Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 407 άτομα (52 μέλη και 355 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Οι μαυρούλες είναι περίεργη υπόθεση. Οι περισσότερες είναι ξεπέτες, κι ενώ το παίζουν ευδιάθετε και καβλιάρες στο σαλονάρισμα, μετά βλέπεις ένα τελείως διαφορετικό βαριεστημένο ύφος στο δωμάτιο. Άσε που είναι πιο επίφοβες για ΣΜΝ.Μήπως τις έχω πάρει με στραβό μάτι?... :think:

Δεν τις εχεις παρει με κακο ματι, οπως τα λες ειναι. Που και που ομως με πιανουν και μενα τα βιτσια μου  :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.949
Πόντοι
46.232
Εγώ να σου πω την αλήθεια περίμενα να ορμήξεις στη νέα (Βανέσα). Μάγγικο στυλ και ελαφρώς ξυνισμένη φάτσα. Πολύ νέα και αρκετά όμορφη μου φάνηκε. Αναζητούνται πληροφορίες...
είναι απο τους επόμενους στόχους....
ακριβός αυτό το ξινισμένη με απέτρεψε....... 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.949
Πόντοι
46.232
Σωτηρακη εδω ειμαι :2funny:[youtube=425,350]1eXmRfEl0VA&feature=g-all-lik&context=G2517db6FAAAAAAAAAAA[/youtube]

ΣΑς ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΛΟΥς ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλα είδα και άλλα βίντεο του....αυτο το κελεπούρι είναι για την πάνια....
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Οι μαυρούλες είναι περίεργη υπόθεση. Οι περισσότερες είναι ξεπέτες, κι ενώ το παίζουν ευδιάθετε και καβλιάρες στο σαλονάρισμα, μετά βλέπεις ένα τελείως διαφορετικό βαριεστημένο ύφος στο δωμάτιο. Άσε που είναι πιο επίφοβες για ΣΜΝ.Μήπως τις έχω πάρει με στραβό μάτι?... :think:
οι μαυρουλες οπως ειναι εντελως αθωες και αφελεις ως ανθρωποι,ετσι ειναι και ως πουτανες...

δε μπορουν να κρυψουν τη διαθεση τους και δε μπορουν να προσποιηθουν πετυχημενα...

αν καυλωσουν ειναι απιστευτα ερωτικες και παθιασμενες,αν ομως δεν καυλωσουν ειναι τα μεγαλυτερα κομοδινα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.949
Πόντοι
46.232
οι μαυρουλες οπως ειναι εντελως αθωες και αφελεις ως ανθρωποι,ετσι ειναι και ως πουτανες...

δεν συμφωνώ καθόλου
δε μπορουν να κρυψουν τη διαθεση τους και δε μπορουν να προσποιηθουν πετυχημενα...
δεν έχω διαπιστώσει κάτι τέτειο
αν καυλωσουν ειναι απιστευτα ερωτικες και παθιασμενες,αν ομως δεν καυλωσουν ειναι τα μεγαλυτερα κομοδινα...
στο δεύτερο μέρος της πρότασης συμφωνώ 100%
 

Επισκέπτης
Καιρό τώρα φίλε μου.
Λίγα μαγαζιά παραμένουν στα 15.
 

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Και στην Φυλής τι γίνεται? 15? ή 10 και κει?
 

Επισκέπτης
οι μαυρουλες οπως ειναι εντελως αθωες και αφελεις ως ανθρωποι,ετσι ειναι και ως πουτανες...

δε μπορουν να κρυψουν τη διαθεση τους και δε μπορουν να προσποιηθουν πετυχημενα...

αν καυλωσουν ειναι απιστευτα ερωτικες και παθιασμενες,αν ομως δεν καυλωσουν ειναι τα μεγαλυτερα κομοδινα...
Έχω τρέλα με τις μαύρες επειδή είναι προστυχόφατσες.
Το 99 είχα πάρει το πρώτο μου call girl και επέλεξα μαύρη.
Τρομερή εμπειρία. Μουνάρα και μαστόρισσα στο κρεβάτι. Μου είχε περάσει το προφυλακτικό με το στόμα θυμάμαι τότε. Δεν το είχα ξαναδεί και μου είχε κάνει εντύπωση. Απολαυστικό γαμήσι.
Ε! Έμενε να είναι και το τελευταίο...
Όσες μαύρες κι αν πήρα έκτοτε, κομοδίνα του κερατά. Τι όμορφες, τι μέτριες, τι άσχημες τα ίδια σκατά.
Τι σε μπουρδέλα, τι σε στριπτιζάδικα, ξεπέτες και μαλακισμένες. Σαν να σου δίνουν την αίσθηση ότι δεν γουστάρουν τους λευκούς.
Μια μπαργούμαν μαύρη μου είχε πει κάποτε "Να τις προσέχεις τις μαύρες γιατί πιο μεγάλες τσοπάνες δεν θα βρεις πουθενά".
Μαύρο στις μαύρες λοιπόν!
 

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
20 σταθερά αλλά περισσότερες υπηρεσίες.
Και οι οποίες είναι?
MILFαρες που μπορώ να βρω και να κάνουν καλή περιποίηση, δεν με νοιάζει να νε μουναρες αρκεί να βγω ευχαριστημένος
 

Επισκέπτης
Ε πας Διδύμου 18 και 20 για Αντριάννα και Σόνια τα πρωινά και Αλιόνα τα απογεύματα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Έλλης 3 για Βάλια τα πρωινά με ελεύθερο στοματικό και κώλο.
Και Αλκιβιάδου 16Β για Κατερίνα Σέρβα με φουλ πρόγραμμα πρωί και καμιά φορά απόγευμα.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Και Καλύμνου 48α γίνεται καλή δουλειά... Από εμφάνιση όχι τρομερά πράγματα αλλά από ποιότητα πολύ καλά!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Μπορη να επινα καφεδακι και να ποσταρα στο σαιτ,αλλα ο νους μου ηταν στους δρομους της ηδονης και της καυλας,δυστηχως πιτσιλιστι,δεν ειδα το πμ.καθοσον ειχα φυγη,αλλα τι σου ειναι η πουτανα η τυχη !Τρακαραμε στο Φ.64 υπογα,εκει ηταν παρεα συναγωνιστων!
Γρηγορη ανταλαγη πληροφωριων και συνεχεια της τσαρκας!!
Φυλης 92 αριστερα Αδιαφορο κοντο ρουμανοηδες,ευγενικο,Μαριανα!
Φυλης 92 δεξια,το ρουμανοηδες με την αφρατη κωλαρα καυλολαουρα!!                                                                
Φυλης 71 επανω,Συλβια παρουσα,φραουλιτσα καραμελιτσα απουσα !!
Φυλης 71 ισογειο,Τζουλιανα η Αννα!!                                                                                            
Φυλης 71 υπογειο,το κοντο βυζαρουδικο,νομιζω Μαρια!!
Φυλης 69 κατω,τροφαντο 1,65!!
Φυλης 69 επανω η Χριστινα !
Φυλής 67 ενα αδυνατο ψηλο ρουμανοηδες!!!!!!
Φυλης 65 Πιθανως Τσεσικα,αδυνατο ξανθο!!
Φυλης 65 πανω,,αδυνατο 1,70 με 2,5,δεν ακουσα καλα το ονομα,ουαννα,κατι τετοιο,περιεργο παντως!!
Φυλης 80 Μαρια κουνιστη και λυγιστη!!
Φυλης 61 υπογειο,νεο κοντο με καλα συστηματα,με απασχολησε ο πιτσι και μου αποσπασε την προσοχη,ατιμο παιδι !!
Φυλης 59 κατω Κατερινα αδυνατο μαυρομαλικο με ωραιο κωλοκαι 1,5 βυζακι που η τσα την φωναξε Κατια,και η Χριστινα απο Φ.134 επανω!!
Φυλης 66 Ντενιζα,Ναταλι!!
Φυλης 66Δ Αλλη μια νεα αλβανιδαα πιθανως, κατα την τσα,αποδεκτη παρουσια 1,65 με μικρο βυζι!!  
Φυλης 54 κατω Η Σουζη και η Λαουρα?
Φυλης 54 επανω 2 τσιγγανοηδη κοντα με παχακια στο πλαι,αβγαλτα,ουτε να σαλοναρουν δεν ηξεραν!!
Φυλης 40 Ουστ στην σαυροτσα !!!
Φυλης 86 το πανω Μιχαελα ειπε συναγωνιστης!!
Φυλης 84 κατω,αν και καυλαντησα και χουφτωνα το μωρο,δεν ρωτηασα ονομα,αλλα πρεπη να ηταν η Σονια η ιταλιδα!!!!
Φυλης 84 πανω Ελευθερια,αδυνατο ρουμανοηδες!!
Φυλης 86 κατω η Ξενια!!
Μ.Προδρομου βαπορι κλειστο!!
Μ.Προδρομου υπογα,τρελοσουζη,πιθανως!
Φυλης 134 πανω,αδυνατο ψηλο ομορφο,με 1,5 στηθος!!
Φυλης 134 ισογειο Μαρια με 1,5 κοντο και τατου!!!!
Φυλης 134 υπογα Ιρενε απο φ.71!!
Φυλης 109 πανω,Λαουρα!!
Φυλης 136 ουφ!ουφ!σκαλες για την ξανθια βυζαρου με ζαρτιερες,καλο σωμα!!
Φυλης 109 κατω Εμιλι,ρουμανα γυρολογος!!!
Διδύμου 8 πάνω Αντινα!!
Διδύμου 8 κάτω,Καρμεν!!
‘Ελλης 3 η Ισσαβελα,δεν μπηκα στον κοπο να παω!!
Διδύμου 16 Λιλιαν!!
Διδύμου 18 υπόγειο  Η Βαλια με τις βυζαρες εξω!!!!.
Διδύμου 18 ισόγει, Αλιονα,που τα πινη ολα!!
Διδύμου 20 Αναστασια,αλλα χωρις ανασταση !!
Διδυμου 27 οπως παντα
Διδυμου 25 κλειστο εδω και καιρο!!  
Ιουλιανού 71 Σταθερα η υπερβαρη σχιστοματα ξανθια!!

Φωκαιας 17 κατω Μαρια,με αδιαφορο προσωπο αλλα ματια και σωμα καυλα!!
Φωκαιας 17 πανω πιθανως η Αλεξα,αν θυμαμαι καλα το ονομα η μια ξαδελφη δλδ.!
Φωκαιας 19 η Ρωξανα ξεβρακωτη,οπως παντα!!
Φωκαιας 22 ισογειο κλειστο το αριστερο!!
Φωκαιας 22 υπογα,Αλεξανδρα!!
Φωκαιας 22 δεξια,μια καυλε παρουσια!!
Φωκαιας 24 λαβυρινθος Κατερινα με την μια βυζαρα απο εξω για ρουφηγμα και μερικα κιλακια +!!!
Φωκαιας 25 Επανω Η Αννα η χειμωδες με φουλ!!
Φωκαιας 25 κατω Μονικα,νιαου !!
Φωκαιας 25 υπογειο Αλινα με φουλ μιλφ!
Φωκαιας 27 κατω Ευα,η Ρουσλανα Τζοπινο ειναι 3η βαρδεια!!
Φωκαιας 27 επανω βυζοθυρικο Ελενα!!
Αλλη μια πορνικη επιθεωρηση ετελειωσε με αναμνησης σεξουαλικου περιεχομενου!!
Μεγαλου ντου γυρω στις 23,00 στο φ.99,σκασαν ζηταδες απο παντου και περικλωσαν καμια δεκαρια πακιδες,πιθανως τους κυνηγαγαν στα σοκακια με σβησμενα φωτα,η εκκαθαριση συνεχιζετε!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom