Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 193 άτομα (25 μέλη και 168 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Καλησπέρα.
Ο χρονος δεν εξαρταται μονο απο τα χρηματα, αλλά περισσοτερο απο τις κατευθυνσεις των αφεντικων του καθε μαγαζιου, αλλά και από την κακία ή οχι των τσατσαδων.
Για παραδειγμα τις εχω χρυσωσει επειδη εχει καλες γκομενες στο φωκαιας 27 και ολες οι τσατσαδες εκει χτυπανε στα 5, άντε το πολυ στα 7 λεπτα.Τί παρατηρησεις ειχα κανει στη βραδυνη τσατσα που χτυπησε στα 5 και δεν υπηρχε ανθρωπος εξω, δεν χαμπαριαζε...
Οι περισσοτερες κοπελες εκει βεβαια δεν σου λενε να βιαστεις, παρα τα χτυπηματα της πορτας.

Στο φυλης66 με τη νικολετα, εχεις πανω απο 15λεπτο χωρις ενοχληση και εδω και καιρο, όποτε καταθετω συνηθως στους οροφους των φυλης84, δεν χτυπανε ποτέ πορτα και καθομαι 15+ λεπτα, ενω παλια χτυπαγαν στο 5λεπτο.

Επισης μακρια απο τον τσατσα κυρ σκατομπιλυ στο φυλης59. Στο καρεα 30 στα 60 ευρω, φωναζε τις κοπελες στο 10λεπτο. Δεν θελω να φανταστω τι κανει στα 20ευρώ...

Για μεταξι δεν θυμαμαι και πολλα γιατι δεν εχω σταθερες καταθεσεις σε καποια σπιτια. Μονο στο μαρακι στο ιασ 33 που παιρνω, θυμαμαι οτι ο τσατσος απο το 5λεπτο φωναζει πολυ σπαστικά, η κοπέλα εδω δεν τον ακούει ευτυχως...
Στα ιασωνος 1 επισης, στο 15ευρω αρκετη ανεση χρόνου.
Γενικα μου εχουν τυχει και σπιτια του 10ευρου που να μην χτυπανε μεχρι τα 15λεπτα παντως(εννοείται βεβαια να μην εχει μαζευτει κανα τσουρμο 25 ατομων στο σαλόνι).
εγω αμφιβαλλω αν οι τσατσαδες χτυπανε απο μονες τους πορτες...

νομιζω πολλες χτυπανε,επειδη τους το ζητανε οι κοπελες...

ειχα πετυχει και σκηνικο στο φ69 πανω που η αννουλα την ειχε πει στον τσατσο γιατι δε "χτυπησε πορτα" ενω ειχε περασει πολλη ωρα...

επισης μου χει τυχει πουτανα να μου λεει οτι δε θα μας χτυπαγε την πορτα η τσα2(η συγκεκριμενη παντα χτυπαγε),επειδη της το χε ζητησει η ιδια και οντως δεν ενοχλησε...

οποτε αν μου χτυπησουν πορτα,δεν κατηγορω μονο την τσα2...
 

Επισκέπτης
σεσενα παει φιλαρακι η χειρονομια διοτι εβγαλεσ την κριτικι μου ψευτικη ενο χτεσ απογευμα δουλευε η νικολετα στο φυλησ 66 ...τελοσ εδω δεν ξαναπανταο σε οτι και να πεισ δεν υππαρχι νοημα..
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
E, αν βρεις αλληθωρη πες και σε μενα μη ξεχασεις!  :rockon:

Η Βαλέρια είναι αλλήθωρη.
Λειτουργεί συνήθως στο συνουσιουργείο Αλκαμένους 113.

Με την ευκαιρία, μήπως έχετε υπόψη σας κάποια κωφάλαλη;
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μερικές ενημερώσεις για πρωί.

Ρεμούνδου 21Α νεαρή μαυρομάλλα, μικροκαμωμένη πολύ αδύνατη με μεγάλες ρώγες στο στήθος. Οχι ιδιαίτερα ωραίο πρόσωπο, ήρθε χαμογελαστή αλλα με άχαρο βήμα. Βγάζει μια συμπάθεια αλλα δεν εμπνέει δυστηχώς...
Ρεμούνδου 21 επίσης νεαρή μελαχρινή με αλογοουρά. Μετρίου αναστήματος με λίγη κοιλίτσα και πολύ όμορφο γλυκό πρόσωπο. Προς τιμήν της έκανε καλή βόλτα/πασαρέλα στο σαλόνι ώστε να την δούμε καλά (έστειλε διακριτικά φιλάκια στον καθένα μας) αλλα της λείπει η χάρη στο βάδην. Γενικά φαίνεται καλή περίπτωση αλλα όχι για κατάθεση με αποχή μιας βδομάδας...
Αλκαμένους 117Ρωσσοφιλανδέζα νταρντανομίφλ Τζούλια. Καθόλου άσχημη εμφανισιακά και βγαίνει εντυπωσιακά με στύλ προϊδεάζοντας τον κόσμο για international καταστάσεις στο δωμάιο. Θα τσεκαριστεί σε κάποια φάση. Επίσης να τονίσω οτι είχε προηγηθεί διάλογος με πολιτικό περιεχόμενο μεταξύ της υπηρεσίας και ενός πελάτη.
Περγάμου 27Α ξανθιά gilf με έξτρα κιλάκια και μεγάλο στήθος. Δεν μου άρεσε, αποχώρησα ευγενικά.
Φυλής 134Β skinny Άννα με χαμόγελο. Για λίγο κόντεψα να περάσω, ίσως το κάνω την άλλη φόρα. Πάντως μου είχε αφήσει θετικά δείγματα όταν την είχα πάρει, παλαιότερα.
Καλύμνου 48A gilf Μελίνα και σκληρό τσοντέ, πρόστυχο σέξ. Υπάρχουν κριτικές και στο Καλύμνου αλλα και Τροφωνίου 11 που εργάζεται κανονικά. Όσοι πιστοί των ποιοτικών gilf, ενημερωθείτε και τιμήστε. 
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
παιδιες κατεβαινω για λιγες μερες αθήνα και θα ήθελα τα φωτα σας. Ψαχνω για καμια πουτανα 40-45 χρονων αλλα να εχει sexy μουτρα και να κανει καλα γαμησια. Δεν .εχω ιδέα απο πουτάνες της αθήνας και αν μπορουσε κανένα αλάνι να μου προτείνει!!!
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2011
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
παιδιες κατεβαινω για λιγες μερες αθήνα και θα ήθελα τα φωτα σας. Ψαχνω για καμια πουτανα 40-45 χρονων αλλα να εχει sexy μουτρα και να κανει καλα γαμησια. Δεν .εχω ιδέα απο πουτάνες της αθήνας και αν μπορουσε κανένα αλάνι να μου προτείνει!!!

Θα κάνεις τσάρκα Φυλής-Φωκαίας-Διδύμου και θα τσεκάρεις 30-40 σπίτια μέσα σε 1000 μέτρα.
Ότι και να διαβάσεις εδώ, το δικό σου γούστο δε θα το αντικαταστήσεις.

Αυτά που πρέπει να σου πούμε είναι "τεχνικά", π.χ. ότι αλλαγές βάρδιας γίνονται στις 5 το απόγεμα και στις 12 το βράδυ, οπότε αυτές τις ώρες μπορείς να δεις και τις δυο βάρδιες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
παιδιες κατεβαινω για λιγες μερες αθήνα και θα ήθελα τα φωτα σας. Ψαχνω για καμια πουτανα 40-45 χρονων αλλα να εχει sexy μουτρα και να κανει καλα γαμησια. Δεν .εχω ιδέα απο πουτάνες της αθήνας και αν μπορουσε κανένα αλάνι να μου προτείνει!!!

Kαλυτερα να πας απο κοντα και να δεις τι παιζει οπως σου προτεινει
ο φιλος πιο πανω.

Εκεινο που μπορεις να κανεις ειναι να δεις καποια να σου αρεσει να μην βιαστεις να μπεις.
Και να ερθεις να ρωτησεις εδω μετα. Βεβαια και αυτο περιττο ειναι απο την στιγμη
που θελεις να μπεις πολυ... περιμενε να βγει ενας πελατης απο μεσα που ηταν στο δωματιο
και ρωτησε τον 2-3 πραγματα.

Αν εισαι τυχερος και δεν πεσεις σε καναν κατακεφαλο που μεχρι να του παρεις λεξη
έχει τελειωσει την βαρδια της η πουτανα... θα εισαι οκ.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Η Βαλέρια είναι αλλήθωρη.
Λειτουργεί συνήθως στο συνουσιουργείο Αλκαμένους 113.
Παλαιότερα υπήρχε στο Φυλής 109 (όροφος) μια απίθανη ξανθιά αλλήθωρη ώριμη κοπέλα.

Με την ευκαιρία, μήπως έχετε υπόψη σας κάποια κωφάλαλη;
Πύραυλε έχω υπόψη μου μια κουτσή!

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
παιδιες κατεβαινω για λιγες μερες αθήνα και θα ήθελα τα φωτα σας. Ψαχνω για καμια πουτανα 40-45 χρονων αλλα να εχει sexy μουτρα και να κανει καλα γαμησια. Δεν .εχω ιδέα απο πουτάνες της αθήνας και αν μπορουσε κανένα αλάνι να μου προτείνει!!!

αν δεν εχεις πρόβλημα με +5 χρονάκια ακόμα θα σου πρότεινα την Μελίνα απο Τροφωνίου 11/Καλύμνου 48Α, την Κατερίνα απο Καλύμνου 48Α ή την Μαρία απο Αλκαμένους 117. Είναι αξιόπιστα gilf. Εναλλακτικά μπορείς να ψάξεις λίγο στο site και στις κριτικές και θα βρείς αρκετές για gilf/milf. Σημείωσε ονόματα και διευθύνσεις και κάνε μια βόλτα. Φυσικά ισχυέι και αυτο που σου είπαν οι προηγούμενοι: το προσωπικό σου γούστο πάνω απο όλλα.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Συμπληρώνοντας...

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1
Μυθικό μπουρδελάκι στα απόμακρα σύνορα της πορνο-περιοχής

30032011282.jpg


Στη βραδυνή βάρδια δουλεύει η Ντιάννα Ρωσίδα μεγαλοκοπέλα πέρα των ορίων της πλήρους ωρίμανσης με ντεκαπάζ μαλλί  σε βικτωριανό κότσο, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με ροζιασμένη πουτανιά, κάπως σκυφτή, μέτρια προς κοντή παρέχοντας στα 20e ακάπωτο και λοιπές υπηρεσίες
Κατάλληλη επιλογή για συναδέλφους ειδικών αποστολών ...
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
ημερησια ενημερωση για την απογευματινη βαρδια πρωτα περασα μια βολτα απο καποια συγκεκριμενα μπουρδελακια που ειχα στο μυαλο μου ρεμουνδου 20 ειχε μια ξανθια νεαρη κοπελιτσα μπαμπατσικια με μεγαλο σχετικα κωλο για τα κυβικα της την ειδαμε να βγαινει απο το δωματιο με την αλοιφη στο χερι και ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο ρεμουνδου 21 μια κοντουλα κοπελιτσα αδυνατη σχετικα με καρε μαυρο μαλλακι ανακοινωθηκε και εδω ελευθερο στοματικο επισης στο καινουριο μπουρδελακι στην μαγνησιας ειχε αυτη την γνωστη ντιανα ρωσιδα μεγαλοκοπελα 55-60 με φουλ ολα μεσα στο προγραμμα της περιμεναμε με καποιους τυπους και εκεινη την ωρα περασε ενας νεαρος κουστουμαρισμενος και αφου την ειδε αποφασισε να μπει το παιδι γουστα ειναι ακομα στο φυλης 134 β ειχε μια μελαχροινη γκομενα με μακρυ μαλλι μετριου αναστηματος με κανονικο σωματοτυπο οχι κατι το ιδιατερο και αφου εκανα να φυγω με εφαγε να της πω γιατι δεν θελω να παω μαζι της με ρωτουσε ολο δεν ειμαι ωραια και δεν ειμαι ωραια εγω δηλαδη βρε μωρο μου τι θες να δεις τις αλλες ελα παμε στο δωματιο και της απαντησα ε οκ τοτε με αυτη την λογικη ας τα κλεισουνε ολα τα μπουρδελα και να κρατησουν μονο ενα ανοιχτο να πηγαινουμε ολοι στην ιδια γκομενα να ησυχασουμε δηλαδη εκει αυτη επεμενε μεχρι την πορτα να της απαντησω πολλες τωρα τελευταια εχουν ακριβως την ιδια συμπεριφορα μαλλον τις εχει πιασει και κριση ανασφαλειας μαζι με την οικονομικη κριση καλα παμε πηγα και στην πρωινη βαρδια σημερα επιλεκτικα οπου και εριξα ενα εχουμε και λεμε αγκυρας το μονο που δουλευει αυτο τον καιρο ηταν η βαλερια νομιζω στο ονομα ψιλη μελαχροινη κοπελα 35 αρα την κανω με μακρυ μαλλι και αυτη αρκετα γυμνασμενη με φουλ φωκαιας 24 ειχε μια μεσηλικη ιεροδουλη με ουλες και κοκινο μαλλι νομιζω μεχρι τους ωμους ελενα στο ονομα αδυνατη με κοιλιτσα την εκανα επιτοπου ελευθερο στοματικο και αυτη μετα φωκαιας 25α μια μετριου προς κοντου αναστηματος μελαχροινη μακρυ μαλλι με μικρο βυζακι αδυνατη κοπελιτσα ονομα δεν θυμαμαι τελευταια περασα απο αλκιβιαδου 16β απο πετυχα δυο κοπελες η μια ηταν η ειρηνη στο ονομα κοντο μαλλι βαμμενο μελαχροινο-ξανθο ηλικια γυρω στα τριαντα και κατι με στρουμπουλο δυνατο κωλο με πιασημα αλλα βυζι καθολου και η παολα πιο μικρουλα μελαχροινη μακρυ μαλλι πιασμενο  πισω με τροφαντη μεγαλη κωλαρα παχουλη αλλα και αυτη μικρα βυζακια και οι δυο κανανε φουλ απο οτι ακουσα και κωλος μεσα απο μαλακια ειπα στην τσατσα οτι θελω την ειρηνη αλλα εκανα λαθος το ονομα ενω ηθελα την παολα και για να μην την φρικαρω τελικα οταν ηρθε η ειρηνη στο δωματιο αποφασισα να μην της πω τιποτα και να παω με αυτην δεν το μετανοιωσα καλες υπηρεσιες και συμπαθητικη και γλυκια μεσα ερχεται κριτικη αυτα και καλο βραδυ
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
ημερησια ενημερωση για την απογευματινη βαρδια πρωτα περασα μια βολτα απο καποια συγκεκριμενα μπουρδελακια που ειχα στο μυαλο μου ρεμουνδου 20 ειχε μια ξανθια νεαρη κοπελιτσα μπαμπατσικια με μεγαλο σχετικα κωλο για τα κυβικα της την ειδαμε να βγαινει απο το δωματιο με την αλοιφη στο χερι και ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο ρεμουνδου 21 μια κοντουλα κοπελιτσα αδυνατη σχετικα με καρε μαυρο μαλλακι ανακοινωθηκε και εδω ελευθερο στοματικο επισης στο καινουριο μπουρδελακι στην μαγνησιας ειχε αυτη την γνωστη ντιανα ρωσιδα μεγαλοκοπελα 55-60 με φουλ ολα μεσα στο προγραμμα της περιμεναμε με καποιους τυπους και εκεινη την ωρα περασε ενας νεαρος κουστουμαρισμενος και αφου την ειδε αποφασισε να μπει το παιδι γουστα ειναι ακομα στο φυλης 134 β ειχε μια μελαχροινη γκομενα με μακρυ μαλλι μετριου αναστηματος με κανονικο σωματοτυπο οχι κατι το ιδιατερο και αφου εκανα να φυγω με εφαγε να της πω γιατι δεν θελω να παω μαζι της με ρωτουσε ολο δεν ειμαι ωραια και δεν ειμαι ωραια εγω δηλαδη βρε μωρο μου τι θες να δεις τις αλλες ελα παμε στο δωματιο και της απαντησα ε οκ τοτε με αυτη την λογικη ας τα κλεισουνε ολα τα μπουρδελα και να κρατησουν μονο ενα ανοιχτο να πηγαινουμε ολοι στην ιδια γκομενα να ησυχασουμε δηλαδη εκει αυτη επεμενε μεχρι την πορτα να της απαντησω πολλες τωρα τελευταια εχουν ακριβως την ιδια συμπεριφορα μαλλον τις εχει πιασει και κριση ανασφαλειας μαζι με την οικονομικη κριση καλα παμε πηγα και στην πρωινη βαρδια σημερα επιλεκτικα οπου και εριξα ενα εχουμε και λεμε αγκυρας το μονο που δουλευει αυτο τον καιρο ηταν η βαλερια νομιζω στο ονομα ψιλη μελαχροινη κοπελα 35 αρα την κανω με μακρυ μαλλι και αυτη αρκετα γυμνασμενη με φουλ φωκαιας 24 ειχε μια μεσηλικη ιεροδουλη με ουλες και κοκινο μαλλι νομιζω μεχρι τους ωμους ελενα στο ονομα αδυνατη με κοιλιτσα την εκανα επιτοπου ελευθερο στοματικο και αυτη μετα φωκαιας 25α μια μετριου προς κοντου αναστηματος μελαχροινη μακρυ μαλλι με μικρο βυζακι αδυνατη κοπελιτσα ονομα δεν θυμαμαι τελευταια περασα απο αλκιβιαδου 16β απο πετυχα δυο κοπελες η μια ηταν η ειρηνη στο ονομα κοντο μαλλι βαμμενο μελαχροινο-ξανθο ηλικια γυρω στα τριαντα και κατι με στρουμπουλο δυνατο κωλο με πιασημα αλλα βυζι καθολου και η παολα πιο μικρουλα μελαχροινη μακρυ μαλλι πιασμενο  πισω με τροφαντη μεγαλη κωλαρα παχουλη αλλα και αυτη μικρα βυζακια και οι δυο κανανε φουλ απο οτι ακουσα και κωλος μεσα απο μαλακια ειπα στην τσατσα οτι θελω την ειρηνη αλλα εκανα λαθος το ονομα ενω ηθελα την παολα και για να μην την φρικαρω τελικα οταν ηρθε η ειρηνη στο δωματιο αποφασισα να μην της πω τιποτα και να παω με αυτην δεν το μετανοιωσα καλες υπηρεσιες και συμπαθητικη και γλυκια μεσα ερχεται κριτικη αυτα και καλο βραδυ


Ρε  μαστορα  καμμια τελεια ,κανα κομμα  τα πηρες ολα σβαρνα και εφυγες.........
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
ναι αυτο το νουμερο :grin:
την ειχες  :fuck2: τυπε?
και κατα καιρους εχω βρει μερικες που εχουν κανα απλο στραβισμο
τιποτα αξιο λογου
Απόλυτε, είχες πάρει την μουγγή που δούλευε πριν χρόνια (αν θυμάμαι καλά 1996-98) στο Αδάνων 2?
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Απόλυτε, είχες πάρει την μουγγή που δούλευε πριν χρόνια (αν θυμάμαι καλά 1996-98) στο Αδάνων 2?
κωφαλαλη ηταν,και λεγοταν σοφια.τιμια επιλογη,τα τιμουσε τα λεφτα της
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Mαρία - Μεγ. Αλεξάνδρου 28 απόγευμα
Μαρία - Ιάσωνος 33 απόγευμα
Τζουλιάνα - Ιάσωνος 30 ημιυπόγειο απόγευμα
Ντάρια - Κολωνού 30 ισόγειο πρωί
Ιονέλα - Κεραμεικού 13 ισόγειο πρωί-απόγευμα
Κρίνα - Κεραμεικού 13 υπόγειο πρωί-απόγευμα
Αντζέλικα - Ιάσωνος 1Α απόγευμα

Ρίχτε άκυρο στη Φυλής, μην τρέφετε το 20-άρικο!

Ρε Picker, η Μαρία από την Ιάσωνος 33, είναι μια κοντή Ρουμάνα 16-17 χρονών που λέει ότι είναι 22-23;
Αν είναι αυτή, παίζει να είναι και παρθένα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Απόλυτε, είχες πάρει την μουγγή που δούλευε πριν χρόνια (αν θυμάμαι καλά 1996-98) στο Αδάνων 2?
δυστυχως οχι τυπε :S
ειχα γαμησει μια κουτσαυλα στο μεταξι ομως
εχει αρκετα χρονια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
σεσενα παει φιλαρακι η χειρονομια διοτι εβγαλεσ την κριτικι μου ψευτικη ενο χτεσ απογευμα δουλευε η νικολετα στο φυλησ 66 ...τελοσ εδω δεν ξαναπανταο σε οτι και να πεισ δεν υππαρχι νοημα..
βρε παπάρα....έκτος του ότι δεν ξέρεις να γράφεις δεν ξέρεις και να διαβάζεις......
έγραψα ότι δούλευε η Νικολέτα και η Τζέσυ η κοντή με τις βυζάρες.....και όχι  η χοντρή που ανέφερες εσύ ,
θα σου δώσω μια συμβουλή γιατί σε κόβω για 15χρονο.... πριν μιλήσεις να βουτάς την γλώσσα σου στο μυαλό σου.....
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
οι πορνοπεριγραφες του φαρκελι ειναι οτι καλυτερο εχω διαβασει στο παρον σαιτ :rockon:
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.181
Κριτικές
12
Like
2.724
Πόντοι
2.811
Είδα πριν λίγο καιρό ένα μικρού μήκους βίντεο με έναν τύπο χοντρό, που έπαιρνε μια κινέζα χωρίς πόδια! Η σκέψη ακόμη με ταλανίζει, ιδιαίτερα όταν σας βλέπω να κουβεντιάζετε για κουτσές, στραβές, κωφάλαλες κλπ.  :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom