Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 278 άτομα (32 μέλη και 246 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Τείνω να πιστεύω μετά το ποστ του Σμυρνιώτη οτι είναι η Ρωξάνα.
Αν είναι λοιπόν η Ρωξάνα δεν ισχύουν οι οίκοι που ανέφερε ο Panas οτι δούλευε βασισμένος στις δικές μου πληροφορίες. Η Ρωξάνη δούλεψε μόνο στο Φυλής 74 και Μονής Προδρόμου για λίγο και μετά εξαφανίστηκε.Ας μας πει λοιπόν ο Σμυρνιώτης που πέρασε πρόσφατα απο εκεί αν είδε την Ρωξάννα το σκιάχτρο η την Άννα την Ρουμάνα. 
Noμιζω οτι ηταν η Ρωξανα,με αλλαγμενο λοοκ,βαμενη,μαλλι φτιαγμενο κλπ.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Η άλλη είναι η Ρωξάννα επίσης αρκετά αδύνατη,την οποία την είχα πάρει μόνο μια φορά στην Μονής Προδρόμου.Αυτή ήταν ξανθιά,πιο κοντή απο την Άννα,της λείπαν τα τρία μπροστινά δόντια και η εμφάνιση της ήταν χάλια.

.Ας μας πει λοιπόν ο Σμυρνιώτης που πέρασε πρόσφατα απο εκεί αν είδε την Ρωξάννα το σκιάχτρο η την Άννα την Ρουμάνα.  
ρε δε γινονται αυτα τα πραγματα, μονο στο bou τετοιες περιγραφες :cheesy:
O apolytos ενημερωθηκε οτι κυκλοφορουν αυτα τα μανουλια?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
γυροβολια στην καυλα σημερα απογευμα
τροφωνιου 13 οροφος ενα φρικοπουρο με τατου,βαριοταν να πει προγραμμα
τροφωνιου 11 ισογειο,μια κοντυλο χαζοχαρουμενη που εδινε κωλο
βεργας 6α,ρωσιδα αλινα,ειχε περασει απο δροσοπουλου 98 και λιοσιων ενα φεγγαρι,εκανε ακαποτο τελειωτικο σημερα δεν μου ειπε προγραμμα αλλα φανταζομαι το ιδιο,μετρια στο γαμησι
βεργας 6β,μια καλοστεκουμενη μιλφογκρανι που παιζει σχεδον καθε απογευμα εκει
λιοσιων 91,μια σαπια γκρανι που ηταν εδω και χρονια στο μεταξι,εδινε και κωλο με 10 στο μεταξι σημερα ζητουσε 20 :2funny: :2funny:,μαυρο δαγκωτο λεμε
λιοσιων 78,μια ρουμανα μιλφ που παιζει συνεχεια εκει,μουνι κωλος μασαζ λεει,προστυχοφατσα
λιοσιων 76,στο ισογειο η κλασσικη σκατοφατσα που παιζει εδω και μηνες στο μπουρδελο αυτο,πριν εποχη λοβερδου διαφημιζε το ακαποτο που εκανε,τωρα τονιζει πως τα κανει ολα με καποτα
στον οροφο 2 κοπελες,ενας γυλος και μια ρουμανα με χαλασμενα δοντια και μεγαλη περιφερεια,καποτε την ειχα γαμησει νομιζω
χωματιανου 11 α,2 κοπελες,αντζελικα και χριστινα,κλασσικο προγραμμα τιποτα ιδιαιτερο οι κοπελες
διδυμου 18β.μια ξανθια τουμπανοειδες με ονομα φωτεινη,το γνωστο προγραμμα του μαγαζιου
διδυμου 20,ρωσιδα αννα το γνωστο προγραμμα του μαγαζιου,η τσατσα προσπαθησε να με πεισει να μπω λεγοντας μου οτι θα φυγει σε λιγες μερες λες και με νοιαζει
διδυμου 18α,αλιονα :pipa1:
διδυμου 16α,περιμενοντας στο σαλονι βγηκε μια ξανθια με καρε μαλλι,φρικοπουρο αλλα μουναρα για την ηλικια της,νικη την ειπε η τσατσα,δεν την εχω ξαναδει σε μπουρδελο
αν και με προβληματισε η εμφανιση της ειπα να μπω γιατι βαριομουν να παω σε αλλα
η κοπελα αφηνει πιασιμο σε μουνι και βυζια,δαχτυλισμα
ριχνει κατι ψευτοφιλακια στο σωμα στον παιζει αρκετα καλα
βαζει την καποτα και αρχιζει την πιπα η οποια δεν φτανει σε επιπεδα αλιονας,αντριαννας,ζανας αλλα ειναι υποφερτη
μεγαλο ατου οτι δεν βιαζοταν σε καμια φαση του γαμησιου,ηταν ευγενικη
κανει τις κλασσικες στασεις,και αφηνει να την χυσεις στην κοιλια/στηθος
την ρωτησα αν ειναι νεα στην δουλεια μου απαντησε ναι αλλα δεν ξερει αν θα συνεχισει
κωλο δεν δινει,το λεω για τους λατρεις :grin:
γενικα μπορω να πω οτι ηταν πολυ καλη επιλογη,θα ξαναπηγαινα μαζι της
η εμφανιση της σε οσους γουσταρουν ομορφες πουρες νομιζω ειναι αρκετα ικανοποιητικη
εγω θα την προτιμουσα φαφουτα και με δυσμορφιες αλλα δεν βρισκουμε παντα οτι ζηταμε :-

γυρισα σπιτι και επαιξα soul calibur 5 οπου ξεκοιλιασα αλητηριους νιντζα και τερατα
και μετα την επαιξα και 2 φορες ετσι για να ηρεμησω
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε δε γινονται αυτα τα πραγματα, μονο στο bou τετοιες περιγραφες :cheesy:
O apolytos ενημερωθηκε οτι κυκλοφορουν αυτα τα μανουλια?
τυπε με αυτο που διαβασα
Η άλλη είναι η Ρωξάννα επίσης αρκετά αδύνατη,την οποία την είχα πάρει μόνο μια φορά στην Μονής Προδρόμου.Αυτή ήταν ξανθιά,πιο κοντή απο την Άννα,της λείπαν τα τρία μπροστινά δόντια και η εμφάνιση της ήταν χάλια.
δεν μπορω να κρυψω οτι καυλωσα :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φρεσκο-κατεψυγμένη πορνο-ενημέρωση από τον Αγ. Παντελεήμονα 18/6/2012 στις 21.00’ (περίπου)

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10033.jpg


Κατά μια έννοια, αυτά που νομίζουμε ότι συμβαίνουν (ελάχιστα έως) σπάνια συμβαίνουν πραγματικά στα μπουρδέλα.

Όμως, αλήθεια ;

... νοιάζεται κανείς για όλα αυτά ;


ΦΥΛΗΣ 200

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10037.jpg


Το σοβάντισμα του εξωτερικού τοίχου με αρτιφισιέλ ήταν μια από τις παραμέτρους που καθόρισαν την επιλογή μου να μπω και να τιμήσω την Λουϊζα. Η φυγόκεντρη σκέψη (μου) επικεντρώθηκε στο ζωηρό κώ(ο)λο της πορνο-δέσποινας και δημιούργησε όλο το απαιτούμενο αρχει(δι)ακό υλικό

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10038.jpg


Λουϊζα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τους ώμους πιασμένα πίσω σε μικρο-αλογο-ουρά με πιθανή υποστήριξη εξτένσιονς, συμπαθητικά και αξιοπρεπή χαρακτηριστικά προσώπου με διακριτή και διακριτική έκφραση συνεργατικής πουτανιάς, ικανοποιητικά φιλόξενα βυζιά και ζωηρό κώ(ο)λο σε καλή θέση
Οι υπηρεσίες στα 20 ευρώ θεωρούνται αποδεκτές που με οδηγούν να γράψω σχετική αξιολόγηση.

ΑΓΑΘΟΥΠΟΛΕΩΣ 54

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10036.jpg


%25CE%25A6%25CF%2589%25CF%2584%25CE%25BF%25CE%25B3%25CF%2581%25CE%25B1%25CF%2586%25CE%25AF%25CE%25B10035.jpg


Κλειστά και τα δυο πορνο-καταστήματα

ΦΥΛΗΣ 134 ΟΡΟΦΟΣ

Γιάννα με ανοικτο-καστανά μαλλιά μέχρι ψηλά τις πλάτες, χαμογελαστό πρόσωπο με διαλεκτική και οικολογική συνείδηση που (πιθανόν) να χρησιμοποιεί ανακυκλώσιμα προφυλακτικά, κανονικό σώμα, μέτρια προς κοντή στο ύψος, μικρά βυζιά και μαθητευόμενο αχ-λαδωτό κώ(ο)λο.

Η μπουρδελο-βοηθός από το δωμάτιο υπηρεσίας φώναζε στη Γιάννα που ήταν στο δωμάτιο εργασίας σαν να ήταν στο απέναντι βουνό

ΦΥΛΗΣ 134 ΗΜΙΥΠΟΓΕΙΟ

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10039.jpg


Στο σαλόνι είμαστε δυο Ρώσοι, δυο Πακιστανοί και δυο Έλληνες. Οι Ρώσοι έβριζαν τους Έλληνες που αποκλείστηκαν, οι Πακιστανοί δεν μίλαγαν καθόλου κοιτάζοντας επίμονα τον απέναντι τοίχο που, παρεμπιπτόντως, δεν είχε ούτε ένα κάδρο, και εμείς (οι Έλληνες) δείχναμε ότι δεν ξέρει (καθόλου) ο ένας τον άλλον

Μελαχρινή σπιτίσια πορνο-δέσποινα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τους ώμους (πιασμένα ψηλά), συμπαθητικό πρόσωπο με χαμογελαστή και φιλόξενη έκφραση, χορταστικά βυζιά, μέτρια στο ύψος με συμπαθητικό στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 109 ΟΡΟΦΟΣ

Βίκυ σταθερά (πλέον) με σκούρα καστανά μαλλιά μέχρι την μέση, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον μέτρια προς ψηλή, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες, αποδεκτά βυζιά και τακτοποιημένο κώ(ο)λο 

αυτά για σήμερα
… που πλέον θεωρείται χθες

συμπληρώνοντας (να φροντίσουμε) να είμαστε καλά μέχρι την επόμενη πορνο-ενημέρωση

Γεια σας και καλή δύναμη

 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Τις προαλλες ηταν κλειστα ολα τα 27 βραδακι,η Αννα η βουλγαρα ηταν στο κολωνου 11 υπογειο!!

σημερα που περασα κατα τις 21.00 ηταν παλι ολα κλειστα τα 27..περιεργο...μετα στις 23.00+ ειχε ανοιξει το υπογειο ομως.. :rolleyes:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Πριν απο λιγο περασα και ολα κλειστα....εκτος απο 2-3
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Σημερινη βολτα στους αδειους δρομους της φυλης και των περιξ,στην 2η βαρδεια!!
Συνοδοιποροι μου ο Μεμοσαν η Διας με τους κεραυνους και μετα απο λιγο ο χλεχλεκιας!!
Φωκαιας
27 οροφος Ελενα,κοντη με βυζαρες σιλικονε!!
27 ισογειο η Βικτωρια που βγηκε στην πορτα εξοδου για να μας δη εκανε μεταβολη και εξαφανιστηκε!!
27 υπογειο Γκαμπριελα η χυμωδης με βυζους και αφρατη κωλαρα απο φωκ.27 οροφος!
25 ισογειο η Μονικα η νιαου,τις αρεσε ενα αρωμα και αφου μας μυρισε ολους,βρηκε αυτον που το φοραγε και του λεη ελα μεσα να σε ρουφηξω ολοκληρο,μαζι με το αρωμα σου!!
25 οροφος Αννα με τα σαντουιτς,ηρθε μπροστα μου εσκυψε με ρωτησε τι κανω και συναγωνιστης τις εδωσε κωλοσκαμπιλο,εκανε ααα και εβαλε τα γελια,το ηθελες τις ειπα και εφυγε γελωντας αφου μας καληνυχτησε!
Εντυπωση μου εκαναν δυο μικροι ανηλικοι χιστες κινεζοι εκ τους οποιους ο ενας καπνιζε για να δειχνη πιθανως μεγαλος!!
19
17
24
22
κλειστα!!
Φυλης
54 Λαουρα με καυλωτικο σετακι εσσωρουχων!!
66 Ναταλι η ευσωμη!!
66 κοντη κανονικου σωματος με 1,5 και κωλο!!
59 επιστροφη της ρωσιδας Λινας και ο τσα να λεη για ανανεωση κυταρων,παντως η Λινα εξακολουθη να ειναι αδυνατη,1,75,μικρο στηθος και μαυρισμενη με πιο κοντα μαλλια,ειχε δοκιμασθη πιο παλια στην αρχη της καριερας της στο 59 οροφος με καλη συμμετοχη!!
74 Αννα 1,65 με στητο μικρο βυζι κανονικου σωματος και γλυκου προσωπου,μαυρομαλλικο!!
80 Μαρια με σιλικονε και ανορθωμενο κωλο θελω να πιστευω!!
84 ισογειο Αννα κοντο αδυνατο με σιλικονε βυζακι!!
84 οροφος Καρολινα η εντυπωσιακη δυμετρη γκομεναρα,με ρωτησε για τα παιδια τα φιλαρακια τα καλα!!
86 οροφος κλειστο!!
65 ισογειο η Αλεξανδρα αδυνατο κοντο πιπινι!!
67 επιστροφη του στουντιοκοριτσου Αλισια!!
69 ισογειο Λαουρα η γνωστη,πιο αδυνατη θα ελεγα με τα ωραια βυζια!!
71 οροφος Ελενα απο φυλ.40!!
71 ισογειο Μπαρπαρα ιχα!!
134 οροφος Αννα μαυρομαλλικο αδυνατο πιπινι με μικρο στηθος!!
134 ισογειο Τσεσσικα απο φυλ.65 ισογειο!!
Διδυμου
16 Νικη μιλφ,κανονικου σωματος ξανθο μαλλι μεχρι τους ωμους!!
18 υπογειο Φωτεινη!!
18 ισογειο Αλιονα καταθεση το ειχα αναγκη!!
Η ωρα κοντευε 12 και θα κλειναν στην Διδυμου,προτειτερα ειχαν κλειση ολα στην φυλης 23,10 και ειχε μεινη ανοιχτο μονο το 84 οροφος και 67!!Ισως αυτο κατι να λεη καθοσον και στα δυο δουλευουν πρωην στουντιοκοριτσα!!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ρε παιδια μηπως τα κλεινουν για να μας αναγκαζουν να πηγαινουμε στα studio?Τι σκατα παλι κλειστα και σημερα.....μονο κατι αλλα που εχουν κατι μπαζα εμειναν ανοιχτα.....!
 

Επισκέπτης
Πριν το ανακοινώσει στην ενημέρωση το παλλικάρι μου είχε στείλει pm και του έδωσα κάποιες πληροφορίες. Τελικά διαπιστώνω οτι το παλλικάρι μπορεί να εννοούσε και την Ρωξάνα.
Υπάρχουν 2 κοπέλες που προσομοιάζουν με αυτά τα χαρακτηριστικά. Η πρώτη είναι η Άννα Ρουμάνα,αρκετά αδύνατη με κακή οδοντοιστιχία αλλά νοστιμούλα σε εμφάνιση.Είναι η κοπέλα που νόμισα οτι πήρε το παλλικάρι και του ανέφερα και τα μπουρδέλα που έχει δουλέψει στην σειρά.
Αυτή η Άννα η Ρουμάνα που συνήθως έχει καστανόκοκκινα μαλλιά φοράει και αυτή εσώρουχα δικτυωτά και μετά τα γεγονότα δεν την έχω ξαναδεί στην πιάτσα.Για αυτήν την κοπέλα είχε αναφέρει ο συναγωνιστής amadeus οτι την είχε πάρει και είδε κονδυλώματα.Εγώ την έχω πάρει πιο παλιά απο αυτόν και δεν διαπίστωσα κάτι τέτοιο. Η άλλη είναι η Ρωξάννα επίσης αρκετά αδύνατη,την οποία την είχα πάρει μόνο μια φορά στην Μονής Προδρόμου.Αυτή ήταν ξανθιά,πιο κοντή απο την Άννα,της λείπαν τα τρία ,μπροστινά δόντια και η εμφάνιση της ήταν χάλια.
Πάλι πάει αρκετός καιρός που την πήρα και στο 69 δεν παρατήρησα κονδυλώματα.
Τελικά ποια είναι απο τις 2;;; Είναι η Άννα του amadeus που νόμισα εγώ στο pm ή το σκιάχτρο η Ρωξάνη;; Τείνω να πιστεύω μετά το ποστ του Σμυρνιώτη οτι είναι η Ρωξάνα.
Αν είναι λοιπόν η Ρωξάνα δεν ισχύουν οι οίκοι που ανέφερε ο Panas οτι δούλευε βασισμένος στις δικές μου πληροφορίες. Η Ρωξάνη δούλεψε μόνο στο Φυλής 74 και Μονής Προδρόμου για λίγο και μετά εξαφανίστηκε.Ας μας πει λοιπόν ο Σμυρνιώτης που πέρασε πρόσφατα απο εκεί αν είδε την Ρωξάννα το σκιάχτρο η την Άννα την Ρουμάνα.  

Αυτή που έχει τα κονδυλώματα στο Ιάσωνος 19 είναι ξανθιά ψηλή αδύνατη με μακριά μαλλιά και δεν της λείπουν τα πάνω μπροστινά δόντια αλλά τα πάνω πλαϊνά, από ό,τι πρόσεξα. Σε ηλικία την κάνω πάνω από 30. Εγώ την έχω πετύχει πρωινή και νυχτερινή βάρδια, όχι απογευματινή.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Εντοπίστηκαν νέοι παράνομοι οίκοι ανοχής στο κέντρο

Ελέγχους σε 19 οίκους ανοχής στο κέντρο της Αθήνας πραγματοποίησαν το βράδυ της Τρίτης οι αστυνομικές Αρχές. Οκτώ εξ' αυτών εντοπίστηκαν να λειτουργούν παράνομα.

Συνελήφθησαν παράλληλα 17 άτομα, εκ των οποίων 14 αλλοδαπές και δύο Ελληνίδες καθώς και ένας Έλληνας, κατηγορούμενοι κατά περίπτωση για παραβίαση σφραγίδων της αρμόδιας αρχής και παράβαση του Ν. περί εκδιδομένων ατόμων.

Οι συλληφθέντες οδηγήθηκαν στον Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Αθηνών.
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Εντοπίστηκαν νέοι παράνομοι οίκοι ανοχής στο κέντρο

Ελέγχους σε 19 οίκους ανοχής στο κέντρο της Αθήνας πραγματοποίησαν το βράδυ της Τρίτης οι αστυνομικές Αρχές. Οκτώ εξ' αυτών εντοπίστηκαν να λειτουργούν παράνομα.

Συνελήφθησαν παράλληλα 17 άτομα, εκ των οποίων 14 αλλοδαπές και δύο Ελληνίδες καθώς και ένας Έλληνας, κατηγορούμενοι κατά περίπτωση για παραβίαση σφραγίδων της αρμόδιας αρχής και παράβαση του Ν. περί εκδιδομένων ατόμων.

Οι συλληφθέντες οδηγήθηκαν στον Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Αθηνών.

Εγω απ'οτι ξερω ολοι οι οικοι ανοχης στην Αθηνα παρανομοι ειναι εκτος απο 3-4.. :think: :think:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Εντοπίστηκαν νέοι παράνομοι οίκοι ανοχής στο κέντρο

Ελέγχους σε 19 οίκους ανοχής στο κέντρο της Αθήνας πραγματοποίησαν το βράδυ της Τρίτης οι αστυνομικές Αρχές. Οκτώ εξ' αυτών εντοπίστηκαν να λειτουργούν παράνομα.

Συνελήφθησαν παράλληλα 17 άτομα, εκ των οποίων 14 αλλοδαπές και δύο Ελληνίδες καθώς και ένας Έλληνας, κατηγορούμενοι κατά περίπτωση για παραβίαση σφραγίδων της αρμόδιας αρχής και παράβαση του Ν. περί εκδιδομένων ατόμων.

Οι συλληφθέντες οδηγήθηκαν στον Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Αθηνών.
Πληροφορίες,αν υπάρχουν?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.166
Κριτικές
150
Like
2.912
Πόντοι
6.925
Στάση στην Κολωνού 10:00 πρωί βιαστικά έχουμε:
30 A κάτω η καστανοξανθιά ξενερέ με το ωραίο στητό 2,5αρι στήθος
30 B πάνω δεν ήταν η τζωρτζιάνα αλλά μία άλλη μελαχρινή με καλό κορμί αλλά ξυνή φάτσα
32 Β η Ντιάνα όπου εδοκιμάσθη και με ικανοποίησε
32 υπόλοιπα κλειστά
37 Γ ένα petite με σφιχτό μικρό στηθάκι που έβγαζε μάτι
 

Επισκέπτης
Σήμερα κατά τις 12:30 ήταν εκεί αυτή που λέω εγώ με τα κονδυλώματα στο Ιάσωνος 19 κάτω. Μάλλον θα είναι ακόμα. Κάνει φουλ στα 10 ευρώ (σπάνιο και ύποπτο).
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ρε μαγκες πετυχε κανεις την κατερινα την ρωσιδα με το κοντο ξανθο μαλλι που δουλευε στο καλυμνου 48? 20 μερες δεν ειχα internet και δεν μπορουσα να ενημερωθω.οποιος ξερει αν κανει βαρδιες ακομα στο καλυμνου48 η' δουλευει καπου αλλου ας ενημερωσει.thanks
κανει βιζιτες πλεον,την πηρα προσφατα.Τηλεφωνα για κανεναν,ψαχτειτε και βρειτε τα,οχι pm επισης
 

mourdarisxxx

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα.. χτες το απογευμα περασα απ το 66 της φυλης που νομιζα οτι ηταν ο μουναρος ντενισα αλλα ηταν μια μελαχρινη χοντρουλα και μ ειπε η τσατσα οτι η ντενισα θα ηταν απο 12 μεσανυχτα και μετα.. ειναι μονο μεταμεσονυκτιες ή κανει κ απογευματα γενικα?
 

mourdarisxxx

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
a επισης η αννα τζουλια φυλης 71 ειναι ρωσσια και ειναι αγνωστο ποτε κι αν θα γυρισει.. με λιγα λογια εχουμε μεινει ταπι απο στανταρακια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom