Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (2 μέλη και 40 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Η Αλβανίδα με το όνομα Τζοάννα με το γαμάτο σωμα(εδινε και κουλουρακι),η αλλη με το ΄΄μουστακάκι''(δεν την πηρα ποτε) ή η καστανή Αννα του Φωκ22 δεξιά λες αρχηγέ?

την Αννα απο Φωκαιας 22 πανω-δεξια, αυτη με το κραγιον...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
την Αννα απο Φωκαιας 22 πανω-δεξια, αυτη με το κραγιον...
ξεπεσμός...μια φορά μου είχε πει ότι με τίποτα δεν γουσταρει Αφγανους και πακηδες στους οποιους εχει μονο σεξ(οχι πιπα),να γαμιεται για 5 γιουργια αν μη τι αλλο τι ειναι στο Μεταξι..grande..?αρχίδια μάντολες δηλαδή,αν βρεθεί το αλλο καυλοραπανο Αννα ή Τζοαννα ενημερωστε.Εχει εξαφανιστει απο τοτε που εγινε ο ντορος.Μαλλον χαρτια κτλ φανταζομαι
 

Επισκέπτης
ολες εδω θα γυρισουν αργα ή γρηγορα μη φοβασαι... :2funny: εχω επαφη με 2 που φυγαν και λεγαν οτι θα παρατησουν το αθλημα και ομως το ψηνουν να γυρισουν πισω... θλιβερό απο μια αποψη αλλα τι να κανουν...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ολες εδω θα γυρισουν αργα ή γρηγορα μη φοβασαι... :2funny: εχω επαφη με 2 που φυγαν και λεγαν οτι θα παρατησουν το αθλημα και ομως το ψηνουν να γυρισουν πισω... θλιβερό απο μια αποψη αλλα τι να κανουν...
Είναι κανα αξιόλογο κομματι στις 2 που σκεφτονται να επανακαμψουν?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
αξιολογο για σενα =μπαζο  :birdman:
Καμιά σακιρα σκεφτομουν.
Δεν ειναι αξιολογη ρε?

Α επισης μπορει καποιος να γαμησει για μενα την Τζουλια απο διδυμου 18, φωκαιας 25 και φυλης86?
Δεν μπορω να ερθω Αθηνα και θελω καποιος να μου μεταφερει εντυπωσεις από συνευρεση μαζι της  :d-spam: :smitten: :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.617
Κριτικές
31
Like
13.196
Πόντοι
5.097
Καμιά σακιρα σκεφτομουν.
Δεν ειναι αξιολογη ρε?

Α επισης μπορει καποιος να γαμησει για μενα την Τζουλια απο διδυμου 18, φωκαιας 25 και φυλης86?
Δεν μπορω να ερθω Αθηνα και θελω καποιος να μου μεταφερει εντυπωσεις από συνευρεση μαζι της  :d-spam: :smitten: :2funny:
σακιρα μπλιαχ  :birdman:
απο εμφανηση καλη αλλα ...........
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
σακιρα μπλιαχ  :birdman:
απο εμφανηση καλη αλλα ...........
Και εγω αλλά ρε...

Δεν την γαμουσα(3 φορες πριν χρονια μονο την εχω παρει), το σαλοναρισμα της μόνο μου εχει λειψει.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα από Θεσσαλονίκη.

Ξέρει κάποιος που βρίσκεται η Ιβάνα από Διδύμου.Σταμάτησε?
Ευχαριστώ.
 

Επισκέπτης
ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες σου streetwalker  ;)
μήπως ξέρεις πώς κατέληξαν να γίνουν πουτάνες αμφότερες?
πλάκα θα χει να ναι και η μάνα ή η θεία τους σε κανάν άλλο οίκο  :2funny: :2funny:

τέλοσπάντων δεν έχει σημασία...

πάντως φτιάχτηκα τώρα, με το ενδεχόμενο να τις πάρω ντουέτο ,
είναι πολύ ωραία γκομενάκια πάντως , λίαν γαμήσιμα τα άτιμα  :2funny:

Eίναι δίδυμες και Αλβανίδες. Όμορφες αλλά λίγο ξεπέτες. Πολύ αξιόλογα κορίτσια αφού αποφάσισαν και οι δύο να προσφέρουν στην κοινωνία  :'(  και να γίνουν πόρνες. Άξιες!

ΥΓ: Να ξεκαθαρίσουμε ότι μιλάμε για την Ιωάννα από Κολωνού 27 ισόγειο και όχι την Ιωάννα από Κολωνού 30 όροφο (την οποία γάμησα απόψε  :cheesy:).

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Eίναι δίδυμες και Αλβανίδες. Όμορφες αλλά λίγο ξεπέτες. Πολύ αξιόλογα κορίτσια αφού αποφάσισαν και οι δύο να προσφέρουν στην κοινωνία  :'(  και να γίνουν πόρνες. Άξιες!

ΥΓ: Να ξεκαθαρίσουμε ότι μιλάμε για την Ιωάννα από Κολωνού 27 ισόγειο και όχι την Ιωάννα από Κολωνού 30 όροφο (την οποία γάμησα απόψε  :cheesy:).

Θεός χωρίς αμφιβολία  :thumbsup:  :thumbsup: :thumbsup:

φίλε picker μου επιτρέπεις να χρησιμοποιώ το όνομά σου και τα παράγωγά του, ώς χαρακτηρισμό ?
πχ "pickerισμός" , νομίζω θα με διευκόλυνε απο το να περιγράφω περιφραστικά (με πολλές λέξεις) κάποιες έννοιες

 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
και γυρισε και η Αλέξια ΜΟΥ στο Ιασωνος 1... πολυ καλα νεα  :cum:

ωω ναι :grin: αντε επιτελους να την τιμησω και αυτη γιατι σταματησε την μερα που ειχα κανονισει να παω... :headbang: βραδακι? :rolleyes:
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Είπα ότι δεν σε πιστεύω; Πωωωωωωωωω
Το θέμα είναι γιατί στο πε ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ.

Κάποιος που πηγαίνει σε κάποια συνέχεια το καταλαβαίνω, αλλά κι εγώ πήγαινα σε κάποια συνέχεια μια εποχή, αλλά άλλαξε σπίτι χωρίς να ενημερώσει.
Είτε το κάνει επειδή σε γούσταρε, είτε επειδή είναι πολύ καλή επαγγελματίας. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.

Δεν έχω πρόβλημα μαζί σου, δεν έχουμε άλλωστε να μοιράσουμε τίποτα.

Απλά μου φαίνεται περίεργο να στο πει η άλλη ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ποιες μέρες δουλεύει.
ΑΥΤΑ.

Δεν ξερω ρε συ απλα μου φανηκε καπως ολο αυτο με τις ερωτησεις...εμενα μου το ειπε χωρις να την ρωτησω ναι. τωρα αν το εκανε επειδη με γουσταρει δεν ξερω.. :grin: μακαρι βασικα :2funny: αλλα νταξει..και ετσι κανονικα μου κανει εμενα :rolleyes:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
43
Like
8.841
Πόντοι
1.936
Καλησπέρα από Θεσσαλονίκη.

Ξέρει κάποιος που βρίσκεται η Ιβάνα από Διδύμου.Σταμάτησε?
Ευχαριστώ.

Εθεάθη πρίν μέρες στο διδύμου 20 αλλά μόνο για μία πρωινή βάρδια.αυτές τις μέρες πάλι εξαφανίστηκε!Αν σε ενδιαφέρει μόνο το τελειωτικό,κάνει και η Ελένη από αγκύρας 12!Επίσης αξιόλογο μιλφάκι.
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
ωω ναι :grin: αντε επιτελους να την τιμησω και αυτη γιατι σταματησε την μερα που ειχα κανονισει να παω... :headbang: βραδακι? :rolleyes:
πλημμυρα  ο κοσμος,πακια ρασοφοροι χωρις ανασα,αηδιασα και εφυγα.Ελπιζω να ηρεμησει η κατασταση.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
τα ίδια και τα ίδια..
Πλάνα από εξόρμηση το Σαββατο βραδυ και μουνακια με τσατσαδες στο περιπολικο
:rolleyes:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
τα ίδια και τα ίδια..
Πλάνα από εξόρμηση το Σαββατο βραδυ και μουνακια με τσατσαδες στο περιπολικο
:rolleyes:

Συναγωνιστες μας βλεπω να γινομαστε πρωτες μουρες στην τηλεοραση  :S  αληθεια ξερει κανεις τι μπορει να παθει καποιος πελατης αν τον πιασουν τα μπατσονια μεσα σε σπιτακι?
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ΤΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ.....
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΙΣΟΒΙΑ
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
ΤΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ.....
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΙΣΟΒΙΑ

12345.jpg


%CE%9A%CF%8C%CE%BD%CE%B1%CE%BD-%CE%BF-%CE%B2%CE%AC%CF%81%CE%B2%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%82-272x440.jpg
 

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
ρε παιδια μονο σε εμενα δεν εχει το βιντεο ηχο η και σε εσας?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom