Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 342 άτομα (41 μέλη και 301 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.071
Πόντοι
46.232
ειχα ρωτησει τον  τσατσο,αλλα δε θυμαμαι τι μου ειχε πει :grin: κατι ψιλοακυρο παντως :huh:

καλα,τι ωρες αλλαζουν οι βαρδιες στο μεταξι?εγω πηγα στις 10 και ειδα αλλες(σε μερικα)...
εγω πήγα στις 13.00 το απόγευμα που ξαναπήγα με τον πρόεδρο(σου την έβαλε την απουσία  ;))είχε πόλλες που είδα και το μεσημέρι...........
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Το ραντεβου ειχε δωθη,οχι στον σταθμο Δουκισης Πλακεντειας :grin:,αλλα στο Μεταξουργιο!Οι συναγωνιστες ειχαμε αποφασιση να δωσουμε μια αλλη μαχη,αυτην της καυλας!!
Το μαχημο σωμα,αποτελητο,απο τον γραφωντα,τον σπιντ,ν.σμυρνη.φιντελ και συναγωνιστες!!!
Γιναν σημερα συληψης κορασιδων απο ελενχους,πως γινετε να ειμαι παρων στα γεγονοτα,αυτο θα πη,ρεπορταζ απο τον τοπο του εγκληματος!!
Βεβαια τα πρωτεια στις αναγνωρισης δινω στον ν.σμυρνη :grin:.

Ιάσωνος 1Α πάνω αριστερά,Κλειστό.
Ιάσωνος 1Α πάνω δεξιά,κλειστο.
Ιάσωνος 1Β καυλοερικα απουσα κλειστο,λες να την χασαμε και αυτη?

Ιάσωνος 20 δεξιά ,Αννα ευτραφης!

Ιάσωνος 20 επανω,καυλορομπερτα!!

Ιάσωνος 20 αριστερά τσιγγανορουμανα,με αδυνατο σωμα,ειχαμε ερωτες :grin: .

Ιάσωνος 19 πανω,Σαρα,ξανθια ρουμανα με στητο 1,5 και κωλαρα,αλλα γκαγκα συνενοηση.Δεν ξερη γρι ελληνικα και στα αγγλικα ειναι καλυτερα να ξερης ρουμανικα :2funny:Ματαια ο δροσερος τσατσος που μετακομισε απο Λεωνιδου 28 επανω,προσπαθουσε να τα μπαλωση!!
Ιασωνος 19 κλειστο!!

Λεωνίδου 28 πάνω,γυφτιπουλα κοντη!

Λεωνίδου 28 κάτω,κοντο ξανθο,με συνεφιασμενο προσωπο,προσπαθουσε να ισσοροπηση στα τακουνια,νεο κατα τσατσο!!

Ιάσωνος 27 το γνωστο αλβανακι που το καυλαντισαμε!!

Ιάσωνος 30 επανω,χωριατοπουλα με απλανες βλεμμα!! 

Ιάσωνος 30 υπογειο τζουλιανα,στην προσπαθεια του να περασω ο δροσερος τσατσος μου ειπε 10 απλο 15 με ισπανικη και ακα,νομιζω.Ο τσατσος εμοιαζε σαν τον σαρουμαν της ταινιας :grin:,χορευε στον ρυθμο των σταβεντο!!

Ιάσωνος 31 HOSTEL ,Κλειστό!

Ιάσωνος 31 υπόγειο ,Γαζελα 1,70 με βυζαρα με μεγαλη ρογα και κορμαρα,μακραν η καλυτερη μαυρουλα που εχω δη τελευταιως με 10!!

Ιάσωνος 33 κοντομπαζο αδυνατο!!!

Ιάσωνος 37 πάνω Ψηλο με 1,5 αλλα πλακε κωλο,συμπαθης παρουσια!

Ιάσωνος 37 κάτω,Ξανθια αλβανοφατσα με δυαρι βυζι και τροφαντο κωλο!Απλο με 10 και ισπανικη,κωλος με 15 για ελληναρες τυπου ρον.. .

Ιάσωνος 36 – Μαύρη κοντοχοντρη με πλουσιο στηθος που το δουλευη,αδιαφορη φατσα,τυπου κοιταμε αν δεν τρως το φαι σου .Συναγωνιστης κατουρισε στην αυλη και του ειπαν απο το σπιτακι,αντε γαμησου ρε κατουρα στο σπιτι σου,και απαντησε εκει παω τωρα :2funny:

Μεγ.Αλεξάνδρου
17 η ταυλανδοφατσα με 10.

Μεγ.Αλεξάνδρου 15 Ζάνα δεν αφηνω τιποτα να πεση κατω.Δηλωσε στο κοινο οτι αγαπαω μεχρι θανατου τον ντερτι :grin:!!

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 ρουμανοηδες με καλο σωμαστα 10.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 πάνω Ξανθο τσιγγανοηδες κοντο με 1,5,Χριστινα με 10!

Μεγ.Αλεξάνδρου 28 Μαρία μιλφ με ενισχυμενα οπλικα πυραυλικα συστηματα εμπρος και οπισθεν στα 10.Ο αγωνιστης σπιντ τελικα καταφερε να νικηση το παθος του!!

Περδίκα 3 αριστερά αδιαφορο κανονικου σωματος!

Περδίκα 3 δεξιά ρουμανοηδες αδυνατο με ασπρη επιδερμιδα,μικρο στηθος,καλο κωλι,φουλ στα 10!

Ιάσωνος 44 δεξια η ξανθια βυζαρου,απο φωκαιας 25 επανω,που εκανε φουλ!Η πορνομνημη μου δεν με βοηθαη να θυμηθω ονομα αυτη την στιγμη  :think:!

Ιάσωνος 44 αριστερά ρουμανοηδη με βουβολικο βλεμμα!!!!

Ιάσωνος 46 πάνω,ευτραφης με φουλ!!

Ιάσωνος 46 μεσαίο ελα να σε βυζαξω,η ψηλη βυζαρου και ενα αλλο μαλλον καινουργιο εκη,αδιαφορο!!

Ιάσωνος 46 δεξιά – νεο ξανθο κοντο Γαβριελα!!!

Ιάσωνος 43 Μελαχρινό κοντό με φουλ στα 15 κανονικο 10 Μαρια.Της θυμησα ιστοριες με τους πακιδες και χαμογελασε,ριχνωντας τους μερικα μπινελικια ακομα!!
Κολωνού 53 Ψηλη ευτραφης,Ανδριανα,οχι η μιλφ!!!

Κολωνού 47 πάνω ενδιαφερον μαυρη με ωραιο σωμα και σκουλαρικη στον αφαλο,χανης το τσιμπουκι μου μου ειπε φευγοντας,και μια ευτραφης με γιαλια που καυλαντηζε πιανωντας τα @@ και ειπε χαρι ποτερ τον φιντελ :2funny:!!

Κολωνού 47 κάτω 2 μπουλτοζιερισες :grin:,η τσα ειπε πιος εχη αντοχη να δοκιμαση,στα 10!

Κολωνού 48 Αλβανοειδες φατσα,αυστηρη με καλο σωμα και 1,5 βυζί στα 10!

Κολωνού 32 ισόγειο,κοντη με καλο σωμα και βλεμμα στο κενο!!!

Κολωνού 32Γ υπόγειο – Μελαχρινό αδύνατο αδιαφορο,η τσα μιλαγε ψευδα και νομιζα οτι ειπε 5,αλλα σε νεα ερωτηση ειπε μετα δυσκολιας 10 δυο φορες!!!
Κολωνού 30 κάτω κλειστο ανοιξε ομως στην 3η βαρδεια – Άννα παντα με σεξι εσσωρουχα,μασουλαγε!!
Κολωνου 32 επανω αντιγραφο της ηθοποιου σωλωμου,λιγο τριχωτη,καλη παρουσια!! !

Κολωνού 27 ισόγειο,μαυρομαλικο καρεδακι, με ωραίο λεπτό κορμάκι,στητό 1,5 βυζάκι και μικρό κωλαράκι με 10.

Κολωνού 27 υπόγειο Αννα η βουλγαρα!!

Κολωνού 27 πάνω ομορφο αρκετα κοντο τσιγγανακι με ολοσωμο κοκκινο μπειμπιντολ.εκινη την στιγμη αδιαφορο,αλλα οταν σχολασε και το ειδαμε ντυμνο μας εφυγε ο κωλος με το γλυκο του προσωπακι,ε σπιντακο?Επισης και η χριστινα με φουλ στα 15,απο καλλεργη!!
Κολωνου 11 επανω,το γνωστο τσιγγανοηδες απο περδικας 3δεξια!!
Κολωνου 11 ισογειο καλη παρουσια με αδυνατο σωμα και πορνοδες βλεμμα!!
Κολωνου 11 υπογα,2 υπαρξης,η μαυρομμαλουσα,ευτραφης ξεπετα ρουμανα,και η ξανθια με το 2αρακι και το καλο κωλαρακι!!
Ακομινατου 2 αριστερα,ευτερπη απουσα!!
Ακομινατου 2 δεξια,αδιαφορο υπερβαρο,μα αν δεν περνατε τι ηρθατε να κανετε και ο ν,σμυρνη απαντησε να πιουμε καφε :2funny:!!
Δεληγιωργη 39 περαστε αργοτερα,μου θυμιζη την ταινια του βουτσα,παρακαλω σκουπιστε τα ποδια σας :grin:!!
Λεωνιδου 6 ξανθος κοντοπουτανος ρωσσοηδες φατσα,μας χουφτωσε τα @@αγαρμπα!!
Κεραμικου 13 επανω Σισι και Μαριανα,δεν περιγραφω!!
Κεραμικου 13 ισογειο,μια ευτραφης και μια νοστιμη μελαχροινη!!
Κεραμικου 13 υπογειο,Κρινα εγινε ντου και η τσα μας ειπε να φυγουμε ευγενικα!!
Κεραμικου 15 επανω,Καμελια κανονικου υψους με πιασιματα!!
Κεραμικου 15 ισογειο Ερι-Βαλεντινα,αδιαφορα!!
Κεραμικου 26 επανω νεο,Τσιγγανικη ομορφια με 2αρι και ωραιο κορμι στα 10!!Ετοιμαζετε να ανοιξη και στον ιδιο οικο το κατω!!
Αυτα ηταν τα γεγονοτα που κρατησαν ενα τετραωρο,μπηκαμε και σε μια ανταλαγη,των συμμοριων κατατυχη βεβαια,αλλα ειχαν πανικοβληθη και αυτοι απο την εμφανιση των μυστικων και οπου φυγη φυγη!!
Αλλη μια περιπετειωδες βολτα ετελειωσε,προσθετωταντας σε εμενα νεες πορνοεμπειριες καθως και στους συναγωνιστες εκσπερματωσεις :grin: :grin: :grin:.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ιάσωνος 20 αριστερά τσιγγανορουμανα,με αδυνατο σωμα,ειχαμε ερωτες :grin: .

Λεωνίδου 28 κάτω,κοντο ξανθο,με συνεφιασμενο προσωπο,προσπαθουσε να ισσοροπηση στα τακουνια,νεο κατα τσατσο!!

Ιάσωνος 27 το γνωστο αλβανακι που το καυλαντισαμε!!

Ιάσωνος 30 επανω,χωριατοπουλα με απλανες βλεμμα!!  

Ιάσωνος 30 υπογειο τζουλιανα,στην προσπαθεια του να περασω ο δροσερος τσατσος μου ειπε 10 απλο 15 με ισπανικη και ακα,νομιζω.Ο τσατσος εμοιαζε σαν τον σαρουμαν της ταινιας :grin:,χορευε στον ρυθμο των σταβεντο!!

Ιάσωνος 31 υπόγειο ,Γαζελα 1,70 με βυζαρα με μεγαλη ρογα και κορμαρα,μακραν η καλυτερη μαυρουλα που εχω δη τελευταιως με 10!!

Ιάσωνος 37 πάνω Ψηλο με 1,5 αλλα πλακε κωλο,συμπαθης παρουσια!

Ιάσωνος 36 – Μαύρη κοντοχοντρη με πλουσιο στηθος που το δουλευη,αδιαφορη φατσα,τυπου κοιταμε αν δεν τρως το φαι σου .Συναγωνιστης κατουρισε στην αυλη και του ειπαν απο το σπιτακι,αντε γαμησου ρε κατουρα στο σπιτι σου,και απαντησε εκει παω τωρα :2funny:

Μεγ.Αλεξάνδρου 28 Μαρία μιλφ με ενισχυμενα οπλικα πυραυλικα συστηματα εμπρος και οπισθεν στα 10.Ο αγωνιστης σπιντ τελικα καταφερε να νικηση το παθος του!!

Κολωνού 47 πάνω ενδιαφερον μαυρη με ωραιο σωμα και σκουλαρικη στον αφαλο,χανης το τσιμπουκι μου μου ειπε φευγοντας,και μια ευτραφης με γιαλια που καυλαντηζε πιανωντας τα @@ και ειπε χαρι ποτερ τον φιντελ :2funny:!!

Κολωνού 27 πάνω ομορφο αρκετα κοντο τσιγγανακι με ολοσωμο κοκκινο μπειμπιντολ.εκινη την στιγμη αδιαφορο,αλλα οταν σχολασε και το ειδαμε ντυμνο μας εφυγε ο κωλος με το γλυκο του προσωπακι,ε σπιντακο?Επισης και η χριστινα με φουλ στα 15,απο καλλεργη!!

Ιάσωνος 20 Αννα απο Ρουμανια. Δεν μιλαει Ελληνικα γρι! Οντως ειχαμε ερωτες!  :smitten:
ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗ...  ;)

Λεωνίδου 28 Ειναι υποχρεωση μου να το γραψω πως εκανε ΜΠΑΜ για θυμα Trafficking το κοριτσακι αυτο!  :-

Ιάσωνος 27 Αν το συνεχιζα με την τσατσα λες να γινοταν τιποτε?  :grin:

Ιάσωνος 30Α Αυτη πρεπει να την μαζεψαν κατευθιαν απο καμια στανη με κατσικια!  :rockon:

Ιάσωνος 30Β Ο Super Saya Gay τσατσος!  :grin:

Ιάσωνος 31 Την ειχα τιμησει παλαιοτερα. Εχει απο τα πιο ομορφα προσωπα που εχω πετυχει σε μαυρουλες!  :-*

Ιάσωνος 37A Mε στραβα βυζια να συμπληρωσω!  :tooth:

Ιάσωνος 36 Cult σκηνικο! Οποιος δεν το ειδε, εχασε!  :2funny:

Μεγ.Αλεξάνδρου 28 Νηστεια και προσευχη! Κοβω φλεβες για τη Μαρια!  :lheel:  :smitten:

Κολωνού 47 Απεσπασα και φιλακι απο το υπερβαρο καβλακι!  :tooth:

Κολωνού 27 Ειχε ματαρες του πουτανακι!  :rockon:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Χθες το μεσημέρι μεταβήκαμε από τον Οίκο Προύσσης, με σκοπό να συνουσιασθούμε με την πόρνη - γίγα που ανέφερε ο κ. lustforlife ο οποίος συχνάζει εκεί.
Αντί γιγαντιαίας πόρνης, επεδείχθη η απλώς ευτραφής δεσποινίς Κατερίνα.

Στον Οίκο Αδάνων, η δεσποινίς Ζάνα, ετέρα χονδρή εταίρα.
Ο τρόπος που πεοθηλάζει είναι εντελώς άτσαλος, με αποτέλεσμα να πετάγονται σίελοι τριγύρω. Την αποβάλλαμε του δωματίου και αποχωρήσαμε με τους όρχεις πεπρησμένους.

Καταφύγαμε στην δεσποινίδα Μαριάννα στον Οίκο Περγάμου 27α, όπου εκτός από τη γενετήσια δραστηριότητα, είχαμε και ελαφρά συζήτηση μετ' αυτής.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Χθες το μεσημέρι μεταβήκαμε από τον Οίκο Προύσσης, με σκοπό να συνουσιασθούμε με την πόρνη - γίγα που ανέφερε ο κ. lustforlife ο οποίος συχνάζει εκεί.
Αντί γιγαντιαίας πόρνης, επεδείχθη η απλώς ευτραφής δεσποινίς Κατερίνα.

Στον Οίκο Αδάνων, η δεσποινίς Ζάνα, ετέρα χονδρή εταίρα.
Ο τρόπος που πεοθηλάζει είναι εντελώς άτσαλος, με αποτέλεσμα να πετάγονται σίελοι τριγύρω. Την αποβάλλαμε του δωματίου και αποχωρήσαμε με τους όρχεις πεπρησμένους.

Καταφύγαμε στην δεσποινίδα Μαριάννα στον Οίκο Περγάμου 27α, όπου εκτός από τη γενετήσια δραστηριότητα, είχαμε και ελαφρά συζήτηση μετ' αυτής.
η λινα εκανε (μεχρι προσφατα τουλαχιστον) απογευματινες βαρδιες στο προυσσης(πρωι ηταν η κατερινα)...

στις 19/1 εθεαθη (η λινα) απ τον ντερτυ στο Βέργας 6 υπερυψωμένο ισόγειο,στην πρωινη βαρδια...

*επισης την καλυτερη πιπα κανει η πολικη αρκτος ευα...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
η λινα εκανε (μεχρι προσφατα τουλαχιστον) απογευματινες βαρδιες στο προυσσης(πρωι ηταν η κατερινα)...

στις 19/1 εθεαθη (η λινα) απ τον ντερτυ στο Βέργας 6 υπερυψωμένο ισόγειο,στην πρωινη βαρδια...

*επισης την καλυτερη πιπα κανει η πολικη αρκτος ευα...

OK, θα επιδιώξουμε απογευματινή επίσκεψη στη δνίδα Λίνα.

Με την ευκαιρία, μήπως γνωρίζετε που βρίσκεται η Ντιάνα με τους αγελαδομαστούς, η οποία εκδίδονταν στον Οίκο Πεγάμου 27α και στη συνέχεια στην οδό Φωκαίας;
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
1.Ιάσωνος 20 Αννα απο Ρουμανια. Δεν μιλαει Ελληνικα γρι! Οντως ειχαμε ερωτες!  :smitten:
ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗ...  ;)


2.Ιάσωνος 27 Αν το συνεχιζα με την τσατσα λες να γινοταν τιποτε?  :grin:



3.Ιάσωνος 30Β Ο Super Saya Gay τσατσος!  :grin:



4.Ιάσωνος 36 Cult σκηνικο! Οποιος δεν το ειδε, εχασε!  :2funny:

5.Μεγ.Αλεξάνδρου 28 Νηστεια και προσευχη! Κοβω φλεβες για τη Μαρια!  :lheel:  :smitten:



6.Κολωνού 27 Ειχε ματαρες του πουτανακι!  :rockon:
1.Εδω ενας ερωτας μεγαλος γεννιετε :grin:
2.Πιστευω πως θα  :knockinb:.
3.Ο σαρουμαν που λεω εγω :2funny:.
4.Η φωνη μου φανηκε πως ηταν απο δροσερο,ο οποιος ομως δεν εμφανιζετε!!
5.Καυλα η Μαρια!!
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.025
Πόντοι
4.895
μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής αν δουλεύει κάπου η Μιράντα που ήταν πριν λίγο καιρό στο φυλής 69 κάτω (συνήθως μεταμεσονύκτια) ;
έχω περάσει μερικές φορές αλλά δεν την έχω πετύχει ούτε στα πέριξ...
 

paparas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
0
Μεταμεσονύκτια και μιράντα ήξερα μία στο φ.71 πάνω. Μιλάω για μια πολύ γλυκιά κοπελίτσα, με πολύ ωραίο σώμα (τρομερό πατούρι) με φοβερό ακά και γενικότερα πολύ καλή συμμετοχή. Μάζευε και κόσμο μάλιστα, και μια φορά που περιμέναμε στο σαλόνι μήπως και βγει αυτή, ρώτησε ένας σχετικά και του απάντησε η τσατσα ότι γύρισε στη χώρα της γιατί δε της άρεσε η δουλειά εδώ. Αν ξέρει κάποιος κάτι άλλο παρακαλείται να το ποστάρει
 

kopaskk

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.379
Κριτικές
61
Like
647
Πόντοι
3.295
μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής αν δουλεύει κάπου η Μιράντα που ήταν πριν λίγο καιρό στο φυλής 69 κάτω (συνήθως μεταμεσονύκτια) ;
έχω περάσει μερικές φορές αλλά δεν την έχω πετύχει ούτε στα πέριξ...

Φίλε δυστυχώς η Μιράντα μαζί με άλλες 2 κοπέλες της ιδιας "αλυσίδας" μαγαζιών έχουν χαθεί, οι άλλες 2 απ' ότι ξέρω ηταν να πηγαιναν στη χώρα τους και να επέστρεφαν ακριβώς μετά τις γιορτές....ακόμα να φανούν, τι μπορεί να σημαίνει αυτό δεν ξέρω.....Ελπίζω να φανούν σύντομα γιατί ήταν καλές, ειδικά η Μιράντα...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Με την ευκαιρία, μήπως γνωρίζετε που βρίσκεται η Ντιάνα με τους αγελαδομαστούς, η οποία εκδίδονταν στον Οίκο Πεγάμου 27α και στη συνέχεια στην οδό Φωκαίας;
στο λελας καραγιαννη 35(στουντιο)

30 ευρω απλο προγραμμα,50 συνθετο, νομιζω...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Μίνι-εξόρμηση σήμερα κατά τις 4 στην μελαγχολική Φυλής.Κάθε φορά που επισκέπτομαι την οδό αυτή, τα κτίρια και οι δρόμοι μου φαίνονται όλο και πιο διαλυμένα. Και σκέφτηκα καθώς διάβαινα το δρόμο τί έκαναν οι πελάτες και οι γυναίκες την ώρα του σεισμού το 1999! (Αλήθεια, αν ήταν κάποιος παρών την ώρα και την ημέρα εκείνη στο δρόμο αυτό, ας δώσει καμμιά περιγραφή!) Καλά που δεν σκοτώθηκε κανένας επί τον αγώνα τότε! Τελοσπάντων.Επειδή πήγαινα "συστημένος" για Διδύμου, δεν μπήκα σε πολλά. Μπήκα στην Καλύμνου 48, όπου είχε μια 45άρα ξανθιά Ρωσίδα με μεγάλα βυζιά.Δεν πέρασα και η ευγενική τσατσά έδειξε εμφανή απογοήτευση, πράγμα που αλήθεια με στενοχώρησε λίγο! Μετά πήγα στο Διδύμου 8, όπου μία κοντούλα, αγέλαστη αλλά ψιλεμφανίσιμη μελαχρινή κοπέλα γύρω στα 25 εμφανίστηκε και έκανε μάλιστα κι ένα γύρο στον στύλο που έχουν βάλει στο σαλόνι σαν τα strips. Πέρασα από το Φυλής 71β, όπου ο τσάτσος παρουσίασε μία Ρωσίδα πολύ όμορφη, δεν θυμόταν όμως το όνομά της! Αδύνατη, με καρέ σκούρο μαλλί και γαλανά μάτια, πολύ όμορφο πρόσωπο και σώμα, και τατουάζ χαμηλά στη μέση.Δεν ήταν η γνωστή Άννα, η οποία θα δούλευε το απόγευμα εκεί.Επειδή έψαχνα για milf δεν πέρασα αλλιώς θα περνούσα καθότι η κοπέλα ήταν όντως εντυπωσιακή. Μετά πήγα στο Διδύμου 16 όπου ήταν μία ευτραφής 30-35άρα ονόματι Αλεξάνδρα, ξανθιά, και κάποιος άλλος συναγωνιστής κατόπιν προτροπής του φίλου του πέρασε, αφού ο φίλος του είπε ότι κάνει καλό κρεβάτι. Έφυγα και πήγα για τον στόχο στη Διδύμου 18, όπου κατέθεσε τελικά στην Αντριάννα. Έχω κάνει περιγραφή και κριτική, η οποία θα αναρτηθεί όπου να'ναι φαντάζομαι στις κριτικές.
Στην επιστροφή άρχισε να ψιλοβρέχει, όλες οι φυλές της Αθήνας βολτάριζαν στη Φυλής, λίγοι οι Έλληνες, μια εικόνα ενός cult σκηνικού.Σκεφτόμενος τη σημερινή εμπειρία μπήκα μετά από λίγο στο αυτοκίνητο και κατευθύνθηκα, σαν "κύριος" πλέον, μακρυά από τις γειτονιές του πληρωμένου σεξ...Καλό απόγευμα παιδιά.
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
Μίνι-εξόρμηση σήμερα κατά τις 4 στην μελαγχολική Φυλής.Κάθε φορά που επισκέπτομαι την οδό αυτή, τα κτίρια και οι δρόμοι μου φαίνονται όλο και πιο διαλυμένα. Και σκέφτηκα καθώς διάβαινα το δρόμο τί έκαναν οι πελάτες και οι γυναίκες την ώρα του σεισμού το 1999! (Αλήθεια, αν ήταν κάποιος παρών την ώρα και την ημέρα εκείνη στο δρόμο αυτό, ας δώσει καμμιά περιγραφή!) Καλά που δεν σκοτώθηκε κανένας επί τον αγώνα τότε! Τελοσπάντων.Επειδή πήγαινα "συστημένος" για Διδύμου, δεν μπήκα σε πολλά. Μπήκα στην Καλύμνου 48, όπου είχε μια 45άρα ξανθιά Ρωσίδα με μεγάλα βυζιά.Δεν πέρασα και η ευγενική τσατσά έδειξε εμφανή απογοήτευση, πράγμα που αλήθεια με στενοχώρησε λίγο! Μετά πήγα στο Διδύμου 8, όπου μία κοντούλα, αγέλαστη αλλά ψιλεμφανίσιμη μελαχρινή κοπέλα γύρω στα 25 εμφανίστηκε και έκανε μάλιστα κι ένα γύρο στον στύλο που έχουν βάλει στο σαλόνι σαν τα strips. Πέρασα από το Φυλής 71β, όπου ο τσάτσος παρουσίασε μία Ρωσίδα πολύ όμορφη, δεν θυμόταν όμως το όνομά της! Αδύνατη, με καρέ σκούρο μαλλί και γαλανά μάτια, πολύ όμορφο πρόσωπο και σώμα, και τατουάζ χαμηλά στη μέση.Δεν ήταν η γνωστή Άννα, η οποία θα δούλευε το απόγευμα εκεί.Επειδή έψαχνα για milf δεν πέρασα αλλιώς θα περνούσα καθότι η κοπέλα ήταν όντως εντυπωσιακή. Μετά πήγα στο Διδύμου 16 όπου ήταν μία ευτραφής 30-35άρα ονόματι Αλεξάνδρα, ξανθιά, και κάποιος άλλος συναγωνιστής κατόπιν προτροπής του φίλου του πέρασε, αφού ο φίλος του είπε ότι κάνει καλό κρεβάτι. Έφυγα και πήγα για τον στόχο στη Διδύμου 18, όπου κατέθεσε τελικά στην Αντριάννα. Έχω κάνει περιγραφή και κριτική, η οποία θα αναρτηθεί όπου να'ναι φαντάζομαι στις κριτικές.
Στην επιστροφή άρχισε να ψιλοβρέχει, όλες οι φυλές της Αθήνας βολτάριζαν στη Φυλής, λίγοι οι Έλληνες, μια εικόνα ενός cult σκηνικού.Σκεφτόμενος τη σημερινή εμπειρία μπήκα μετά από λίγο στο αυτοκίνητο και κατευθύνθηκα, σαν "κύριος" πλέον, μακρυά από τις γειτονιές του πληρωμένου σεξ...Καλό απόγευμα παιδιά.

Oδός Φυλής, ο πιό μελαγχολικός δρόμος τού κόσμου.Σαν τις πουτάνες της.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μίνι-εξόρμηση σήμερα κατά τις 4 στην μελαγχολική Φυλής.Κάθε φορά που επισκέπτομαι την οδό αυτή, τα κτίρια και οι δρόμοι μου φαίνονται όλο και πιο διαλυμένα. Και σκέφτηκα καθώς διάβαινα το δρόμο τί έκαναν οι πελάτες και οι γυναίκες την ώρα του σεισμού το 1999! (Αλήθεια, αν ήταν κάποιος παρών την ώρα και την ημέρα εκείνη στο δρόμο αυτό, ας δώσει καμμιά περιγραφή!) Καλά που δεν σκοτώθηκε κανένας επί τον αγώνα τότε! Τελοσπάντων.Επειδή πήγαινα "συστημένος" για Διδύμου, δεν μπήκα σε πολλά. Μπήκα στην Καλύμνου 48, όπου είχε μια 45άρα ξανθιά Ρωσίδα με μεγάλα βυζιά.Δεν πέρασα και η ευγενική τσατσά έδειξε εμφανή απογοήτευση, πράγμα που αλήθεια με στενοχώρησε λίγο! Μετά πήγα στο Διδύμου 8, όπου μία κοντούλα, αγέλαστη αλλά ψιλεμφανίσιμη μελαχρινή κοπέλα γύρω στα 25 εμφανίστηκε και έκανε μάλιστα κι ένα γύρο στον στύλο που έχουν βάλει στο σαλόνι σαν τα strips. Πέρασα από το Φυλής 71β, όπου ο τσάτσος παρουσίασε μία Ρωσίδα πολύ όμορφη, δεν θυμόταν όμως το όνομά της! Αδύνατη, με καρέ σκούρο μαλλί και γαλανά μάτια, πολύ όμορφο πρόσωπο και σώμα, και τατουάζ χαμηλά στη μέση.Δεν ήταν η γνωστή Άννα, η οποία θα δούλευε το απόγευμα εκεί.Επειδή έψαχνα για milf δεν πέρασα αλλιώς θα περνούσα καθότι η κοπέλα ήταν όντως εντυπωσιακή. Μετά πήγα στο Διδύμου 16 όπου ήταν μία ευτραφής 30-35άρα ονόματι Αλεξάνδρα, ξανθιά, και κάποιος άλλος συναγωνιστής κατόπιν προτροπής του φίλου του πέρασε, αφού ο φίλος του είπε ότι κάνει καλό κρεβάτι. Έφυγα και πήγα για τον στόχο στη Διδύμου 18, όπου κατέθεσε τελικά στην Αντριάννα. Έχω κάνει περιγραφή και κριτική, η οποία θα αναρτηθεί όπου να'ναι φαντάζομαι στις κριτικές.
Στην επιστροφή άρχισε να ψιλοβρέχει, όλες οι φυλές της Αθήνας βολτάριζαν στη Φυλής, λίγοι οι Έλληνες, μια εικόνα ενός cult σκηνικού.Σκεφτόμενος τη σημερινή εμπειρία μπήκα μετά από λίγο στο αυτοκίνητο και κατευθύνθηκα, σαν "κύριος" πλέον, μακρυά από τις γειτονιές του πληρωμένου σεξ...Καλό απόγευμα παιδιά.

αν πήγες στο Καλύμνου 48 πάνω και η ξανθιά ήταν η Κατερίνα, έχασες...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Βασικά πέρασα από το Καλύμνου όπως τα κοιτάζουμε το αριστερό.Ένα που μπαίνεις, και έχει ένα σημείωμα για το κουδούνι ότι είναι πάνω δεξιά.Δεν θυμάμαι όνομα.Η κοπέλα ήταν ψηλή σχετικά,ξανθά μακρυά μαλλιά, 45 χρόνων περίπου με μεγάλο στήθος. Έχασα αν ήταν η Κατερίνα ε? Κρίμα...την επόμενη φορά! Μάλλον για Καλύμνου με βλέπω την επόμενη φορά λόγω κυρίως καθαριότητας και εμφάνιση δωματίων, όπου τα θεωρώ καλύτερα από της Φυλής.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Φυλής ΤΩΡΑ όλα κλειστά. Αν πάει κανεις και τα δεί ανοιχτά ας σφυρίξει.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Ελα ρε...Μάλλον ντου θα έκανε η Αστυνομία.Ε, σε καμμιά ωρίτσα βλέπω να ανοίγουν πάλι.Τα περιφερειακά της Φυλής κι αυτά κλειστά?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom