Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 274 άτομα (33 μέλη και 241 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.547
Κριτικές
1.275
Like
229.662
Πόντοι
46.232
καλησπερα.. χτες το απογευμα περασα απ το 66 της φυλης που νομιζα οτι ηταν ο μουναρος ντενισα αλλα ηταν μια μελαχρινη χοντρουλα και μ ειπε η τσατσα οτι η ντενισα θα ηταν απο 12 μεσανυχτα και μετα.. ειναι μονο μεταμεσονυκτιες ή κανει κ απογευματα γενικα?
συνήθος παίζει μαζί με την Νικολέτα μέτα της οο.οο . άλλες πιο λίγες φορές είναι απο απόγευμα ,
ενώ κάνει και  τα ρεπό τον κοριτσιών στο φ54β........... 
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Σήμερα μέχρι τις 11 ανοιχτα...τα περισσοτερα.!Μετα τα ιδια χαλια...!3-4 ανοιχτα...!ΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ??????????????
 

Brezniev

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα. Αυτη τη Λορυ με τις  :tits: :tits: βυζαρες που μπορούμε να την βρούμε τελικα;;;; Μια παίζει Φωκαιας 17, μια Φυλής 67 κ μετα χάνεται πάλι;;;; Έχει κανείς κάποια πληροφορία μήπως παίζει κ κάπου πρωινη;;;;  Φυλής 80 χθες τριτη βάρδια ήταν μια με μεγάλους βυζους που ταίριαζε στην περιγραφή αλλα ο τσατσος δεν ήξερε καν το όνομα της !!!! Αν πέρασε κάποιος συναγωνιστης ας επιβεβαιώσει. Thanx  guys .
 

Επισκέπτης
περναγα απο την περιοχη σημερα πριν απο λιγο και ειπα να μπω σε 2-3 σπιτι ετσι να δω τι εχουν χωρις προθεση να καταθεσω.

φωκαιας 25β Αννα ειναι μια κλασικη πατσαβουρα της ευρυτερης περιοχης με κακο σερβις, βιασυνη στο δωματιο και κραξιμο αν δεν περασεις. βεβαια οταν με ειδε και με γνωρισε σε προσπαθεια της να δειξει οτι αλλαξε το επαιξε και καλα καλη ηρθε κοντα μου για χουφτωμα και οταν εφυγα μου ειπε θα σε περιμενω. αλλα δυστυχως την ξερω καλα ελευθερο στοματικο

φωκαιας 19 δεν ρωτησα ονομα μια ψιλο γνωστη στην περιοχη ψυλη πιτσιρικα μελαχρινο νταρντανο-πιπινι με υπεροχα βυζια και πολυ θυληκο κορμι. πραγματικα εντυπωσιακη για εμενα αλλα αποπνεε τον αερα της μουναρας ξεπετας απλο

φυλης 74 στο μοναδικο σπιτι της "αμαρτωλης" αλυσιδας που γλυτωσε το κλεισιμο, ηταν μια καινουρια αδυνατη ψηλη κοπελα με τελειες αναλογιες για το σωμα της και απιστευτο κωλο, οχι brazilian αλλα τελιο για το σωμα της. πραγματικα εντυπωσιακη παρουσια. πρεπει να ειναι early 20's ή late 10's!!!!
στο προσωπο ειχε την κλασικη ρουμανικη πιπινοομορφια με κοντα μελαχρινα μαλακια. με λιγα λογια τελειος πουτσομεζες. βεβαια λογω νεοτητας και στην ηλικια και στο επαγγελμα αλλα και λογω της συχνης αρρωστιας ειμαιμουναρακανωραντεβουγιατιναγαμηθωκαλιασης φαινοταν οτι προκειτε για ξεπετα αλλα αξιζει μια δοκιμη γιατι πραγματικα με αυτο το μουνακι θα γουσταρεις και ας μην κανει τιποτα. βεβαια μετο που θα γινει εμπειρη θα γινει τρελη ξεπετα γιατι θα μαθει τα κολπακια μας και θα τα αποφευγει οποτε οποιος προλαβει. απλο


υ.γ. νομιζω οτι ειδα την σακιρα (ντανιελα) με πολιτικα στην αχαρνων αλλα επειδη ηταν μακρια και δεν ειμαι σιγουρος ας μην χαρουνε οι φαν οτι επεστρεψε.

υ.γ.2 στο 74 μπηκε ενας τυπος ψηλος γυρω στα 35 (με επιφυλαξη) και οταν ειδε το μουνακι χωρις να εχει πει ουτε γεια ειπε χυμα "θελω να σε χυσω στο στομα" εφαγε κραξιμο απο τον αλβανο τσατσο (που δουλευε και στο φ22κατω) ο οποιος το επαιζε οτι δεν ξερει τιποτα για τον φονο. και μετα μου ελεγε ο αλβανος "μα ειναι δυνατον να ζητανε τετοια πραγματα?" αλλα οταν ειδε οτι τον κοιταγα με υφακι "μεταξυ μας μιλαμε" το βουλωσε και κοιταζε κατω!!!
και θυμηθηκα πριν απο κανα 6μηνο ειχα παει ξημερωματα στην μυκη (φ92 τοτε)  την ειχα χυσει στο προσωπο και βγαινει εξω και μπαινει ενας nerd και παλι χωρις να προλαβει να την παρουσιασει η ντοροτα και χωρις να εχει πει ο τυπος ενα γεια λεει στην μυκη κεκεδιζοντας και με τρεμαμενη φωνη "θεθελω ννα σσσε χυσω στη μμαπα" βεβαια εφαγε ακυρο και δεν τον αφησε να περασει η μυκη.. και λεω ολα αυτα για να πω σε οσους ακολουθουν αυτη την τακτικη οτι ολοι καβλωνουμε να κανουμε τετοια και πολλες κοπελες τα κανουν αλλα πρεπει να ειμαστε διακριτικοι δηλαδη ας μπουμε μεσα και να προσπαθησουμε να το φερουμε με τροπο και ειδικα τωρα που ειναι περιεργη η κατασταση και πολλες το παιζουν "μη μου τον βαζετε βαθια τον αντρα μου στο μνημα"! τα καγκουριλικα αυτα το μονο που καταφερνουν ειναι να καταληγουν να χυνουν την ζανα αν θες να κανεις ενα εξτρα (ειτε κωλο ειτε κανα χυσιματακι) με πιπινι ρουμανακι θελει μεθοδικοτητα διακριτικοτητα υπομονη και ψαξιμο..

αυτα καλημερα.
 

jorje pwf

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
περναγα απο την περιοχη σημερα πριν απο λιγο και ειπα να μπω σε 2-3 σπιτι ετσι να δω τι εχουν χωρις προθεση να καταθεσω.

φωκαιας 25β Αννα ειναι μια κλασικη πατσαβουρα της ευρυτερης περιοχης με κακο σερβις, βιασυνη στο δωματιο και κραξιμο αν δεν περασεις. βεβαια οταν με ειδε και με γνωρισε σε προσπαθεια της να δειξει οτι αλλαξε το επαιξε και καλα καλη ηρθε κοντα μου για χουφτωμα και οταν εφυγα μου ειπε θα σε περιμενω. αλλα δυστυχως την ξερω καλα ελευθερο στοματικο

φωκαιας 19 δεν ρωτησα ονομα μια ψιλο γνωστη στην περιοχη ψυλη πιτσιρικα μελαχρινο νταρντανο-πιπινι με υπεροχα βυζια και πολυ θυληκο κορμι. πραγματικα εντυπωσιακη για εμενα αλλα αποπνεε τον αερα της μουναρας ξεπετας απλο

φυλης 74 στο μοναδικο σπιτι της "αμαρτωλης" αλυσιδας που γλυτωσε το κλεισιμο, ηταν μια καινουρια αδυνατη ψηλη κοπελα με τελειες αναλογιες για το σωμα της και απιστευτο κωλο, οχι brazilian αλλα τελιο για το σωμα της. πραγματικα εντυπωσιακη παρουσια. πρεπει να ειναι early 20's ή late 10's!!!!
στο προσωπο ειχε την κλασικη ρουμανικη πιπινοομορφια με κοντα μελαχρινα μαλακια. με λιγα λογια τελειος πουτσομεζες. βεβαια λογω νεοτητας και στην ηλικια και στο επαγγελμα αλλα και λογω της συχνης αρρωστιας ειμαιμουναρακανωραντεβουγιατιναγαμηθωκαλιασης φαινοταν οτι προκειτε για ξεπετα αλλα αξιζει μια δοκιμη γιατι πραγματικα με αυτο το μουνακι θα γουσταρεις και ας μην κανει τιποτα. βεβαια μετο που θα γινει εμπειρη θα γινει τρελη ξεπετα γιατι θα μαθει τα κολπακια μας και θα τα αποφευγει οποτε οποιος προλαβει. απλο


υ.γ. νομιζω οτι ειδα την σακιρα (ντανιελα) με πολιτικα στην αχαρνων αλλα επειδη ηταν μακρια και δεν ειμαι σιγουρος ας μην χαρουνε οι φαν οτι επεστρεψε.

υ.γ.2 στο 74 μπηκε ενας τυπος ψηλος γυρω στα 35 (με επιφυλαξη) και οταν ειδε το μουνακι χωρις να εχει πει ουτε γεια ειπε χυμα "θελω να σε χυσω στο στομα" εφαγε κραξιμο απο τον αλβανο τσατσο (που δουλευε και στο φ22κατω) ο οποιος το επαιζε οτι δεν ξερει τιποτα για τον φονο. και μετα μου ελεγε ο αλβανος "μα ειναι δυνατον να ζητανε τετοια πραγματα?" αλλα οταν ειδε οτι τον κοιταγα με υφακι "μεταξυ μας μιλαμε" το βουλωσε και κοιταζε κατω!!!
και θυμηθηκα πριν απο κανα 6μηνο ειχα παει ξημερωματα στην μυκη (φ92 τοτε)  την ειχα χυσει στο προσωπο και βγαινει εξω και μπαινει ενας nerd και παλι χωρις να προλαβει να την παρουσιασει η ντοροτα και χωρις να εχει πει ο τυπος ενα γεια λεει στην μυκη κεκεδιζοντας και με τρεμαμενη φωνη "θεθελω ννα σσσε χυσω στη μμαπα" βεβαια εφαγε ακυρο και δεν τον αφησε να περασει η μυκη.. και λεω ολα αυτα για να πω σε οσους ακολουθουν αυτη την τακτικη οτι ολοι καβλωνουμε να κανουμε τετοια και πολλες κοπελες τα κανουν αλλα πρεπει να ειμαστε διακριτικοι δηλαδη ας μπουμε μεσα και να προσπαθησουμε να το φερουμε με τροπο και ειδικα τωρα που ειναι περιεργη η κατασταση και πολλες το παιζουν "μη μου τον βαζετε βαθια τον αντρα μου στο μνημα"! τα καγκουριλικα αυτα το μονο που καταφερνουν ειναι να καταληγουν να χυνουν την ζανα αν θες να κανεις ενα εξτρα (ειτε κωλο ειτε κανα χυσιματακι) με πιπινι ρουμανακι θελει μεθοδικοτητα διακριτικοτητα υπομονη και ψαξιμο..

αυτα καλημερα.
εγω ολες τις χυσαμολιαζω στο π..τσο μου τις γραφω..
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ξερεις ποσοι μα ποσοι εχουν χυσει την Μικη στο στομα....
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
31
Like
4.168
Πόντοι
5.595
Florian αυτη που ειδες στο 74 λεγεται Αννα , απογευματινη, μεσα στο δωματιο εκλαψα τα λεφτα μου.Πονουσε σε σημειο να κλαιει , τη λυπηθηκα και εφυγα , χωρις να ζητησω πισω λεφτα αφου ειχα κατσει μεσα πολλη ωρα προσπαθοντας. Μακρυα κι αλαργα.
 

Επισκέπτης
ξερεις ποσοι μα ποσοι εχουν χυσει την Μικη στο στομα....
ρε το ξερω αφου στην κολοκυνθους το ελεγε στο σαλονι κανονικα. αλλα θελω να πω οτι ο τυπος εκανε σαν καγκουρας και η αλλη ανθρωπος ειναι ξενερωσε και του εριξε ακυρο!!!! φαντασου οτι δεν τον ειδα ντυνομουν στο δωματιο και μου εμεινε στο μυαλο μονο απο την φωνη το ποσο σαν πιθηκας μιλησε!!!!

Florian αυτη που ειδες στο 74 λεγεται Αννα , απογευματινη, μεσα στο δωματιο εκλαψα τα λεφτα μου.Πονουσε σε σημειο να κλαιει , τη λυπηθηκα και εφυγα , χωρις να ζητησω πισω λεφτα αφου ειχα κατσει μεσα πολλη ωρα προσπαθοντας. Μακρυα κι αλαργα.
τωρα γιατι το ειπες αυτο για να μας καβλωσεις μεσημεριατικα?
αυτη ηθελε ηρεμα και τρυφερα.. το καταλαβα οτι ειναι νεουδι στο σπορ θα στρωσει και θα τα παιρνει 5-5 τα καβλια αλλα προς το παρων θελει φροντιδα και προδερμ, κατι που την κανει ξεχωριστη γιατι δυσκολα το βρισκεις σε μπουρδελα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ρε το ξερω αφου στην κολοκυνθους το ελεγε στο σαλονι κανονικα. αλλα θελω να πω οτι ο τυπος εκανε σαν καγκουρας και η αλλη ανθρωπος ειναι ξενερωσε και του εριξε ακυρο!!!! φαντασου οτι δεν τον ειδα ντυνομουν στο δωματιο και μου εμεινε στο μυαλο μονο απο την φωνη το ποσο σαν πιθηκας μιλησε!!!!
τωρα γιατι το ειπες αυτο για να μας καβλωσεις μεσημεριατικα?
αυτη ηθελε ηρεμα και τρυφερα.. το καταλαβα οτι ειναι νεουδι στο σπορ θα στρωσει και θα τα παιρνει 5-5 τα καβλια αλλα προς το παρων θελει φροντιδα και προδερμ, κατι που την κανει ξεχωριστη γιατι δυσκολα το βρισκεις σε μπουρδελα
Έκανα ότι ακριβώς λες και την γάμησα μια χαρά............... :knockinb:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.547
Κριτικές
1.275
Like
229.662
Πόντοι
46.232
Πήρα τη Μίκη σήμερα,μπορώ να πω ότι είναι τίμια επειδή(ς) δίνει και κω=ώλοο.............. :fuck2:
ναι δίνει κώλο....απο βιασύνη στην τελευταία ενημέρωση μου έγραψα απλό....
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Λουϊζα και αρτιφισιέλ

%25CE%25A6%25CF%2589%25CF%2584%25CE%25BF%25CE%25B3%25CF%2581%25CE%25B1%25CF%2586%25CE%25AF%25CE%25B10037.jpg


Το σοβάντισμα του εξωτερικού τοίχου με αρτιφισιέλ ήταν μια από τις παραμέτρους που καθόρισαν την επιλογή μου να μπω στο δωμάτιο εργασίας, περιμένοντας την Λουϊζα (σαφώς) για τα ευνόητα και αυτονόητα.

Η φυγόκεντρη σκέψη (μου) επικεντρώθηκε στο ζωηρό κώ(ο)λο της πορνο-δέσποινας και δημιούργησε όλο το προ-απαιτούμενο υλικό σπερματέγχυσης.

Η Λουϊζα είναι πορνο-δέσποινα στην ηλικιακή περιοχή των 30 ετών με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τους ώμους πιασμένα πίσω σε μικρο-αλογο-ουρά με πιθανή υποστήριξη εξτένσιονς.

Έχει συμπαθητικά και αξιοπρεπή χαρακτηριστικά προσώπου με διακριτή και διακριτική έκφραση συνεργατικής πουτανιάς, ικανοποιητικά φιλόξενα βυζιά και ζωηρό κώ(ο)λο σε καλή θέση.

Αξιολογώντας τα γεγονότα με (αναγκαστική) χρονική απόσταση επιβεβαιώνω την αρχική καυλαντισμένη εκτίμηση ότι αξίζει στο 20άρικο.

1) Περιποίηση με λανθάνουσα αριστοκρατική πρόθεση
2) Θετικό πνεύμα στην εναλλαγή στάσεων με υπέρτερο σημείο την ιεραποστολική στάση
3) Επίλογος με συναισθηματικές αποχρώσεις διευρυμένης άχρωμης δημοκρατικής αριστεράς

Δεν νομίζω να περάσω δεύτερη φορά  ...
 

mourdarisxxx

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα, εχει κατεβει κανεις σημερα να μας πει αν ειναι ανοιχτα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.547
Κριτικές
1.275
Like
229.662
Πόντοι
46.232
πήγαινε σήμερα μετά τις 00.00 λογικά θα δουλεύει.........
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom