Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 134 άτομα (14 μέλη και 120 επισκέπτες)

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
εγώ προσωπικά έχω πάρει δυο φορές "έξω" κοπέλα, αλλά να ξέρεις ότι είναι πολύ δύσκολο, γιατί οι περισσότερες φοβούνται τους νταβάδες...

εμένα πάντως όταν μου αρέσει πολύ κάποια, το προτείνω και ό,τι γίνει έγινε, δεν χάνω και τίποτα
για καφε :grin: :grin:??
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
εγώ προσωπικά έχω πάρει δυο φορές "έξω" κοπέλα, αλλά να ξέρεις ότι είναι πολύ δύσκολο, γιατί οι περισσότερες φοβούνται τους νταβάδες...

εμένα πάντως όταν μου αρέσει πολύ κάποια, το προτείνω και ό,τι γίνει έγινε, δεν χάνω και τίποτα
Το ξέρουν οι νταβάδες από πριν.
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Ο αλλος λεει "φοβούνται τους νταβάδες"...

Οτι σας λενε τα καταπίνετε αμάσητα.

Ξερετε τοσα για τις πουτανες οσα και οι φεμινιστριες που θελουν να κλείσουν τα μπουρδελα._
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
Πορνο-περασμα απο Αθηνα. :sperm: :sperm: :sperm:
Επισκεψη σε τρεις οικους.
Κοστος 60 ευρω.
Επισκεφτηκα Παιωνίου 47 (βραδυνη βαρδια),Εξηκίου 18Γ (μεσημεριανη βαρδια),Τροφωνιου 13 (μεσημεριανη βαρδια).
Στον πρωτο οικο πετυχα την Βαλερια (?) (δεν ειμαι σιγουρος για το ονομα),η οποια με καυλαντισε αρκετα στο σαλονι,με αποτελεσμα να καυλωσω ασχημα...νεαρη με μοντελε σοκολατι σωμα,2,5 αρακι στηθος,μαυρο καρε μαλλι,μετριο αλλα συμπαθητικο προσωπο,περιεργη αρθρωση κ ομιλια...3 στασεις,τυπικη σε υπηρεσιες,λογω ομως καυλας μου βγηκε οκ η καταθεση.Ο μακρυμαλλης τσατσος ευγενεστατος αρκετα κ στην εισοδο κ στην αποχωρηση μου... :)
Η Βανέσα η καυλιάρα. :cum: Αν και πλέον είναι μιλφάρα,όχι νεαρή.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Καρε του φουλ προγραμματος πριν απο λιγο στα εξης σημεια
Αλκιβιαδου
16α πατριτσια,το ξανθο προgilf
16β κατερινα,η μελαγχροινη mlf την οποια ετιμησε ο cheyenne καθως και ετερος εμπειρος συναγωνιστης οπως μου ειπε σημερα
Η κοπελα μου αρεσε πολυ,εχει λεπτο κανονικο σωμα,και αν δεν εκανε φουλ,που σε μπουρδελο συνηθως ειναι ανασταλτικος παραγοντας για μενα,πολυ ευχαριστως θα εμπαινα
Μια επισημανση εδω,επειδη συνηθως τα παιδια στα στουντιο μοιαζουν να θελουν ν απολογουνται για τις μπουρδελικες τους προτιμησεις και γουστα..δεν χρειαζεται για καμια κοπελα,πολυ περισσοτερο για την συγκεκριμενη
16γ ντανα,επισης δυνατο μελαγχροινο νταρντανομωρο,στο στυλ της νταιζης απο κων/πολεως 92α αλλα και της ιζαμπελας του μελαγχροινου αλογου απο φυλης
Κωνσταντινουπολεως 166α αννα η πολωνεζα,σχετικα ψηλη,πολυ λεπτη καστανη κοπελα με δυαρακι ομως αξιοπρεπες στηθος και φουλ προγραμμα
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Ρε παίδες, η Νέλυ που έπαιζε στο 71 1ο όροφο ξέρει κάνεις που είναι ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
Ο αλλος λεει "φοβούνται τους νταβάδες"...

Οτι σας λενε τα καταπίνετε αμάσητα.

Ξερετε τοσα για τις πουτανες οσα και οι φεμινιστριες που θελουν να κλείσουν τα μπουρδελα._
πολλοί νομίζουν ότι ξέρουν τις πουτάνες
θα συμφωνήσω με αυτά που γράφεις  ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
                       Αρχιδοενημέρωση!!!

Ο βασικός "εντολέας" μας είναι και το θέμα αυτού του ποστ για όποιους ενδιαφέρονται.
Συγκέντρωσα σε μια λίστα τις Μεταξουργιώτισσες που κάνουν ωραίο ρουφόμπαλο (και όχι της πλάκας)
στο δεκάρικο (αυστηρά) από την πρώτη επίσκεψη και όχι στο πέρας του χρόνου.
Δεν συνυπολογίστηκε καμία άλλη παράμετρος πέραν αυτής και των απαιτήσεών μου.
Πλυθείτε και επιτεθείτε,δεν χρειάζεται τίποτα άλλο για να αποδώσουν.
Εδώ θα βρείτε επίσης σε ποια σπίτια εργάζονται καθώς και τις πιο επαληθεύσιμες βάρδιές τους
κατά τον τελευταίο μήνα.Μην βγει πάλι κανείς "σοφός" και πει ότι δεν είναι τέλειες μουνάρες.
Εννοείται αυτό (πολύ συχνά) αφού είναι κατηγορία "δεκάρικο".
Μπουκάρετε και πείτε "στεγνά" τι θέλετε για να επιβεβαιώσουν το αληθές
αλλιώς θα τα πάρετε (τ'αρχίδια σας). :cheesy: Σε όποιες βλέπετε την λέξη "iso" έχουν προκριθεί ήδη
στον τελικό με το σπαθί (στόμα) τους διότι δεν ρουφάνε απλά αλλά "ξυλώνουν" αρχίδια.
Kαθοδηγήστε τις λοιπόν δυνατά κι απολαύστε υπεύθυνα. :thumbsup:
ενημέρωση με αρχίδια εεε??
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Καρε του φουλ προγραμματος πριν απο λιγο στα εξης σημεια
Αλκιβιαδου
16α πατριτσια,το ξανθο προgilf
16β κατερινα,η μελαγχροινη mlf την οποια ετιμησε ο cheyenne

Ἡ σήραγξ τοῦ τρόμου.

URL]]
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.577
Πόντοι
46.232
Κωνσταντινουπολεως 166α αννα η πολωνεζα,σχετικα ψηλη,πολυ λεπτη καστανη κοπελα με δυαρακι ομως αξιοπρεπες στηθος και φουλ προγραμμα
έχω την εντύπωση ότι από χθές κάποια σου πήρε τα μυαλά χε χε χε , με το ματοβυζόμετρο μου θεωρώ ότι τα βυζιά της Αννούλας(στανταράκι μου)είναι αρκετά πιο μεγάλα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ρομαντική περατζάδα από Φυλής μετά από καιρό:

Διδύμου 8Β Ανίτα η γεματούλα νεαρή καστανομάλα, Πρόκειται για νοστιμούλα κοπέλα, νεαρής ηλικίας με όμορφο πρόσωπο. Για όσους ενδιαφέρονται ανακοινώθηκε και αυταρχικό πρόγραμμα.
Φυλής 109Α νεαρά tiny μελαχρινή με ασιατικά χαρακτηριστικά. Πρόκειται για tiny καυλάκι, αδύνατο με μικρό βυζι. Είναι πολύ κοντή και μικροκαμωμένη. Το πρόσωπο της έχει ασιατικά χαρακτηριστικά και πολλές γωνίες, με προσεκτική ματιά θα δεί κανείς ότι είναι λίγο "σπασμένη", προφανώς δεν είναι "του γάλακτος".
Φυλής 109Β η κοπέλα μόλις έμπαινε στο δωμάτιο, ρώτησα και με είπαν ότι πρόκειται για την γνωστή ΄Αννα. Μπορώ να υποθέσω (με ασφάλεια) ότι είναι η μελαχρινή ομορφούλα skinny Άννα που έχει στρατοπεδεύσει εκεί.
Φυλής 66Α Δύο κοπέλες, μια μικροκαμωμένη και μια πιο μεγαλόσωμη: Αδύνατες με ωραίο σώμα, σκούρο-καστανό μαλλί.
Φυλής 66Δ Όμορφη αδύνατη μελαχρινή. Δεν συγκράτησα περισσότερα δυστυχώς.
Φυλής 59 Καστανόξανθη ψηλή γεματούλα που καυλάντιζε συναγωνιστές στο σαλόνι. Το πρόσωπο δεν ήταν και από τα ομορφότερα.
Φυλής 69Β ισόγειο, μελαχρινή χοροπηδιχτή skinny και αρκετά ομορφούλα. Κουνιόταν πέρα-δώθε σαν να είχε ναυτία.
Φυλής 71Β Νεαρή μελαχρινή με μαυριδερό δέρμα, μάλλον τσιγγάνα. Η τσατσά είπε ότι είναι καινούρια. Επίσης η γριά όρκα, φώναξε την κοπέλα όσο ήταν στο δωμάτιο και μετά από λίγο επέστρεψε για να φωνάξει πιο θυμωμένα: "Άντε κοπέλα μου, μία ώρα μέσα". ΄Οταν βγήκε της έκανε παρατήρηση: "Τι θα γίνει θα τον παντρευτείς αυτόν;". Μην μπορώντας να αντέξω αυτή την αδικία εις βάρος του συναγωνιστή, αποχώρησα με ψηλά το κεφάλι.
Φυλής 71Α Στεφανία, ψηλή μελαχρινή, με ωραίο πρόσωπο και σώμα με πιασίματα (όχι χοντρή). Ωραία, αξιοπρεπής παρουσία.
Φυλής 80 Δύο κοπέλες, μελαχρινές, νεαρές με πιασίματακια (όχι χοντρές). Κάπως χαζόφατσες τις έκοψα. Ονόματα δεν συγκράτησα αλλά υπήρχε πιτσιρικοπαρέα στο σαλόνι που μόλις γύρισε από μπάνιο. Χαρακτηριστικό της μίας ήταν ότι το ένα βυζί ήταν πιο πεσμένο από το άλλο.
Φυλής 61 Ξανθιά νεαρή skinny κοπέλα (κάτι αντίστοιχο με την Άννα στο Φ109Β). Περίμενα να βρω την Αλεξάνδρα αλλά...
Φυλής 65Β Μετρίου αναστήματος, λεπτή καστανομάλα με βλογιοκομμένη χωριατόφατσα. Την θυμάμαι που έπαιζε πιο παλιά στο Φ134 ισόγειο.
Φυλής 67 Ψηλή ξανθιά, τελείως τσίτσιδη καυλάντιζε κόσμο.
Φυλής 74 Όμορφη μελαχρινή με σκούρο δέρμα και ανατολίτικα χαρακτηριστικά. Θύμιζε καλλονή από τις Αραβικές χώρες. Όνομα κάτι ανάμεσα σε Μάγδα ή Μάγκυ.
Φυλής 84Α νεαρή τσαπερδόνα με τα μαλλιά πίσω και πεταχτό κωλαράκι. Έσκασε μύτη στο σαλόνι, αφού ζουζούνισε πίσω από την κουρτίνα και ψάρευε κόσμο. Καλή περίπτωση φάνηκε, αρκεί να είναι και καλή στο κρεβάτι.

------

Αφού δεν βρήκα τίποτα εξιόλογο πήγα για χέσιμο σε τοπική καφετέρια και μετά βούρ για Βαλέρια στο Αλκαμένους 113. Ακολούθησε ρομαντικό ευαίσθητο γαμήσι, σε διάφορες στάσεις, μπόλικα προκαταρκτικά, άψογο γλύψιμο πούτσας/αρχιδιών και άλλα όμορφα πράγματα. Έκατσε αρκετή ώρα και ακούστηκαν ερωτόλογα που ανταλλάσουν μεταξύ τους εφηβα ερωτευμένα ζευγαράκια. Στο τέλος μιλήσαμε αρκετά, γελάσαμε, αγκαλιαστήκαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για άλλη φορά.  :rockon: :rockon:

αυτά από μένα φίλοι μου. Ελπίζω να μην μπέρδεψα κοπέλες και σπίτια, καθότι έχω καιρό να πάω για τσάρκα και δεν κράτησα σημειώσεις. Να έχετε καλό σ/κ και καλές καταθέσεις!!!
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
εγώ προσωπικά έχω πάρει δυο φορές "έξω" κοπέλα, αλλά να ξέρεις ότι είναι πολύ δύσκολο, γιατί οι περισσότερες φοβούνται τους νταβάδες...

εμένα πάντως όταν μου αρέσει πολύ κάποια, το προτείνω και ό,τι γίνει έγινε, δεν χάνω και τίποτα
  Καμμια δε φοβαται τους νταβαδες..αλλο θεμα αυτο..εχω παρει και χωρις αμοιβη..οταν γουσταρει η γκομενα,κυβερνα την εκτος ωραριου ζωη της,χωρις αλλοθι.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
  Καμμια δε φοβαται τους νταβαδες..αλλο θεμα αυτο..εχω παρει και χωρις αμοιβη..οταν γουσταρει η γκομενα,κυβερνα την εκτος ωραριου ζωη της,χωρις αλλοθι.
τυπε πολλοι λενε οτι εχουν βγαλει τσαμπα αλλα παω στοίχημα ότι ούτε οι μισοί δεν λένε αλήθεια...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom