρε βλαμενε

αμα το πατουσε αμαξι θα πεθαινε ακαριαια

ενω τωρα θα το εφαγε καμια γατα ζωντανο

εντιτ. σου εχω πει να μην πηγαινεις μεταξουργειο

θα κολλησεις τιποτα
 

Επισκέπτης
...Το πιο πρόσφατο ήταν η Σιμόνα με την μελαχρινή μουνότριχα a la καταίφι που στο δωμάτιο
"το έλεγε" η Ρουμάνικη καρδιά της...
Σκούμπι, τώρα που είπες «κανταίφι», που έχει καλά γλυκά ταψιού στην ευρύτερη περιοχή;

Οι διαχειριστές να βάλουν το μήνυμά μου στο σωστό thread αν θεωρηθεί εκτός θέματος  :grin:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
σημερα ειπα να ξαναπαω μεταξι γιατι δυστηχως και ευτηχως εχω πολλα γουστα στο σεξ γενικα και δεν μπορώ να τα κάνω ολα μαζι

αλλα δυστηχως το φετιχ μου για τα ποδια δεν μπορει να ικανοποιηθει ευκολα σε μια περιοχη οπως ειναι το μεταξουργείο διοτη δυστηχως και σε εκεινη την περιοχη ειναι θεμα ταμπου και απο οτι βλεπετε και στης κριτικες πολυς κοσμος το ζηταει και κρυφα μαλιστα,φοβαται ο κοσμος να ειναι ελευθερος  :2funny:  :jerking:

σημερα το ειχα ξανα αναγκη, ηθελα δυο ομορφα ποδαρακια να ασχοληθω μαζι τους ,αλλα δεν ξερω δεν ειχα επιλογες δεν μπορουσ ανα βρω,η σιμονα δεν το χει,εκανα μια καλη πραξη στον δρομο, ειδα ενα περιστερι στο δρόμο τραυματισμενο στην μεση του δρομου, κοντα στον θανατο, εαν περναγε αμαξι θα το εκανε λιωμα,αλλα εγω το σπρωξα λιγο παραπερα για να μην εχει εναν οδυνηρο θανατο ..
πιστεψα οτι το καρμα θα με βοηθησει να βρω δυο ωραια ποδια..

λοιπον,δεν θα γραψω κριτικη για λογους υγιεινης παντα γιατι οι φετιχιστες ειναι παρα πολοι και εαν αναφερεις ενα περιστατικό τετοιο μαζευονται σαν η μυγες στο σκατο, με την καλη ενοια παντα οτι ειμαστε πολοι..

σε ενα απο τα μπουρδελα μεγ.αλεξανδρου κατεθεσα στην αλεξανδρα/σοφια εναλλακτικο ονομα ερασιτεχνικο, μπηκε μεσα, μετριας εμφανισης, βλαχοφατσα ρουμάνικη αλλα ευγενικη και πρόσχαρη και καθαρη, στην αρχη μου κανε ενα ωραιο τσιμπουκι, οχι ακαποτο και ουτε επιπεδο αλινας αλλα νταξ, γουσταρε... μια σταση στα 4 αλλα επειδη δεν ειχα ορεξη για γαμησι και βαρβατη πιπα παλι ηθελα κατι ποιο χαλαρο..εκατσε διπλα μου και αρχησε να μου φιλαει τον λαιμο, εκανε μια κινηση και σηκωσε το μπουτι της, και εγω προσεκτικα χαιδευα τα ποδια της...

πρωτη φορα ιεροδουλη μου ζητησε να ασχοληθω με τα ποδια της με παρακαλια κιολας επειδη της αρεσει παρα πολυ και κανεις δεν της το κανει.. τι ειμαι εγω εδω?  :grin:

2 ομορφα και καθαρα ποδια μετριου μεγεθους ουτε μικρα ουτε βατραχοποδαρα, κανονικα.. ουρλιαζε απο ηδονη λες και εχυνε...

εκατσε 15 λεπτα, ηθελε να κατσει και αλλο αλλα δεν ετυχε διοτη τελειωσα...

ικανοποίησα μια επιθυμια που ειχα σημερα... μια χωνω ψωλες στο στομα της αλινας μια χυνω την σιλβια στην μαπα στο μεγ.αλεξανδρου παλι την αλλη θελω ποδια, ποικιλια ...

απλα θελω να πω πως μην φοβαστε να πειτε αυτα που γουστάρετε, ζηστε την ζωη ελευθερα, ο κοσμος ειναι κομπλεξικος και φοβάται τους ανθρωπους που εχουν ελευθερια σκέψης και αρεσεκειων ....εγω το λεω δημοσια μαρεσουν τα ποδια των γυναικων ..αυτα.. και στην τελικη μια ζωη την εχετε? εαν δεν την ζησετε οπως θελετε ποτε τοτε? το λεω διοτη υπαρχουν αρκετα μελη που φοβουνται να πουν τι τους αρέσει ,εχω λαβει αμετρητα πμ με φετιχιστες να μου ζητουν πληροφορίες γιατι η κοινωνία που ζουμε ειναι σκατενια,ειναι για τον πουτσο καβαλα, ειναι κομπλεξικη ,εχει ταμπου ολος ο κοσμος, ειναι ολοι πρόβατα..εγω ειμαι φιλελευθερος και προοδευτικος.. οτι θελετε σε σχεση με τετοια θεματα στειλτε μου πμ..  ;)

θα ενημερωσω που και ποια, αλλα σε κλειστη σεχτα...με πμ και τετοια..
το κλωτσησες θες να πεις  :birdman:
εχεις συνηθισει φαινεται στις βρωμοποδαρες του κοσμα  :zfuck:
 

arpaxtras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
280
:humpleg:     :pipa2:   γεια σας, για ποδολαγνικους ή τελειωτικο στο στομα ή κ τα δυο μαζι, στο μεταξουργειο εχετε καμια κοπελα υποψη σας? ευχαριστω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom