Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (15 μέλη και 60 επισκέπτες)

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Σήμερα πέρασα από ακριτικά μπουρδέλα , τα μπουρδελα που είναι μόνα τους , πέρασα από Ιωαννίνων 3 δίπλα από Κωνσταντινουπόλεως είναι αυτό , είχε ένα ντελο που ήταν κάπως στούντιο , είχε μπαρ και αρκετές κοπέλες , απλό πρόγραμμα στα 20 και έξτρα στα 30 , επίσης πέρασα από Βιργινίας Μπενάκη που ήταν κλειστά και Ελευσινιων που ήταν και εκεί κλειστά ( 12 η ώρα ) ... κόσμο είχε το Κωνσταντινουπόλεως 166 υπόγειο λογικά για την Εύα , που μου έχει μπει στο μάτι  :zfuck:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
ρε παντογνωστες
μια μουναρα που ηταν σημερα βραδυ στο φυλης 71 ισογειο τι λεει  :think:
επισης η νταιανα ειναι μια με μαυρα μαλλια πιασμενα πανω και με ενα μικρο τατου στην πλατη  :think:
αντε παρτε και μια ενημερωση επειδη εχω ορεξη  :grin:
φυλης 71ισογειο μελαχροινη μουναρα με σπαστα μαλλια και σωματαρα,αντζελα
φυλης 69οροφος αννα τπτ το ιδιαιτερο
φυλης 86 ξανθια μικροκαμωμενη,ανελα σιμελα ,πως τη λενε
φυλης 84 μελαχροινη στεκα με γυαλια τεραστιων διαστασεων  :grin:,σαμπρινα
φυλης 80 η μαρια η ποντια με βυζαρες και μια αλλη λιγο πιο γεματουλα
φυλης 66 η ρενατα
φωκαιας 27 οροφος η αγαπη
φωκαιας 27ισογειο η αλεξανδρα με σωμα τουμπανο
        27 υπογειο ,χριστινα με τις βυζαρες
φωκαιας 25 η νιαου μονικα
φωκαιας 17 η ιζαμπελλα και η ελληνοαιγυπτια ξεχναω το ονομα  :P
φυλης 546 μελαχροινη αδυνατη με μαλλια πιασμενα πανω ωραια σωματακι,νταιανα
φυλης 564 δυο κοπελες ανευ σημασιας,ορορα πιπινακι καυλα αλλα μεσα φολα ακουστηκε και μικαελα
για οποιαδηποτε απορια ειμαι ανοιχτα για κανενα μισαωρο ακομα  :grin:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
παλιοκαριολες που νομιζετε οτι βρισκουμε τα 10αρικα στο δρομο..

το μονο καλο ηταν οτι η τσατσα ηταν νεα και ελληνιδα οποτε μου απολογηθηκε καπως διοτη η κοπελα ειναι απειρη

ενοια σας, και το μεγαλο ΜΠΑΜ οικονομικα πλησιαζει.. στα σκουπιδια θα ψαχνετε...

θα παρακαλατε για 5 ευρω...


μου θελανε να το πανε και 15 ευρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλή σου μέρα καί καλή εβδομάδα STAM οικονομολόγε!! Το μπάμ έχει ήδη γίνει που αλλού παρακάτω θα πάμε?? ας είναι καλά οι πολιτικοί του κόλου.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
αλλο ενα πεταμενο δεκαρικο σταμουλη;
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
πέρασα από Ιωαννίνων 3 δίπλα από Κωνσταντινουπόλεως είναι αυτό , είχε ένα ντελο που ήταν κάπως στούντιο , είχε μπαρ και αρκετές κοπέλες , απλό πρόγραμμα στα 20 και έξτρα στα 30 ,

Δλδ, είχε παραπάνω από μια κοπέλα, ώστε να μπορείς να διαλέξεις?
Πόσες είχε?
Από εμφάνιση?
Κανα όνομα?
Τί ώρα, είπαμε?

Ευχαριστώ . . .
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
το μονο καλο ηταν οτι η τσατσα ηταν νεα και ελληνιδα οποτε μου απολογηθηκε καπως διοτη η κοπελα ειναι απειρη

την άλλη φορά γάμα την τσατσά μπορεί να περάσεις καλύτερα.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
την άλλη φορά γάμα την τσατσά μπορεί να περάσεις καλύτερα.
τετοια λεγε του
και να ερθει την επομενη φορα και να μυξοκλαιγεται οτι εφαγε κατι ψιλες απο τανα και τσατσα  :grin:
οχι οτι θα τον χαλασουν αφου ειναι γνωστος ανωμαλος  :P
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τετοια λεγε του
και να ερθει την επομενη φορα και να μυξοκλαιγεται οτι εφαγε κατι ψιλες απο τανα και τσατσα  :grin:
οχι οτι θα τον χαλασουν αφου ειναι γνωστος ανωμαλος  :P
οχι και ανωμαλος ο σταμουλης ρε τυπε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
Kυριακάτικη  βόλτα(11.20-12.55) στην πρώτη βάρδια , με δυο καταθέσεις.

Φωκαίας 27Β πάνω Μαριά , ξανθιά κοντή κανονικό σώμα 2άρι βυζί , με ακα.
Φωκαίας 27Β κάτω Αθηνά ξανθιά κανονικό σώμα μπουτάρες σφιχτές ωραίο κώλο σιλικονάτα βυζιά , με ακα.
Φωκαίας 27α Ειρήνη μελαχρινή χοντρή με ωραίο πρόσωπο μικρό βυζί , με ακα και κώλο.
Φωκαίας 24 Γαβριέλα μελαχρινή τούμπανο , κανονοκό σώμα ωραία κωλάρα σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 19 κλειστό.
Φωκαίας 17α Ξένια καστανή λεπτή με 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα , φορούσε ένα μεγάλο εσώρουχο που δεν την κολάκευε καθόλου.
Φυλής 40 Αλεξάνδρα(σήμερα έκλεισε μια εβδομάδα ) μελαχρινή κοντή κανονικό σώμα 2άρι βυζί με σκουρόχρωμες ρόγες , με ακα και κώλο(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Φυλής 54β Ρομπέρτα καστανή πιτσιρίκα κοντή κανονικό σώμα 2άρι στητό βυζί , απλό πρόγραμμα
Φυλής 56 Κλειστό
Φυλής 66α ο μελαχρινος μούναρος Γιάννα , ψηλή κανονικό σώμα 2.5άρι βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66δ Αντζέλα μελαχρινή με πιασηματάκια μικρό βυζί.
Φυλής 74 αριστερά κλασσικά η Αννα μελαχρινή ξανά κοντή μικρό βυζί , με κώλο.
Φυλής 74 δεξιά κλειστό.
Φυλής 59 κάτω Κλειστό
Φυλής 61 Αλεξάνδρα η ξανθιά πολύ λεπτή πιτσιρίκα με το μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Εμμι καστανή με πιασηματάκια και 2άρι βυζί , με κώλο.
Φυλής 84α Τζούλια καστανή κοντή κανονικό σώμα 2.5άρια βυζιά πιρσινγκ τατού , με κώλο.
Φυλής 84β Αντριάνα το ψινυσμένο μελαχρινό πιπίνι κανονικό σώμα ωραίο πεταχτώ κωλαράκι 2άρι στητό βυζί , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86α Κλειστό.
Φυλής 86β Λάουρα καστανή νταρντάνα με 3άρια βυζία και αφράτη κωλάρα , με κώλο και τελειωτικό στα βυζιά.
Φυλής 65β Κλειστό
Φυλής 67 Ευα   τσιγγανόφατσα , ξανθοπλατινέ μαλλί καρφάκια με πιασήματα και 2.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69α Τζουλιάνα ξανθοκάστανή κοντή με πιασηματάκια και 2άρι βυζί , με κώλο.
Φυλής 69β Τάνια η ξανθιά μιλφάρα με την αλογοουρά , κανονικό σώμα 2άρι  βυζί ωραίο κώλο , με ακα.
Φυλής 71α Χριστίνα μελαχρινή λεπτή με 2άρι σιλικονάτο βυζί ωραίο κωλαράκι , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71β Μαρία καστανα σκούρα μαλλιά σώμα με ελάχιστα πιασηματάκια και 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 7α Αιμιλία καστανά μακρύα ισα μαλλιά λεπτή με 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 7β Αντριάνα  μελαχρινό πιπίνι με γυαλιά λεπτή με απίστευτα ωραίο 2άρι στητό βυζί , απλό πρόγραμμα(ξανατιμήθηκε , θα ακολουθήσει κριτική)
Διδύμου 8α Αλεξάνδρα μελαχρινή κανονικό σώμα 2άρι βυζί ωραίο κώλο , απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8β Αννίτα ξανθιά με πιασηματάκια και 2.5άρι βυζί , με ακα τελειωτικό στα βυζιά και αυταρχικό.
Διδύμου 16 Βικτόρια μελαχρινή κανονικό σφιχτό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο , με ακα και Σύλβια ξαθιά με κοντό μαλλί με πιασηματάκια 2άρι βυζί , με ακα , κάνουν και παρτούζα.  
Διδύμου 18α Σύλβια ξανθιά με αντάυγιες μαλλί μέχρι τους ώμους ,παχουλή με 4άρια βυζιά , ακα τελειωτικό και κώλο.
Διδύμου 18β Χριστίνα(απο Αλκαμένους 117 και Βέργας 3)μελαχρινή με μακρύα μαλλιά κανονικό σώμα με ανοιχτή περιφέρεια και 3άρια πεσμένα βυζιά , με ακα τελειωτικό.
Διδύμου 20 Μίλα ξανθό μίλφ κανονικό σώμα μικρό βυζί ,με ακα.
Αγκύρας 12α περιμένα αλλά δεν είδα την κοπέλα.
Αγκύρας 12β Αλεξάνδρα ξανθιά κοντή με κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί , με ακα.
αυτά πρός το παρόν καλό μεσημέρι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
ρε παντογνωστες
μια μουναρα που ηταν σημερα βραδυ στο φυλης 71 ισογειο τι λεει  :think:
φυλης 71ισογειο μελαχροινη μουναρα με σπαστα μαλλια και σωματαρα
η Αντζέλα...πολύ ωραίο μουνί , δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
Δλδ, είχε παραπάνω από μια κοπέλα, ώστε να μπορείς να διαλέξεις?
Πόσες είχε?
Από εμφάνιση?
Κανα όνομα?
Τί ώρα, είπαμε?

Ευχαριστώ . . .
συνήθος 2 έχει το κάτω και μιά η δύο το πάνω............
 

ladiesterminator

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Kυριακάτικη  βόλτα(11.20-12.55) στην πρώτη βάρδια , με δυο καταθέσεις.

Φωκαίας 27Β πάνω Μαριά , ξανθιά κοντή κανονικό σώμα 2άρι βυζί , με ακα.
Φωκαίας 27Β κάτω Αθηνά ξανθιά κανονικό σώμα μπουτάρες σφιχτές ωραίο κώλο σιλικονάτα βυζιά , με ακα.
Φωκαίας 27α Ειρήνη μελαχρινή χοντρή με ωραίο πρόσωπο μικρό βυζί , με ακα και κώλο.
Φωκαίας 24 Γαβριέλα μελαχρινή τούμπανο , κανονοκό σώμα ωραία κωλάρα σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 19 κλειστό.
Φωκαίας 17α Ξένια καστανή λεπτή με 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα , φορούσε ένα μεγάλο εσώρουχο που δεν την κολάκευε καθόλου.
Φυλής 40 Αλεξάνδρα(σήμερα έκλεισε μια εβδομάδα ) μελαχρινή κοντή κανονικό σώμα 2άρι βυζί με σκουρόχρωμες ρόγες , με ακα και κώλο(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Φυλής 54β Ρομπέρτα καστανή πιτσιρίκα κοντή κανονικό σώμα 2άρι στητό βυζί , απλό πρόγραμμα
Φυλής 56 Κλειστό
Φυλής 66α ο μελαχρινος μούναρος Γιάννα , ψηλή κανονικό σώμα 2.5άρι βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66δ Αντζέλα μελαχρινή με πιασηματάκια μικρό βυζί.
Φυλής 74 αριστερά κλασσικά η Αννα μελαχρινή ξανά κοντή μικρό βυζί , με κώλο.
Φυλής 74 δεξιά κλειστό.
Φυλής 59 κάτω Κλειστό
Φυλής 61 Αλεξάνδρα η ξανθιά πολύ λεπτή πιτσιρίκα με το μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Εμμι καστανή με πιασηματάκια και 2άρι βυζί , με κώλο.
Φυλής 84α Τζούλια καστανή κοντή κανονικό σώμα 2.5άρια βυζιά πιρσινγκ τατού , με κώλο.
Φυλής 84β Αντριάνα το ψινυσμένο μελαχρινό πιπίνι κανονικό σώμα ωραίο πεταχτώ κωλαράκι 2άρι στητό βυζί , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86α Κλειστό.
Φυλής 86β Λάουρα καστανή νταρντάνα με 3άρια βυζία και αφράτη κωλάρα , με κώλο και τελειωτικό στα βυζιά.
Φυλής 65β Κλειστό
Φυλής 67 Ευα   τσιγγανόφατσα , ξανθοπλατινέ μαλλί καρφάκια με πιασήματα και 2.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69α Τζουλιάνα ξανθοκάστανή κοντή με πιασηματάκια και 2άρι βυζί , με κώλο.
Φυλής 69β Τάνια η ξανθιά μιλφάρα με την αλογοουρά , κανονικό σώμα 2άρι  βυζί ωραίο κώλο , με ακα.
Φυλής 71α Χριστίνα μελαχρινή λεπτή με 2άρι σιλικονάτο βυζί ωραίο κωλαράκι , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71β Μαρία καστανα σκούρα μαλλιά σώμα με ελάχιστα πιασηματάκια και 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 7α Αιμιλία καστανά μακρύα ισα μαλλιά λεπτή με 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 7β Αντριάνα  μελαχρινό πιπίνι με γυαλιά λεπτή με απίστευτα ωραίο 2άρι στητό βυζί , απλό πρόγραμμα(ξανατιμήθηκε , θα ακολουθήσει κριτική)
Διδύμου 8α Αλεξάνδρα μελαχρινή κανονικό σώμα 2άρι βυζί ωραίο κώλο , απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8β Αννίτα ξανθιά με πιασηματάκια και 2.5άρι βυζί , με ακα τελειωτικό στα βυζιά και αυταρχικό.
Διδύμου 16 Βικτόρια μελαχρινή κανονικό σφιχτό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο , με ακα και Σύλβια ξαθιά με κοντό μαλλί με πιασηματάκια 2άρι βυζί , με ακα , κάνουν και παρτούζα.  
Διδύμου 18α Σύλβια ξανθιά με αντάυγιες μαλλί μέχρι τους ώμους ,παχουλή με 4άρια βυζιά , ακα τελειωτικό και κώλο.
Διδύμου 18β Χριστίνα(απο Αλκαμένους 117 και Βέργας 3)μελαχρινή με μακρύα μαλλιά κανονικό σώμα με ανοιχτή περιφέρεια και 3άρια πεσμένα βυζιά , με ακα τελειωτικό.
Διδύμου 20 Μίλα ξανθό μίλφ κανονικό σώμα μικρό βυζί ,με ακα.
Αγκύρας 12α περιμένα αλλά δεν είδα την κοπέλα.
Αγκύρας 12β Αλεξάνδρα ξανθιά κοντή με κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί , με ακα.
αυτά πρός το παρόν καλό μεσημέρι.
μπραβο n.smirni
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
παλιοκαριολες που νομιζετε οτι βρισκουμε τα 10αρικα στο δρομο..

το μονο καλο ηταν οτι η τσατσα ηταν νεα και ελληνιδα οποτε μου απολογηθηκε καπως διοτη η κοπελα ειναι απειρη

ενοια σας, και το μεγαλο ΜΠΑΜ οικονομικα πλησιαζει.. στα σκουπιδια θα ψαχνετε...

θα παρακαλατε για 5 ευρω...


μου θελανε να το πανε και 15 ευρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ετσι τυπε απαξιωσε τους :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
βραδινη τσαρκα στο μεταξουργειο ειπα να παω σφυρη στην αλινα να μου τον αρμεξει λιγο γιατι δεν ειμαι καλα τελευταια αλλα να αρμεξω και τα πανεμορφα ποδια της

δυστηχως εφαγα πακετο καθως η αλινα δεν ηταν εκει, ουτε δουλευε σημερα απο οτι μου ειπε μια τσατσα..

η καυλες μου ειχαν φτασει στο αμην  δεν αντεχα αλλο ηθελα να πιρφορισω..

τελικα μετα απο μια μεγαλη τσαρκα κατεληξα στην ραφαελα στο κωλονου 15 α...

δεν φτανει που ειναι απειρη ηταν και μεγαλη ξεπετα, καθε 1 λεπτο κοιταζε το ρολοι της, παιζει στο 5λεπτο να μου ειπε finish  :jerking: :jerking:

επεμενε καθε λεπτο που περναγε finish και finish  :jerking: δεν ηξερε και αγγλικα γαμω την ευα της ηταν καινουρια της εδειχνα με τα δαχτυλα ποσα λεπτα ημουν μεσα το πολυ 6-7 ..

δυστηχως ενα πεταμενο δεκαρικο,παραδοση τελευταια να μου φευγουν τα λεφτα για πλακα..

το μονο καλο της υποθεσης ηταν οτι ειχε ωραια και καθαρα ποδια και με αφησε να ασχοληθω λιγο διοτη καταλαβε με της κινησεις μου τι ηθελα εφοσον στο γαμησι δεν τραβαγε...

:jerking:
τυπε και ποδαρακια σε πατσατζιδικο να ετρωγες πιο πολυ ωρα θα εκανες :-
πως την πατησες ετσι δικε μου :S
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
συνήθος 2 έχει το κάτω και μιά η δύο το πάνω............

Ευχαριστώ . .  .

Μα, καλά, δεν υπήρχε κάποιος εδω μέσα του μαγαζιού που ενημέρωνε (με φωτό) για κοπέλες και βάρδιες ? ?  ?
Που χάθηκε αυτός και δεν μας λέει τα καλύτερα ? ?  ?

 
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
δηλαδη εσυ στα 17 σου μονος σου πηγαινες στα μπουρδελα σαν το αγκουρι...δεν πηγαινες με συμμαθητες σου για χαβαλε??
Σε εκείνη την τρυφερή ηλικία,είχα πάει πολύ λίγες φορές στα μπουρδέλα κ πιστεύω ότι απλά κάναμε πλάκα,δεν μπαίναμε μέσα στους οίκους σαν ορδές μαλακισμένων όπως κανουν τα σημερινά μαλακιστήρια...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom