Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (38 μέλη και 247 επισκέπτες)

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
μεσημεριανή βόλτα πρίν 10 λεπτά....σε όσα μπήκα....

ΑΓΚΥΡΑΣ
12α Αντζελα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί χοντρή ,απλό πρόγραμμα.
12β Αννα(το στουντιοκόριτσο)μελαχρινή λεπτή με σιλικονάτα βυζιά ,ακα

σήμερα και μέχρι τις 5 το απογευμα: . . . .

Καλή ενναλακτική η ρωσιδα Αννα στο Αγκύρας 12 με την μπλε πόρτα καθώς και η Αλεξάνδρα η ρωσιδα κοντούλα στο Διδυμου 20 που και αυτές είναι εως τις 5 σημερα :pipa2:

Ποιά είναι αυτή η Άννα που λέτε στο Άγκυρας 12 ? ? ?   :helpplea:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Ξερει κανεις αν δουλευει η μπαρμπαρα (ιιιχχχαα) τωρα απογευματινη στο 71 κατω;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.549
Κριτικές
1.275
Like
229.780
Πόντοι
46.232
ναι αυτή είναι ιππότη μου....
έχει αναφερθεί ότι δούλευε και σε στούντιο.............
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.549
Κριτικές
1.275
Like
229.780
Πόντοι
46.232

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
we love fanouris tzouras!!!! :-* :-*
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
τεράστιος Φανούρης Τζούρας πάντα πρωτοπόρος.
 

klintbruce

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
181
Like
6
Πόντοι
1
ρε μαγκες πετυχε κανεις την κατερινα την ρωσιδα με το κοντο ξανθο μαλλι που δουλευε στο καλυμνου 48? 20 μερες δεν ειχα internet και δεν μπορουσα να ενημερωθω.οποιος ξερει αν κανει βαρδιες ακομα στο καλυμνου48 η' δουλευει καπου αλλου ας ενημερωσει.thanks
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Το μεσημέρι επισκέφθηκα τον ανώγειο Οίκο επί της οδού Λιοσίων αρ. 76.
Με υποδέχθηκε εκδιδόμενη Αλβανή με εμφάνιση κακοποιημένης νοικοκυράς.
Έπαθα σύγχυση προτεραιοτήτων: 
Από τη μια, είχα κατά νου να κάνω διαδοχικές επισκέψεις σε Οίκους, ώστε να συνουσιασθώ μετά από διαλογή και επιλογή, να ξεχωρίσω την ήρα από το σιτάρι.
Από την άλλη, σκέφτηκα ότι μάλλον είναι μάταιο, γιατί αφού κάνω την επιλογή 1-2 αισθητικά προτιμητέων θηλέων από ένα σύνολο 10-20 εξεταζομένων υποψηφίων και εν τέλει συνουσιαστώ με ένα από αυτά, δυστυχώς την επόμενη ημέρα κάποια θα φύγουν, κάποια θα έρθουν και θα ξεκινήσω πάλι από την αρχή, σα να μην έγινε ποτέ η διαλογή. Αλλά έτσι είναι η ζωή, όταν σου δίνει τις εμπειρίες, σου είναι άχρηστες.
Προτίμησα λοιπόν, για να τελειώνουμε, να ασελγήσω στην εν λόγω.
Λάθος επιλογή… Επρόκειτο για θηλυκό ιπποπόταμο.
Προσπάθησα να αντιπαρέλθω το πρόβλημα, άφησα το νου να περιπλανηθεί σε μνήμες και φαντασιώσεις, πράγμα που παλιότερα δεν περίμενα ότι κάποτε θα μου συνέβαινε ενώ θα βρισκόμουν σε πράξη με εκδιδόμενη.
Στο νου ήρθαν απίθανες μνήμες και θέματα: Σκηνές από τσόντες των 70s, γειτόνισσες, συγγενικά θήλεα…
Ούτε αυτό δούλεψε όμως… Ο κόλπος της ήταν σαν κάρτερ λαδιών.
Τα ηδονικά κύτταρα του ανδρός δε λειτουργούν σε τέτοια περιβάλλοντα, αλλά αυτό φαίνεται ότι το αγνοούν πολλές.
Απεβλήθη σχεδόν ευγενικά.

Πήγα παραδίπλα, Χωματιανού 11Α.
Αρχαίο μπουρδέλο.
Χριστίνα, Ρουμάνα περί τα 30.
Θήλυ δημόσιας χρήσης.

Όπως τα αποχωρητήρια δημόσιας χρήσης.
Ο καθένας έχει δικαίωμα να τα επισκέπτεται.

Η Χριστίνα έχει περιορισμένο σε έκταση σώμα, ωστόσο σφριγηλό και καθαρό.
Αξιόλογοι μείζονες γλουτιαίοι μύες.
Ωραίοι, σχετικά ευμεγέθεις μαστοί, καλοσχηματισμένοι, άνευ χειρουργικής προσθετικής.
Μελάγχροα περιποιημένη κόμη.
Ελιά πάνω από το άνω δεξί χείλος.

Αρχικά επιδόθηκε σε αργή οσχεολειχία.
Στη συνέχεια πέρασε σε πεοθηλασμό μετά περικαυλίδος, στη διάρκεια του οποίου η κόμη της και οι μαστοί της άγγιζαν τους μηρούς μου, προκαλώντας μου πρόσθετη διέγερση.

Παρατηρώντας τη νεαρή Ευρωπαία, Χριστιανή Ορθόδοξη με σταυρό στο λαιμό, να εργάζεται στα γεννητικά μου όργανα, αναλογίστηκα ότι από μικρός απορούσα πως είναι δυνατόν η συνουσία, αυτή η τόσο σπουδαία πράξη, αυτός ο διακαής πόθος του εφήβου, να ευτελίζεται τόσο πολύ, ώστε με ένα μικρό χρηματικό αντίτιμο να εκδίδονται υπεργυναίκες σε οποιονδήποτε γελοίο πελάτη.

Ωραιοτάτη σπερματέγχυσις.

Έξω κάνανε εκλογές.
Η κοινωνία καθαρμάτων προσπαθούσε να εκλέξει τους αντιπροσώπους της.
Οι Οίκοι είναι παράγωγο αυτής της κοινωνίας.
Ζούμε σε δημοκρατία αραβικού τύπου, με πολλή διαφθορά και πολλά μπουρδέλα. 

Ενώ η Χριστίνα καθάλιζε τη σίελο από τους μαστούς της κι εγώ απέθετα την περικαυλίδα στον κάλαθο των αχρήστων, διημείφθη ο εξής διάλογος:
- Ψηφίζεις Χριστίνα;
- Όχι, είμαι από Ρουμανία.
- Μα έχεις χρόνια στην Ελλάδα… Δεν τη νιώθεις πατρίδα σου;
- Πατρίδα; Είναι το μέρος που μεγάλωσα.

Το προηγούμενο βράδυ ο Ομπάμα αποφάσισε μόνος του με πυγμή και ενάντια στο Κογκρέσο, ότι όποιος ενήλικος μετανάστης όταν πρωτομπήκε παράνομα στις ΗΠΑ ήταν παιδί, είναι επίσημος πολίτης των ΗΠΑ.

Ούτε Ελλάδα, ούτε Ρουμανία, ούτε ΗΠΑ, ούτε Αλβανία.
Πατρίδα είναι η παιδική μας ηλικία.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Το μεσημέρι επισκέφθηκα τον ανώγειο Οίκο επί της οδού Λιοσίων αρ. 76.
Με υποδέχθηκε εκδιδόμενη Αλβανή με εμφάνιση κακοποιημένης νοικοκυράς.
Έπαθα σύγχυση προτεραιοτήτων:   
Από τη μια, είχα κατά νου να κάνω διαδοχικές επισκέψεις σε Οίκους, ώστε να συνουσιασθώ μετά από διαλογή και επιλογή, να ξεχωρίσω την ήρα από το σιτάρι.
Από την άλλη, σκέφτηκα ότι μάλλον είναι μάταιο, γιατί αφού κάνω την επιλογή 1-2 αισθητικά προτιμητέων θηλέων από ένα σύνολο 10-20 εξεταζομένων υποψηφίων και εν τέλει συνουσιαστώ με ένα από αυτά, δυστυχώς την επόμενη ημέρα κάποια θα φύγουν, κάποια θα έρθουν και θα ξεκινήσω πάλι από την αρχή, σα να μην έγινε ποτέ η διαλογή. Αλλά έτσι είναι η ζωή, όταν σου δίνει τις εμπειρίες, σου είναι άχρηστες.
Προτίμησα λοιπόν, για να τελειώνουμε, να ασελγήσω στην εν λόγω.
Λάθος επιλογή… Επρόκειτο για θηλυκό ιπποπόταμο.
Προσπάθησα να αντιπαρέλθω το πρόβλημα, άφησα το νου να περιπλανηθεί σε μνήμες και φαντασιώσεις, πράγμα που παλιότερα δεν περίμενα ότι κάποτε θα μου συνέβαινε ενώ θα βρισκόμουν σε πράξη με εκδιδόμενη.
Στο νου ήρθαν απίθανες μνήμες και θέματα: Σκηνές από τσόντες των 70s, γειτόνισσες, συγγενικά θήλεα…
Ούτε αυτό δούλεψε όμως… Ο κόλπος της ήταν σαν κάρτερ λαδιών.
Τα ηδονικά κύτταρα του ανδρός δε λειτουργούν σε τέτοια περιβάλλοντα, αλλά αυτό φαίνεται ότι το αγνοούν πολλές.
Απεβλήθη σχεδόν ευγενικά.

Πήγα παραδίπλα, Χωματιανού 11Α.
Αρχαίο μπουρδέλο.
Χριστίνα, Ρουμάνα περί τα 30.
Θήλυ δημόσιας χρήσης.

Όπως τα αποχωρητήρια δημόσιας χρήσης.
Ο καθένας έχει δικαίωμα να τα επισκέπτεται.

Η Χριστίνα έχει περιορισμένο σε έκταση σώμα, ωστόσο σφριγηλό και καθαρό.
Αξιόλογοι μείζονες γλουτιαίοι μύες.
Ωραίοι, σχετικά ευμεγέθεις μαστοί, καλοσχηματισμένοι, άνευ χειρουργικής προσθετικής.
Μελάγχροα περιποιημένη κόμη.
Ελιά πάνω από το άνω δεξί χείλος.

Αρχικά επιδόθηκε σε αργή οσχεολειχία.
Στη συνέχεια πέρασε σε πεοθηλασμό μετά περικαυλίδος, στη διάρκεια του οποίου η κόμη της και οι μαστοί της άγγιζαν τους μηρούς μου, προκαλώντας μου πρόσθετη διέγερση.

Παρατηρώντας τη νεαρή Ευρωπαία, Χριστιανή Ορθόδοξη με σταυρό στο λαιμό, να εργάζεται στα γεννητικά μου όργανα, αναλογίστηκα ότι από μικρός απορούσα πως είναι δυνατόν η συνουσία, αυτή η τόσο σπουδαία πράξη, αυτός ο διακαής πόθος του εφήβου, να ευτελίζεται τόσο πολύ, ώστε με ένα μικρό χρηματικό αντίτιμο να εκδίδονται υπεργυναίκες σε οποιονδήποτε γελοίο πελάτη.

Ωραιοτάτη σπερματέγχυσις.

Έξω κάνανε εκλογές.
Η κοινωνία καθαρμάτων προσπαθούσε να εκλέξει τους αντιπροσώπους της.
Οι Οίκοι είναι παράγωγο αυτής της κοινωνίας.
Ζούμε σε δημοκρατία αραβικού τύπου, με πολλή διαφθορά και πολλά μπουρδέλα. 

Ενώ η Χριστίνα καθάλιζε τη σίελο από τους μαστούς της κι εγώ απέθετα την περικαυλίδα στον κάλαθο των αχρήστων, διημείφθη ο εξής διάλογος:
- Ψηφίζεις Χριστίνα;
- Όχι, είμαι από Ρουμανία.
- Μα έχεις χρόνια στην Ελλάδα… Δεν τη νιώθεις πατρίδα σου;
- Πατρίδα; Είναι το μέρος που μεγάλωσα.

Το προηγούμενο βράδυ ο Ομπάμα αποφάσισε μόνος του με πυγμή και ενάντια στο Κογκρέσο, ότι όποιος ενήλικος μετανάστης όταν πρωτομπήκε παράνομα στις ΗΠΑ ήταν παιδί, είναι επίσημος πολίτης των ΗΠΑ.

Ούτε Ελλάδα, ούτε Ρουμανία, ούτε ΗΠΑ, ούτε Αλβανία.
Πατρίδα είναι η παιδική μας ηλικία.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Ενώ η Χριστίνα καθάλιζε τη σίελο από τους μαστούς της κι εγώ απέθετα την περικαυλίδα στον κάλαθο των αχρήστων, διημείφθη ο εξής διάλογος:
- Ψηφίζεις Χριστίνα;
- Όχι, είμαι από Ρουμανία.
- Μα έχεις χρόνια στην Ελλάδα… Δεν τη νιώθεις πατρίδα σου;
- Πατρίδα; Είναι το μέρος που μεγάλωσα.

Το προηγούμενο βράδυ ο Ομπάμα αποφάσισε μόνος του με πυγμή και ενάντια στο Κογκρέσο, ότι όποιος ενήλικος μετανάστης όταν πρωτομπήκε παράνομα στις ΗΠΑ ήταν παιδί, είναι επίσημος πολίτης των ΗΠΑ.

Ούτε Ελλάδα, ούτε Ρουμανία, ούτε ΗΠΑ, ούτε Αλβανία.
Πατρίδα είναι η παιδική μας ηλικία.
ωραιος... :rockon: :rockon: :rockon:
Πατριδα μου ειναι εκει που μισησα... :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
απορούσα πως είναι δυνατόν η συνουσία, αυτή η τόσο σπουδαία πράξη, αυτός ο διακαής πόθος του εφήβου, να ευτελίζεται τόσο πολύ, ώστε με ένα μικρό χρηματικό αντίτιμο να εκδίδονται υπεργυναίκες σε οποιονδήποτε γελοίο πελάτη.


ΟΤΙ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΛΑΧΤΑΡΑΩ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΑΚΡΥΑ ΜΟΥ ...
ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ
ΣΕ ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΄ΦΥΓΕΣ ΑΠ΄ΤΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ ΜΟΥ
ΤΩΡΑ ΚΛΑΙΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΑ ΑΧ ΠΟΥ ΜΕ ΔΕΡΝΕΙ ...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
η δεύτερη κριτική είναι δικιά σου για την συγκεκριμένη...........................

Δεν περίμενα να γυρίσει τόσο σύντομα από Ρωσσία, αλλά ούτε έχω ξανακούσει για στούντιο . . .
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Η Χριστίνα δεν είναι υπεργυνή.
Υπαρχουν γευσεις,που στον καθενα λενε διαφορετικα πραγματα.Τι σημαινει"ειναι"και"δεν ειναι"υπεργυνη?Υπαρχει ενα βαθυτερο μυνυμα πισω απο μια τετοια κατανοηση της γευσης,που δεν ειναι καθολου παριορισμενο.Ο ανθρωπινος νους,παρ'ολα αυτα καταλαβαινει και νιωθει,μ'εναν τελειως διαφορετικο τροπο.(Η μεγαλυτερη απατη της νοησης,ειναι η εννοια του τελους).
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447

Συνημμένα

  • 202387300.jpg
    202387300.jpg
    12,4 KB · Εμφανίσεις: 18

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
ναι αυτή είναι ιππότη μου....
έχει αναφερθεί ότι δούλευε και σε στούντιο.............

δεν δουλευε σε στουντιο, απο τα γνωστά.
Δουλεψε ένα μικρό διάστημα σε κρυφό στουντιο-διαμέρισμα , όπως και η Ελενη απο Αγκυρας
 

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
αγορινες...για μεταξουργειο μιλαω μονο..ποτε εχει τα καλυτερα μουνια το πρωι προς μεσημερι...η το απογευμα προς βραδυ/??? :idiot:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Δεν αλλαξε το σκηνικο και σημερα,αδειοι δρομοι και ενα δροσερο αερακι να φυσαη,το μεταξι εδειχνε ερημο τοπιο μετα το κλεισιμο του γνωστου ξενοδοχειου και των γυρω ταβερνιων.
Μ.Αλεξανδρου
15 Ζανα!!
17 αδιαφορη γαζελα κανονικου σωματος!!
20 ισογειο,κανονικο ωμα μικρο βυζι,1,60!!
22 ισογειο,ευτραφουλα με μικρο στηθος!!
Ιασωνος
19 Ισογειο η γνωστη κοντη  απο Μ.Προδρομου βαπορι οταν δουλευε,εχη αλλαξη το λουκ της,μαλλι και δειχνη διαφορετικη!!
20 δεξι,η Αννα με τα βαμενα χειλη απο φωκ.22!!
20 οροφος Ρομπερτα Σοφια,απο φυλης!!
1Α Αλεξια με ασπρο σετ εσσωρουχων!!
1Γ ανοιξε με μια ευτραφουλα,με βυζαρες,και γλυκο χαμογελο!!
Κολωνου
11 υπογειο δυο κορασιδες,η Αννα η βουλγαρα απο Κολ.27 υογειο και η μαγγιωρα με την κωλαρα και τατου πλειμποι στο κολωμερι!!
30 ισογειο Αννα!!
30 0ροφος Τζωρτιαννα!!
32 οροφος,επεσε καραμουζιασμα,σε ερωτηση τι κανετε λαβαμε απαντηση,εμεις καλα κανουμε,εσεις μαλακιζοσασται,δυο αδυνατες η μια η γνωστη ταυλανδη και η αλλη αδυνατη μικρο στηθος και ζαρτιερα!!
47 ισογειο,μαυρη αδυνατη ψηλη γαζελα!!
47  οροφος δυο ευτραφης η μια μιλφ χριστινα αδιαφορες!!
48 μιλφ Ναταλι με αφρατη κωλαρα!!
53 γκιλφ κανονικου σωματος!!
Αδειοι δρομοι,ο αερας που φτσαγε με δροσιζε και χατια και αλλα σκουπιδια στροβιλιζανε στον δρομο,εριξα μια τελευταια ματια και απεχωρησα!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom