Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 250 άτομα (22 μέλη και 228 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
ελπιζω αυριο να δουλεύει το εβελινακι για να την δοκιμάσω..οσο για την τσατσα θα διαφωνησω ειναι παρα πολύ ευγενική την πρωτη φορα φορα που ειχα παρει την εβελινα ειχα κατσει μέσα γύρω στα 15 λεπτά δεν ενοχλησε καθολου.αλλη ηταν θα ειχε βαρεσει την πόρτα...

Το άλλο το πιτσιρίκι,η Ιρένα, που είχε η εν λόγο τσατσά έφυγε?Έχει να φανεί πολλές μέρες στα εν λόγο καταστήματα!
Όντως με το Εβελινάκι τα εν λόγο μαγαζιά έχουνε κάνει ρούμπο.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Το άλλο το πιτσιρίκι,η Ιρένα, που είχε η εν λόγο τσατσά έφυγε?Έχει να φανεί πολλές μέρες στα εν λόγο καταστήματα!
Όντως με το Εβελινάκι τα εν λόγο μαγαζιά έχουνε κάνει ρούμπο.
ρουμπο???
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
ΔΙΔΥΜΟΥ

18 περιμενα να δω την αλιονα αλλα η τσατσα παρουσιασε την χριστινα.προκειται για ένα σάπιο προγκιλφ με πλαδαρό σώμα μεγάλο κώλο.ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο και τελειωτικό
Προγκίλφ η Χριστίνα;Γύρω στα 30-35 να ναι.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
όσο μπορώ θα συνεχίσω να προσφερω στην ενημερωση και στις κριτικές εχω να μάθω πολλά ακόμη... ;) ;)
Respect.jpg
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2012
Μηνύματα
95
Like
1
Πόντοι
0
Τυπε γυρναει κατα τις 01.00 το πρωι και πανω στη μαστουρα της μπαινει σε οποιο τσαρδι βρει με κλειστο φως, αμα της ανοιξουν δουλευει εκει!!!  :2funny:

Θα την πετυχεις οπου ναναι Ιάσονος τις περισσοτερες φορες παντα τη βραδυνη βαρδια και παντα οχι πριν τις 01.00, πριν λιγες μερες εκανε και περασμα απο Φωκαιας 25...

Εχει τερματίσει  :grin:
οποιος την ξερει ας πει λιγο πως ειναι?
αν την δω να την γνωρισω μην ρωταω ενα-ενα μπουρδελο "πως λενε την κοπελα?"
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
511
Like
69.181
Πόντοι
41.129
πορνοεξορμηση πριν λιγο στο μεταξι,παντου μπαζα ειδικα στην κολωνου οι χοντρες εδιναν και επαιρναν , οχι σαν κατι ιδιατερο αλλα καλυτερο απο απο τα υπολοιπα τεμαχια μου εκανε κλικ μια χριστινα στο λεωνιδιου 28 ισογειο,δοκιμασθηκε πρωτη φορα απο εμενα επιτυχως, η κοπελα δινει γλωσσοφιλα αν και τα απεφευγα και αντεχει δυνατο σφυροκοπημα, κατα την εξοδο μου απο το δωματιο με καλεσε στο δωματιο υπηρεσιας οπου μου εδωσε καρεκλιτσα να κατσω και μου προσφερε να φαω απο το φαγητο της ενα ρουμανικο εδεσμα με βαση το λαχανο,δοκιμασα και ηταν πραγματικα ωραιο αν και ηθελε λιγο αλατακι....ωραια εμπειρια και τρομερη περιποιηση απο τον οικο.
 

Συνημμένα

  • IMAG0006.jpg
    IMAG0006.jpg
    294,5 KB · Εμφανίσεις: 74

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
πορνοεξορμηση πριν λιγο στο μεταξι,παντου μπαζα ειδικα στην κολωνου οι χοντρες εδιναν και επαιρναν , οχι σαν κατι ιδιατερο αλλα καλυτερο απο απο τα υπολοιπα τεμαχια μου εκανε κλικ μια χριστινα στο λεωνιδιου 28 ισογειο,δοκιμασθηκε πρωτη φορα απο εμενα επιτυχως, η κοπελα δινει γλωσσοφιλα αν και τα απεφευγα και αντεχει δυνατο σφυροκοπημα, κατα την εξοδο μου απο το δωματιο με καλεσε στο δωματιο υπηρεσιας οπου μου εδωσε καρεκλιτσα να κατσω και μου προσφερε να φαω απο το φαγητο της ενα ρουμανικο εδεσμα με βαση το λαχανο,δοκιμασα και ηταν πραγματικα ωραιο αν και ηθελε λιγο αλατακι....ωραια εμπειρια και τρομερη περιποιηση απο τον οικο.
Καλή η Χριστίνα(εκτός από κάτι φορές που την πιάνει η μαλακία της) και μεγάλο ρισπέκτ και στον τσάτσο με το πυκνό μαλλί,που ακούει έντεχνα.Ο πιο σοβαρός και συμπαθής τσάτσος.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
511
Like
69.181
Πόντοι
41.129
Καλή η Χριστίνα(εκτός από κάτι φορές που την πιάνει η μαλακία της) και μεγάλο ρισπέκτ και στον τσάτσο με το πυκνό μαλλί,που ακούει έντεχνα.Ο πιο σοβαρός και συμπαθής τσάτσος.

δεν ηταν αυτος σημερα !! ειχε υπηρεσια μια ηλικιωμενη βουλγαρα.  :grin:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
μαλλον λες για την ταλαντουχα χυσομαζοχτρα

την ψαχνω 2 μερες 3η βαρδια μια στο περδικα, που ειναι 2 μερες κλειστο και εχτες κοιταξα και στο μεγαλου αλεξανδρου. που ηταν μια μεγαλοκοπελα.

ξερει κανεις που μπορω να την πετυχω και τι βαρδια?
Τα Περδίκα είναι υπό διάλυση όντως....θα δούμε.
Εκεί θα βρίσκεται αν την πετύχεις,αλλού δεν έχει σημειωθεί εμφάνισή της.
Στο 28άρι Μ.Αλεξάνδρου ίσως την βρεις αλλά εκεί η μεγαλοκοπέλα Εύα
ξεκινώντας από Τετάρτες και Σάββατα (μόνο) δείχνει να εδραιώνεται και στις άλλες μέρες.
Πάντως αν δεν την πετύχεις την Αλίνα σε αυτά τα δύο,αλλού δεν θα είναι.
Η Φωκιανή εμφάνιση ήταν για το "θεαθήναι" και μόνο.
Κάποιος (ο σωστός γαλαντόμος) έγραψε ότι την είδε στα ασσάκια της Ιάσωνος,αν πήγε εκεί λοιπόν
ας διαλέξει την πρώτη βάρδια με το Ειρηνάκι να κάνουν και παρέα.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
πορνοεξορμηση πριν λιγο στο μεταξι,παντου μπαζα ειδικα στην κολωνου οι χοντρες εδιναν και επαιρναν , οχι σαν κατι ιδιατερο αλλα καλυτερο απο απο τα υπολοιπα τεμαχια μου εκανε κλικ μια χριστινα στο λεωνιδιου 28 ισογειο,δοκιμασθηκε πρωτη φορα απο εμενα επιτυχως, η κοπελα δινει γλωσσοφιλα αν και τα απεφευγα και αντεχει δυνατο σφυροκοπημα, κατα την εξοδο μου απο το δωματιο με καλεσε στο δωματιο υπηρεσιας οπου μου εδωσε καρεκλιτσα να κατσω και μου προσφερε να φαω απο το φαγητο της ενα ρουμανικο εδεσμα με βαση το λαχανο,δοκιμασα και ηταν πραγματικα ωραιο αν και ηθελε λιγο αλατακι....ωραια εμπειρια και τρομερη περιποιηση απο τον οικο.
Ρε μεγαλε, σου εδωσε και φαι να φας και πληρωσες και 10 ευρω για το γαμησι?Την εβαλες μεσα την κοπελα...
Γαμω τις πορνοεμπειριες παντως...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.579
Πόντοι
46.232
Εγω οχι. Η τσατσα με τα γυαλακια ειναι η μοναδικη στα μπουρδελα αυτη τη στιγμη που κοβει με το ματι τον πιρφορο/ματακια ή τον βρωμερό/ανώμαλο και τον αντιμετοπιζει αναλογα.


Αρα εσενα σε εκοψε ή για το ενα ή για το αλλο και εγω δε ξερω ποιο να διαλεξω  :2funny:
δεν ξέρω αν  ξέρει να διακρίνει αυτά που λές , δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει αν είναι λεσβία που αναφέρθηκε  , αλλά πραγματικά είναι απο τις πιο ευγενικές
και με χιούμορ υπηρεσίες  , πάντα χαμογελαστή , ποτέ δεν χτυπάει πόρτες και είναι απο τις λίγες που την ρωτάς για άλλη κοπέλα και σου απαντάει.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
πορνοεξορμηση πριν λιγο στο μεταξι,παντου μπαζα ειδικα στην κολωνου οι χοντρες εδιναν και επαιρναν , οχι σαν κατι ιδιατερο αλλα καλυτερο απο απο τα υπολοιπα τεμαχια μου εκανε κλικ μια χριστινα στο λεωνιδιου 28 ισογειο,δοκιμασθηκε πρωτη φορα απο εμενα επιτυχως, η κοπελα δινει γλωσσοφιλα αν και τα απεφευγα και αντεχει δυνατο σφυροκοπημα, κατα την εξοδο μου απο το δωματιο με καλεσε στο δωματιο υπηρεσιας οπου μου εδωσε καρεκλιτσα να κατσω και μου προσφερε να φαω απο το φαγητο της ενα ρουμανικο εδεσμα με βαση το λαχανο,δοκιμασα και ηταν πραγματικα ωραιο αν και ηθελε λιγο αλατακι....ωραια εμπειρια και τρομερη περιποιηση απο τον οικο.
ξεροχυνω :cum:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Τα Περδίκα είναι υπό διάλυση όντως....θα δούμε.
Εκεί θα βρίσκεται αν την πετύχεις,αλλού δεν έχει σημειωθεί εμφάνισή της.
Στο 28άρι Μ.Αλεξάνδρου ίσως την βρεις αλλά εκεί η μεγαλοκοπέλα Εύα
ξεκινώντας από Τετάρτες και Σάββατα (μόνο) δείχνει να εδραιώνεται και στις άλλες μέρες.
Πάντως αν δεν την πετύχεις την Αλίνα σε αυτά τα δύο,αλλού δεν θα είναι.
Η Φωκιανή εμφάνιση ήταν για το "θεαθήναι" και μόνο.
Κάποιος (ο σωστός γαλαντόμος) έγραψε ότι την είδε στα ασσάκια της Ιάσωνος,αν πήγε εκεί λοιπόν
ας διαλέξει την πρώτη βάρδια με το Ειρηνάκι να κάνουν και παρέα.
για την αλινα λετε...

η αλινα ειναι σπερμορουφηχτρα.. την εψαξα χτες δεν την βρηκα, και εχτες ημουν πολυ στεναχωρημενος..

θα ξαναπροπαθησω,αλλα δεν το βλεπω..

η αλινα ειναι γενημενη να παιρνει πιπες τελος..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom