Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 219 άτομα (21 μέλη και 198 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ρε Picker, η Μαρία από την Ιάσωνος 33, είναι μια κοντή Ρουμάνα 16-17 χρονών που λέει ότι είναι 22-23;
Αν είναι αυτή, παίζει να είναι και παρθένα...

Φίλε άμα δεν σου άρεσε δεν φταίω εγώ. Εσύ με ρώτησες και εγώ σου απάντησα ποιες γουστάρω. Τα γούστα του καθενός είναι πολύ διαφορετικά και εγώ βασικά ποτέ δεν επηρεάζομαι από γνώμες άλλων. Υπάρχουν γκόμενες που άλλοι εδώ τις θεωρούν θεές και για εμένα είναι μπάζα.

Προσωπικά σιχαίνομαι τις έκφυλες πόρνες, μου αρέσουν αυτές που αν τις έβλεπες στο δρόμο δεν θα φανταζόσουν με τίποτα ότι κάνουν αυτή τη δουλειά. Δεν με νοιάζει καθόλου ας πούμε το πώς η άλλη θα μου πάρει πίπα, θέλω απλά να είναι γλυκιά, καθαρή, δεκτική και παθητική.

Picker  :sunglasses:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
τωρα οσο αναφορα τον n.smirni76..φιλε δεν θα πεσο στο επιπεδο σου και να βρισο οπωσ εκανεσ εσυ στην προηγουμενη σελιδα....αλλα θα πω οτι το σχολιο σου λεει οτι ειναι παντελοσ ψευτικι κριτικι γραφεισ οτι ναι μεν ηταν η αλεξανδρα κτλ..ποιοα αλεξανδρα ρε φιλε;;εχεισ μπερδευτη πολυ μαλλον..ειπα οτι ηταν η νικολετα με μια αλλη ωρα 7 και μισι περιπου που δεν συγκρατησα ονομα..και ηταν ψιλοχοντρουλα...μπορειτε να το δειτε παιδια κατο απο την κριτικι μου..το λεω αυτο διοτι στην προηγουμενη σελιδα μου τα γυρησε ειπε οτι ηταν η νικολετα ενο στον σχολιαζμο του κατοο απο την κριτικι μου λεει αλλο ονομα ...τελοσπαντον ολα ειναι φανερα για το ποιοσ λεει αληθεια και ποιοσ προσπαθη να σπιλοσι τα λεγομενα μου.....
στο μόνο που έχεις δίκιο είναι που μπερδεύτηκα και είπα Αλεξάνδρα αντι Νικολέτα,έτσι και αλλίος το γράφω και στην ενημέρωση μου....
λοιπόν σου προτείνω εδω μέσα δημοσια να πάμε οι δυο μας στο μπουρδέλο να μιλησουμε με την νικολέτα και την τσα τσα έ τι λές....
όσο για το επίπεδο που λές έκτος του ότι δεν ξέρεις να γράφεις , να διαβάσεις έχεις μνήμη χρυσόψαρου..δες τα ποσταρίσματα και πες μας ποιος έβρισε πρώτος
ψευτάκο περιμένω την απάντηση σου..... 
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ρε τρελαμενοι γιατι τσακωνεστε ρεεεε :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Ρε Picker, η Μαρία από την Ιάσωνος 33, είναι μια κοντή Ρουμάνα 16-17 χρονών που λέει ότι είναι 22-23;
Αν είναι αυτή, παίζει να είναι και παρθένα...

Eσένα ας πούμε σου άρεσε η Κατερίνα, η κοντή Αλβανίδα από το Φυλής 134, την οποία εγώ - απο την Ιάσωνος που την ήξερα πριν πάει στη Φυλής - δεν την είχα πάρει ποτέ καθώς τη θεωρούσα μπάζο.

Επίσης, άλλοι εδώ λένε γκομενάρα την Εύα από Κων/λεως 166 ή την Ιλιόνα/Ευτέρπη από Φυλής 71, τις οποίες εγώ τις θεωρώ εντελώς αδιάφορες για τα γούστα μου.

Γενικά στις γκόμενες δεν μου αρέσουν καθόλου τα έκφυλα πρόσωπα με έντονα χαρακτηριστικά (βλ. τσιμπουκόχειλα) και τα μεγάλα μακρόστενα κεφάλια. Δώσε μου αθώο στρογγυλό προσωπάκι και πάρε μου την ψυχή.

Picker  :sunglasses:
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
την Ιλιόνα/Ευτέρπη από Φυλής 71, τις οποίες εγώ τις θεωρώ εντελώς αδιάφορες για τα γούστα μου.

Picker  ζητα επιτοπου συγνωμη απο τουσ fan της Τζουλιας-Ευτερπης
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
γιατί να το κάνει την γνώμη του λέει....
πάντως οι συγκεκριμένες είναι πολύ καλά κομμάτια.......
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Η  Ιλιόνα/Ευτέρπη,μου αρέσει και εμένα....................... :dancing:
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
:offtopic:
ρε φίλε αν μπορεις θυμισε μου πως ελεγαν εκείνον τον συγγραφέα που ανεφερες πριν καμποσο καιρο και ασχολούνταν με πορνες, καλιαρντα κλπ
Αν και ρωτας αλλον,μια και το ειδα,σου απανταω...νομιζω αναφερεσαι στον Ηλία Πετρόπουλο...
 

Επισκέπτης
ειδεσ που εχω δικιο;;μπερδευτικεσ και το παραδεχτηκεσ..οκ.ακου φιλαρακι 1 δεν σε εβρισα 2 αυτο ακουσα στο σαλονι και γιαυτο το εβαλα και στην κριτικι το τι υπηρεσιεσ προσφερι η κοπελα..δηλαδη ρε φιλαρακο αν ανακοινοθη στο σαλονι ελευθερο στοματικο κολαρακι και τα κτλ..και εγω δεν δεν γουσταρο να μου κανει ελευθερο και να την παρω απο κολο να μην το γραφω σαν υπηρεσια τησ κοπελασ;;;μα αφου το κανει θα με τρελανεισ;;;και η κατια...παραδειγμα κανει ελευθερο στοματικο και κολο...αλλα ποτε δεν την εχω αφηση να μου κανει ελυθερο στοματικο....η να την παρω απο κολο απλα δεν ηθελα....αν ανεβαζα κριτικι για την κατια παραδειγμα δεν θα εγραφα οτι κανει λοκο και  ελυθερο στοματικο;;;;;ακου κατι  νεο μελοσ ειμαι εδω..οχι γενικα στα δελα...τωρα αυτο που ειπεσ να βρεθουμε και να παμε να ρωτησουμε ειναι λιγο κουφο...και ασε που δεν γουσταρο διοτι δεν σε εχω βρισι παρολο τησ επιθεσισ σου τησ λεκτικεσ ενοω εσυ ειπεσ μια λεξουλα που απο κοντα δεν θα μου την ελεγεσ πιστεψε με........οποτε αν βλεπομασταν δεν θα ειχα την διαθεσι να παμε να ρωτησουμε μετα απο την προσβολι σου...οποτε καλυτερα ασ μην γνοριστουμε ποτε φιλαρακο μου.... ;)τελοσπαντον τελοσ εδω απο μενα να σε καλα και να περνασ καλα δεν εχω κατι μαζι σου να χορησο ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
ειδεσ που εχω δικιο;;μπερδευτικεσ και το παραδεχτηκεσ..οκ.ακου φιλαρακι 1 δεν σε εβρισα 2 αυτο ακουσα στο σαλονι και γιαυτο το εβαλα και στην κριτικι το τι υπηρεσιεσ προσφερι η κοπελα..δηλαδη ρε φιλαρακο αν ανακοινοθη στο σαλονι ελευθερο στοματικο κολαρακι και τα κτλ..και εγω δεν δεν γουσταρο να μου κανει ελευθερο και να την παρω απο κολο να μην το γραφω σαν υπηρεσια τησ κοπελασ;;;μα αφου το κανει θα με τρελανεισ;;;και η κατια...παραδειγμα κανει ελευθερο στοματικο και κολο...αλλα ποτε δεν την εχω αφηση να μου κανει ελυθερο στοματικο....η να την παρω απο κολο απλα δεν ηθελα....αν ανεβαζα κριτικι για την κατια παραδειγμα δεν θα εγραφα οτι κανει λοκο και  ελυθερο στοματικο;;;;;ακου κατι  νεο μελοσ ειμαι εδω..οχι γενικα στα δελα...τωρα αυτο που ειπεσ να βρεθουμε και να παμε να ρωτησουμε ειναι λιγο κουφο...και ασε που δεν γουσταρο διοτι δεν σε εχω βρισι παρολο τησ επιθεσισ σου τησ λεκτικεσ ενοω εσυ ειπεσ μια λεξουλα που απο κοντα δεν θα μου την ελεγεσ πιστεψε με........οποτε αν βλεπομασταν δεν θα ειχα την διαθεσι να παμε να ρωτησουμε μετα απο την προσβολι σου...οποτε καλυτερα ασ μην γνοριστουμε ποτε φιλαρακο μου.... ;)τελοσπαντον τελοσ εδω απο μενα να σε καλα και να περνασ καλα δεν εχω κατι μαζι σου να χορησο ;)
μπερδεύτηκα στο σχόλιο που έκανα στην κριτική σου και αντί να γράψω νικολέτα έγραψα αλεξάνδρα....γιατι κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις  ή διαβάζεις επιλεκτικά?
στις κριτικές που κάνουμε γράφουμε τι μας έκανε η κοπέλα....
επιμένεις δηλαδή ότι η τσα τσα ανακοίνωσε ακα και κώλο?????
δεν μου είπες τι τατουάζ έχει η Νικολέτα....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
παρολο τησ επιθεσισ σου τησ λεκτικεσ ενοω εσυ ειπεσ μια λεξουλα που απο κοντα δεν θα μου την ελεγεσ πιστεψε με........οπ
καλά μην είσαι τόσο σίγουρος γι αυτό...
 

Επισκέπτης
οκ αγορινα μου απο δω και περα οταν ανεβαζο κριτικι θα γραφω μονο οτι εκανε η κοπελα στο δωματιο...οκ τωρα;;για το ταττου που λεσ δεν θυμαμε αν εχει να σου πω την αληθεια φιλε μου..θυμαμε μονο το σκουλαρικι που εχει στα χειλι τησ βασικα οκ;;
 

Επισκέπτης
Γενικα ειμαι πολυ συγουροσ για τον εαυτο μου...τελοσπαντον,εγω 8α λεω επακριβοσ τησ εμπιριεσ μου γιαυτο και μπηκα εδω...δεν εχω να φοβηθο καμια πιατσα...ουτε ανθροπουσ τησ πιατσασ...απο μικρο παιδακι εκει τρυγυρναγα,.... ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Γενικα ειμαι πολυ συγουροσ για τον εαυτο μου...τελοσπαντον,εγω 8α λεω επακριβοσ τησ εμπιριεσ μου γιαυτο και μπηκα εδω...δεν εχω να φοβηθο καμια πιατσα...ουτε ανθροπουσ τησ πιατσασ...απο μικρο παιδακι εκει τρυγυρναγα,.... ;)
πρέπει να μάθεις να διαβάζεις....
δεν σε απείλησε κάνεις , αυτό που σου έιπα στο πμ είναι ότι πολλοί εδω μέσα γνωρίζουμε πράγματα στην πιάτσα και δεν μπορούν να μας  κοροϊδέψουν  ;)
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Οπως θα έγραφε και ο Μέγας Πιτσιλιστής
"Μην παλινδρομείτε το τσουτσούνι σας !!!"
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
κωφαλαλη ηταν,και λεγοταν σοφια.τιμια επιλογη,τα τιμουσε τα λεφτα της

Ναί φίλε, όπως τα λές, Ελληνίδα και τιμούσε τα λεφτά της.
Αν θυμάμαι καλά έπαιρνε 1.500 δραχμές τότε, ενώ οι μοντέλες Ρωσσίδες στην Φυλής έπαιρναν 2.000δρχ. Μετά τα περιφεριακά της Λιοσίων πήγαν στις 2.000 όταν η ταρίφα στην Φυλής ανέβηκε 3.000.
Διορθώστε με αν κάνω λάθος στις τιμές. Μιλάμε για δραχμές, κάντε την αναγωγή σε Ευρώ και θα πέσετε απ τα σύννεφα...
 

Επισκέπτης
οκ φιλε μου καταλαβαινο τι ενοεισ αλλα δεν προσπαθησα να κοροιδεψο εσασ..εγω μπηκα εδω για να λεω τησ εμπειριεσ μου να λεω τα αρνητικα αλλα και τα θετικα  ;) βασικα ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΣ γιαυτο και μπηκα εδω.. ;)και πιστεψε με ειχα κανει απειρεσ προσπαθειεσ μεχρι να το καταφερο....τελοσπαντον θα προσπαθησο να ειμαι πιο σαφησ στησ κριτικεσ μου απο δω και περα καλο βραδυ ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Παίδες μάθατε τίποτα για την Ρενάτα απο Φ71 ισόγειο?

Ξερετε ναι ή οχι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom