Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (6 μέλη και 54 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
511
Like
69.181
Πόντοι
41.129
ρομαντική περατζάδα από Φυλής μετά από καιρό:


Φυλής 61 Ξανθιά νεαρή skinny κοπέλα (κάτι αντίστοιχο με την Άννα στο Φ109Β). Περίμενα να βρω την Αλεξάνδρα αλλά...

κατεθεσα στην αλεξανδρα πριν μερικες ημερες και μου ειχε πει οτι θα εφευγε για σερβια τελος του μηνα,δεν ξερω αν την εκανε πιο νωρις, επισης μου ειπε οτι θα μεινει για καιρο εκει 3-4 μηνες καθως θελει να ξεκουραστει..
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Αμάν , ρε Dawn, μάθε κανά όνομα . . . . .

Κατά προσέγγιση:

ρομαντική περατζάδα από Φυλής μετά από καιρό:

Διδύμου 8Β Ανίτα η γεματούλα νεαρή καστανομάλα, Πρόκειται για νοστιμούλα κοπέλα, νεαρής ηλικίας με όμορφο πρόσωπο. Για όσους ενδιαφέρονται ανακοινώθηκε και αυταρχικό πρόγραμμα.
Φυλής 109Α νεαρά tiny μελαχρινή με ασιατικά χαρακτηριστικά. Πρόκειται για tiny καυλάκι, αδύνατο με μικρό βυζι. Είναι πολύ κοντή και μικροκαμωμένη. Το πρόσωπο της έχει ασιατικά χαρακτηριστικά και πολλές γωνίες, με προσεκτική ματιά θα δεί κανείς ότι είναι λίγο "σπασμένη", προφανώς δεν είναι "του γάλακτος". Ντανιέλα
Φυλής 109Β η κοπέλα μόλις έμπαινε στο δωμάτιο, ρώτησα και με είπαν ότι πρόκειται για την γνωστή ΄Αννα. Μπορώ να υποθέσω (με ασφάλεια) ότι είναι η μελαχρινή ομορφούλα skinny Άννα που έχει στρατοπεδεύσει εκεί.
Φυλής 66Α Δύο κοπέλες, μια μικροκαμωμένη και μια πιο μεγαλόσωμη: Αδύνατες με ωραίο σώμα, σκούρο-καστανό μαλλί.
Φυλής 66Δ Όμορφη αδύνατη μελαχρινή. Δεν συγκράτησα περισσότερα δυστυχώς.
Φυλής 59 Καστανόξανθη ψηλή γεματούλα που καυλάντιζε συναγωνιστές στο σαλόνι. Το πρόσωπο δεν ήταν και από τα ομορφότερα.
Φυλής 69Β ισόγειο, μελαχρινή χοροπηδιχτή skinny και αρκετά ομορφούλα. Κουνιόταν πέρα-δώθε σαν να είχε ναυτία. Μπιάνκα
Φυλής 71Β Νεαρή μελαχρινή με μαυριδερό δέρμα, μάλλον τσιγγάνα. Η τσατσά είπε ότι είναι καινούρια. Επίσης η γριά όρκα, φώναξε την κοπέλα όσο ήταν στο δωμάτιο και μετά από λίγο επέστρεψε για να φωνάξει πιο θυμωμένα: "Άντε κοπέλα μου, μία ώρα μέσα". ΄Οταν βγήκε της έκανε παρατήρηση: "Τι θα γίνει θα τον παντρευτείς αυτόν;". Μην μπορώντας να αντέξω αυτή την αδικία εις βάρος του συναγωνιστή, αποχώρησα με ψηλά το κεφάλι.Μπιάνκα
Φυλής 71Α Στεφανία, ψηλή μελαχρινή, με ωραίο πρόσωπο και σώμα με πιασίματα (όχι χοντρή). Ωραία, αξιοπρεπής παρουσία.
Φυλής 80 Δύο κοπέλες, μελαχρινές, νεαρές με πιασίματακια (όχι χοντρές). Κάπως χαζόφατσες τις έκοψα. Ονόματα δεν συγκράτησα αλλά υπήρχε πιτσιρικοπαρέα στο σαλόνι που μόλις γύρισε από μπάνιο. Χαρακτηριστικό της μίας ήταν ότι το ένα βυζί ήταν πιο πεσμένο από το άλλο. Μαρία & ?
Φυλής 61 Ξανθιά νεαρή skinny κοπέλα (κάτι αντίστοιχο με την Άννα στο Φ109Β). Περίμενα να βρω την Αλεξάνδρα αλλά...
Φυλής 65Β Μετρίου αναστήματος, λεπτή καστανομάλα με βλογιοκομμένη χωριατόφατσα. Την θυμάμαι που έπαιζε πιο παλιά στο Φ134 ισόγειο.Εμανουέλα
Φυλής 67 Ψηλή ξανθιά, τελείως τσίτσιδη καυλάντιζε κόσμο. Αλίσια
Φυλής 74 Όμορφη μελαχρινή με σκούρο δέρμα και ανατολίτικα χαρακτηριστικά. Θύμιζε καλλονή από τις Αραβικές χώρες. Όνομα κάτι ανάμεσα σε Μάγδα ή Μάγκυ.
Φυλής 84Α νεαρή τσαπερδόνα με τα μαλλιά πίσω και πεταχτό κωλαράκι. Έσκασε μύτη στο σαλόνι, αφού ζουζούνισε πίσω από την κουρτίνα και ψάρευε κόσμο. Καλή περίπτωση φάνηκε, αρκεί να είναι και καλή στο κρεβάτι.
------
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Πριν από λίγο
Φωκαίας γωνία με Αχαρνών (το πάνω) : Μπάρμπορα η Τσιτσιολίνα, όπως είπε ο γκέι τσάτσος Άρης
Φωκαίας γωνία με Αχαρνών (που ανεβαίνεις 5 σκαλάκια) : Αθηνά. Γι'αυτήν είχα πάει και την πήρα. Αρκετά καλή
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
κατεθεσα στην αλεξανδρα πριν μερικες ημερες και μου ειχε πει οτι θα εφευγε για σερβια τελος του μηνα,δεν ξερω αν την εκανε πιο νωρις, επισης μου ειπε οτι θα μεινει για καιρο εκει 3-4 μηνες καθως θελει να ξεκουραστει..

  :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
κατεθεσα στην αλεξανδρα πριν μερικες ημερες και μου ειχε πει οτι θα εφευγε για σερβια τελος του μηνα,δεν ξερω αν την εκανε πιο νωρις, επισης μου ειπε οτι θα μεινει για καιρο εκει 3-4 μηνες καθως θελει να ξεκουραστει..
images
:rockon:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Σύντομη βόλτα στην περιοχή της Φυλής και πέριξ με 2 καταθέσεις.
Αλκιβιάδου 16Α ήταν η Ιωάννα με καστανά μαλλιά πιασμένα,βυζάρες και σώμα με πιασιματάκια.Γνωστή απο Μεγ Αλεξάνδρου 22, Φυλής 86, Ιάσωνος 44&46,Ιάσωνος 37 όροφος και πριν μία εβδομάδα την είχα πετύχει και Κωλοκυνθούς 38 στο κάτω την ίδια βάρδια.Πρωκτικό και γυμνό τσιμπούκι.
Αλκιβιάδου 16Β καινούρια κοπέλα η Σοφία,ψηλή με μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους, κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια και πρόσωπο μέτριο.Γυμνό τσιμπούκι.
Διδύμου 20 η επιστροφή της Αλεξάνδρας στον αγωνιστικό στοιβο.Μιλφ,Ρωσόφωνη,κοντή,με ξανθά μαλλιά και χαρακτηριστικό τατού ένα φιόγκο πίσω στην μέση.
Διδύμου 18 υπόγειο κλασσικά η Σύλβια.
Διδύμου 16 ήταν 2 κοπέλες, η μιλφ Λίλιαν με ξανθά μαλλιά και κορμί με πιασιματάκια μαζί με την Βανέσσα προμιλφ με καστανά μακριά μαλλιά,κανονικών κιλών προς το γεμάτο.
Στο Διδύμου 8 ισόγειο ήταν η Ρωσόφωνη μιλφ Αναστασία αυτήν την φορά με ξανθιά περούκα με 2 πλεκτές κοτσίδες.Γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 40 2 κοπέλες, το στανταράκι μου η Σάρα μαζί με μία καινούρια την Αλεξάνδρα, η οποία είναι κοντή, με μαλλί καστανό,κοντό με όγκο,βυζάρες κρεμαστές,λευκό δέρμα,κανονικών κιλών με φαρδιά περιφέρεια. Στο στυλ είναι σαν την Νάνσυ της ίδιας αλυσίδας αλλά πιο εμφανίσιμη θα έλεγα με λίγο μικρότερα στήθη.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι. Δοκίμασα την Σάρα γιατί είχα να την πάρω 2 εβδομάδες αλλά και γιατί το φοβισμένο και γεμάτο τρακ σαλονάρισμα της Αλεξάνδρας με απέτρεψε στο να το ρισκάρω.
Στο Φυλής 74 υπόγειο στο αριστερά είχαμε την Άννα με πρωκτικό και στο δεξιά την Ρομπέρτα με πρωκτικό.
Στο Φυλής 66Δ είχαμε 2 κοπέλες την αθίγγανη Μπιάνκα,λεπτή,μελαμψή,με μαύρα λιτά μακριά μαλλιά και τατού πίσω στην μέση.Στο στυλ φέρνει την έταιρη αθίγγανη Εμμανουέλα απο το Φυλής 65. Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.Μαζί της η Άντζελα με μαύρα λιτά μακριά μαλλιά,λευκό δέρμα, πιο γεμάτη απο την Μπιάνκα με φαρδιά περιφέρεια και κωλάρα την οποία και προσφέρει.
Στο Φυλής 69 ισόγειο κλασσικά η μιλφ Τάνια με γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 71 όροφος είχαμε την Χριστίνα απο το Καζακσταν.
Τέλος στο Αγκύρας 12 αριστερά είχαμε την μιλφ Ρωσίδα Μίλα,κανονικών κιλών με σκούρα ξανθά μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους,με μαγουλάκια.Γυμνό τσιμπούκι.Δοκιμάστηκε για δεύτερη φορά με καλά αποτελέσματα. Επειδή έχω ήδη γράψει για αυτήν δεν θα επεκταθώ περαιτέρω απλά όσοι ενδιαφέρονται ας ρίξουν μία ματιά στην  κριτική μου στο ίδιο σπίτι.
Καλό Σαββατοκύριακο!
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
Σύντομη βόλτα στην περιοχή της Φυλής και πέριξ με 2 καταθέσεις.
Αλκιβιάδου 16Α ήταν η Ιωάννα με καστανά μαλλιά πιασμένα,βυζάρες και σώμα με πιασιματάκια.Γνωστή απο Μεγ Αλεξάνδρου 22, Φυλής 86, Ιάσωνος 44&46,Ιάσωνος 37 όροφος και πριν μία εβδομάδα την είχα πετύχει και Κωλοκυνθούς 38 στο κάτω την ίδια βάρδια.Πρωκτικό και γυμνό τσιμπούκι.
Μεγάλη φόλα.

Τώρα στο φ66 το δεξί είναι η Ρενάτα για όποιον ενδιαφέρεται.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Αμάν , ρε Dawn, μάθε κανά όνομα . . . . .

Έλα σόρρυ ρε αλλά ή δεν ρωτάω ονόματα ή δεν συγκρατώ. Συνήθως συγκρατώ όταν με ενδιαφέρει η κοπέλα. Εξαιρετική η ενημέρωση του Προφέσσορα.
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Μεγάλη φόλα.

Τώρα στο φ66 το δεξί είναι η Ρενάτα για όποιον ενδιαφέρεται.

Σωστόοοος !!! Και από ότι ανέφερε θα δουλέψει και την βραδινή βάρδια, μέχρι το πρωί θα είναι το μωράκι.

Υ.Γ. τύφλα να έχει το πρακτορείο Reuters είμαστε ...μπουάχαχαχαχαχαχα !!!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινή (19:30) επιδρομή στην Φυλής, με γλυκανάλατες εντυπώσεις . .  .
Πήγαμε να δούμε τα νέα κομμάτια στο Φ.61/74, χωρίς αποτελέσματα.

Έχουμε και λέμε:

Διδ. 20: Αλεξάνδρα που παραμεγάλωσε και έχασε την τσαχπινιά της . . . .
Φυλ. 84α: η Αντριάννα  :badair:
Φυλ. 61: η Αλεξάνδρα η "Σέρβα" και μια Τζούλια μελαμψούλα, γεματούλα, με μπουκλέ μαλλί, που μάλλον είχε εμφανιστεί και στο Διδ. 7β
Φυλ. 74 υπ: στο δεξιό η Άννα με πρωκτικό, μια τσιγγανορουμάνα κοντούλα και στο αριστερό η Ρομπέρτα με πρωκτικό. Είπα να της δώσω μια 2η ευκαιρία, ελέω μοντελέ σωματότυπου , που με τρελαίνει, αλλά και επειδή ήθελα να δοκιμάσω το ποπάκι της. [glow=red,2,300]ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΛΑ[/glow] ! Η κοπέλα δεν παίζεται: συνοφρυωμένη, γαργαλιέται, βιάζεται, ανέραστη, άγαρμπη, φύγαμε άσφαιροι ! ! !  :tickedoff:
Φυλ. 66Δ:  η Άντζελα με μαύρα μακριά μαλλιά,λευκό δέρμα,  φαρδιά λεκάνη.
Φυλ. 66Α: η Ρενάτα. Μεγάλωσε και αυτή πια, πήρε και 1-2 κιλάκια (δεν την χαλάνε) απλά δεν είναι πια τοα ελαφάκι που ήταν κάποτε. Για τους φαν του είδους, η κοπέλα δεν επιδίδεται στο 69, καθώς δεν της αρέσει και δεν το ανακοινώνει στο πρόγραμμα. Κρίμα πάντως , για ένα τέτοιο γλυφιτζούρι . . . .  :S
Φυλ. 54: 2 νέες κοπέλες. Η μελαμψούλα κοντούλα, γλυκούλα Αούρα (η οποία δοκιμάστηκε με καλές εντυπώσεις) και μία άλλη πιο ψηλή, με καρέ σπαστά μαλλία, λαυκό δέρμα, ωραίο δωματάκι.

Αγκ. 12α: μιλφ Ρωσίδα Μίλα
Αγκ. 12β: η χαριτωμένη μπαμπάτσικια Ελένη.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Απόγευμα 20/07
Αγκύρας 12 αριστερά Μίλα.Μιλφάκι που δεν μου έκανε κλικ.Υπηρεσία η προσποιητά βλακώδης και είρων λεσβιάρα με το κοντό μαλλί.
Αγκύρας 12 δεξιά πόρτα,'Ελενα,ξανθομαλλούσα 30κάτι Ρωσίδα,είχα περάσει πριν καιρό μαζί της.Τίμια και νέα στο επάγγελμα.
Φυλής 71 επάνω η μελαχροινή Μπιάνκα,μπλε αντάυγειες στο μαλλί,υπηρεσία το αντιπαθέστατο γέρικο μπουλντόγκ που μάλλον σήμερα δεν πήρε τα χάπια της.
Επειδή βιαζόμουν μπήκα σφαιράτος στο 65β στην Εμανουέλα με την τσιμπουκάρα της.Αναλώθηκα στο μπούκι περισσότερο.Κατάθεση σε πλάτη-κωλομέρια και τα υπόλοιπα πάνω από τα μουνόχειλα.
ΥΓ Φλωράκο της φάπας,αργόσχολε με το νικνειμ ΄΄ματσουκας΄΄που μου έστειλες πμ μάλλον έχεις πάρα μα πάρα πολλά κόμπλεξ και προσπαθείς με μήνυμα να με ταυτίσεις με άλλα άτομα που γράφουν στο παρόν θρεντ,Πιο γελοίος μαλάκας δεν παίζει να είσαι..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Απόγευμα 20/07
Αγκύρας 12 αριστερά Μίλα.Μιλφάκι που δεν μου έκανε κλικ.Υπηρεσία η προσποιητά βλακώδης και είρων λεσβιάρα με το κοντό μαλλί.
Αγκύρας 12 δεξιά πόρτα,'Ελενα,ξανθομαλλούσα 30κάτι Ρωσίδα,είχα περάσει πριν καιρό μαζί της.Τίμια και νέα στο επάγγελμα.
Φυλής 71 επάνω η μελαχροινή Μπιάνκα,μπλε αντάυγειες στο μαλλί,υπηρεσία το αντιπαθέστατο γέρικο μπουλντόγκ που μάλλον σήμερα δεν πήρε τα χάπια της.
Επειδή βιαζόμουν μπήκα σφαιράτος στο 65β στην Εμανουέλα με την τσιμπουκάρα της.Αναλώθηκα στο μπούκι περισσότερο.Κατάθεση σε πλάτη-κωλομέρια και τα υπόλοιπα πάνω από τα μουνόχειλα.
ΥΓ Φλωράκο της φάπας,αργόσχολε με το νικνειμ ΄΄ματσουκας΄΄που μου έστειλες πμ μάλλον έχεις πάρα μα πάρα πολλά κόμπλεξ και προσπαθείς με μήνυμα να με ταυτίσεις με άλλα άτομα που γράφουν στο παρόν θρεντ,Πιο γελοίος μαλάκας δεν παίζει να είσαι..
 Οντος το μιλφ αυτο πολυ αδιαφορο!!!οσο για την υπηρεσια και εμενα σημερα με ειρωνευτηκε για δευτερη φορα χωρις λογο!Λογο της εβελινας την εχω ανεχτη!μεγαλη η χαρη της :rockon:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
  Οντος το μιλφ αυτο πολυ αδιαφορο!!!οσο για την υπηρεσια και εμενα σημερα με ειρωνευτηκε για δευτερη φορα χωρις λογο!Λογο της εβελινας την εχω ανεχτη!μεγαλη η χαρη της :rockon:
πρωινή είναι πλέον η Εβελίνα ? Μία φορά την είχα πάρει με υπηρεσία αυτό το τσόκαρο.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
πρωινή είναι πλέον η Εβελίνα ? Μία φορά την είχα πάρει με υπηρεσία αυτό το τσόκαρο.
Ναι τυπε μου και δουλευει η στο αγκυρας 12 η στο Δ20..τα πρωινα αλλα τωρα εχει περιοδο  :headbang:Οσο αναφορα την τσα στανταρ ειναι λεσβιαρα οπως λες,δεν εξηγητε αλλιως να γουσταρη τοσο το εβελινακι και αυτη να ειναι μες την ειρωνια με τον τροπο της... τα λεει και με το γαντι κιολας.... :headbang:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Μετα απο τεσσερα χρονια παλυ με την χριστινα ανεβασα και κριτικη :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom