Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 330 άτομα (41 μέλη και 289 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Φίλε ξέρεις αν δουλεύει ακόμα αυτή η Νανά και τι ώρες? Γιατί έχω πολύ καιρό ν'ακουσω για την κυρία.Ευχαριστώ
Σχεδον καθημερινα, απογευματινη βαρδια, μεχρι το κλεισιμο γυρω στα μεσανυχτα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246


@ lust διάβασα την κριτική σου για την ειρήνη (εγώ την ξέρω ως Ιρίνα) στο φ84.
Πριν μέρες που την πήρα πρωινή στο ιασ 44 αριστερά πέρασα καλύτερα από όταν την είχα πάρει φυλής. Έχω προσέξει ότι η κοπέλα αυτή μαλακώνει πολύ όταν της κάνεις όμορφα κοπλιμέντα. Έχει χάσει και 2-3 κιλά και έχει γίνει πολύ μουνάρα.


 


την ειδα σημερα στο ιασωνος...με κοιταζε κι οταν εφευγα μου ειπε χαμογελωντας "εσυ μια μερα,θα φας πολυ ξυλο"...ελπιζω να με αναγνωρισε ως τσαρκαδορο που ολο τη βλεπω αλλα ποτε δεν περναω κι οχι ως χθεσινοβραδινο πελατη της...
δε μπηκα γιατι ηθελα ενα μιλφ...

για την ενημερωση ,10 το πρωι πηγα μεταξι και μπηκα σε λιγα σπιτακια...
το μονο αξιοσημειωτο ηταν στο ιασωνος 30 οροφο,μια μελαχρινη νταρντανα "θεσσαλονικια",ωραια κοπελα,με τατου στη δεξια πλευρα της μεσης και του κωλου...στα 15 ευρω*
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.029
Πόντοι
46.232
νέος οίκος στο μετάξι.....κεραμικου 26 ή 30 οι αρμόδιοι ας πράξουν τα δέοντα.....
νεοκλασικού τύπου ανακαινισμένο παλιό αρχοντικό που φτάνεις στο πρώτο όροφο αφού ανέβεις την μεγάλη καφέ ξύλινη σκάλα...
προχθές άνοιξε....όσο για κοπέλα στα στάνταρ του τωρινού μεταξουργείου δηλαδή χάλια   
 

Συνημμένα

  • κεραμικου νεο.gif
    κεραμικου νεο.gif
    390,3 KB · Εμφανίσεις: 28

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.029
Πόντοι
46.232
σήμερα είπα να κάνω ένα πέρασμα απο το μεταξουργείο μπάς και δώ τίποτα καλό .... δύστυχος για μια ακόμα φορά δικαιώθηκα σε αυτό που λέω οτι η καλύτερη του μεταξουργείου είναι απο τις χειρότερες στη φυλής και μιλάω για εξωτερική εμφάνιση , μόνο μία μίλφ ήταν ψιλοκαλή  και με αυτή τελικά πέρασα....η βόλτα ήταν απο τις 13.00 μεχρι της 14.45 και τελικά δεν μπήκα σε όλα και λόγο του ότι με πίεζε ο χρόνος αλλα και λόγο απογοήτευσης

Κωνσταντινουπόλεως 166α η στάνταρ στην πρωινή βάρδια ,ξανθό κοντό μίλφ με ωραία βυζιά με ακα.
Κολοκυνθού 38α λεπτή  κοπέλα με αλογοουρά στητό στήθος απλό με 10 ευρώ...η τσα τσα τσαντίστηκε που δεν πέρασα  :think:
Κολοκυνθού 38β δυο τσιγγανοειδή το ένα ποίο άσχημο από το άλλο 10 ευρώ άκα κάνουν και παρτούζα τρομάρα τους....
Κολοκυνθού 63 δεξιά κοπέλα κοντή με ατσούμπαλο σώμα στρογγυλοπρόσωπη 10 ευρώ το απλό 15 το φούλ.
Κολοκυνθού 63 αριστερά Χριστίνα κοντή πολύ λεπτή μελαχρινή 10 ευρώ το απλό 15 το φούλ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28α Μαρία μίλφ λεπτό άβυζο με ωραίο κώλο 10 ευρώ με ακα ,να φανταστείτε αυτή ήταν ότι ποιό καλό είδα....(πέρασα θα ακολουθήσει κριτική)
Πέρδικα 3α ξανθιά μίλφ σαν να φορούσε περούκα μες στις πατσές 10 ευρώ.
Πέρδικα 3β ψηλή μελαχρινή με τατουάζ στο δεξί ώμο ,10 ευρώ απλό.
Ιάσωνος 43 πιπίνι λεπτό άβυζο ,10 ευρώ απλό πρόγραμμα  , απο τις δύο κούκλες που υπήρχαν στις γιορτές τώρα έχει μόνο την μία αριστερά όπως μπαίνεις.
Ιάσωνος 46β μελαχρινό γεματομπαζάκι  με άκα ,και σε αυτό καθώς και στο 46α έχουν βάλει καινούργιο εντοιχισμένο καναπέ...
Ιάσωνος 46α χοντρή μελαχρινή με βυζάρες που δουλεύει στάνταρ εκεί 15 ευρω.
Ιάσωνος 46 ξανθιά χοντρή άβυζι με μαύρο κομπινεζόν...έφυγα αμέσως και δεν άκουσα τιμη/πρόγραμμα.
Ιάσωνος 44(το νέο) κοντή ξανθιά με τατού χαμηλά στη μέση , 15 ευρώ απλό ενω η τσα τσα έλεγε ότι δίνει και γλωσσόφιλα.
Ιάσωνος 44 ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους ,3-4 τατουάζ 15 ευρώ με κώλο.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22β δυο κοπέλες ,ξανθιά κοντή μπουτού με κοντό μαλλί με άκα και μελαχρινή γεματούλα με μικρο στήθος απλό πρόγραμμα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22α λεπτή άβυζι και άκωλη ασχημόφατσα 10 ευρώ απλό.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 απίστευτο μπάζο  10 ευρώ.
Ιάσωνος 37α ξανθιά χοντρούλα με ωραίο πρόσωπο και μεγάλο στήθος , 10 ευρώ απλό,
Ιάσωνος 36 ξανθό γκίλφ με κοντό μαλλί με ακα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 33 πάρα πολύ κοντό μελαχρινό πιπίνι(αυτή λέτε κατσαρίδα????)απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 31β ξανθό γκίλφ απλό στα 10 ευρώ ,όλα τα λεφτά είναι μια πινακίδα μέσα στο μαγαζί που γράφει "προσοχή το μαγαζί κλείνει αυτόματα"έχει κάποιος κάποια εξήγηση.....
Ιάσωνος 31α πολύ χοντή μελαχρινή με καρέ 10 ευρώ.
Ιάσωνος 30α Αλεξάνδρα λεπτή με μικρό πεσμένο στήθος χωρίς βρακάκι στα 10 ευρώ απλό.
Ιάσωνος 30β μελαχρινή κανονικό σώμα απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 27α μελαχρινό με μυτερή μύτη , 10 ευρώ το απλό 15 ευρώ με κώλο.
Λεωνίδου 28 αριστερά ξανθιά χοντρή το μόνο καλό πάνω της το χαμόγελό της, απλό στα 10 ευρώ
Λεωνίδου 28 δεξιά , πιπίνι λεπτό άβυζο ασπρουλιάρικο , απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20α ξανθιά με ωραίο σώμα και στητά μυτερά βυζιά , απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 19α επάνω ,τι έκπληξη άλλη μια ξανθιά χοντρή με κυτταρίτιδα απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 11α πάνω μελαχρινή με μεγάλο στήθος απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 11α δεξιά πιπίνι καστανό με στητά βυζάκια ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 11β δυο κοπέλες ,ξανθιά με πιασμένα πάνω τα μαλλιά πολύ ασπρουλιάρα ωραίο πρόσωπο με μεσαίο πεσμένο στήθος και μελαχρινή άβυζι και οι δυο απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.
Κεραμικού 26 ή 30 (δεν θυμάμαι αν ανεβαίνουν η κατεβαίνουν τα νούμερα) νέος οίκος ανοιχτός 2 μέρες , μελαχρινή τσιγγανοπούλα άβυζι με ακα στα 10 ευρώ , κατουριόμουν και ρωτάω την τσα τσα αν μπορώ να περάσω στην τουαλέτα και μου απαντάει...περίμενε να δεις την κοπέλα και αν περάσεις κατουράς στο δωμάτιο....
Κολωνού 27β(όπως το έχει ο χάρτης)ή 27γ(όπως γράφει το πινακίδιον στην πρόσοψη του οίκου)περίμενα πολύ ώρα και τελικά έφυγα χωρίς να δώ την κοπέλα , στους τοίχους έχει παντού αυτοκόλλητα που απεικονίζουν γατάκια...στο ένα γατάκι κάποιος έχει κάνει δυο συννεφάκια ,στο ένα γράφει γατάκι και στο άλλο νιαου νιαου  :grin: :grin: άσχετο έ?
αυτά ........καλό απόγευμα                       
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ερχεται τυφωνας στο Μεταξι???

Θα κατεβουμε σημερα Προεδρε???
Που εισαι προεδρε???
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Απογευματινή σε Πακιστάν , διάρκεια 25' , αριθμός οίκων 4 : Η τσάρκα του Σαμιάμιθα

Οι ασιάτες πιο απειλητικοί από ποτέ με τα παντοφλάκια τους γκρέμιζαν τις παιδικές μου αναμνήσεις.
Δύο αστυνομικοί τραβολογούσαν έναν που είχε ένα περίπου 3 ετών κοριτσάκι που έκλαιγε στα χέρια.

Κων/λεως 166 υπόγα : Πήγα μπας και πιει τα χύσια μου γυναίκα (Ευα) που δε την έχω δει ποτέ αλλά ήταν μία Ελένη , αδύνατη αδιάφορη
Κων/λεως 166 υπερυψωμένη ισόγα : Ένα τριχωτό κοντόχοντρο ρακούν που με άγγιξε στην πλάτη και έφυγα τρέχοντας τραγουδώντας ποντιακά τραγούδια.

Από εκεί πήγα Φυλής σε άλλα ντι άλλον αλληλουχία οίκων

Φ 80 Μαρία η Πόντια
Φ 66 Α Ντενίσα και Νικολέτα γέλασαν μαζί μου.

Mετά από αυτή την τρελή και αλλοπαρμένη τσάρκα γύρισα σπίτι μου
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.029
Πόντοι
46.232

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
αποχώρησε ο jockerx;;
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
όλα τα λεφτά είναι μια πινακίδα μέσα στο μαγαζί που γράφει "προσοχή το μαγαζί κλείνει αυτόματα"έχει κάποιος κάποια εξήγηση.....             
ειχα ρωτησει τον  τσατσο,αλλα δε θυμαμαι τι μου ειχε πει :grin: κατι ψιλοακυρο παντως :huh:

καλα,τι ωρες αλλαζουν οι βαρδιες στο μεταξι?εγω πηγα στις 10 και ειδα αλλες(σε μερικα)...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
όχι ρε τον θέλουμε πίσω!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom