Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 111 άτομα (12 μέλη και 99 επισκέπτες)

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ναι, είναι αδελφές και είναι από Αλβανία και οι δύο.
Η Ιωάννα νομίζω έκανε λευκό γάμο για να πάρει άδεια παραμονής.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.427
Κριτικές
514
Like
69.978
Πόντοι
41.129

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.427
Κριτικές
514
Like
69.978
Πόντοι
41.129

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Tα  τελευταια οχι...το πρωτο ισως...παντως μια χαρα περναμε μαζι και μου το ειπε στην αρχη οταν μιλαγαμε λιγο. δεν καταλαβαινω προς τι η απορια σου τυπε...αμα θες πανε και ρωτα και εσυ. και αμα ειναι εκει σφυρα μου...
Δεν είμαι καν στην Αθήνα τύπε, οπότε δεν μπορώ να πάω να ρωτήσω που λες.
Αλλιώς είναι να ρώτησες εσύ πότε δουλεύει, αλλιώς να σου είπε "2-3 μέρες θα λείψω στην πατρίδα μου", αλλιώς να σου είπε "θα έχω περίοδο", αλλιώς να σου είπε μην έρθεις γιατί δεν θα με βρεις.
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Δεν είμαι καν στην Αθήνα τύπε, οπότε δεν μπορώ να πάω να ρωτήσω που λες.
Αλλιώς είναι να ρώτησες εσύ πότε δουλεύει, αλλιώς να σου είπε "2-3 μέρες θα λείψω στην πατρίδα μου", αλλιώς να σου είπε "θα έχω περίοδο", αλλιώς να σου είπε μην έρθεις γιατί δεν θα με βρεις.

τι αλλιως και αλλιωτικα ρε τυπε? εμενα μου ειπε θα λειπει για μια βδομαδα και απο τι βλεπω απο συναγωνιστες κλπ μια χαρα αληθεια μου ειπε το κοριτσακι...και δεν εχει λογο να μου πει ψεματα. εγω θεωρησα σωστο να ενημερωσω εδω ωστε καποιος που παει για αυτην συγκεκριμενα να το ξερει...το προβλημα σου και την σταση σου δεν τα καταλαβαινω και να σου πω κατι αν δεν πιστευεις τυπε προβλημα σου δεν με ενδιαφερει καν και δεν θα κατσω να εξηγησω "πως μου το ειπε" "γιατι μου το ειπε" κλπ..
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Είπα ότι δεν σε πιστεύω; Πωωωωωωωωω
Το θέμα είναι γιατί στο πε ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ.

Κάποιος που πηγαίνει σε κάποια συνέχεια το καταλαβαίνω, αλλά κι εγώ πήγαινα σε κάποια συνέχεια μια εποχή, αλλά άλλαξε σπίτι χωρίς να ενημερώσει.
Είτε το κάνει επειδή σε γούσταρε, είτε επειδή είναι πολύ καλή επαγγελματίας. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.

Δεν έχω πρόβλημα μαζί σου, δεν έχουμε άλλωστε να μοιράσουμε τίποτα.

Απλά μου φαίνεται περίεργο να στο πει η άλλη ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ποιες μέρες δουλεύει.
ΑΥΤΑ.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Απογευματινη ενημερωση δευτερας από φυλης
65β η αδυνατη ξανθουλα αλεξαντρα και η ψηλη μελαγχροινη γκομεναρα κατερινα
67 αννα μαρια  η τσεχα με φουλ προογραμμα
69α ελενα του sotirof,ψηλη ξανθια με ωραιο κορμι
69β κοντοπουτανο μελαγχροινο,πολύ μετριο ωστοσο
84β γκαμπριελα,λεπτη, σχετικα ψηλη ρουμανα πιθανως, που δυστυχως δεν εχω παρει ακομη
86β μικυ,το μωρο..το χω επισημανει από το 74 που δουλευε,με φουλ δυστυχως..οπως με φουλ είναι και..
80 καστανη κοπελα που πολύ μου αρεσε και που εχω ξαναδει στο 86β.Δε νομιζω παντως ν αφησω άλλη φορα την ευκαιρια καθως εχει απιστευτη θηλυκοτητα συνδυασμενη με αναλογη δοση πουτανιας και ας μην είναι κουκλα
66α η ξανθια λεπτη ελενη και μια μπαμπατσικη μελαγχροινη με καμπυλες με tatoo στο αριστερο στηθακι της
66δ λεπτη τσιγγανορουμανα με φουλ και αξιοπρεπεστατο σωματακι αλλα μετριο προσωπο
Φωκαιας
19 ρωξανη
25β η σιμελα από το 80 που δουλευε ωε αννα στη φωκαιας,λεπτο ξανθο σεξι κοντοπουτανο
27 καρινα,τελικα είναι φοβερο κορμι και μαλλον θα τη ξαναπαρω
27 και αχαρνων ισογειο ειρηνη και γιαννα
27 οροφος τζου από τζαμαικα,σοκολατενιο κορμι με μεγαλα σαρκωδη χειλη
Βεργας
6α ναταλι,ξανθια προgilf μ ενδιαφερουσα εμφανιση,όπως και
6β η αλινα,νταρντανοgilf που γεμιζει το κρεβατι
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
αναφερομαι στο  Ιάσωνος 20Α το ιδιο λεμε,αλλα η βαλερια μου εχει πει οτι εχει μια αδερφη την ιωαννα που δουλευει στο κολωνου30β
..και η Βαλέρια που δούλευε μεταμεσονύχτια στο κωλ30β που είναι?? :helpplea:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Στο Φώκαιας 27 Στον όροφο είχε 2 κοπέλες την Άντρεα το Ρουμανάκι το οποίο είναι πιπίνι κοντό,λευκό κανονικών κιλών με καστανά μαλλιά και η δεύτερη κοπέλα που ήταν υπερκαύλα και παρουσιαζόταν ως Τσέχα,ο απόλυτος ορισμός του μιλφ για μένα.Την λένε Ροζαλίντα είναι λεπτή,κοντούλα,λευκή,βαμμένα ξανθια μαλλιά με εξτένσιον καβλωτικά με μαύρες ανταύγειες,όμορφους σκληρούς σιλικονέ βύζους,πρόσωπο έκφυλο,σώμα λεπτό,ελαστικό και καλοσχηματισμένο αψεγάδιαστο και τατού ένα τίγρη στο δεξί μέρος της μέσης πάνω απο τα κωλομέρια.Η γυναίκα είναι για τσόντα τέρμα.Την βρήκα απολύτως του γούστου μου.Μιας και μόλις είχα χύσει συνέχισα την βόλτα μου αποφασισμένος μόλις φορτώσω να επιστρέψω να την ξεσκίσω.
,...........
Επιστροφή στο Φώκαιας 27 όπου και πήδηξα την Ροζαλίντα και έμεινα σχετικά ικανοποιημένος.Κριτική θα ανεβάσω όμως απο αύριο.
βραδινή βόλτα στο στούντιο Ιωαννίνων 3.

Μην έχοντας κάτι καλύτερο να κάνω ανέβηκα κ στον πάνω όροφο
Πάνω δούλευε μια μαυρουλα κ μια άλλη κοπέλα που όπως με ενημέρωσαν ήταν στο δωμάτιο. Η πολυλέπτη αναμονή μου κίνησε το ενδιαφέρον να δω την κοπέλα .Μόλις βγήκε είδα ένα ξανθό  με βυζιά φουλ σιλικονατα λόγο έλλειψης χρόνο είπα να κάνω μια δοκιμή. Τελικά προς μεγάλη μου έκπληξη η κοπέλα ήταν παλιά γνώριμη από φυλής 84 πάνω.
Το ποστ έχει σκοπό να ενημερώσει τους παλιούς πελάτες της. Ίσως η κριτική αυτή να σας βοηθήσει να καταλάβετε για ποια κοπέλα μιλώ

μιλαμε για την ιδια κοπελα
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
μιλαμε για την ιδια κοπελα
Αυτή σίγουρα είναι ο Αντισθένης περιγράφει και το τατού.Σελίνα-Λιντα-Ροζαλίντα.
Επειδή δεν επισκέπτομαι συχνά τα Φυλής 84-86 μου είχε διαφύγει.Πάντως εγώ τονίζω οτι πέρασα καλά. Στο Ιωαννίνων 3 εργάζεται κανονικά;;
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
μάλλον δεν πρόσεξες την ημερομηνία της κριτικής του Αντισθένη είναι λίγο παλιά άρα λογικό να μην την έχεις δει εκεί..
Δεν γνωρίζω εάν συνεχίζει στο στούντιο Ιωαννίνων 3  δεν είχα την ευκαιρία να την ρωτήσω εξαιτίας  μιας μικρής λογομαχίας που είχαμε στο τέλος της συνάντησης.
Γεγονός που με απέτρεψε να ξαναπάω
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σε ενδιάμεσο break από τις μασαζερί(Φερών 19 και Στ29 στα thread τα report)πέρασμα και κατάθεση στην Άντρεα στο Φωκ27 επάνω..Ζεστό μουνάκι γενικά..Χθες είχε ελεύθερα τα μαλλιά και ήταν μια οπτασία..
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
αναφερομαι στο  Ιάσωνος 20Α το ιδιο λεμε,αλλα η βαλερια μου εχει πει οτι εχει μια αδερφη την ιωαννα που δουλευει στο κολωνου30β και η ιωαννα παρουσιαζεται και αυτη σαν ρουμανα,
τωρα να λενε και οι δυο ψεμματα για την καταγωγη τους ? δεν ξερω....anyway
παιδιά αυτό το θέμα μου έκανε και μένα εντύπωση

πρίν λίγο καιρό πήρα μια Βαλέρια στο Ιάσωνος , η οποία μου είπε ότι είναι απο ρουμανία
και μόλις πριν μερικές ώρες πήρα μια κοπέλα στο κολωνού με ακριβώς τα ίδια φαινοτυπικά χαρ/κα και ακριβώς τις ίδιες υπηρεσίες με την βαλέρια , αλλά μου είπε ότι λέγεται Ιωάννα απο αλβανία

πιστεύω ή είναι το ίδιο πρόσωπο
ή είναι όχι μόνο δίδυμες αδελφές αλλά και μονοζυγωτικά δίδυμα για την ακρίβεια

ενδιαφέρον φαινόμενο πάντως  ;)
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ναι, είναι δίδυμες. Αλβανία λέμε.

Κολωνού 27 κάτω να υποθέσω.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ναι, είναι αδελφές και είναι από Αλβανία και οι δύο.
Η Ιωάννα νομίζω έκανε λευκό γάμο για να πάρει άδεια παραμονής.

Ναι, είναι δίδυμες. Αλβανία λέμε.

Κολωνού 27 κάτω να υποθέσω.

ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες σου streetwalker  ;)
μήπως ξέρεις πώς κατέληξαν να γίνουν πουτάνες αμφότερες?
πλάκα θα χει να ναι και η μάνα ή η θεία τους σε κανάν άλλο οίκο  :2funny: :2funny:

τέλοσπάντων δεν έχει σημασία...

πάντως φτιάχτηκα τώρα, με το ενδεχόμενο να τις πάρω ντουέτο ,
είναι πολύ ωραία γκομενάκια πάντως , λίαν γαμήσιμα τα άτιμα  :2funny:
 

Επισκέπτης
για καποιον που ρωταγε για την Αννα απο Φωκαιας22, γυρισε και τωρα δουλευει Ιάσωνος 20Α απογευματινη (ισως και βραδυ) στο 10ευρω πλεον... και εχει ομορφυνει και αδυνατισει λιγο.

και γυρισε και η Αλέξια ΜΟΥ στο Ιασωνος 1... πολυ καλα νεα  :cum:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
για καποιον που ρωταγε για την Αννα απο Φωκαιας22, γυρισε και τωρα δουλευει Ιάσωνος 20Α απογευματινη (ισως και βραδυ) στο 10ευρω πλεον... και εχει ομορφυνει και αδυνατισει λιγο.

και γυρισε και η Αλέξια ΜΟΥ στο Ιασωνος 1... πολυ καλα νεα  :cum:
Η Αλβανίδα με το όνομα Τζοάννα με το γαμάτο σωμα(εδινε και κουλουρακι),η αλλη με το ΄΄μουστακάκι''(δεν την πηρα ποτε) ή η καστανή Αννα του Φωκ22 δεξιά λες αρχηγέ?
 

Επισκέπτης
οχι και οι δυο ειναι τουμπανες....αλλα τι το κρυβουν οτι ειναι αλβανιδες ? η ρουμανια ειναι καλυτερη δηλαδη ? ας ελεγαν οτι ειναι τσεχες τουλαχιστον !!

2πλο φαουλ.... και φυσικα ειναι καλυτερες οι Ρουμανες και απο τις ξενερωτες Τσεχες και απο τις βουκολικές Αλβανιδες... ελεος δηλαδι... διαβασε κανα ποστ του Ιπποτη πριν λιγες σελιδες που το εγραψε και με μπολτ τεραστια γραμματα οτι εχουμε βαρεθει εμεις οι Ρουμανοφιλοι να ακουμε τετοιες ...αηδίες :grin:

Ζητω το Ρουμανικο μουνι λεμε! :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom