Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 297 άτομα (33 μέλη και 264 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.473
Κριτικές
61
Like
42.675
Πόντοι
22.785

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
εμένα πάντα μου ζητάνε 20 λεπτά και γω στην αρχή για νταβάδες τους πέρασα

Εκκολαπτόμενοι Προκρούστης και Πιτυοκάμπτης... (αρχαίοι ληστές - βασανιστές στην Κακιά Σκάλα, που τους κατέσφαξε ο Θησεύς).
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
Εκκολαπτόμενοι Προκρούστης και Πιτυοκάμπτης... (αρχαίοι ληστές - βασανιστές στην Κακιά Σκάλα, που τους κατέσφαξε ο Θησεύς).

Κρεβάτια στη Φυλής υπάρχουν αρκετά για να εξασκήσει την τεχνική του ο Προκρούστης.
Πεύκα όμως που έχει;  :think:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467

Παρεμπιπτόντως, τώρα που σχολιάζουμε "περίεργες" τεχνικές, πέρασα τις προάλλες από το Φυλής 61 και είδα την Αλεξάνδρα Met-Art του κ. Bakalhs.

Δεν αποτόλμησα την είσοδό μου στο δωμάτιο και αυτό διότι σκέφτηκα ότι εάν έπεφτα (εκ λάθους) επάνω της, κατά την ιεραποστολική, θα την έξυναν από πάνω μου με την σπάτουλα.  :)
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Παρεμπιπτόντως, τώρα που σχολιάζουμε "περίεργες" τεχνικές, πέρασα τις προάλλες από το Φυλής 61 και είδα την Αλεξάνδρα Met-Art του κ. Bakalhs.

Δεν αποτόλμησα την είσοδό μου στο δωμάτιο και αυτό διότι σκέφτηκα ότι εάν έπεφτα (εκ λάθους) επάνω της, κατά την ιεραποστολική, θα την έξυναν από πάνω μου με την σπάτουλα.  :)
:cheesy:
Να υποθέσω ότι είσθε ικανών διαστάσεων ή απλώς θέλατε να τονίσετε,με αυτήν την γλαφυρή περιγραφή σας,το γεγονός ότι η εν λόγω παλλακίδα είναι εξαιρετικά μικροκαμωμένη?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
:cheesy:
Να υποθέσω ότι είσθε ικανών διαστάσεων ή απλώς θέλατε να τονίσετε,με αυτήν την γλαφυρή περιγραφή σας,το γεγονός ότι η εν λόγω παλλακίδα είναι εξαιρετικά μικροκαμωμένη?

Αμφότερα, αγαπητέ.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
μινι τσαρκα στην φυλης
ΦΥΛΗΣ
56 η σαρα.προκειται για μια προμιλφ ψηλη ξανθια κοπελα με μαλλια που εφταναν λιγο κατω απ τον ωμο της.ωραιο ερωτικο σωμα αλλα εδειχνε ταλαιπωρημενη ειχε και δυο μελανιες πανω απ τον κωλο της.την συγκεκριμενη την ειχα πετυχει στο 109 οροφος πριν απο ενα μηνα περιπου
59 κλειστο
66δ μπιανκα νοστιμη κοπελιτσα μαυριδερη με να πιρσινγκ στην μυτη της.σημερα τα ειχε πιασει αλογουρα.δυο φορες που την εχω πετυχει σε τσαρκα απο τοτε που την εχω παρει στο σαλονι οταν με βλεπει αρχιζει και γελαει και μου κανει ναζακια...
ΔΙΔΥΜΟΥ
7β αντριαννα.προκειται για ενα πιπινι με γυαλάκια με φατσα της σειρας χαλεσμενη οδοντοστοιχια.το μονο πραγμα που μου αρεσει πνω της ειναι το σωμα της
20 δεν περιμενα να δω την κοπελα επειδη ηταν στο δωματιο.αλλα η τσατσα μου ειπε οτι ειναι η αλεξανδρα μετα απο απουσιες αρκετων ημερων.σημερα ηταν η πρωτη μερα στην δουλεια της.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.473
Κριτικές
61
Like
42.675
Πόντοι
22.785
ΔΕΝ ΕΧΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ σήμερά δάσκαλέ?? ΠΩΣ ΘΑ σύμπληρώσης τίς 20 τού μήνα Ιούλή?? :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
η σιμονα εχει αρχησει και μου κανει πονηριες... με την κρεμα στο χερι της λεω γιατι μυριζει κρεμα το μουνι σου οταν της εβαλα δαχτυλα μου ειπε δεν εχω κρεμα, αλλα η κρεμα στο χερι...  :uglystupid:

πολλα ψεματακια..πρεπει να βρω καινουριο πιπινακι , την ψιλοβαρεθηκα...


 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
η σιμονα εχει αρχησει και μου κανει πονηριες... με την κρεμα στο χερι της λεω γιατι μυριζει κρεμα το μουνι σου οταν της εβαλα δαχτυλα μου ειπε δεν εχω κρεμα, αλλα η κρεμα στο χερι...  :uglystupid:

πολλα ψεματακια..πρεπει να βρω καινουριο πιπινακι , την ψιλοβαρεθηκα...

'ξηγιέται πούστικα. Υποπτεύομαι ότι πηδιέται και με άλλους. Δεν σου αξίζει, ξαδελφίτο, παράτα την.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.567
Πόντοι
46.232
'ξηγιέται πούστικα. Υποπτεύομαι ότι πηδιέται και με άλλους. Δεν σου αξίζει, ξαδελφίτο, παράτα την.
το υποπτεύεσαι μου άρεσε πολύ  :2funny: :2funny: :2funny:
αν θέλεις να τον βοηθήσεις τον stam θα πρέπει να σιγουρευτείς  :grin: :grin: :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.567
Πόντοι
46.232

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Επιστροφη πριν λιγο απο αλκαμενους 113,οπου επεστρεψε η βαλερια
Επιστροφη παραλληλα και πνευματικα πια,στις γνωριμες μου καταθεσεις στα σπιτια του εικοσαρικου,καθως η αληθεια ειναι οτι μετα απο καποιες επισκεψεις μου σε στουντιο,αρχισα να φλωρευω λιγακι(δεν αναφερομαι στους στουντιακηδες,μονο στον εαυτο μου),αποζητωντας τις hi-class γκομενες των στουντιο
Στο δωματιο εγινε η μαχη της αλαμανας..

Υ.Γ Κοντο καστανο ηταν το μαλλι smirni,αν και προτιμω το ξανθο περισσοτερο
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
'ξηγιέται πούστικα. Υποπτεύομαι ότι πηδιέται και με άλλους. Δεν σου αξίζει, ξαδελφίτο, παράτα την.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ε οχι και ψεματακια μπροστα μου ρε ξαδερφε... η κρεμα στο χερι και να μου λεει δεν εβαλε  :rolleyes:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.567
Πόντοι
46.232
Επιστροφη πριν λιγο απο αλκαμενους 113,οπου επεστρεψε η βαλερια
Επιστροφη παραλληλα και πνευματικα πια,στις γνωριμες μου καταθεσεις στα σπιτια του εικοσαρικου,καθως η αληθεια ειναι οτι μετα απο καποιες επισκεψεις μου σε στουντιο,αρχισα να φλωρευω λιγακι(δεν αναφερομαι στους στουντιακηδες,μονο στον εαυτο μου),αποζητωντας τις hi-class γκομενες των στουντιο
Στο δωματιο εγινε η μαχη της αλαμανας..
αυτά είναι τα ωραία....
πώς το έχει κάνει το μαλλί τώρα?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
το υποπτεύεσαι μου άρεσε πολύ  :2funny: :2funny: :2funny:
αν θέλεις να τον βοηθήσεις τον stam θα πρέπει να σιγουρευτείς  :grin: :grin: :grin:

σκέφτομαι να τσεκάρω και εγώ. Για τον ξαδελφίτο ρε γαμώτο!

Επιστροφη πριν λιγο απο αλκαμενους 113,οπου επεστρεψε η βαλερια
Επιστροφη παραλληλα και πνευματικα πια,στις γνωριμες μου καταθεσεις στα σπιτια του εικοσαρικου,καθως η αληθεια ειναι οτι μετα απο καποιες επισκεψεις μου σε στουντιο,αρχισα να φλωρευω λιγακι(δεν αναφερομαι στους στουντιακηδες,μονο στον εαυτο μου),αποζητωντας τις hi-class γκομενες των στουντιο
Στο δωματιο εγινε η μαχη της αλαμανας..

Υ.Γ Κοντο καστανο ηταν το μαλλι smirni,αν και προτιμω το ξανθο περισσοτερο

επιτέλους ένα καλό νέο. Δρομολογώ άμεσα επίθεση! Λιώνω για πορνοσταρικό άγριο γαμήσι που μόνο η Βαλέρια ξέρει να κάνει. Στο δωμάτιο νιώθω ότι παίζω σε άγρια τσόντα. Τα πρωϊνά είναι εκεί ή μόνο απόγευμα;
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
                       Αρχιδοενημέρωση!!!

Ο βασικός "εντολέας" μας είναι και το θέμα αυτού του ποστ για όποιους ενδιαφέρονται.
Συγκέντρωσα σε μια λίστα τις Μεταξουργιώτισσες που κάνουν ωραίο ρουφόμπαλο (και όχι της πλάκας)
στο δεκάρικο (αυστηρά) από την πρώτη επίσκεψη και όχι στο πέρας του χρόνου.
Δεν συνυπολογίστηκε καμία άλλη παράμετρος πέραν αυτής και των απαιτήσεών μου.
Πλυθείτε και επιτεθείτε,δεν χρειάζεται τίποτα άλλο για να αποδώσουν.
Εδώ θα βρείτε επίσης σε ποια σπίτια εργάζονται καθώς και τις πιο επαληθεύσιμες βάρδιές τους
κατά τον τελευταίο μήνα.Μην βγει πάλι κανείς "σοφός" και πει ότι δεν είναι τέλειες μουνάρες.
Εννοείται αυτό (πολύ συχνά) αφού είναι κατηγορία "δεκάρικο".
Μπουκάρετε και πείτε "στεγνά" τι θέλετε για να επιβεβαιώσουν το αληθές
αλλιώς θα τα πάρετε (τ'αρχίδια σας). :cheesy: Σε όποιες βλέπετε την λέξη "iso" έχουν προκριθεί ήδη
στον τελικό με το σπαθί (στόμα) τους διότι δεν ρουφάνε απλά αλλά "ξυλώνουν" αρχίδια.
Kαθοδηγήστε τις λοιπόν δυνατά κι απολαύστε υπεύθυνα. :thumbsup:


Βίκυ (καστανή) Μ.Αλεξάνδρου 15 1η βάρδια
Φωτεινή (ξανθιά) Κολωνού 53 1η βάρδια
Άντζελα (ξανθιά) Ιάσωνος 37 όροφος 1η βάρδια (iso)
Βερονίκη (μελαχρινή) Μ.Αλεξάνδρου 28 1η βάρδια + Περδίκα 3 δεξί 2η βάρδια
Πάολα (μελαχρινή) Μ.Αλεξάνδρου 28 1η βάρδια + Περδίκα 3 δεξί 2η βάρδια
Τάνια  (μελαχρινή) Κολωνού 48 1η βάρδια (iso)
Γιάννα (ξανθιά) Μ.Αλεξάνδρου 15 1η βάρδια (iso)
Καίτη (ξανθιά) Κολωνού 48 1η βάρδια + Μ.Αλεξάνδρου 15 2η βάρδια
Νάτα (καστανή) 46 μεσαίο 1η βάρδια + Ιάσωνος 44 δεξί 3η βάρδια
Μαρία (μελαχρινή) Κολοκυνθούς 38 ισόγειο 1η βάρδια + όροφος ιδίου 3η βάρδια (iso)
Αλίνα (μελαχρινή παχουλή) Ιάσωνος 44 δεξί 2η βάρδια + Ιάσωνος 46 μεσαίο 3η βάρδια (iso)
Αλίνα (μελαχρινή που δίνει κώλο) Καλλέργη 33 3η βάρδια + Ιάσωνος 20 (ασανσέρ) 3η βάρδια
Λάουρα (μελαχρινή) Κολωνού 32 γωνιακό 3η βάρδια
Τζούλια (μελαχρινή) Κολωνού 47 ισόγειο 3η βάρδια (iso)
Αλίνα (μελαχρινή κουκλίτσα) Μ.Αλεξάνδρου 28 3η βάρδια + Περδίκα 3 δεξί 3η βάρδια (iso)
Μαρία (μελαχρινή) Κολωνού 48 3η βάρδια
Ναταλία (ξανθιά) Μ.Αλεξάνδρου 15 3η βάρδια
Τερέζα (κοκκινομάλλα) Κολωνού 47 όροφος 3η βάρδια (iso)
Σοφία (κοκκινομάλλα) Κολωνού 53 3η βάρδια (iso)
Εύα (ξανθιά) Μ.Αλεξάνδρου 28 3η βάρδια
Λίντα (ξανθιά) Κολωνού 53 3η βάρδια + Κολωνού 48 3η βάρδια


Bonus girl: Αριστέα (ξανθοκάστανη) Ιάσωνος 43 1η βάρδια + Ιάσωνος 19 ισόγειο 3η βάρδια (iso)
Αυτή σαν εξαίρεση των λοιπών αναζητείται διακαώς (αν και χαμένη πια) λόγω προσόντων
αλλά και εξαιρετικού χώρου αποθήκευσης στο στόμα.

:headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:


 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
                        Αρχιδοενημέρωση!!!

Ο βασικός "εντολέας" μας είναι και το θέμα αυτού του ποστ για όποιους ενδιαφέρονται.
Συγκέντρωσα σε μια λίστα τις Μεταξουργιώτισσες που κάνουν ωραίο ρουφόμπαλο (και όχι της πλάκας)
στο δεκάρικο (αυστηρά) από την πρώτη επίσκεψη και όχι στο πέρας του χρόνου.
Δεν συνυπολογίστηκε καμία άλλη παράμετρος πέραν αυτής και των απαιτήσεών μου.
Πλυθείτε και επιτεθείτε,δεν χρειάζεται τίποτα άλλο για να αποδώσουν.
Εδώ θα βρείτε επίσης σε ποια σπίτια εργάζονται καθώς και τις πιο επαληθεύσιμες βάρδιές τους
κατά τον τελευταίο μήνα.Μην βγει πάλι κανείς "σοφός" και πει ότι δεν είναι τέλειες μουνάρες.
Εννοείται αυτό (πολύ συχνά) αφού είναι κατηγορία "δεκάρικο".
Μπουκάρετε και πείτε "στεγνά" τι θέλετε για να επιβεβαιώσουν το αληθές
αλλιώς θα τα πάρετε (τ'αρχίδια σας). :cheesy: Σε όποιες βλέπετε την λέξη "iso" έχουν προκριθεί ήδη
στον τελικό με το σπαθί (στόμα) τους διότι δεν ρουφάνε απλά αλλά "ξυλώνουν" αρχίδια.
Kαθοδηγήστε τις λοιπόν δυνατά κι απολαύστε υπεύθυνα. :thumbsup:


Βίκυ (καστανή) Μ.Αλεξάνδρου 15 1η βάρδια
Φωτεινή (ξανθιά) Κολωνού 53 1η βάρδια
Άντζελα (ξανθιά) Ιάσωνος 37 όροφος 1η βάρδια (iso)
Βερονίκη (μελαχρινή) Μ.Αλεξάνδρου 28 1η βάρδια + Περδίκα 3 δεξί 2η βάρδια
Πάολα (μελαχρινή) Μ.Αλεξάνδρου 28 1η βάρδια + Περδίκα 3 δεξί 2η βάρδια
Τάνια  (μελαχρινή) Κολωνού 48 1η βάρδια (iso)
Γιάννα (ξανθιά) Μ.Αλεξάνδρου 15 1η βάρδια (iso)
Καίτη (ξανθιά) Κολωνού 48 1η βάρδια + Μ.Αλεξάνδρου 15 2η βάρδια
Νάτα (καστανή) 46 μεσαίο 1η βάρδια + Ιάσωνος 44 δεξί 3η βάρδια
Μαρία (μελαχρινή) Κολοκυνθούς 38 ισόγειο 1η βάρδια + όροφος ιδίου 3η βάρδια (iso)
Αλίνα (μελαχρινή παχουλή) Ιάσωνος 44 δεξί 2η βάρδια + Ιάσωνος 46 μεσαίο 3η βάρδια (iso)
Αλίνα (μελαχρινή που δίνει κώλο) Καλλέργη 33 3η βάρδια + Ιάσωνος 20 (ασανσέρ) 3η βάρδια
Λάουρα (μελαχρινή) Κολωνού 32 γωνιακό 3η βάρδια
Τζούλια (μελαχρινή) Κολωνού 47 ισόγειο 3η βάρδια (iso)
Αλίνα (μελαχρινή κουκλίτσα) Μ.Αλεξάνδρου 28 3η βάρδια + Περδίκα 3 δεξί 3η βάρδια (iso)
Μαρία (μελαχρινή) Κολωνού 48 3η βάρδια
Ναταλία (ξανθιά) Μ.Αλεξάνδρου 15 3η βάρδια
Τερέζα (κοκκινομάλλα) Κολωνού 47 όροφος 3η βάρδια (iso)
Σοφία (κοκκινομάλλα) Κολωνού 53 3η βάρδια (iso)
Εύα (ξανθιά) Μ.Αλεξάνδρου 28 3η βάρδια
Λίντα (ξανθιά) Κολωνού 53 3η βάρδια + Κολωνού 48 3η βάρδια


Bonus girl: Αριστέα (ξανθοκάστανη) Ιάσωνος 43 1η βάρδια + Ιάσωνος 19 ισόγειο 3η βάρδια (iso)
Αυτή σαν εξαίρεση των λοιπών αναζητείται διακαώς (αν και χαμένη πια) λόγω προσόντων
αλλά και εξαιρετικού χώρου αποθήκευσης στο στόμα.

:headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:


επική ενημέρωση.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινές "φουσκοδεντριές" και βουρ στην Φυλής για ξεμπούκομα . . . .

Έχουμε και λέμε για τα ελάχιστα μαγαζιά που μπήκα:

Φυλ. 109 1ος: η Ντανιέλα, ένα κοντοπούτανο Ρουμάνικο προμιλφ (δεν είναι καθόλου πιτσιρίκα, τελικά), όπου και δοκιμάστηκε. Γλυκούλι θα το έλεγα, αν και νόμιζα πως έπαιζα σε βουβή ταινία. Άκουσα την φωνή της μόνο στο τέλος που μου είπε "ευχαριστώ". Πάντως, είναι χαδιάρα , δεν βιάζεται και σιγά-σιγά θα βρεί τα πατήμτά της.
Φυλ. 71 1ος: η Σάρα του Professorx (που ξεκίνησε από Φ.69, πήγε Φ.40, κ.λ.π.)
Φυλ. 69 1ος: η Χριστίνα, όπου ετιμήθει, αφού αυτό το φιδίσιο κορμί είναι κόλαση.

Στα παράθυρα είχαν βγεί :
Φ. 84 1ος: Αντριάνα
Φ. 86 1ος: Τζούλια

Αυτά τα ολίγα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom