Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 293 άτομα (31 μέλη και 262 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
:offtopic:
ρε φίλε αν μπορεις θυμισε μου πως ελεγαν εκείνον τον συγγραφέα που ανεφερες πριν καμποσο καιρο και ασχολούνταν με πορνες, καλιαρντα κλπ

Ήταν ο αείμνηστος Ηλίας Πετρόπουλος.
Ας είναι φιλόξενα τα νερά των υπονόμων των Παρισίων στα οποία ευρίσκεται η τέφρα του.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Ήταν ο αείμνηστος Ηλίας Πετρόπουλος.
Ας είναι φιλόξενα τα νερά των υπονόμων των Παρισίων στα οποία ευρίσκεται η τέφρα του.
O οποιος,καποια στιγμη φευγοντας απο δω κι ανεβαινοντας τη σκαλα του αεροπλανου,γυρισε κοιταξε τι αφηνει πισω του και εκανε τη χαρακτηριστικη κινηση με τεντωμενη την παλαμη,ξεκινωντας απο ψηλα και καταληγοντας στο δεξι του αρχιδι..Τις καλημερες μου.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
O οποιος,καποια στιγμη φευγοντας απο δω κι ανεβαινοντας τη σκαλα του αεροπλανου,γυρισε κοιταξε τι αφηνει πισω του και εκανε τη χαρακτηριστικη κινηση με τεντωμενη την παλαμη,ξεκινωντας απο ψηλα και καταληγοντας στο δεξι του αρχιδι..Τις καλημερες μου.
ανασήκωσε την χείρα, έφερε αυτή καθέτως και ανέκραξε ΝΑΑΑΑ !!!!!!!!!!  :2funny:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
στις κριτικές που κάνουμε γράφουμε τι μας έκανε η κοπέλα....

Παρακαλείσθε να ΜΗΝ τσακώνεστε.

Συγνώμη που πετάγομαι και εγώ, αλλά νομίζω ότι γράφουμε/σχολιάζουμε/κρίνουμε τα έξτρα που ανακοινώνονται στο σαλόνι.
Για να ξέρει ο κάθε ενδιαφερόμενος τι προσφέρει η κάθε κοπέλα.
Δεν κάνουμε όλοι χρήση όλων των έξτρα που προσφέρει η κάθε κοπέλα.
π.χ.: πολλές φορές έχει τύχει σε συναγωνιστές να μην πάρουν ακά ή κώλο, παρόλο που του ανακοινώθηκε στο σαλόνι.
Απλά στην αναλυτική ενημέρωση, αναφέρουμε γιατί ΔΕΝ τα αξιοποιήσαμε: π.χ. θέμα γούστου, θέμα υγιεινής, θέμα αποφυγής, θέμα χρόνου, θέμα καύλας , κ.λ.π.  και έτσι βγάζουμε τα συμπεράσματά μας για το σέρβις της κοπέλας.

Αυτά
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Παρακαλείσθε να ΜΗΝ τσακώνεστε.

Συγνώμη που πετάγομαι και εγώ, αλλά νομίζω ότι γράφουμε/σχολιάζουμε/κρίνουμε τα έξτρα που ανακοινώνονται στο σαλόνι.
Για να ξέρει ο κάθε ενδιαφερόμενος τι προσφέρει η κάθε κοπέλα.
Δεν κάνουμε όλοι χρήση όλων των έξτρα που προσφέρει η κάθε κοπέλα.
π.χ.: πολλές φορές έχει τύχει σε συναγωνιστές να μην πάρουν ακά ή κώλο, παρόλο που του ανακοινώθηκε στο σαλόνι.
Απλά στην αναλυτική ενημέρωση, αναφέρουμε γιατί ΔΕΝ τα αξιοποιήσαμε: π.χ. θέμα γούστου, θέμα υγιεινής, θέμα αποφυγής, θέμα χρόνου, θέμα καύλας , κ.λ.π.  και έτσι βγάζουμε τα συμπεράσματά μας για το σέρβις της κοπέλας.

Αυτά
Μα δεν υπάρχει πιθανοτητα να ανακοινωθηκε ακά ή κωλος για την Νικολετα, αυτο ειναι σιγουρο.
Οσες φορες εχω παει στο 66 οι τσατσαδες ειναι σαφεις για το προγραμμα των κοριτσιων και η Νικολετα κανει απλο.

Συμφωνω οτι δεν χρειαζεται συνεχεια στο θεμα, αλλωστε δεν οδηγουμαστε πουθενα, καθενας μπορει να βγαλει τα συμπερασματα του.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μα δεν υπάρχει πιθανοτητα να ανακοινωθηκε ακά ή κωλος για την Νικολετα, αυτο ειναι σιγουρο.
Οσες φορες εχω παει στο 66 οι τσατσαδες ειναι σαφεις για το προγραμμα των κοριτσιων και η Νικολετα κανει απλο.

Συμφωνω οτι δεν χρειαζεται συνεχεια στο θεμα, αλλωστε δεν οδηγουμαστε πουθενα, καθενας μπορει να βγαλει τα συμπερασματα του.

Και εγώ γνωρίζω το πρόγραμμα του Φ.66Α.

Αλλά, αναφέρθηκα γενικά περί ενημέρωσης.

Το τί ειπώθηκε στο σαλόνι και τι έκανε ο καθένας μέσα, όλοι πιστέυω έχουμε την κριτική μας ικανότητα.

Μπορεί και να έγινε κάποιο μπέρδεμα. Οπότε δεν ασχολούμαι με το συγκεκριμένο συμβάν.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Επίσης έχει συμβεί η υπηρεσία ν' ανακοινώνει καμιά φορά και φίδια στο σαλόνι.
 

Επισκέπτης
ειδεσ που εχω δικιο;;μπερδευτικεσ και το παραδεχτηκεσ..οκ.ακου φιλαρακι 1 δεν σε εβρισα 2 αυτο ακουσα στο σαλονι και γιαυτο το εβαλα και στην κριτικι το τι υπηρεσιεσ προσφερι η κοπελα..δηλαδη ρε φιλαρακο αν ανακοινοθη στο σαλονι ελευθερο στοματικο κολαρακι και τα κτλ..και εγω δεν δεν γουσταρο να μου κανει ελευθερο και να την παρω απο κολο να μην το γραφω σαν υπηρεσια τησ κοπελασ;;;μα αφου το κανει θα με τρελανεισ;;;και η κατια...παραδειγμα κανει ελευθερο στοματικο και κολο...αλλα ποτε δεν την εχω αφηση να μου κανει ελυθερο στοματικο....η να την παρω απο κολο απλα δεν ηθελα....αν ανεβαζα κριτικι για την κατια παραδειγμα δεν θα εγραφα οτι κανει λοκο και  ελυθερο στοματικο;;;;;ακου κατι  νεο μελοσ ειμαι εδω..οχι γενικα στα δελα...τωρα αυτο που ειπεσ να βρεθουμε και να παμε να ρωτησουμε ειναι λιγο κουφο...και ασε που δεν γουσταρο διοτι δεν σε εχω βρισι παρολο τησ επιθεσισ σου τησ λεκτικεσ ενοω εσυ ειπεσ μια λεξουλα που απο κοντα δεν θα μου την ελεγεσ πιστεψε με........οποτε αν βλεπομασταν δεν θα ειχα την διαθεσι να παμε να ρωτησουμε μετα απο την προσβολι σου...οποτε καλυτερα ασ μην γνοριστουμε ποτε φιλαρακο μου.... ;)τελοσπαντον τελοσ εδω απο μενα να σε καλα και να περνασ καλα δεν εχω κατι μαζι σου να χορησο ;)
[size=30pt]ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΙΝ ΕΛΛΑΔΑ!!![/size] :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Tην Ελλάδα την κατέστρεψαν τα ΛΑΜΟΓΙΑ που κοροϊδεύουν τις γυναίκες τους και πάνε με πουτάνες. Τα λαμόγια στον έρωτα είναι λαμόγια παντού!

Οι πουτάνες ανήκουν στους μοναχικούς μπουρδελιάρηδες που τις γαμάνε συνέχεια και όχι μόνο κάθε φορά που καταφέρνουν σαν κότες να το σκάσουν από τη γυναίκα τους.

Ζήτω οι τίμιοι και ειλικρινείς μοναχικοί μπουρδελιάρηδες! Οι πουτάνες ανήκουν σε εμάς!

:rockon:
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Tην Ελλάδα την κατέστρεψαν τα ΛΑΜΟΓΙΑ που κοροϊδεύουν τις γυναίκες τους και πάνε με πουτάνες. Τα λαμόγια στον έρωτα είναι λαμόγια παντού!

Οι πουτάνες ανήκουν στους μοναχικούς μπουρδελιάρηδες που τις γαμάνε συνέχεια και όχι μόνο κάθε φορά που καταφέρνουν σαν κότες να το σκάσουν από τη γυναίκα τους.

Ζήτω οι τίμιοι και ειλικρινείς μοναχικοί μπουρδελιάρηδες! Οι πουτάνες ανήκουν σε εμάς!

:rockon:

Pickerrrrrr        να προσεχεις ρε φιλε ,,,,τα χαπακια που περνεις εχουν ληξει παλιιιιιιιιιιιιιΝα τηρεις σωστα την Θεραπεια του γιατρουυυυυυυ  ......Με πολλη Αγαπηηηηηη  απο το Αγρινιοοοοοοοοοοοοοοοο
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Tην Ελλάδα την κατέστρεψαν τα ΛΑΜΟΓΙΑ που κοροϊδεύουν τις γυναίκες τους και πάνε με πουτάνες. Τα λαμόγια στον έρωτα είναι λαμόγια παντού!

Οι πουτάνες ανήκουν στους μοναχικούς μπουρδελιάρηδες που τις γαμάνε συνέχεια και όχι μόνο κάθε φορά που καταφέρνουν σαν κότες να το σκάσουν από τη γυναίκα τους.

Ζήτω οι τίμιοι και ειλικρινείς μοναχικοί μπουρδελιάρηδες! Οι πουτάνες ανήκουν σε εμάς!

:rockon:

Την αλλη εβδομαδα ανεβαινω καυλωμενος ( θα εχει περιοδο η γυναικα μου ) και θα τις ΞΕΜΟΥΝΙΑΣΩ τις πουτανες στην Φυληςςςςςςςςςςςςςς   ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ  Pickerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr    μακουςςςςςςςςςςς??????????????????????
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Την αλλη εβδομαδα ανεβαινω καυλωμενος ( θα εχει περιοδο η γυναικα μου ) και θα τις ΞΕΜΟΥΝΙΑΣΩ τις πουτανες στην Φυληςςςςςςςςςςςςςς   ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ   Pickerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr    μακουςςςςςςςςςςς??????????????????????

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δωσεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Λιοσίων 10/4/2012 στις 19.30’

Παροπλισμένος, συγχυσμένος με διχασμένη προσωπικότητα και κρίση συνειδήσεως πήγα στη Λιοσίων (προθάλαμο της Κολάσεως) να περπατήσω στα πορνο-καταστήματα

Όπως φαίνεται έχω συνηθίσει να ξεκινάω τις ενημερώσεις μου με μαλακίες και όχι στεγνά, ρεαλιστικά με την δέουσα σοβαρότητα που απαιτούν οι περιστάσεις


:2funny:

ΛΙΟΣΙΩΝ 73 ΟΡΟΦΟΣ

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1001.jpg


Αλίνα με ανταύγειες στα μαλλιά, Ελληνοποιημένο προφίλ προσώπου, μέτρια προς κοντή, κανονικό σώμα υποσχόμενη (στα λόγια) λαγούς με πετραχήλια. Από κοντά σιγοντάριζε η υπηρεσία κινούμενη σε ασταθή ισορροπία στα όρια της χαρμολύπης

ΧΩΜΑΤΙΑΝΟΥ 11 ΟΡΟΦΟΣ
Αλεξάνδρα με τα περίεργα ρουθούνια από Διδύμου 8 ισόγειο, Μονής Προδρόμου υπόγειο (παλαιότερα) και από αλλού, σπαστά καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, στητά βυζιά και συμπαθητικό κώ(ο)λο. Το τρανζίστορ του μπουρδέλου έπαιζε 902 αριστερά στα FM διαφημίζοντας τον Ριζοσπάστη όργανο της Κ.Ε. του Κ.Κ.Ε.

ΧΩΜΑΤΙΑΝΟΥ 11 ΙΣΟΓΕΙΟ
Στρογγυλευμένη τετράγωνη με μαλλιά μελαχρινά μέχρι τις πλάτες, καθημερινή έκφραση προσώπου, μέτρια στο ύψος, μάλλον μικρά βυζιά ως προς το ειδικό βάρος του σωματότυπου της και περιορισμένο κώ(ο)λο, ασφυκτικά τοποθετημένο στο μικροκαμωμένο σλιπ

ΛΙΟΣΙΩΝ 76 ΟΡΟΦΟΣ
Δυο κοπέλες
Ναταλύ με σκούρα μαλλιά μέχρι τους ώμους, πιασμένες σε δυο πλαϊνά κοτσιδάκια μάλλον για να παίξει ρόλο ανήλιαγης μαθήτριας, αλλήθωρη, μέτρια προς κοντή, λεπτή με μικρά βυζιά και αδύνατο κώ(ο)λο
Άννα-Μαρία με μαλλιά μελαχρινά μέχρι χαμηλά στις πλάτες πιασμένα ψηλά σε κοτσίδα με ορεσίβια χαρακτηριστικά προσώπου, αποφασιστικής πουτανιάς και φασιστικής έκφρασης, νταρντάνα, ψηλή, κάπως γεματούλα με χορταστικά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο

ΛΙΟΣΙΩΝ 74

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1003.jpg


Νάντια μάλλον μουσουλμάνα αλλόθρησκη γιατί ήταν πολύ χαρούμενη που εργάζονταν μεγάλη Τρίτη, προφανώς σκουρόχρωμη με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, επαρχιώτικο μακιγιάζ με ξεθωριασμένα χρώματα, μέτρια το ύψος με κάποια λιπίδια σκορπισμένα άτακτα σε διάφορα σημεία του σώματος της, αποδεκτά βυζιά και γερμένο στρογγυλό κώ(ο)λο. Όλα μέσα σε ολόσωμο κόκκινο διχτυωτό.

Αυτά τα πολύ λίγα

Δεν θυμάμαι άλλα  ...

Να είστε όλοι καλά

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Πριν από λίγη ώρα...

Στον υπόγειο Οίκο Κων/πόλεως 166, η Ουκρανή δνις Εύα άρμεγε τη μία μετά την άλλη τις νεοελληνικές ψωλές.
Ευειδής λεπτοφυής νεαρά, best value money can buy.

Στον ισόγειο Οίκο, μελαχροινό γυμνόστηθο βρωμοθήλυκο, σοδομητέο άμα τη εμφανίσει.

Στο ημιυπόγειο πορνάκτορο Αχιλλέως και Μαραθώνος, η παρηκμασμένη Νίκη.
Δυστυχώς η αλλοτινά δεινή πεοθηλάστρια ξεπέφτει ταχέως... Φλύκταινες στο στήθος, καντήλες στους γλουτούς... Σε ελεύθερη πτώση...

Στο συνουσιουργείο της οδού Μαραθώνος, η νεαρά Κατερίνα, την οποία καταγαμήσαμε για μια ακόμη φορά, χρονιάρες μέρες που είναι...
Νεαρά, ατσούμπαλη, και λίγο σέξι...
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Πριν από λίγη ώρα...

Στον υπόγειο Οίκο Κων/πόλεως 166, η Ουκρανή δνις Εύα άρμεγε τη μία μετά την άλλη τις νεοελληνικές ψωλές.
Ευειδής λεπροφυής νεαρά, best value money can buy.

Στον ισόγειο Οίκο, μελαχροινό γυμνόστηθο βρωμοθήλυκο, σοδομητέο άμα τη εμφανίσει.

Στο ημιυπόγειο πορνάκτορο Αχιλλέως και Μαραθώνος, η παρηκμασμένη Νίκη.
Δυστυχώς η αλλοτινά δεινή πεοθηλάστρια ξεπέφτει ταχέως... Φλύκταινες στο στήθος, καντήλες στους γλουτούς... Σε ελεύθερη πτώση...

Στο συνουσιουργείο της οδού Μαραθώνος, η νεαρά Κατερίνα, την οποία καταγαμήσαμε για μια ακόμη φορά, χρονιάρες μέρες που είναι...
Νεαρά, ατσούμπαλη, και λίγο σέξι...

Απλα    Τ-Ε-Ρ-Α-Σ-Τ-Ι-Ο-Σ ............
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
ΛΙΟΣΙΩΝ 73 ΟΡΟΦΟΣ

Αλίνα με ανταύγειες στα μαλλιά, Ελληνοποιημένο προφίλ προσώπου, μέτρια προς κοντή, κανονικό σώμα υποσχόμενη (στα λόγια) λαγούς με πετραχήλια. Από κοντά σιγοντάριζε η υπηρεσία κινούμενη σε ασταθή ισορροπία στα όρια της χαρμολύπης
...

Αλίνα...
Πρόκειται περί μορμολυκείου και με εντυπωσιάζετε που δεν το αναφέρετε...

Επίσης, είναι αξιοπερίεργο που δεν επικεφθήκατε τον Οίκο Λιοσίων 91, όπου δραστηριοποιείται η Σίλβια: Αλβανίς, με έναν από τους πλέον ευμεγέθεις κώλους των πορνείων των Αθηνών, πεντακάθαρη, ευγενέστατη, με μαστούς σχεδόν μικρότερους από τους δικούς μας, κοντή κόμη, όψη θυμίζουσα την αοιδό Μαρινέλλα.
Δε μιλάει σχεδόν καθόλου, καθότι δεν γνωρίζει ούτε την Αγγλικήν ούτε την Ελληνικήν.
Τέλεια δηλαδή...
Το εν λόγω θήλυ υπάγεται στην κατηγορία "best value money can buy"...
Σπεύσατε να γαμήσετε κύριοι!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom