Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 302 άτομα (28 μέλη και 274 επισκέπτες)

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Προσοχή προσοχή,κίνδυνος για τη δημόσια υγεία η Άννα από Ιάσωνος 19Α(ισόγειο-απογευματινή βάρδια)

Δηλώνω υπεύθυνα ότι σε πρόσφατη συνεύρεση μαζί της διαπιστώθηκε πως το μουνί της και η γύρω περιοχή είναι ΤΙΓΚΑ στα κονδυλώματα.Σαφώς και την έδιωξα αμέσως και όταν της ζήτησα ιατρικά χαρτιά άρχισε να λέει κάτι παπαριές πως τα έχει πάρει η αστυνομία!

Πρόκειται για την Ρουμάνα από Φυλής 61,Μονής Προδρόμου υπόγειο,Φυλής 65 ισόγειο,Κολωνού 27 και τέλος Ιάσωνος 19Α
Είχε εξαφανιστεί για λίγο καιρό μιας και όπως φαίνεται είχε ανέκαθεν ΣΜΝ,πράγμα που είχε αναφέρει συναγωνιστής στο παρελθόν.

Η περιγραφή της είναι:Καστανά ανοιχτά μαλλιά,σχετικά κοντή και με χαλασμένη οδοντοστοιχία.

Είναι επικίνδυνη για εμάς και για αυτούς που αγαπάμε,το ΚΕΕΛΠΝΟ έχει ενημερωθεί,εσείς όπου την δείτε φύγετε μακριά.
Εύχομαι να μην βρεθώ στο μέλλον σε παρόμοια περιστατικά,ένας γρήγορος έλεγχος με το μάτι μας στην ευαίσθητη περιοχή της κάθε εργαζόμενης επιβάλλεται...

Ωραιος τυπε για την ενημερωση...Αν ειναι μια σχετικα χοντρη καπως πρεπει να ξερω ποια λες αλλιως δεν μπορω να θυμηθω γαμωτο.. :headbang: :headbang: Και η μαλακια ειναι οτι το ξερουν οι καριολες και συνεχιζουν... :headbang: :headbang: :headbang: Εγω θα ειχα παρει την αστυνομια επιτοπου.. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Ρanas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2011
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
Ακριβώς δίχτυ φόραγε και εκτός των άλλων κάνει και πρωκτικό.
Πρόκειται για εγκληματία,εγώ που βάζω πάντα καπότα και στο τσιμπούκι κάλλιστα μπορεί να έχω κολλήσει από την επαφή στα μπούτια/βάση του πέους.
Η τελευταία ενημέρωση του Σοτίροφ που γράφει για το Ιάσωνος 19Α σε αυτή αναφέρεται κατά πάσα πιθανότητα.
Να προσέχετε και ότι επικίνδυνο βλέπετε να το αναφέρετε.

*Μεφίστο όχι,χοντρή δεν είναι-το αντίθετο μάλιστα.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Μια αδύνατη είναι, σχεδόν σκιάχτρο.
 

leon milf

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
mefist  ελπιζω να μην ειναι αυτη που δουλευε και στο στουντιο μελαντιας 50
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Μια αδύνατη είναι, σχεδόν σκιάχτρο.

Μετρια σε υψος, ξανθια, μακρυ μαλλι, λεπτη, καλουτσικη εμφανισιακα, εμφανιζεται με μαυρο ολοσωμο δικτυωτο? Ιασωνος 19 ισογειο, πρωινη βαρδια?


:pipa2:Το σκιαχτρο που χε παρει ο Προφεσορας??

δε νομιζω να λεει καποιο απο τα 2 τερατα της αποκαλυψης
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.547
Κριτικές
1.275
Like
229.746
Πόντοι
46.232
βόλτα απόγευμα Δευτέρας 19.00 με 20.30 έχοντας μεγάλες καύλες τις δυο τελευταίες μέρες...ενημέρωση για όσα μπήκα....

Φωκαίας 19 Ρωξάνα μελαχρινή κανονικό σώμα πεσμένα μεγάλα βυζιά με ακα , Τζουλίαννα(καλά και αυτή τώρα που ξαναγύρισε δίχνει πιο μουνάρα από πριν) μελαχρινή με καυλόφατσα λεπτή κορμάρα με ωραίο κώλο και μικρό βυζί με καυλωμένη ρόγα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 40 Αναστασία κοκκινομάλλα κατσαρομάλλα παχουλή με μεσαίο βυζί ,ακα και κώλο.
Φυλής 54β Λάουρα μελαχρινή λεπτή με  μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65α Μαίρη μελαχρινή με ωραίο κορμί και ωραία βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Αλεξάνδρα ξανθιά κοντή λεπτή άβυζι , με ακα.
Φυλής 66α Ναταλί μελαχρινή χοντρή ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66δ μελαχρινή λεπτή με μικρό στήθος(όχι η αννα δε θυμάμαι όνομα)ακα και κώλο.
Φυλής 67 Λώρη καστανή ψηλή με λίγη κοιλίτσα και τεράστια μαστάρια ,απλό πρόγραμμα.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική ενημέρωση)
Φυλής 69α Ελένη ξανθιά ψηλή με ωραίο πρόσωπο και στητά μεσαία βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69β Ελενα(δουλεύει και στο 71α)ξανθοκάστανη κανονικό σώμα μικρό στήθος ,ακα και κώλο.
Φυλής 71α Ανναμαρία ξανθοκάστανη κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο.
Φυλής 71β Μπάρμπαρα καστανό πιπίνι λεπτό κοντό με ωραία στητά βυζάκια ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 74 δεξιά Αννα(νεα παρουσία)μελαχρινή με κοντό μαλλί λεπτή με πολύ ωραίο κορμί και στητά βυζάκια ,απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Φυλής 80 Εμμυ ξανθοκάστανη κανονικό σώμα μικρό στήθος με κώλο και Μαρία μελαχρινή κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Αννα(απο φ80 και παλιότερα φωκαίας 22)ξανθιά λεπτή με σιλικονάτα βυζιά,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β Καρολίνα(η μεγάλη μου συμπάθεια)ψηλή ξανθιά μουνάρα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86α μια μελαχρινή την είδα ελάχιστα κοντή με 2,5αρια ωραία βυζιά κανονικό σώμα.
Φυλής 86β Μίκη ξανθιά με κανονικό σώμα και ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8α Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με ωραίο κορμί άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8β Γιασμίν ξανθιά με κανονικό σώμα μικρό στήθος  το δυνατό σημείο της η κωλάρα της , απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 16 Νίκη μιλφ με ξανθό καρέ μεσαίο βυζί κοντή ,απλό πρόγραμμα έκτος αν η τσα τσα που έλεγε με γλυκό τσιμπούκι εννοούσε ακα.
Διδύμου 18α Φωτεινή ξανθιά χοντρή με μεγάλα βυζιά(για κάποιο λόγο σήμερα με καύλωσε ,αλλά λόγω του ότι έιχα καταθέσει δυο φορές κρατήθηκα)ακα τελειωτικό.
Διδύμου 18β Αλιονα ξανθιά μιλφ με πλαστικούς βύζους και ωραίο κορμί(για την ηλικία της)ακα τελειωτικό.
Διδύμου 20 Αννα η μελαχρινή λεπτή με τα σιλικονάτα 2αρακια βυζιά ,ακα.
Αγκύρας 12α Βικτόρια ξανθιό καρέ μαλλί χοντρή με μεγάλες βυζάρες ,ακα
Αγκύρας 12β Αλεξάνδρα ξανθό πετίτ μίλφ με ωραίο κορμί και μεσαίο βυζί ,ακα.
η άχρηστη πληροφορία της ημέρας αλλά έμενα μου έκανε εντύπωση ήταν ,ένας τύπος που καθόταν λίγο πιο δεξιά απο το φ61 που ήταν κλειστό και έπαιζε φλογέρα..........         
 

Επισκέπτης
αγορινες δεν θελω να σας σοκαρω αλλα εχετε ολοι τον ιο των κονδυλωματων και μερικοι μπορει να εχετε κιολας και να μην το εχετε καταλαβει!

αλλα μην σοκαρεστε δεν ειναι τιποτα δεν παθενεις τιποτα απο τα κονδυλωματα και ο μονος λογος που τα βγαζεις ειναι αισθητικος!!

οποιος εχει κανει θεραπεια στο συγγρος με καταλαβαινει γιατι εχει παρει το φυλλαδιο που σε καθησυχαζει οτι δεν ειναι τιποτα τα κονδυλωτα...

βεβαια μην ηρεμητε γιατι ολα τα αλλα αφροδισια ειναι πολυ σημαντικο να τα καταλαβεις αμεσως γιατι π.χ. η βλενοροια σου προκαλει καρκινο αν το αφησεις κτλ...

απλα σας ενημερωνω να μην ανυσηχητε χωρις λογο..

οποιος θελει να ρωτησει κατι για βλενορροια κονδυλωματα ας στειλει πμ γιατι δυστυχως ειχα κολησει βλενορροια και οταν πηγα στον γιατρο μου ειδε τα κονδυλωματα.. τα οποια δεν ειναι σαν αυτα που βλεπεις στις φωτο στο ιντερνετ που κανουν μπαμ.. τα φυσιολογικα κονδυλωματα τα βλεπει ο γιατρος με τον μεγενθυτικο φακο!!!!! ειναι δυσκολο να τα δεις εσυ και ειδικα αν ειναι στα τριχωτα μερη!!


thnx για την ενημερωση ν.σμυρνη
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
βόλτα απόγευμα Δευτέρας 19.00 με 20.30 έχοντας μεγάλες καύλες τις δυο τελευταίες μέρες...ενημέρωση για όσα μπήκα....



Φυλής 86α μια μελαχρινή την είδα ελάχιστα κοντή με 2,5αρια ωραία βυζιά κανονικό σώμα.
     
kαρολαιν!!
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Γίνανε επεισόδια με αστυνομικούς και ρομά; Ή είναι μούφα η είδηση ;
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
αγορινες δεν θελω να σας σοκαρω αλλα εχετε ολοι τον ιο των κονδυλωματων και μερικοι μπορει να εχετε κιολας και να μην το εχετε καταλαβει!

αλλα μην σοκαρεστε δεν ειναι τιποτα δεν παθενεις τιποτα απο τα κονδυλωματα και ο μονος λογος που τα βγαζεις ειναι αισθητικος!!

οποιος εχει κανει θεραπεια στο συγγρος με καταλαβαινει γιατι εχει παρει το φυλλαδιο που σε καθησυχαζει οτι δεν ειναι τιποτα τα κονδυλωτα...
Όντως φίλε το μεγαλύτερο ποσοστό των ανθρώπων σε ποσοστό 80% φέρνει μια μορφη του ιου HPV περα απο τα εμφανη κονδυλωματα οπως ειναι τα γενετικα(κολανε με σεξουαλικη επαφη) ή τα κονδυλώματα σε άλλο σημείο του δέρματος που μπορείς να κολησεις ακομα κ με τυχαια επαφη.Κυριως ειναι ποιο επικυνδυνοι για τις γυναικες (υπαρχει βεβαια και το εμβολιο κτλ)
σορρυ για το  :offtopic:  :-
 

Επισκέπτης
Όντως φίλε το μεγαλύτερο ποσοστό των ανθρώπων σε ποσοστό 80% φέρνει μια μορφη του ιου HPV περα απο τα εμφανη κονδυλωματα οπως ειναι τα γενετικα(κολανε με σεξουαλικη επαφη) ή τα κονδυλώματα σε άλλο σημείο του δέρματος που μπορείς να κολησεις ακομα κ με τυχαια επαφη.Κυριως ειναι ποιο επικυνδυνοι για τις γυναικες (υπαρχει βεβαια και το εμβολιο κτλ)
σορρυ για το  :offtopic:  :-
ειναι οφ τοπικ αλλα πρεπει να τα ξερουν για να μην πανικοβαλονται..

τα κονδυλωματα στην γυναικα μπορει να προκαλεσουν καρκινο στον τραχηλο της μητρας στον ανδρα ΤΙΠΟΤΑ!!
το μεγαλυτερο μερος τους σεξουαλικα ενεργου πλυθυσμου εχει hpv και οταν λενε ενεργος εννοουν αυτους που εχουν σχεση οχι τανες και εμας που θα παμε με 50 τον χρονο.. και εμεις και οι πουτανες εχουμε ολοι απλα δεν εχουμε εμφανισει κονδυλωματα που ειναι η αρρωστια του hpv.. (ή εχουμε και δνε τα εχουμε παρατηρησει!!, ποσοι απο εσας ψαχνετε με φακο τκατω απο τα αρχιδια σας!!!!!?!!?!?!??!!?)

α! και κατι αλλο ο ιος δεν θεραπευεται ουτε μπορει να φανει με τεστ το καταλαβαινεις μονο οταν βγαλει κονδυλωματα...

με λιγα λογια μην γινοσαστε καχυποπτοι και να εχει η πουτανα δεν τρεχει τιποτα..
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Πολλοί μπερδεύουν τα κονδυλώματα με τα πολύ συνηθέστερα (και πολύ λιγότερο επικίνδυνα) θηλώματα. Μοιάζουν και στην εμφάνιση. Και τα 2 οφείλονται σε ιούς

Εύκολο τεστ διαχωρισμού: το οξικό οξύ (πρακτικά δυνατό ξίδι) με επίθεση (εμβαπτισμένο σε οξικό οξύ βαμβάκι) "ασπρίζει" τα κονδυλώματα, ενώ αφήνει ανεπηρέαστα τα θηλώματα.

2ο τεστ ("της υπομονής") Τα κ. συνήθως απλώνονται γρήγορα, ενώ τα θ. πολύ πιο αργά.

Βέβαια, καλές οι μπακάλικες αυτές μέθοδοι, αλλά μόλις δούμε κάτι πάμε σε αφροδισιολόγο - δερματολόγο. Δεν είναι τπτ το τρομερό.

Καλό βράδυ συναθλητές!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.547
Κριτικές
1.275
Like
229.746
Πόντοι
46.232

lordloud

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις αν ειναι ανοιχτο το κολονου 27 υπογειο?
 

Επισκέπτης
Προσοχή προσοχή,κίνδυνος για τη δημόσια υγεία η Άννα από Ιάσωνος 19Α(ισόγειο-απογευματινή βάρδια)

Δηλώνω υπεύθυνα ότι σε πρόσφατη συνεύρεση μαζί της διαπιστώθηκε πως το μουνί της και η γύρω περιοχή είναι ΤΙΓΚΑ στα κονδυλώματα.Σαφώς και την έδιωξα αμέσως και όταν της ζήτησα ιατρικά χαρτιά άρχισε να λέει κάτι παπαριές πως τα έχει πάρει η αστυνομία!

Πρόκειται για την Ρουμάνα από Φυλής 61,Μονής Προδρόμου υπόγειο,Φυλής 65 ισόγειο,Κολωνού 27 και τέλος Ιάσωνος 19Α
Είχε εξαφανιστεί για λίγο καιρό μιας και όπως φαίνεται είχε ανέκαθεν ΣΜΝ,πράγμα που είχε αναφέρει συναγωνιστής στο παρελθόν.

Η περιγραφή της είναι:Καστανά ανοιχτά μαλλιά,σχετικά κοντή και με χαλασμένη οδοντοστοιχία.

Είναι επικίνδυνη για εμάς και για αυτούς που αγαπάμε,το ΚΕΕΛΠΝΟ έχει ενημερωθεί,εσείς όπου την δείτε φύγετε μακριά.
Εύχομαι να μην βρεθώ στο μέλλον σε παρόμοια περιστατικά,ένας γρήγορος έλεγχος με το μάτι μας στην ευαίσθητη περιοχή της κάθε εργαζόμενης επιβάλλεται...

Tην είχα πάρει κι εγώ ένα πρωί. Βασικά είναι σχετικά ψηλή και αδύνατη με μακριά ξανθά μαλλιά και της λείπουν δόντια. Όταν τη βλέπεις στο σαλόνι είναι αρκετά εμφανίσιμη.

Εμένα μου έκανε εντύπωση που μια ωραία γκόμενα σαν αυτή έδινε κώλο με 10 ευρώ και πιο πολύ πέρασα από περιέργεια. Από κοντά μέσα στο δωμάτιο είδα ότι της έλειπαν δόντια και είχε εμφανή κονδυλώματα και χαλάστηκα, παρόλο που ήταν καθαρή.

Τη γάμησα λίγο με μισή καύλα από μπροστά και μετά τη γύρισα από πίσω όπου με αρκετή προσπάθεια και χρησιμοποιώντας την εμπειρία μου τελείωσα τρίβοντας το πέος μου στην κωλοτρυπίδα της, αφού δεν ήμουν αρκετά σκληρός για να τη διαπεράσω.

Κατά τη γνώμη μου η γκόμενα μπορεί να είναι άρρωστη - όχι μόνο με κονδυλώματα. Φαίνεται ότι έχει περάσει ιστορία με ναρκωτικά αφού της λείπουν δόντια και παρόλο που είναι καθαρή, γενικά από κοντά βγάζει κάτι το άρρωστο. Δεν ξέρω.  :-
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Πριν το ανακοινώσει στην ενημέρωση το παλλικάρι μου είχε στείλει pm και του έδωσα κάποιες πληροφορίες. Τελικά διαπιστώνω οτι το παλλικάρι μπορεί να εννοούσε και την Ρωξάνα.
Υπάρχουν 2 κοπέλες που προσομοιάζουν με αυτά τα χαρακτηριστικά. Η πρώτη είναι η Άννα Ρουμάνα,αρκετά αδύνατη με κακή οδοντοιστιχία αλλά νοστιμούλα σε εμφάνιση.Είναι η κοπέλα που νόμισα οτι πήρε το παλλικάρι και του ανέφερα και τα μπουρδέλα που έχει δουλέψει στην σειρά.
Αυτή η Άννα η Ρουμάνα που συνήθως έχει καστανόκοκκινα μαλλιά φοράει και αυτή εσώρουχα δικτυωτά και μετά τα γεγονότα δεν την έχω ξαναδεί στην πιάτσα.Για αυτήν την κοπέλα είχε αναφέρει ο συναγωνιστής amadeus οτι την είχε πάρει και είδε κονδυλώματα.Εγώ την έχω πάρει πιο παλιά απο αυτόν και δεν διαπίστωσα κάτι τέτοιο. Η άλλη είναι η Ρωξάννα επίσης αρκετά αδύνατη,την οποία την είχα πάρει μόνο μια φορά στην Μονής Προδρόμου.Αυτή ήταν ξανθιά,πιο κοντή απο την Άννα,της λείπαν τα τρία ,μπροστινά δόντια και η εμφάνιση της ήταν χάλια.
Πάλι πάει αρκετός καιρός που την πήρα και στο 69 δεν παρατήρησα κονδυλώματα.
Τελικά ποια είναι απο τις 2;;; Είναι η Άννα του amadeus που νόμισα εγώ στο pm ή το σκιάχτρο η Ρωξάνη;; Τείνω να πιστεύω μετά το ποστ του Σμυρνιώτη οτι είναι η Ρωξάνα.
Αν είναι λοιπόν η Ρωξάνα δεν ισχύουν οι οίκοι που ανέφερε ο Panas οτι δούλευε βασισμένος στις δικές μου πληροφορίες. Η Ρωξάνη δούλεψε μόνο στο Φυλής 74 και Μονής Προδρόμου για λίγο και μετά εξαφανίστηκε.Ας μας πει λοιπόν ο Σμυρνιώτης που πέρασε πρόσφατα απο εκεί αν είδε την Ρωξάννα το σκιάχτρο η την Άννα την Ρουμάνα. 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom