Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 361 άτομα (43 μέλη και 318 επισκέπτες)

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Πρωινή επιδρομή επιλεκτικά

Διδ. 20: Καρίνα από Φωκ. 27
Διδ. 8 1ος: η επιστροφή της άγουρης Αλεξάνδρας.
Φυλ. 69 1ος: Ένα ανθυπομέτριο καμπυλόγραμμο με φουλ.
Φυλ. 71 1ος: η Έλενα, η οποία δεν είναι καινούργια, αλλά είναι η Ελένη του Φ.40, ξανθιά, ντροπαλή με καλούτσικο σώμα (έχει χάσει λίγο στον ποπό τώρα) και φουλ.
Φυλ. 67: η Τζούλια
Λιωσ. 76β: Μια ξανθιά προμίλφ, με γυναικείες καμπύλες, ξανθιά, ευγενέστατη, χαμογελαστή, η Άντζελα
Λιωσ. 76α ισ.: μια ξανθούλα κοντούλα μέτρια, μίλαγε με την μύτη, οπότε δεν κατάλαβα πολλά
Λιωσ. 761ος: μια θεία με κομπινεζόν
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Καλησπέρα.
Μόλις γύρισα από την τσάρκα.
Απλά ενημερώνω ότι στο Φυλής 61 το πρόγραμμα τιμάται στα 15 ευρώ.
Σε λίγες ώρες περισσότερα...
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11

leon milf

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,
Το Δροσοπουλου 97 που δουλευει η Ντιάνα έχει κλείσει?
Όποιος ξέρει κάτι ας πει.
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Καλησπερα,
Το Δροσοπουλου 97 που δουλευει η Ντιάνα έχει κλείσει?
Όποιος ξέρει κάτι ας πει.

Πριν 2 βδομαδες περιπου που περασα ηταν ανοιχτο κανονικα παντως...
 

leon milf

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
mefist merci,
Χτες πέρασα πάντως και ήταν κλειστό...κατά τις 7 το απόγευμα.
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Καιρος ηταν να ξεκινησουν τα 15αρια  :rockon: :rockon:
Παντως ναι γενικα το συγκεκριμενο μαγαζι σκιαχτρα εχει...
Αν και προ εβδομαδος τιμησα το σκληρο μιλφ Σουζη εκει  :cum:
Εδώ υπάρχουν και σκιάχτρα που θέλουν 50αρικα,τι μου λες τώρα...!
 

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Tη Μαρια λες μαλλον τυπε...
Δεν την εχω παρει, αλλα ολοι λενε οτι ειναι πολυ τυπικη προς ξεπετα
ναι τωρα θυμηθηκα μαρια την λενε..την εχω παρει και εγω απλα δεν θυμομουνα ..οχι δεν ειναι ξεπετα..τον ειχα πεξει μια μερα πριν παω σε αυτην 3 φορες και δεν μπορουσα να χυσω στο γαμησι..και αλλαξαμε 8 φορες τις στασεις απο μπροστα και απο πισω 4-4
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Bόλτα μεσημέρι με τον ήλιο να καίει Φυλής και πέριξ.Λίγα αυτή την φορά τα σπιτάκια που μπήκα αλλά έκανα 2 καταθέσεις και πέρασα αρκετά καλά.
Ξεκίνημα απο Αλκιβιάδου 16Α όπου κατέθεσα στην Νταιάνα την Βουλγάρα που για μένα είναι στανταράκι και σέβεται το εικοσάρικο που της δίνει ο πελάτης.
Στο Αλικιβιάδου 16Β 2 κοπέλες η Αλίνα απο Φώκαιας 27 υπόγειο και η Ειρήνη μιλφ γεμάτη αδιάφορη με κοντά μαλλιά.
Στο Διδύμου 16 ήταν η Σόνια πρώην Εύα κλασσικά στο πόστο της.Στο Διδύμου 18 υπόγειο ήταν η Σύλβια η Βουλγάρα.Στο Διδύμου 18 ισόγειο η Αντριάννα απουσίαζε στην πατρίδα της και θα επιστρέψει σε ένα μήνα.Στην θέση της ήταν μία μιλφ Ειρήνη απο Πολωνία ξανθιά κανονικών κιλών με σπασμένο πρόσωπο γύρω στα 50. Θα ήθελα να σας συμβουλέψω να μην περάσετε μέσα με την κυρία γιατί σε υπηρεσίες δεν έχει καμία σχέση ούτε με την Αλιόνα,ούτε με την Ανδριάννα. Εμένα με προσέβαλε με τον χειρότερο τρόπο για την υγιεινή μου γιατί κατάλαβε οτι είχα κάνει ήδη σεξ. Επίσης προσέβαλε και τους Έλληνες σαν λάο και είπε κάποιες βαριές κουβέντες στην λεκτική αντιπαράθεση που ακολούθησε. Το μοναδικό πράγμα που θα της αναγνωρίσω είναι οτι μόνη της μου επέστρεψε το εικοσάρικο πίσω.Σε όλα τα άλλα μου έδειξε τον αντιεπαγγελματισμό της.
Αν παρόλα αυτά θέλετε οπωσδήποτε να περάσετε με την κυρία καλό θα είναι να είναι η πρώτη φορά σας και να μπείτε κατευθείαν χωρίς να περπατήσετε μέσα στον ήλιο.
Εννοείται οτι πριν πάω στα μπουρδέλα κάνω μπάνιο,αρωματίζομαι,βάζω αποσμητικό και έχω και ένα πακετάκι τσίχλες κοντά μου αλλά η κυρία μολίς είδε οτι είχα συνουσιαστεί ήταν αρνητικά προκατειλημένη και εχθρικά διακείμενη εναντίον μου.
Συνέχισα στο Φυλής 40 όπου είδα την Καμέλια ένα όμορδο λεπτό κορίτσι απο Ρουμανία,με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους.Επειδή τα στηθάκια της είναι μικρά και νερουλά τα καλύπτει φορώντας πάντα ένα σέξυ κορσεδάκι.Την κοπέλα αυτή την έχω ήδη πάρει στο Φυλής 66Δ σχετικά πρόσφατα όπου δούλεψε σαν Λωρέτα και την έχω δει και απογευματινή στο Φυλής 69 όροφος σαν Λίντα.Προσφέρει γυμνό στοματικό και πρωκτικό.Δεύτερη κατάθεση και δεύτερη φορά μαζί της και αυτή την φορά επειδή με θυμόταν ήταν περισσότερο καλή μαζί μου.Σαν κριτική σας παραπέμπω στο Φυλής 66Δ με όνομα Λωρέτα και δεν θα επεκταθώ περισσότερο γράφοντας και δεύτερη κριτική για την ίδια κοπέλα.
Στο Φυλής 61 υπόγειο είχε μιλφ με πιασιματακιά με αρμονικά κατανεμημένα κιλάκιά,ξανθά μακριά μαλλιά και τραχύ πρόσωπο.Λόγω χαρακτηριστικών μάλλον πρόκειται για Αλβανίδα.Γυμνό στοματικό και κώλος στο πρόγραμμα και πρόταση απο την υπηρεσία λόγω αναδουλείας να μπω και με 15 ευρώ.Αποψή μου οτι αρχικά θα γίνονται παζάρια για 15 ευρώ ,γιατί έκπτωση μου κάναν και σε 2 μπουρδελάκια στην Λιοσίων, και έπειτα θα πέσει η ταρίφα στανταρ στα 15 ευρώ. Λόγω του τσουνάμι των φόρων που θα ακολουθήσουν μετά τις εκλογές εκτίμηση μου είναι οτι δεν θα πολυαντέξει το εικοσάρικο.
Στο Αγκύρας 12 αριστερό η Βικτώρια ξανθό νταρντανοειδές με κοντά μαλλιά και στο δεξιό η Άνζελα με τα ίδια χαρακτηριστικά.Αμφότερες αδιάφορες.
Στο Φυλής 69 όροφος ήταν η Αναστασία απο το Φυλής 40 με κώλο και γυμνό τσιμπούκι.Στο Φυλής 71 όροφος ήταν η Έλενα ψηλή,νόστιμη,λευκή κοπέλα,κανονικών κιλών με ξανθά μαλλιά κάπως φουντωτά μέχρι τους ώμους.Πρόκειται για την γνωστή Έλενα που την έχω πηδήξει τρεις φορές με ξεκίνημα απο Φυλής 66Δ,έπειτα Φυλής 40,δούλεψε και λίγο Αλκιβιάδου 16Β σαν ρεπατζού και τώρα τη είδα εδώ μετά απο ολιγόμηνη απουσία.Κώλος που τον δίνει δύσκολα και γυμνό τσιμπούκι στο πρόγραμμα.Εγώ όσες φορές την είχα πάρει έμενα πάντα ικανοποιημένος.
Στο Φυλής 71 ισόγειο είχε την Μπάρμπορα λεπτή κοπελίτσα με όμορφο σώμα και πρόσωπο,μαλλιά κόκκινα λίγο πιο πάνω απο τους ώμους,όμορφα οπίσθια τα οποία τα επιδεικνυει με χάρη και κραυγούλες χαράς και ναζάκια στο σαλόνι.  Γνωστή στους περισσοτέρους και σαν Ιιίχα!
Τέλος στο Μαγνησίας 1 ήταν η αρκετά παλιά καραβάνα μιλφ Αλεξάνδρα,αδιάφορη και αρκετά σπασμένη πλέον.Βαριά η ιστορία της στον χώρο των μπουρδέλων.
Έτσι για την ιστορία να πω οτι ξεκίνησε απο Αλκαμένους 117.Άλλα μπουρδέλα που έχει δουλέψει στο Διδύμου 18 υπόγειο για χρόνια,Περγάμου 27 ισόγειο,Αλκαμένους 113 και επίσης έχει κάνει και ένα φεγγάρι στο Μεταξουργείο στο Κολωνού 47 όροφος με 10 ευρώ. Είναι ίδιου κλιμακίου με την Ζάνα (εμφανίστηκαν την ίδια περίοδο),φιλενάδες και η Ζάνα υπήρξε και δασκάλα της.
Ευχαριστώ για την προσοχή σας!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.551
Κριτικές
1.275
Like
229.818
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.551
Κριτικές
1.275
Like
229.818
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.551
Κριτικές
1.275
Like
229.818
Πόντοι
46.232
Bόλτα μεσημέρι με τον ήλιο να καίει Φυλής και πέριξ.Λίγα αυτή την φορά τα σπιτάκια που μπήκα αλλά έκανα 2 καταθέσεις και πέρασα αρκετά καλά.
Ξεκίνημα απο Αλκιβιάδου
ωραίος  :thumbsup: :thumbsup:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Συμπληρωματικά να ενημερώσω οτι στο Διδύμου 20 ήταν η Καρίνα η Ρωσίδα που έπαιζε πρόσφατα στο Φώκαιας 27 όροφος και υπόγειο. Άν και μοιάζει λιγάκι την Μις Πίγκυ απο το Μάπετ Σόου μέσα στο δωμάτιο ειναι καλή.Μια δοκιμή θα σας πείσει.Εμένα μου φθάνει η μία φορά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.551
Κριτικές
1.275
Like
229.818
Πόντοι
46.232
Συμπληρωματικά να ενημερώσω οτι στο Διδύμου 20 ήταν η Καρίνα η Ρωσίδα που έπαιζε πρόσφατα στο Φώκαιας 27 όροφος και υπόγειο. Άν και μοιάζει λιγάκι την Μις Πίγκυ απο το Μάπετ Σόου μέσα στο δωμάτιο ειναι καλή.Μια δοκιμή θα σας πείσει.Εμένα μου φθάνει η μία φορά.
δουλεύει σταθερά εκεί τα πρωινά την τελευταία εβδομάδα....
οκ μις Πίγκυ δεν την λές....θα συμφωνήσω οτι μέσα είναι καλή....πιο παλία δούλευε και σε μασατζήδικο....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το βραδακι στη φυλης
59α ρωξανη,ξανθο ουγγαρεζικο αλογο
65β αλεξανδρα
67 λορι από φωκαιας,ουσιατικα μιλαμε για εμφανιση μιας ομορφης νταρντανας γυφτοπουλας με βυζαρες ωστοσο
69α ελενα η ξανθια τσεχα με καλο κορμι
69β η μελαγχροινη λαουρα που ειχα παρει πριν λιγους μηνες,εχει βαλει σιλικονη προφανως.Τη πρωτη φορα δεν ενθουσιαστηκα αν και καποιες στιγμες ηταν ομορφα.Ομως το συνεσταλμενο υφος  στο κρεβατι που νομιζα ότι ειχε λογω απειριας τελικα δεν  ηταν τοσο γνησιο καθως εμαθα ότι δουλευε αρκετους μηνες..
66α νικολετα,μου αρεσε..
80 μαρια η βουλγαρα
Αγκυρας 12α αντζελα,ξανθο γλυκο στο προσωπο νταρντανοmlf με κοντο ξανθο μαλλι
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Thanks!

δουλεύει σταθερά εκεί τα πρωινά την τελευταία εβδομάδα....
οκ μις Πίγκυ δεν την λές....θα συμφωνήσω οτι μέσα είναι καλή....πιο παλία δούλευε και σε μασατζήδικο....
Εμενα μου φέρνει λιγάκι! Σημασία έχει οτι είναι καλή!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom