Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 400 άτομα (45 μέλη και 355 επισκέπτες)

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Αυτή δεν ήταν ενημέρωση, ήταν το Μπουρδέλο Παρίσι-Ντρακάρ ! ! !

Άξιος.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
@dirtyliving Σπανια κανω μπουρδελοτσαρκες live, αλλα αυτη ηταν ισως η πληρεστερη interactive μπουρδελοτσαρκα!!
Thanks man!!
 

Επισκέπτης
Ευχαριστώ παιδιά όλους σας για τα καλά σας λόγια  :rockon:

Οι γίγαντες πάντως είστε εσείς, εγώ απλά πάτησα πάνω σας.

 

Επισκέπτης
“Αν κοίταξα μακριά, είναι επειδή πάτησα στις πλάτες πορνο-γιγάντων”

    Ένας συνδυασμός συγκυριών –με βασική την ημερήσια απαλλαγή απ’τις επαγγελματικές μου υποχρεώσεις- με οδήγησε σε μία πολύ αυθόρμητη απόφαση, την οποία και έσπευσα να πραγματοποιήσω γιατί ποιος ξέρει αν θα είμαστε ακόμη αύριο παρέα για να τα λέμε. Ο χρόνος θα δείξει...

 

Συνημμένα

  • dlpt.jpg
    dlpt.jpg
    356,4 KB · Εμφανίσεις: 34

Επισκέπτης
Το παράκανες λιγάκι  :2funny:
Όχι τίποτα άλλο...θα με κυνηγά ο Σουγκράνιες με την απόχη και τα χαπάκια για μεγαλομανία  :2funny:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τυποι μου καλησπερα. Σε ποια σπιτακια μπορω να πετυχω μαυρη γαζελα? Απογευματινη βαρδια, μετα τις 6-7 το απογευμα.

Ευχαριστω!

ΥΓ. Να δωσω κι εγω τα συγχαρητηρια μου στο συναγωνιστη dirtyliving  :rockon:
 

Επισκέπτης
αγαπητε dirtyliving απο αυριο κοβω τις μπυρες και τα σουβλακια.θα ξεκινησω τρεξιματακι για κανενα μηνα να βρω παλι την φορμα μου και στην επομενη mega τσαρκα θα δηλωσω συμμετοχη.
 

Επισκέπτης
Τυποι μου καλησπερα. Σε ποια σπιτακια μπορω να πετυχω μαυρη γαζελα? Απογευματινη βαρδια, μετα τις 6-7 το απογευμα.
...
Είδα πριν μερικές μέρες απόγευμα στο χοστελ μία μαύρη υπερμουνάρα...το είχα γράψει σε ενημέρωση...από επιδόσεις δεν ξέρω. Επίσης μπορείς να βρεις στο ιασωνος 36 όπως επίσης και στο κολ47 πάνω.

αγαπητε dirtyliving απο αυριο κοβω τις μπυρες και τα σουβλακια.θα ξεκινησω τρεξιματακι για κανενα μηνα να βρω παλι την φορμα μου και στην επομενη mega τσαρκα θα δηλωσω συμμετοχη.
  :thumbsup:
Έτσι! Γιατί δεν λέει να ολοκληρώσεις την κούρσα και μετά να μην μπορείς να γαμήσεις  :2funny:
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
βραδινη ενημερωση στα στενα του μεταξιου, τρεμε dirtyliving

τοπος: μεταξι
ωρα: 20:00
διαρκεια 10' :2funny:

τελειωσα κατι δουλιτσες στο κεντρο και μιας και ειχα χρονο ειπα να περασω απο μεταξι μπας και ... :knockinb:
κολωνου 30β αντριαννα μελαχρινη κοντουλα με μικρο βιζακι και μακρι μαλλι απο ισασωνος 20 (την εψαχνα καιρο και την βρηκα τυχαια (σχολια αργοτερα)
κολωνου 32β ελενη (εαν θυμαμε καλα) ξανθια μακρι  μαλλι και ενδιαφερον κωλο.
λεωνιδου 6 δεν μπηκα.
ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΛΕΙΣΤΑ !!!!!!!!!!!!!!!!

Το φελεκι μου μεσα....... :S :S :S :S :S :S :S :S :S


σχολια απο την βολτα, μιας και δεν εχουμε τιποτε αλλο να πουμε
κατεβαινοντας απο λεωνιδου στριβω κολωνου και παρκαρω  (μοτο).
με την πρωτη ματια κλειστα τα 2 πρωτα (      )
οποτε ανεβαινω στο  κολωνου 30β και βλεπω πανω απο 10 ατομα σαλονι να περιμενουν !!!
τι εγινε ρε γαμωτο λεω, τσαμπα ειναι !!!!

τελος παντον μιας και δεν ειχα παρει ακομα χαμπαρι οτι ολα ειναι κλειστα, περιμενω.
ξαφνικα βγαινει η αντριαννα οπου την εψαξα αρκετες φορες τον τελευταιο μηνα στην πρωινη βαρδια σε σπιτια οπου εχει δουλεψει, αλλα χωρις να την βρω. ειχα ρωτησει κιόλας χωρις να εχει απαντησει κανεις.
μολις την βλεπω ειπα ΟΚ εδω ειμαστε....
περιμενα βεβαια οτι ως συνηθως απο τους 10 θα φυγουν οι 8. Προς μεγαλη μου εκπληξη ομως απο τους 10 φυγαν οι 5 !!!!!!!!!!!!!!!!
μιλαμε τετοιες ουρες ειχα να δω απο το στρατο που περιμεναμε για εμβολια !!!!
ρε πο@στι μου λεω  τι εγινε !!!! μενω και εγω μεσα μπας και καταλαβω τι γινετε.
περνανε μερικα sec οποτε απορημένος κατεβαινω κατω μιας και επανω δεν ειχα καμια τυχη.
μολις κατέβηκα κατω ολα αποσαφηνιστήκαν μιας και ειδα οτι ολα τα υπολοιπα στη γειτονια ηταν κλειστα συμπεριλαμβάνομενων βεβαια και αυτα της της ιασωνος.
βεβαια για να ακριβολογισω ηταν ανοιχτα και 3 σπιτια στην κεραμικου αλλα δεν ειχα καμια ορεξη να παω εκει μιας και ειχα ξεσηκωθεί με την αντριαννα.
με αυτα και με αυτα πηγα μεχρι συνταγμα για να αγορασω κατι που ηθελα οποτε μετα ξανακατεβαινω με την ελπιδα οτι θα εχουν ανοιξει ολααααα τα υπολοιπα οποτε θα μπωρω να κανω και εγω την δουλεια μου ησυχος.
βεβαια δεν ειχε αλλαξει τιποτα οποτε για τριτη φορα στο σαλονι και αφου ειχε ουτος η αλλος κοσμο να περιμενει, ισως για πρωτη φορα αποφασισα να φυγω απραγος μιας και η συνθηκες δεν ηταν οι καλυτερες. δεν με πειραζε η αναμονη αλλα το οτι με τοσο κοσμο βρομαγε ξεπετα, κατι που δεν το συνηθιζει η αντριαννα.
η μ@μ@κι@ ειναι οτι φευγωντας ειχα την αισθυση οτι μου  :knockinb: :knockinb: την γκομενα, μιας και ειδα τοσο κοσμο να μπαινει και να βγαινει απο δωματια και εγω τιποτα !! :S
τελος παντος, δεν πειραζει. αυριο εαν ολα πανε καλα κατα της 19:00 θα ειμαι εκει.
ελπιζω να μην την ξαναψαχνω για κανα μηνα παλι.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
greenside την εχω αναφερει 50 φορες ρε τυπε την αντριαννα τις τελευταιες 2 βδομαδες!(δεν ειχα δει οτι την εψαχνες)

την πηρα εγω σημερα,μου ειπε οτι πρωινα ειναι σε καποιο στην κεραμεικου(νομιζω στο 13 ισογειο)
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Είδα πριν μερικές μέρες απόγευμα στο χοστελ μία μαύρη υπερμουνάρα...το είχα γράψει σε ενημέρωση...από επιδόσεις δεν ξέρω.
 
πρεπει να την ειδα κι εγω πρωινη στο υπογειο ιασωνος 33 διπλα...οντως πολυ καλη...
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Διάρκεια: 513 min (8h 33min), Μπουρδέλα: 197, Κατηγορία Θ’: Hyper Tsarque
Τρίχες.
Στο άλλο τρίμηνο, που θα έχεις συμπεριλάβει βάσει καταλόγου τα στούντια (στο 104 μπορείς να μην πατήσεις, αν σου είναι δύσκολο), τα μασάζ, τα στριπ, τα κωλόμπαρα, τα cg, τα ct και θά ’χεις πεταχτεί και Ταϋλάνδη σεξ τριπ παίζει να πιάσεις τη βάση.









ΥΓ- Έπος.
(εξ ου και η τύφλα που έδερνε τον Όμηρο)
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Τυποι μου καλησπερα. Σε ποια σπιτακια μπορω να πετυχω μαυρη γαζελα? Απογευματινη βαρδια, μετα τις 6-7 το απογευμα.

Ευχαριστω!

ΥΓ. Να δωσω κι εγω τα συγχαρητηρια μου στο συναγωνιστη dirtyliving  :rockon:

Αν και αφορά κοπέλλα απο στουντιο,μιας και ρωτας ,ειχα δει πριν απο ενα μηνα περιπου,στο Κων/πολεως 132 ,μια σοκολατι μιγαδα κα-τα-πλη-κτι-κης ομορφιας,γυρω στα 22-24,μιλαμε απο τις 4-5 πιο ωραιες που εχω δει στην "καρριέρα" μου.Δεν ξερω αν εξακολουθει εκει η αν ηταν κομητης,περνας και βλεπεις ,ισως η τσατσα να σου πει ,αν δωσεις την περιγραφη της.(ΔΕν ξαναπερασα,δεν παω  συχνα σε στουντιο)
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
τις πέμπτες βγαίνει η αστυνομία για τις καθιερωμένες βόλτες οπότε
τα περισσότερα μαγαζιά είναι κλειστά κατόπιν κλαδικής ενημέρωσης και συνεννοήσεως :grin:
καλό είναι κανείς να αποφεύγει να κατεβαίνει για τσάρκα τη μέρα αυτή..
η ενημέρωση του ντερτυλίβιν' ήταν μοναδική. νομίζω για πρώτη φορά κάποιος
στο σάιτ κατέγραψε όλα τα σπίτια όλων των μπουρδελοπεριοχών με μία βόλτα σε ένα κείμενο..
 

Επισκέπτης
Έχει ξανακάνει τον ίδιο άθλο ο dirtyliving φίλε nick025 πριν μερικές βδομάδες.
Τότε μάλιστα είχε και περισσότερα σχόλια και είχε πετύχει και τα περισσότερα μπουρδέλα ανοιχτά :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom