Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 281 άτομα (44 μέλη και 237 επισκέπτες)

bask

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Η Αλιόννα ξέρετε που δουλεύει σημέρα?
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Η Αλιόννα ξέρετε που δουλεύει σημέρα?
Δες στα Διδυμου 18,ισογειο η υπογειο,2ερη βαρδεια,και Φυλης 84 η 86 επανω,δεν θυμαμαι ακριβως σε ποιο απο τα δυο,3τη βαρδεια!!
 

proedrosdbx

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι η βικυ η πολωνεζα απο φ71 ανω?
Βικυ: : Η γνωστη Καζακστανη με μεγαλη θητεια στο Διδυμου 18Β, συνεχεια Ελευσινιων και επειτα Περγαμου 27Α.
Απο τα καλυτερα στοματικα της καριερας μου. Προ τριετιας στο Διδυμου 18, με extra δωρακι εδινε και κουλουρακι, αλλα το κρατουσε μυστικο........
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
Πριν απο λιγο παρεα με τον φιλο-συναγωνιστη Zero-Tolerance!

Αλικιβιαδου 16Α
Νταϊανα...το σεξυ ξανθο μιλφ με τις πολυ καλες κριτικες!
με τσάτσο τον μέγιστο Μαρκαριάν! :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.contra.gr/incoming/article966668.ece/ALTERNATES/w620/markarian_090607.jpg[/img[/URL]]
[QUOTE="PIATSAS, post: 3457509"]
Αλκιβιαδου 16Β
Ναταλι το ομορφο ξανθο μιλφ απο Διδυμου κ Ελλης 3 παλιοτερα και
[/quote]
πολυ ωραια και σέξυ γυναικα που κάνει πολλά κόλπα και στο σαλόνι...!
[QUOTE="PIATSAS, post: 3457509"]
Διδυμου 8 ισογειο
Καρμεν η Πολωνεζα
[/quote]
Δύναμη η Πολωνέζα, ωραιοτατο μωρό με πολύ καλές υπηρεσίες, στα 25 ευρώ ομως... :-
[QUOTE="PIATSAS, post: 3457509"]

Αγκυρας 12
Βαλερια...ψηλη λεπτη με εντονα χαρακτηριστικα προσωπου!Εκφυλη γυναικα..

Ναταλι...ωραιοτατο μελαχρινο με πολυ καλο κορμι!
Φυλης 69 ισογειο

[/quote]

Βαλέρια και Ναταλί σουπερ κορμία με μακρύ μαυρο μαλλί αμφότερες.
Το πορνοεντσικτο μας κάτι μας λέει οτι η Βαλέρια είναι τεφαρίκι....Ωραια εκφυλη γυναικα με γαλανά μάτια και υφος πολλά υποσχόμενο. Δεν την είχαμε ξαναδει, ειναι new entry...
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Αγαπητοι τυποι!
Θα ηθελα την βοηθεια σας. Ψαχνω κοπελα να κανει καλο τσιμπουκι ακα με πολυ φτυσιμο!
Εχω καποιες στο μυαλο μου αλλα θελω να δω αν καποια μου διαφευγει.
Πρωινες ωρες με βολευει περισοτερο!
Ευχαριστω!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Φίλε, τα σπιτάκια της οδού Διδύμου έχουν πολύ καλή φήμη και ειδικότητα στα στοματικά! Δεν έχω πάει ακόμα, πολύ σύντομα όμως, γι'αυτό μπες και δες κάποιες κριτικές να διαφωτιστείς.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αγαπητοι τυποι!
Θα ηθελα την βοηθεια σας. Ψαχνω κοπελα να κανει καλο τσιμπουκι ακα με πολυ φτυσιμο!
Εχω καποιες στο μυαλο μου αλλα θελω να δω αν καποια μου διαφευγει.
Πρωινες ωρες με βολευει περισοτερο!
Ευχαριστω!
τυπε θα σε φτιαξω τωρα
ορμα για νανα απο καλυμνου
θα παρεις οχι μονο φτυσιμο αλλα και βηχα πανω στον πουτσο σου :grin:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
τυπε θα σε φτιαξω τωρα
ορμα για νανα απο καλυμνου
θα παρεις οχι μονο φτυσιμο αλλα και βηχα πανω στον πουτσο σου :grin:

Φίλε ξέρεις αν δουλεύει ακόμα αυτή η Νανά και τι ώρες? Γιατί έχω πολύ καιρό ν'ακουσω για την κυρία.Ευχαριστώ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Φίλε ξέρεις αν δουλεύει ακόμα αυτή η Νανά και τι ώρες? Γιατί έχω πολύ καιρό ν'ακουσω για την κυρία.Ευχαριστώ
φανταζομαι οτι θα δουλευει τυπε
η νανα ειναι μονιμη :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Στη φυματική τον έστειλες ρε τον άνθρωπο; :S
τυπε εκει θα βιωσει σε ολο το μεγαλειο αυτο που ζηταει :grin:
0205_cough_blood_by_Agito666.jpg
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16

Επισκέπτης
Ξέρει που δεν σε στέλνει ο Πύρκαυλος φίλε μου ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Είναι όντως φυματική?! Α, γι'αυτό δεν μου την πρότεινες, έτσι Πύρκαυλε?! Τότε, θα ακολουθήσω τις χτεσινές σου προτάσεις μάλλον!
και αν ειναι τι σε πειραζει τυπε?δεν εχεις κανει τα εμβολια σου? :2funny:
δεν ειναι φυματικη δικε μου
απλα βηχει συνεχεια :grin:
 

Επισκέπτης
Και φτύνει τις ροχάλες σε μια χαρτοπετσέτα...
 

Επισκέπτης
Έχω χρόνια να την τιμήσω τύπε. Τότε είχε. Φαντάζομαι δεν θα έχει γίνει καλύτερη :huh:
 

Επισκέπτης
Απογευματινή στο μετάξι

Διάρκεια: 122 min, Μπουρδέλα 39, Κατηγορία Ε': Normal tsarque, Ειδική κατηγορία: Τσάρκα του Ανίκανου

    Κάθοδος στο μεταξουργείο με αρκετά πεσμένη διάθεση, άγχος για το αύριο, λίγα χρήματα και ανησυχία για το ποια θα πηδήξω σήμερα, αφού εκτός από τις σούπερ ξεπέτες και τα σούπερ μπάζα δεν έχει μείνει καμιά απήδηχτη (συμπεριλαμβανομένων των απλών ξεπέτων και μπάζων). Ήρεμη η κατάσταση, με λίγο σχετικά κόσμο, χωρίς φασαρίες, με αρκετή ζέστη στα σαλόνια ως συνήθως.

    Έχω παρατηρήσει ότι στο μεταξουργείο τα κλιματιστικά δουλεύουν στο φουλ, όπως και στα περισσότερα της φυλής. Αντίθετα στα μπουρδέλα της Λιοσίων συνήθως έχει παγωνιά. Σε συνδυασμό με το γεγονός ότι στη Λιοσίων βλέπεις πολύ λιγότερο κόσμο στους δρόμους και περιμένεις πολύ λιγότερο στο σαλόνι να δεις την κοπέλα απ’ότι στο μετάξι και στη φυλής, μπορώ με ασφάλεια να υποθέσω ότι τα μπουρδέλα της λιοσίων κάνουν το μικρότερο ημερήσιο πορνο-τζίρο. Όσον αφορά τώρα τη φυλής έναντι του μεταξουργείου, υπάρχουν κάποιοι παράγοντες -πέρα των τριών παραπάνω που ανέφερα- που μετράνε θετικά ή αρνητικά για την κάθε περιοχή (αντίτιμο, ποιότητα κοριτσιών, υπηρεσίες, φαινομενική καθαριότητα, ράτσα πελατών) και προσωπικά δεν μπορώ να εκτιμήσω ποια απ’τις δυο περιοχές κάνει το μεγαλύτερο τζίρο. Μόνο υποθέσεις μπορώ να κάνω. Με τη Λιοσίων όμως τι γίνεται; Γιατί είναι τελευταία; Πιθανολογώ (ξανά) πως έχει να κάνει πιο πολύ με το γεγονός ότι έχει χαμηλή ποιότητα κοριτσιών (σίγουρα χαμηλότερη από τη φυλής) σε συνδυασμό με το αντίτιμο των 20 ευρώ.

Να αφήσουμε όμως τις αμπελο-πορνο-φιλοσοφίες και πάμε να δούμε τι είδαμε:

    Ξεκίνημα απ’την οδό μαιζώνος όπου στο νούμερο 32 βρίσκεται το μπουρδέλο φάντασμα. Τι έκπληξη; Πάλι κλειστό. Φαίνεται είναι απ’αυτά που ανοίγουν για 3-4 μέρες και μετά κλείνουν για 3-4 χρόνια κ.ο.κ Αντίστοιχο στη φυλής είναι το φιλιππίδου 11. Απ’την μαιζώνος πορεία προς τη δηληγιάννη, μετά αχιλλέως και τέλος κωλοκυνθούς.

Κωλοκυνθούς 63 ευθεία -  Ξανθιά γύφτισσα προμίλφ, κοντόπορνη, με μεγαλούτσικα βυζιά, κανονικής –χαλαρωμένης όμως- μάζας με ελ.στοματικό και πρωκτικό στα 15 και βασικό στα 10.

Κωλοκυνθούς 63 αριστερά – Αδύνατο κοντόπορνο άσχημο γυφτάκι άβυζο με μικρό κωλαράκι. Ελ.στοματικό και πρωκτικό στα 15.

    Υποσχέσεις από τον τσάτσο για σκληρή και ευσυνείδητη εργασία μέσα στο δωμάτιο, καθώς και προσπάθεια για χιούμορ με υποσχέσεις του τύπου: «θα σου φτιάξει και στιφάδο μετά...ίσως και σπανακόρυζο, αν είσαι τυχερός»

Κωλοκυνθούς 38 κάτω – Ξανθιά (ή μελαχρινή) με σώμα κανονικής μάζας συν 5,5 κιλά παραπάνω, μικρό στήθος, μεγάλο κώλο με πρωκτικό στα 15 και ίσως και ελ.στοματικό.

Κωλοκυνθούς 38 πάνω (Hotel κλάνειfornia) Ντενίζ η μουνάρα από ιας30 πάνω-κάτω, ιάς33 και ασφαλώς απ’το διπλανό. Μελαχρινή αδύνατη κοπέλα με όμορφο σώμα, 1,6 βυζάκια, ωραίο μικρό κωλαράκι, υπερξυνισμένα μούτρα με βασικό στα 10.

Κάθοδος και στροφή δεξιά στην Μεγ.Αλεξάνδρου και στη συνέχεια αριστερά στην περδίκας.

Περδίκας 3 αριστερά – Ξανθιά με καρέ μαλλί, λευκόδερμη ρωσοειδής, κανονικής μάζας. Βασικό.

Περδίκας 3 δεξιά – Μελαχρινή αδύνατη με καλό κορμί (αυτή που ψάχνεις προφέσορ), άσχημο όμως πρόσωπο, μικρά βυζιά και καλό κώλο. Ελ.στοματικό και πρωκτικό στα 10.

Ιάσωνος 43 – Μελαχρινή αδύνατη κοντόπορνη, άβυζη με ωραίο μικρό κωλαράκι από φωκ22. Βασικό.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 πάνω – Ξανθιά με κοντό μαλλί και στραβωμένο λαϊκό βλέμμα, με μεσαία στητά στήθη και μεγάλο στρογγυλό κώλο. Ελ.στοματικό στα 10.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 κάτω – Ξανθιά με λεπτό σώμα, αδιάφορο πρόσωπο, μεγάλα ρουθούνια σαν του καζαντζίδη, τα οποία χρησιμεύουν για πιπιλιές αλλά και αυνανισμό μικροτσούτσουνων με βάση τον Ροκαβλόν.

Μεγ.Αλεξάνδρου 17 – Υπερχοντρή φαλαινοφακλάνα με τιτανοθηριώδη κώλο εξαιτερικά μεγάλης συγκέντρωσης κυτταρίτιδας ανα τετραγωνικό εκατοστό. Βασικό.

    Πολλές φορές σκέφτομαι ότι όλοι όσοι ψάχνουν τζιλφ ή χοντρές ή δεν ξέρω γω τι άλλο...απλά δεν ψάχνουν μόνοι τους, αλλά δεν διαβάζουν ούτε το φόρουμ επίσης...δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς. Έχει πήξει ο τόπος στις σαβούρες...όπως η παρακάτω:

Μεγ.Αλεξάνδρου 15 Ζάνα η κουραδόγρια με τα εμετικά φιλιά. Βασικό.

Πορεία ευθεία και στροφή δεξιά στην καλλέργη.

Καλλέργη 33 – Μελαχρινή ευτραφής με μεγάλα βυζιά 3,8 με ελ.στοματικό και ίσως πρωκτικό στα 15.

    Η κ. Ελευθερία η τσατσά η οποία είναι πιο μάγκας κι απ’τους μάγκες παλιούς χασισορεμπέτες μου μιλούσε για τα παλιά χρόνια (the golden years) που δούλευε στην επαρχία και είχε χεστεί στο τάλαρο.

Γύρισμα στην κολωνού.

Κολωνού 53 (κοτέτσι)Ανδριάνα, πολύ χοντρή με υπερκωλάρα άσχημη κυττιριτυδιασμένη. Βασικό.

Κολωνού 47 κάτω – 2 πόρνες. 1η Αντέλα, λίγο ευτραφής με κρεμαστά 3,3 βυζιά και φάτσα playmobile και άλλη μία χειρότερη, κοντύτερη, με μικρότερο στήθος.

Κολωνού 47 πάνω – 2 πόρνες κι εδώ. 1η μία μαύρη ευτραφής με μεγάλο κώλο και μια άλλη χοντρή ξανθιά με γυαλιά, μικρό στηθος και τεράστιο κώλο. Βασικό και τα δύο βρωμοθήλυκα.

Κολωνού 48 – Καστανή κοντόπορνη κοπελίτσα κανονικής μάζας αδιάφορης εμφάνισης με μικρό στήθος. Βασικό.

Κολωνού 32 & Λεωνίδου – Μελαχρινή κοντόπορνη γύφτισσα με μεσαίο στήθος αδιάφορης εμφάνισης. Βασικό.

Κολωνού 32 υπόγειοΜαρία πλαδαρή με κάποια κιλά παραπάνω, μικρό στήθος, μεγάλο κώλο, τρίδυμη ξαδέρφη της πάολας από φ134 υπόγειο. Βασικό στα 10.

Κολωνού 27 ισόγειο – Η λεπτή καστανομελαχρινή αλβανιδούλα σταθερή εκεί, με τα μικρά ωραία βυζάκια και το χορευτικό labada κωλαράκι. Βασικό.

Κολωνού 27 υπόγειοΧριστίνα, ξανθιά λευκόδερμη με κάποια κιλά παραπάνω, μεγάλα κρεμαστά βυζιά και πλαδαρό κώλο. Βασικό.

Χούφτωσε τον πάκη δίπλα μου, αγνοώντας με τελείως.

Κολωνού 27 πάνω – 2 πόρνες. Μία κοντόπορνη άσχημη μαυριδερή γύφτισσα και μια άλλη λίγο ψηλότερη το ίδιο γύφτισσα και το ίδιο άσχημη. Ελ.στοματικό και οι 2.

Στροφή αριστερά στην κεραμεικού.

Κεραμεικού 15 κάτωΝτίνα μιλφ ξανθιά χοντρή άσχημη με βασικό.

Κεραμεικού 15 πάνωΓαβριέλα από φωκ22 πάνω αριστερά. Μελαχρινή κοντόπορνη αδύνατη με μικρά πεσμένα στήθη. Βασικό νομίζω εδώ στα 10.

Κεραμεικού 13 πάνω – 2 πόρνες. 1η Βαλεντίνα μελαχρινή νυφίτσα άβυζη με αδιάφορο σώμα. 2η Σίσυ από λεων 6 πάνω, μαυριδερή άσχημη, παραπάνω περιεκτικότητας σε ακόρεστα λίπη. Βασικό και οι 2.

    Ήλπιζα να βρω την Ίρις την τσιγγανορουμάνα από φωκ25 και να τη χουφτώσω λίγο μπας και πάρω τα πάνω μου, αλλά που...Γενικώς σήμερα δεν έγινε καμία φάση στο σαλόνι...εντάξει δεν το επεδίωξα και ιδιαίτερα να πω την αλήθεια.

Γύρισμα πάλι στην κολωνού.

Κολωνού 11 ισόγειο – Μελαχρινή ομορφούλα πιτσιρίκα κανονικής μάζας με μικρό στήθος. Βασικό.

Κολωνού 11 πάνω - Καστανομελαχρινή πλαδαρή πόρνη με μεγαλούτσικα βυζιά, σχιστά κλαμένα ματάκια και φωνή κοκκινοσκουφίτσας από λεων 6 και περδ3. Βασικό.

Έχω σιχαθεί να την βλέπω και να μη περνάω (μάλλον κι αυτή το ίδιο...)

Συνέχεια στη ιάσωνος.

Ιάσωνος 19 πάνω – Ξανθιά καινούρια κοπέλα κανονικής μάζας με μικρό στήθος, απλά συμπαθητική. Βασικό στα 10.

Ιάσωνος 20 μεσαίοΡομπέρτα/Σοφία από φυλής 84 πάνω με ελ.στοματικό στα 15.

Ιάσωνος 20 αριστερά – Μελαχρινή ευτραφής μιλφ με μεγάλα 3,3 χυτά βυζιά και άσχημο πλαδαρό σώμα. Βασικό.

Λεωνίδου 28 πάνωΣόνια από αλκιβιάδου 16. Ελ.στοματικό τελειωτικό σε στόμα ή σώμα στα 15 και βασικό στα 10.

Ιάσωνος 27 – Μελαχρινή πιτσιρίκα με μεγάλο κώλο, μικρά πεταχτά βυζιά με βασικό στα 10 και πρωκτικό στα 15.

Ιάσωνος 30 πάνωΈρικα, μελαχρινή με μπούκλες, λεπτό καλό σώμα, μικρά βυζιά. Βασικό στα 10 και πρωκτικό στα 15.

Ιάσωνος 31 ισόγειο (Hostel)Ναταλί, τζιλφ με ξανθιά περούκα πρόσωπο μεσαιωνικής μάγισας, σώμα χαλαρωμένο κανονικης μάζας, γνωστή από αλκαμένους 113 και περδίκας 3 τελευταία. Βασικό.

Ιάσωνος 31 υπόγειο – Ξανθιά τζιλφ με πιτσιλιές αίματος καμουφλαρισμένες ως φακίδες πάνω στο στήθος της, κανονικής μάζας, με μεσαία χυτά βυζιά. Χαμογελαστή και ευγενική ώς συνήθως. Βασικό.

Ιάσωνος 37 πάνω -  Κάποιο μπάζο γνωστό της περιοχής.

Ιάσωνος 37 κάτω – Η γνωστή ξανθιά πλαδαρή –κανονικής μάζας- κοπέλα κουρεμένη σαν τσαλαπετεινός, με βασικό στα 10 και πρωκτικό στα 15.

Έχει πολύ μακριές ρώγες οι οποίες χρησιμεύουν για κρεμάστρα, περιστροφή χούλα-χουπ και ξιφομαχία βυζιών.

Ιάσωνος 36 – Η γνωστή μαύρη κοντόπορνη χοντρούλα. Βασικό.

Λογω απογοήτευσης, αφού δεν βρήκα κάποια καινούρια, σκέφτηκα να πάω να καταθέσω στην Μαρία στο μεγ.αλ 28.

Μεγ.Αλεξάνδρου 28Μαρία, ξανθιά στρουμπουλή μιλφ με μεγάλα 3,4 βυζιά με μερική προσθήκη pvc και μεγάλο κώλο. Βασικό.

    Την έχω ξαναπάρει και πρόκειται για πολύ καλή περίπτωση, αλλά επειδή δεν είναι ο τύπος μου και επειδή ήμουν πεσμένος ψυχολογικά, δεν μπόρεσα να τελειώσω μετά από ένα τέταρτο περίπου, παρόλο που είχα καλή στύση. Προσφέρθηκε να με αυνανίσει, αλλά επειδή δεν μου αρέσει καθόλου να τελειώνω εκτός μουνιού, την ευχαρίστησα και την άφησα να φύγει. Είχα ακόμη ένα δεκάρικο και σκέφτηκα να πάω στην άλλη μαρία στο ιας 33 γνωστή και ως μυρμήγκι. Δυστυχώς στη θέση της ήταν η τραυλή κατσαρίδα.

Ιάσωνος 33 – Μελαχρινή αδύνατη άσχημη κοντόπορνη γύφτισσα που κεκεδίζει, με μικρά βυζιά και ωραίο κωλαράκι. Βασικό.

Απογοητευμένος και θυμωμένος για την άστοχη επιλογή μου κίνησα προς το μετρό του μεταξουργείου, καταριώντας την πόρνη μοίρα μου. Καλό βράδυ υπερ-αυνάνες μου.


"I’ve got nothing in my head, got a floor for a bed.
My future’s at the bottom of a teacup
I’ve got half a pair of shoes and no time to lose.
I’m wondering when I’m gonna wise up

So, fortune, shine your light on me and my nose,
Cause I need some security.
You get a little bad luck and it grows and it grows.
I’m the black sheep of the family.

..."
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Καλλέργη 33 – Μελαχρινή ευτραφής με μεγάλα βυζιά 3,8 με ελ.στοματικό και ίσως πρωκτικό στα 15.

Η κ. Ελευθερία η τσατσά η οποία είναι πιο μάγκας κι απ’τους μάγκες παλιούς χασισορεμπέτες μου μιλούσε για τα παλιά χρόνια (the golden years) που δούλευε στην επαρχία και είχε χεστεί στο τάλαρο. :2funny: :2funny:

Ρε,ζει ακομα η κ. Ελευθερια??? (Αδυνατη,μετριο υψος,ξερακιανη,πρεπει ναναι γυρω στα 70,με τις φοβερες ατακες??Αυτη ειναι ?) ...Τι μου θυμισες ρε μαγκα...

 

Επισκέπτης
Ρε,ζει ακομα η κ. Ελευθερια??? (Αδυνατη,μετριο υψος,ξερακιανη,πρεπει ναναι γυρω στα 70,με τις φοβερες ατακες??Αυτη ειναι ?) ...Τι μου θυμισες ρε μαγκα...
Ναι...όμως είναι πολύ κοντή με κοντό μαλλί...μοιάζει με άντρα. Μιλάει συνέχεια για πολιτικά και καταριέται τον εκάστοτε δήμαρχο που δεν λύνει τα προβλήματα των οίκων ανοχής.

edit

...Ευχαριστούμε για τις infο και καλά να περνάς!
Ευχαριστώ φίλε, επίσης.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom