Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 390 άτομα (47 μέλη και 343 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Βέβαια,

να σημειώσουμε για τον αμαρτωλό και "αμαρτωμένο" ιστορικό των κολασμένων δρόμων ότι η Έρρικα της Φυλής/Φωκαίας ξεκίνησε πριν τρια χρόνια από Ιάσωνος 46 ισόγειο δεξιά

πάλι μαλακίες γράφω γαμώ τον χωρο-χρόνο μου γαμώ ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μην ανυσηχης στρατηγε μου,ειναι η μαυρη τρυπα της πορνειας που μας ρουφαη. :2funny: :2funny: :2funny:.
 

Επισκέπτης
Εχη την πελατεια της και πρεπη να αντεχη στο :s&m_1:, :grin:!!!
Ήμουν καυλωμένος φαντάρος σε άδεια και την είχα πετύχει Αγκύρας. Καλοφτιαγμένος νταρντάναρος τότε, μου άρεσε πολύ και μπήκα.
Μόλις την έστησα στα τέσσερα μου λέει το υπέροχο
- Κάνε μου ό,τι θες!
Ορμώ κι εγώ γεμάτος χαρά να τον βάλω στον κώλο, χωρίς να το έχει πει στο σαλόνι.
- Μηηη τι πας να κάνεις;
- Ό,τι θέλω δεν είπες;
- Ό,τι θες εκτός από κώλο!

Ξενέρωσα κι εγώ και τον έβαλα στο μουνί αλλά ήμουν τόσο καυλωμένος μετά από μήνες αγαμίας στο στρατόπεδο που έχυσα αμέσως.
Έβαλε τα γέλια αυτή κι έλεγε
- Μου ήθελες και κώλο...

Από τότε ορκίστηκα να την τιμωρήσω, αλλά δεν την ξαναπέτυχα >:(
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μην ανυσηχης στρατηγε μου,ειναι η μαυρη τρυπα της πορνειας που μας ρουφαη. :2funny: :2funny: :2funny:.

Πιθανόν,

αναδιπλώνοντας την εσωτερική (μας) προδιάθεση αλλά και την κρυφή (μας) προοπτική  ...

:2funny: :2funny: :2funny:

Πάλι μαλακίες λέω αλλά ήταν αναμενόμενο μετά από ... "τόσα" 

:2funny: :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Πιθανόν,

αναδιπλώνοντας την εσωτερική (μας) προδιάθεση αλλά και την κρυφή (μας) προοπτική  ...

:2funny: :2funny: :2funny:

Πάλι μαλακίες λέω αλλά ήταν αναμενόμενο μετά από ... "τόσα" 

:2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:.
Εχω συνταξη τις φιλιες δυναμεις στρατηγε για την μεγαλα μαχη!Θα ακολουθηση και δευτερη μαχη,υπερασπιζομενη,τα πατρεια εδαφη :grin: :grin: :grin:.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ήμουν καυλωμένος φαντάρος σε άδεια και την είχα πετύχει Αγκύρας. Καλοφτιαγμένος νταρντάναρος τότε, μου άρεσε πολύ και μπήκα.
Μόλις την έστησα στα τέσσερα μου λέει το υπέροχο
- Κάνε μου ό,τι θες!
Ορμώ κι εγώ γεμάτος χαρά να τον βάλω στον κώλο, χωρίς να το έχει πει στο σαλόνι.
- Μηηη τι πας να κάνεις;
- Ό,τι θέλω δεν είπες;
- Ό,τι θες εκτός από κώλο!

Ξενέρωσα κι εγώ και τον έβαλα στο μουνί αλλά ήμουν τόσο καυλωμένος μετά από μήνες αγαμίας στο στρατόπεδο που έχυσα αμέσως.
Έβαλε τα γέλια αυτή κι έλεγε
- Μου ήθελες και κώλο...

Από τότε ορκίστηκα να την τιμωρήσω, αλλά δεν την ξαναπέτυχα >:(
Πρεπη να τις αρεσουν τα κωλοσκαμπιλα :grin:,εκτος αν ριχνη τυπε  :S.
 

Επισκέπτης
Πρεπη να τις αρεσουν τα κωλοσκαμπιλα :grin:,εκτος αν ριχνη τυπε  :S.
Βασικά είχε κωλάρα για τρελό ξυλίκι :s&m_1:
Απλό πρόγραμμα κάνει και τώρα; Στα 10 ευρώ;

Αυτη ειναι. Αγκυρας 12 και Διδυμου 20, προ τριετιας περιπου και βαλε....  ;)
Δεν έπρεπε να μας παρατήσεις εσύ για τα κωλοστούντιο. Θα ήσουν πολύτιμος εδώ στην παρέα :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν έπρεπε να μας παρατήσεις εσύ για τα κωλοστούντιο. Θα ήσουν πολύτιμος εδώ στην παρέα :grin:
Ποιος σου ειπε πως σας εχω παρατησει.Τις ριζες μου δεν τις ξεχναω.  :grin:

Τις κανω τις τσαρκες μου, απλα εχω αφησει τις ενημερωσεις σε πολλα νεωτερα μελη.
Οτι γνωριζω στην διαθεση σας. ;)
 

Επισκέπτης
“Αν κοίταξα μακριά, είναι επειδή πάτησα στις πλάτες πορνο-γιγάντων”

    Ένας συνδυασμός συγκυριών –με βασική την ημερήσια απαλλαγή απ’τις επαγγελματικές μου υποχρεώσεις- με οδήγησε σε μία πολύ αυθόρμητη απόφαση, την οποία και έσπευσα να πραγματοποιήσω γιατί ποιος ξέρει αν θα είμαστε ακόμη αύριο παρέα για να τα λέμε. Ο χρόνος θα δείξει...

"για φίλους – αγνούς μπουρδελιάρηδες, για το ημερολόγιο μου και...λόγω ελεύθερου χρόνου" (παραφράζοντας τον Μπόρχες...καλά το γάμησα πάλι)

Πρωινο-απογευματινή  βόλτα στα μπουρδέλα της Αθήνας.

Διάρκεια: 513 min (8h 33min), Μπουρδέλα: 197, Κατηγορία Θ’: Hyper Tsarque

    Υπενθυμίζω ότι τα μπουρδέλα με βάση τον κατάλογο είναι 200. Τρία όμως μπουρδέλα είναι ανενεργά εδώ και πολύ καιρό. Αυτά είναι τα Φυλής 214, Μιχαήλ Βόδ(ι)α 114, Φιλιππίδου 11. Πήγα σε όλα τα μπουρδέλα πλην ενός –Πιπίνου 54- στο οποίο δεν μπήκα λόγω ψυχολογικού τραύματος απ’την προηγούμενη επίσκεψη και είναι όλα καταγεγραμμένα άσχετα αν κάποια απ’αυτά ήταν κλειστά. Αυτή τη φορά δεν θα ‘χουμε μουσικές, θα ‘χουμε όμως πολλές φωτογραφίες (δεν είναι και πολύ καλά τραβηγμένες γιατί δεν ήθελα να δίνω στόχο στους περαστικούς) έξω αλλά και μέσα απ’τα μπουρδέλα. Τράβηξα και 2 βίντεο (όχι τσόντα) και μόλις μπορέσω να επεξεργαστώ (το ένα γιατί το άλλο δεν έχει πρόβλημα) λίγο (γιατί δεν ξέρω ακόμη) θα το ανεβάσω. Στο διάστημα αυτό των 8μιση περίπου ωρών είχα δύο πολύ όμορφες καταθέσεις σε γνωστές κοπέλες και πολλά κωμικά και καβλωτικά περιστατικά. Βασικά ότι θυμάμαι θα το γράψω. Ελπίζω να δείξετε καταννόηση ως προς το καθαρά χρηστικό κομμάτι της ενημέρωσης, λόγω του τεράστιου αριθμού των σπιτιών, των κοριτσιών και των προγραμμάτων.

    Η ενημέρωση ως συνήθως είναι με βάση τη διαδρομή που ακολούθησα. Για εξοικονόμηση δυνάμεων επέλεξα τις πιο σύντομες διαδρομές με αποτέλεσμα εκεί που γράφω για τα σπιτάκια του ενός δρόμου, ξαφνικά να πηγαίνω σε άλλο δρόμο για να ξαναγυρίζω λίγο μετά στο δρόμο που ήμουν πριν. Πάμε.

Ξεκίνημα ξανά από Ψυρρή όπως και στην πρώτη τσάρκα και η ώρα ήταν περίπου 11:10.

Λουκά Νίκα 1Μπέτυ, μελαχρινή μιλφ εγχειρισμένη (νομίζω...) με μεγάλα βυζιά και χαλαρωμένο σώμα. 25 ευρώ εδώ.

Στη συνέχεια κατηφόρισα προς μεταξουργείο με στόχο την οδό μυλλέρου. Υπενθυμίζω ότι στο μεταξουργείο τα περισσότερα σπιτάκια έχουν 4 εξάωρες βάρδιες.

Μυλλέρου 33 – Ψηλό ξανθό τζιλφ εγχειρισμένο ή μη, τρανς, στα 15 ευρώ

Στο κομμάτι αυτό του μεταξουργείου είχαμε πολλά κλειστά μπουρδελάκια

Κωλοκυνθούς 38 πάνω (Hotel κλάνειfornia) - Κλειστό

Κωλοκυνθούς 38 κάτω – Κλειστό

Κωλοκυνθούς 63 ευθεία – Κλειστό

Κωλοκυνθούς 63 αριστερά – Κλειστό

Αχιλλέως 51 – Ανοιχτή πόρτα, σβηστό φως

Αχιλλέως 48 ισόγειο – Κλειστό

Αχιλλέως 48 ημιυπόγειο- Κλειστό

Μαραθώνος 59Μόνικα από κερ 13 υπόγειο. Μελαχρινή πόρνη με μπούκλες, μικρά στήθη, ζουμερό σώμα και κώλο. 15 ευρώ απλό πρόγραμμα.

Αχιλλέως 40 – Κλειστό

Βιργινίας Μπενάκη 31 – Ξανθιά προτζιλφ με μπούκλες, κανονικής μάζας, με μικρό στήθος. 20 ευρώ

Παιανιέων 24 – Ξανθιά παχουλή μιλφ με μεγάλα βυζιά και κώλο. 20 ευρώ απλό πρόγραμμα

Κωνσταντινουπόλεως 166 ημιυπόγειοΣόνια από ιάσωνος 19 πάνω, ιάσωνος 37, ιάσωνος 30. Μελαχρινή κοντόπορνη βυζαρού με πεσμένα 4άρια, ευτραφές σώμα, μεγάλο κώλο. 20 ευρώ απλό πρόγραμμα.

Φόλα με βάση παλιότερη εμπειρία

Κωνσταντινουπόλεως 166 ισόγειο – Αδιάφορο καστανό μπάζο με πεσμένα βυζάκια

Ανέβασμα στην ιάσωνος.

Ιάσωνος 43 – Μελαχρινή κοντόπορνη αδύνατη, άβυζη με ωραίο μικρό κωλαράκι γνωστή από φωκ 22. 10 ευρώ βασικό.

Ιάσωνος 46 αριστεράΤζοάνα, μελαχρινή κοντόπορνη, πλαδαρή με κωλάρα και πολύ μικρό στήθος. Ελ.στοματικό και πρωκτικό στα 15.

Ιάσωνος 46 μεσαίο - Κλειστό

Ιάσωνος 46 πάνω – Κλειστό

Ιάσωνος 44 αριστερά (νέο)Ιρίνα_SEE ME, FEEL ME, TOUCH ME… από φυλής 84. Μελαχρινή ψηλή τσιγγανορουμάνα, με ωραία 2,6αρια βυζιά, κωλάρα και γενικώς ωραίο κορμί. Ελ.στοματικό στα 15 ευρώ.

Εδώ έγινε η 1η κατάθεση, καθώς δεν μπόρεσα να αντισταθώ στην κορμάρα της.

Ιάσωνος 44 δεξιά – Ένα ξανθό μπάζο την οποία εκείνη τη στιγμή άλλαζε η Σελένα από φυλής. 15 ευρώ ελ.στοματικό και ίσως και πρωκτικό.

Περδίκα 3 δεξιάΑννέτα από κερ13 ισόγειο. Μελαχρινή ψηλή όμορφη κοπέλα, με όμορφο μεσαίο στήθος, μέσα σε ολόσωμο μπλε βρακί. 10 ευρώ βασικό.

Δυστυχώς έχει παχύνει και έχει χαλάσει

Περδίκα 3 αριστεράΝαταλί ξανθιά τζιλφ από αλκαμ 113. λεπτό χαλαρωμένο σώμα με μικρό στήθος. 10 ευρώ βασικό.

Μεγ.Αλεξάνδρου 28 Βερονίκη (νομίζω) καστανή νταρντάνα με κάμποσα κιλά παραπάνω με τεράστια χυτά βυζιά, αγαπημένη του lust αν θυμάμαι καλά. 10 ευρώ ελ.στοματικό τελειωτικό.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 πάνω – Ένα καχεκτικό κοριτσάκι με κοντό μαλλί

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 κάτω – Καστανή λεπτή κοπέλα, μεσαίο στήθος και μικρό κώλο, μεγάλα ρουθούνια σαν του Καζαντζίδη.

Η συγκεκριμένη χρησιμοποιεί τη μύτη της για να κάνει πιπιλιές στο λαιμό.

Μεγ.Αλεξάνδρου 15Νικόλ υπερβυζαρού με 5αρια από Μενάνδρου, παχουλή, μελαμψή στα 10 ευρώ.

Μεγ.Αλεξάνδρου 17 – Άσχημη χαζοχαρούμενη μιλφ, που δεν ταίριαζε καθόλου με το μπουρδελιακό περιβάλλον. 10 ευρώ

Ιάσωνος 37 κάτω – Καστανομελαχρινή αδύνατη όμορφη κοπέλα, άβυζη με μικρό ωραίο κωλαράκι. 10 ευρώ βασικό.

Ιάσωνος 37 πάνωΡωξάνη από ιας 27, καστανή ψηλή κοπέλα με ωραίο 2,4 στήθος, άσχημο πατημένο κώλο και βλαμμένο ύφος.

Βγήκε έξω με το χέρι στη μύτη...το οποίο κράτησε στη ζεστασιά του ρουθουνιού μέχρι που τελείωσε την αναγγελία του προγράμματος.

Ιάσωνος 33 – Η τραυλή βρωμερή κατσαρίδα. Κοντόπορνη αδύνατη καχεκτική άσχημη κοπέλα με ωραίο κωλαράκι.

Ιάσωνος 31 υπόγειο – κλειστό

Ιάσωνος 31 ισόγειο (Hostel) – Μια χοντροκώλα αδιάφορη που δεν τη θυμάμαι.

Ιάσωνος 36Στέλλα τζιλφ, με ξανθό κοντό μαλλί, παλιά καραβάνα

«Τσιμπούκι, μουνί, πρωκτικό...θα σου κάνω και γυμνό (εννοώντας κλαρίνο...όχι σεξ αυτή τη φορά)»

Ιάσωνος 30 κάτω – Καστανή όμορφη κοπέλα με χαλαρό σώμα, ωραία 2,5 αρια βυζιά.

Ιάσωνος 30 πάνωΜαρία η αλβανίδα από ιας1 και ιας33. Μελαχρινή αδύνατη κοπέλα με ωραίο σώμα, 3άρια πεσμένα βυζιά και καλό κώλο.

Ιάσωνος 27Έρρικα νομίζω. Μελαχρινή με μπούκλες, λεπτή με μικρό στήθος και κωλάρα

Λεωνίδου 28 κάτωΆννα από ιας 1 και ιας20 δεξιά. Καστανή κανονική μάζας, 2ρια βυζιά, βαριεστημένο κώλο, υπερξυνισμένα μούτρα.

Λεωνίδου 28 πάνω – Ξανθό γυφτάκι με μπούκλες, αδύνατο και κοντόπορνο, άβυζο και άκωλο.

Ιάσωνος 19 κάτω – δεν τη θυμάμαι λυπάμαι

Ιάσωνος 19 πάνω – Ξανθιά προμιφ με λευκό δέρμα από φυλής 134 πάνω

Ιάσωνος 20 αριστερά – Μελαχρινή χοντρή με μεγάλα βυζιά, άσχημη.

Ιάσωνος 20 μεσαίο – πάει ξεχάστηκε κι αυτή

Ιάσωνος 20 δεξιά Βαλέρια, κοντόπορνη με καλό σφιχτό σώμα, μικρά στητά βυζιά και ωραίο μικρό κώλο.

Αδερφή της Ιωάννας από κολ11 παλιότερα

Ιάσωνος 1 αριστερά - Κλειστό

Ιάσωνος 1 μεσαίο αριστερά – Κλειστό

Ιάσωνος 1 μεσαίο δεξιά – Κλειστό

Ιάσωνος 1 δεξιά – Κλειστό

Κολωνού 11 υπόγειοΜαρία μελαχρινή φακλάνα σαματατζού και Ρωξάνα από κολ32 πάνω, ξανθιά λευκόδερμη με μικρά βυζάκια και φουσκωτή κωλάρα.

Κολωνού 11 ισόγειο – Μελαχρινή αδιάφορη μιλφ

Κολωνού 11 πάνω – σόρυ...

Κολωνού 27 πάνωΧριστίνα, ξανθιά ζουμπουρλούδικη, με μεγάλα πεσμένα βυζιά, λευκόδερμη με άσχημο κώλο.

Κολωνού 27 υπόγειο-  Μελαχρινή χοντρή με υπερτεράστια περιφέρεια

Κολωνού 27 ισόγειο – Μελαχρινή λεπτή αδιάφορη.

Κολωνού 32 ισόγειο – Μία μελαχρινή βυζαρού με 4,4αρια, με κάποια κιλά παραπάνω και άλλη μία λίγο μικρότερου κυβισμού, αλλά λίγο πιο άσχημη.

Κολωνού 32 υπόγειο – Μελαχρινή κοντόπορνη υπερτάπα, άβυζη με τετραγωνικό γεροδεμένο σώμα.

Το απόγευμα έπαιζε στο φυλής 92 αριστερά.

Κολωνού 32 πάνω Ντιάνα, ξανθιά κοντόπορνη, αδύνατη με ωραίο κορμάκι, μικρά βυζάκια και μια άλλη ξανθιά χοντρουλα με γυαλιά.

Η Ντιάνα με γνωρίζει, ήρθε κοντά μου, με φίλησε στο μάγουλο αλλά δεν ανταπέδωσα για να μην της δώσω θάρρος. Την είχα πάρει παλιά 2-3 φορές οι οποίες ήταν υπεραρκετές.

Κολωνού 30 πάνωΙωάννα, μελαχρινή όμορφη κοπέλα με ωραία 2,6 άρια βυζιά, καλό σώμα, υπερξυνισμένα μούτρα. Στα 10 ευρώ σήμερα.

Κολωνού 30 κάτωΝτέλια, καστανόξανθη με μπούκλες, ζουμερό σωματάκι με μεσαίο στήθος.

Αρκετά εκνευρισμένη στο σαλόνι λόγω αναδουλειάς.

Κεραμεικού 15 κάτω Αντρέα, αδύνατο μελαχρινό κοντόπορνο κοριτσάκι με ωραίο μικρό βυζάκι και κωλαράκι.

Κεραμεικού 15 πάνω – Ξανθιά λευκόδερμη γεματούλα και ομορφούλα.

Κεραμεικού 13 υπόγειο – Περίμενα πολύ ώρα με «εκλεκτούς» συναγωνιστές μέχρι που έφυγα. Το πιο πιθανό είναι να ήταν η Κρίνα η οποία είναι κάθε μέρα εκεί. Μελαχρινή γεμάτη με σφιχτό σώμα, στητά 2άρια, καλή μέσα στο δωμάτιο. 15 ευρώ εδώ.

Κεραμεικού 13 ισόγειοΑντριάνα από ιας 20 μεσαίο. Μελαχρινή αδύνατη κοντόπορνη με πολύ μακρύ μαλλί και μικρό βυζί.

Κεραμεικού 13 πάνω – Μελαχρινή νυφίτσα με μικρό βυζί

Άνοδος προ μενάνδρου. Στη ζήνωνος έκανα μια στάση για να φάω ένα κομμάτι πίτσα και να πιω και ένα νεράκι.

Μενάνδρου 45 – 2 κοπέλες. Τη μία είδα μόνο. Μελαχρινή αδύνατη γύφτισσα σαν πρεζάκι.

Ήρθε κοντά μου να με σαγηνεύσει...πήγε να με φιλήσει και μύριζαν τα χνώτα της. Ευτυχώς την απέφυγα.

Κάθοδος πάλι, αφού είχα ξεχάσει κάποια μπουρδελάκια. Γαμώτ...

Ακομινάτου 2 δεξιά – Ξανθό γέρικο τρανς, τραβεστί ή δεν ξερώ γω τι. Γνωστή μούρη στο μετάξι.

Ακομινάτου 2 αριστερά – Ξανθιά με μπούκλες, μικρό στητό βυζί, λευκόδερμη.

Δεληγιώργη 30 – κλειστό

Δεληγιώργη 39Αλίνα ο θηλυκός “Bigfoot”. Μελαχρινή γύφτισσα με καλό σώμα, 2,2αρια βυζιά και κωλάρα, πολύ τριχωτή όμως παντού.

Λεωνίδου 6Μαρία, ξανθιά λευκόδερμη με μερικά κιλά παραπάνω, μεσαία βυζιά και χαλαρωμένο σώμα.

    Είχα γράψει πρόσφατα ότι ήταν η μία απ’τις 3 αδερφές που είχαν δουλέψει ταυτόχρονα στο μετάξι. Στο σαλόνι μου την έπεσε άσχημα με φιλιά στο στόμα και χουφτώματα. Έκανα κι εγώ το ίδιο και μετά από 5 λεπτά χαμούρεμα σηκώθηκα κι έφυγα.

Κολωνού 48 – Καστανή κοντόπορνη και λεπτή κοπέλα φοβισμένη.

Κολωνού 47 κάτω – Μια μελαχρινή χοντρούλα με χυτα βυζιά.

Κολωνού 47 πάνω – Μελαχρινή προμιλφ με μεγάλα βυζιά και άσχημο σώμα και μία μάυρη γαζέλα με μεγάλη κωλάρα.

Κολωνού 53Εύα η «πολική άρκτος» από αλκαμένους και διδύμου 16 στα 10 ευρώ.

Καλλέργη 33 – Μελαχρινή αδιάφορη χοντρούλα με μεγάλα βυζιά.

Ελευσινίων 22 – Μελαχρινή μιλφ γοητευτική, κανονικής μάζας με λίγο μεγάλο κώλο. 20 ευρώ εδώ.

Μαιζώνος 32 (Μπουρδέλο Φάντασμα) – Κλειστό.  

    Απ’το σταθμό του μετρό στο μεταξουργείο, κίνησα προς σταθμό λαρίσσης και λιοσίων, αλλά ο μαλάκας πήγα προς άγιο δημήτριο με αποτέλεσμα να βρεθώ ομόνοια. Εκεί αυτοσχεδίασα πηγαίνοντας προς πανεπιστημίου όπου πήρα ένα τρόλλεϊ για Λ.Αλεξάνδρας και Κ.Σχοινά.

Κωνσταντίνου Σχοινά 2 – Κλειστό

Από Λ.αλεξάνδρας πήρα ένα λεωφορείο και κατέβηκα στο σταθμό λαρίσσης. Η ώρα ήταν κάπου 14:20

Χωματιανού 11 κάτω – Μελαχρινή αλβανίδα άσχημη κανονικής μάζας που παίζει και στο πάνω.

Απ΄τα 20 ευρώ έπεσε στα 15 και αμέσω στα 10 μπας και με κρατήσει.

Χωματιανού 11 πάνωΣιλβάνα η βραζιλιάνα.

Η ανάσα της μύριζε ψαρίλα.

Λιοσίων 73 αριστερά - Κλειστό

Λιοσίων 73 δεξιά – Κλειστό

Λιοσίων 76 πάνω – Κλειστό

Λιοσίων 76 κάτω – Εύα από χόστελ. Ξανθιά μιλφ με μπούκλες, μεσαία πεσμένα βυζιά, ελ.στοματικό στα 20.

Εξηκίου 18 κάτω – Ανοιχτό χωρίς κοπέλα

Εξηκίου 18 πάνω – Κλειστό

Εξηκίου 20 – Ένα χοντρό μπάζο

Βέργας 2 – Χοντρούλα κι εδώ αδιάφορη

Βέργας 6 ημιυπόγειο – Ξανθιά βυζαρού μιλφ ευγενική

Βέργας 6 ισόγειο – Μια μιλφ πάλι...δεν θυμάμαι άλλα.

Βέργας 6 υπερυψωμένο ισόγειο – Νταρντάνα πανύψηλη ντροπαλή, η μικρή αδερφή του Τσατσέγκο από προύσσης 22

Πεο(αιω)νίου 47 – Ξανθιά χοντρούλα με 5αρες πεσμένες υπερβυζάρες.

Λιοσίων 79 δεξιά - Κλειστό

Λιοσίων 79 αριστερά - Κλειστό

Αδάνων 2 Ζάνα η σιχαμερή κουραδόγρια με τα εμετικά γλωσσόφιλα

Λιοσίων 91 – Κλειστό

Προύσσης 22 – Μιλφ χοντροκώλα, τεράστια

Τροφωνίου 11 κάτωΑλεξάνδρα “miss piggy pop” γυρολόγος της φυλής

Τροφωνίου 11 πάνω – Μελαχρινή σπασμένη μιλφ με άσχημη οδοντοστοιχία

Μου είπε ότι κανονικά είναι τσατσά, αλλά λόγω έλλειψης προσωπικού ανέλαβε αυτή. Συμπαθητική και ευγενική γυναίκα...ένιωθε άσχημα που διαφημίζε η ίδια τον εαυτό της.

Τροφωνίου 13 κάτω – Μια ευτραφής μιλφ ήταν εδώ

Τροφωνίου 13 πάνω – δεν θυμάμαι....

Κνίδου 18 Λάουρα με τις υπερτιτάνιες βυζάρες

Παρρασίου 36 – Ανοιχτό. Βάρεσα κουδούνι, αλλά δεν μου άνοιγαν (στ’ αρχίδια μου...)

Κωνσταντινουπόλεως 206 – Μια Άννα ομορφούλα με καλό σώμα.

Ξανθίππης 2 Μπιάνκα από φυλής 69 κάτω (όχι η «ισπανίδα» από φωκαίας 25)

Νομίζω ότι έβαλε βυζιά.

Περγάμου 27 πάνωΜαριάνα μιλφ γεμάτη υπερβυζαρού.

Περγάμου 27 κάτωΦωτεινή_Γιατσεκ Γκμοχ_Κυριάκος Θωμαϊδης

Αλκαμένους 117Τζούλια η ρωσοφινλανδέζα

Αλκαμένους 113Μαρία η τρελοπουτσιδού από διδ 8 πάνω.

Ρεμούνδου 21 κάτω – Μελαχρινή ψηλή όμορφη κοπέλα με λίγο περιφέρεια. Βασικό.

Ρεμούνδου 21 πάνω – Μπάζο...δεν θυμάμαι

Ρεμούνδου 20 – Ξανθιά τροφαντή με μεγάλο κώλο και μικρό βυζί

Αγ.Πέτρου 7Μαρία μελαχρινό μπάζο

Περγάμου 1 πάνω – Κλειστό

Περγάμου 1 κάτωΜαρία, ξανθιά με μεγάλο στήθος, λευκόδερμη.

Πορεία προς Λ.Ιωνίας

Λ.Ιωνίας 12 – Μελαχρινή με κόκκινες ανταύγειες μιλφ

Ανέβηκα προς αχαρνών, όπου και έκατσα σε ένα χοντντογκάδικο για φαγητό. Όταν τελείωσα ήταν κάπου 16:55. Οπότε κάπου εδώ ξεκινά η απογευματινή βάρδια.

Φυλής 200 – Μελαχρινή προμιλφ με φουσκωτή κωλάρα και μικρό στήθος

Αγαθουπόλεως 54 δεξιά - κλειστο

Αγαθουπόλεως 54 αριστερά – Ανοιχτό φως με κλειδωμένη πόρτα

Εφέσου 1Χριστίνα, ξανθιά γέρικη τραβεστοτρανς.

Πέρασα κι απ’το εφέσου 11, αφού όμως είναι στούντιο να πα να γαμηθεί!

Στη συνέχεια ανηφόρισα προς δροσοπούλου.

Δροσοπούλου 97 Ντιάνα, ψηλή ξανθιά μιλφ στα 25 ευρω ελ.στοματικό τελειωτικό

Θάσου 13 – Μια μελαχρινή μαυριδερή βραζιλιάνα μιλφ, με υπερχοντροκωλάρα

Δροσοπούλου 98 – Αδιάφορη μιλφ

Καλλιφρονά 12 (Καλλιφρονιcation) – Κλειστό

Μυτιλήνης 23Α – Βερόνικα μαυριδερή άσχημη μιλφ αδιάφορη.

Δουσμάνη 10 – Κλειστό

Επιστροφή με τρόλλεϊ στη πιπίνου και πατησίων.

Πιπίνου 32 (γατόσπιτο) - Κλειστό

Καλύμνου 36 – Ψηλη ξανθιά λεπτή μιλφ με μικρά πεσμένα βυζάκια. Καμιά σχέση με τη νανά.

Καλύμνου 48 πάνω – Αδιάφορη κοπέλα...όχι μιλφ πάντως

Καλύμνου 48 κάτω – Ψηλή ξανθιά λεπτή γοητευτική προτζιλφ με μεγάλο στήθος πιθανότατα σιλικόνη.

Μαγνησίας 1Ντιάνα cilf (corpse I’d like to fuck)=(πτώμα που θα ήθελα να γαμήσω) με φουλ πρόγραμμα.

Μαγνησίας 11 – Κάποιο μπάζο...δεν θυμάμαι.

Πιπίνου 65 – Μελαχρινή γύφτισσα με άσχημο μαυριδερό δέρμα.

Πιπίνου 54 – Ανοιχτό, αλλά δεν μπήκα όπως εξήγησα στην αρχή.

Φυλής 136 πάνωΜιχαέλα του φίλου jockerx ο οποίος ήταν σπουδαίος πορνορεπόρτερ με άριστο πορνομνημονικό.

Φυλής 134 υπόγειοΉρα, ξανθιά λευκόδερμη κοπέλα με πλαδαρό σώμα, μικρά βυζάκια. Βασικό.

Φυλής 134 ισόγειο Χριστίνα, ξανθιά λευκόδερμη με φοβερές 3,5 αρες βυζάρες σφιχτές. Βασικό.

Φυλής 134 πάνωΑλίνα, μελαχρινή κοπέλα κανονικής μάζας με λίγη περιφέρεια, μεσαίο στήθος.

Φυλής 109 κάτωΆννα_Πίτσος

Φυλής 109 πάνωΛάουρα η γνωστή ξανθιά πιπίνα του οίκου.

Φυλής 99 – Ο γκέϊ τσατσος μου είπε ότι έχει μία τραβεστούλα
- Ενδιαφέρεσαι;
- Αμέ!

Πρόκειται για πανύψηλη μελαχρινή αρκετά θυληπρεπή τραβεστί, που προφανώς έχει πούτσα.

Αγκύρας 12 αριστερά – Κλειστό

Αγκύρας 12 δεξιά – Κλειστό

Αγκύρας 1Ζωή μελαχρινή ψηλή προμιλφ με μεγάλο κώλο. Αυτή είναι γυναίκα...δεν κατάλαβα;

Αχαρνών 104 – Ανοιχτό, αλλά δεν μου άνοιξαν όταν πάτησα το κουδούνι

Αχαρνών 85 – κλειστό

Φυλής 92 αριστερά – Η υπερκοντόπορνη τάπα που είδα το πρωί στο κολ32 ισόγειο

Φυλής 92 δεξιά – Η Άννα από μονής προδρόμου υπόγειο, αδύνατη μιλφ με καλό σώμα.

Μονής προδρόμου 16 υπόγειο – Κλειστό

Μονής προδρόμου 16 πάνω – οι γαμιόλες...τα γεωργιανά σκατόμπαζα

Φυλής 86 κάτωΜόνικα, ξανθιά όμορφη κοπέλα με ωραίο σώμα. Βασικό.

Φυλής 86 πάνω – η Μιχαέλα

Φυλής 84 πάνω – δεν ανέβηκα, αλλά το πρωί που πήδηξα την Ιρίνα στο ιας 44 μου είπε ότι μετά τις 5μμ είναι στο 84 πάνω.

Φυλής 84 κάτω – η Μαργαρίτα η μουνάρα.

Φυλής 71 υπόγειο – Η γνωστή μελαρινή γεματούλα του οίκου

Φυλής 71 ισόγειο Ευτέρπη (aka Άννα η μολδαβέζα κτλ)  :rockon: :rockon: :rockon: φοβερό νικ

Φυλής 71 άνωΣάντρα

Φυλής 69 ισόγειοΜάγια η ξανθιά καινούρια κοπέλα με το καλό σώμα και το ελ.στοματικό. Απουσίαζε η επίσης καινούρια Λάουρα

Φυλής 69 πάνω Χριστινάκι

Φυλής 67 Νατάσσα μιςς πίγκυ ποπ κι αυτή με τις βυζάρες της.

Φυλής 65 ισόγειο – Μια κανούρια αδιάφορη...όχι η Τζέσικα πορνοράμπιτ

Φυλής 65 άνω – Μελαχρινή λευκόδερμη, μεσαία βυζιά χαμογελαστή με πρωκτικό νομίζω

Φυλής 80 Άννα μαρία με πρωκτικό και ελ.στοματικό

Φυλής 74Νατάσσα ξανθιά λευκόδερμη

Φυλής 61 – κλειστό

Φυλής 59 πάνω – Κλειστό

Φυλής 59 κάτω Αλεξάνδρα και μια άλλη καινούρια όμορφη κοπέλα με ωραίο σώμα...δεν την έχω ξαναδεί, με απλό πρόγραμμα

Φωκαίας 17 κάτωΜαρία (νομίζω...) από φυλής 65 κάτω, με πρωκτικό

Φωκαίας 17 πάνωΤάνια

Φωκαίας 19 Άννα...μόνη της.

Φωκαίας 25 πάνωΤζούλια από διδύμου 18 υπόγειο

Φωκαίας 25 κάτωΜόνικα νιάου και Ντιάνα με ελ.στοματικό και οι δυο

Φωκαίας 27 υπόγειο – Η γνωστή μιλφ (Αλίνα ή Αγάπη δεν θυμάμαι...)

Φωκαίας 27 ισόγειο Ρουσλάνα από ιάς 1, όπως είχε γράψει ο πρόεδρος. Αν και την περιμέναμε στη βραδινή, σήμερα ήταν απογευματινή.

Εδώ έγινε η δεύτερη και τελευταία κατάθεση της ημέρας.

Φωκαίας 27 πάνωΈλενα υπερβυζαρού facebook

Φωκαίας 24 – Μια ξανθιά χοντρή

Φωκαίας 22 κάτωΑλεξάνδρα η μελαχρινή πιπίνα με πρωκτικό

Φωκαίας 22 πάνω αριστερά – Η τσατσά μας έδιωξε γιατί είπε ότι θ’αργήσει πολύ η κοπέλα  

Φωκαίας 22 πάνω δεξιά – Κλειστό

Φυλής 66 αριστερά – Κλειστό

Φυλής 66 δεξιά Ντενίσα και Νάταλι η καινούρια από φ54

Φυλής 54 κάτωΣούζη και Λάουρα

Φυλής 54 πάνω – Ένα κακάσχημο μαυριδερό μπάζο

Φυλής 40 – Έλενα ωραία μελαχρινή κοπέλα...δεν θυμάμαι δυστυχώς πρόγραμμα

Διδύμου 8 πάνωΑντίνα

Διδύμου 8 κάτωΓιασμίν ωραίο κορμί με μεσαίο στήθος, ωραίο κώλο, στα 25 ευρώ

Διδύμου 16Λίλιαν από αγκύρας

Διδύμου 18 υπόγειο Αλεξάνδρα, υπερχοντρή χαμογελαστή μιλφ

Διδύμου 18 ισόγειοΑλιόνα

Διδύμου 20 - κλειστό

Διδύμου 25 - κλειστό

Διδυμου 27 - κλειστό

Ιουλιανού 71 – Νομίζω είδα τη Βίκυ την καζακστανή...δεν είμαι σίγουρος

Αλκιβιάδου 16 αριστεράΚατερίνα μελαχρινή ελληνίδα με χυτές βυζάρες.

Αλκιβιάδου 16 μεσαίο – σόρυ μάγκες έχει θολώσει απίστευτα το πορνομυαλο...δεν έκαν καν προσπάθεια να θυμηθώ

Αλκιβιάδου 16 δεξιάΑνίτα η ξανθιά κλανίτα (μπεμπέ - λιλύ)

Βγαίνοντας από αλκ16 γ η ώρα ήταν 19:43. Κουρασμένος και αφυδατωμένος πήρα τον πούλο για το σπίτι.

Καλό βράδυ και...
 

Συνημμένα

  • ΚΩΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38 ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ.JPG
    ΚΩΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38 ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ.JPG
    276,9 KB · Εμφανίσεις: 24
  • ΑΧΙΛΛΕΩΣ 40.JPG
    ΑΧΙΛΛΕΩΣ 40.JPG
    231,8 KB · Εμφανίσεις: 19

Επισκέπτης
παίδες λυπάμαι έχω βγάλει πολλές ωραίες φωτογραφίες, αλλά δεν ξέρω πως να τις βάλω εκεί που ταιριάζουν (μην πάει ο νου σας στο πονηρό  :2funny:)
έβαλα 2 αλλά δεν ήθελα να βγουν εκεί που βγήκαν
Αν μπορέσει κάποιος να μου στείλει πμ τουλάχιστον να τις βάλω μαζεμένες στο σχολιασμό ενημερώσεων
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Ιουλιανού 71 – Νομίζω είδα τη Βίκυ την καζακστανή...δεν είμαι σίγουρος

Η Νικολούλη τη βρήκε?
Εχω να την πετύχω απο την εποχή που δούλευε στο Διδύμου 18κάτω - υπόγα! (μιλάμε για πιπο-σχολή)
Φοβερή στη πίπα και στη γλειφοκωλάδα!
URL]]
 

Επισκέπτης
Ευχαριστώ απ'ότι είδα πήγες μετάξι σήμερα, πρέπει να είμασταν τις ίδιες ώρες μάλλον.



Παρεπιπτόντως μέτρησα όλα τα μπουρδελάκια 2 φορές και μου βγαίνουν 196...όχι 197. Είμαι σίγουρος ότι πήγα σε όλα, απλά ξέχασα να γράψω για κάποιο.
Αν κάποιος συναγωνιστής είναι αρκετά αυνάνας ώστε να το βρει θα το εκτιμούσα αν μου το έλεγε  :2funny:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
“Αν κοίταξα μακριά, είναι επειδή πάτησα στις πλάτες πορνο-γιγάντων”

    Ένας συνδυασμός συγκυριών –με βασική την ημερήσια απαλλαγή απ’τις επαγγελματικές μου υποχρεώσεις- με οδήγησε σε μία πολύ αυθόρμητη απόφαση, την οποία και έσπευσα να πραγματοποιήσω γιατί ποιος ξέρει αν θα είμαστε ακόμη αύριο παρέα για να τα λέμε. Ο χρόνος θα δείξει...

"για φίλους – αγνούς μπουρδελιάρηδες, για το ημερολόγιο μου και...λόγω ελεύθερου χρόνου" (παραφράζοντας τον Μπόρχες...καλά το γάμησα πάλι)

Πρωινο-απογευματινή  βόλτα στα μπουρδέλα της Αθήνας.

Διάρκεια: 513 min (8h 33min), Μπουρδέλα: 197, Κατηγορία Θ’: Hyper Tsarque

    Υπενθυμίζω ότι τα μπουρδέλα με βάση τον κατάλογο είναι 200. Τρία όμως μπουρδέλα είναι ανενεργά εδώ και πολύ καιρό. Αυτά είναι τα Φυλής 214, Μιχαήλ Βόδ(ι)α 114, Φιλιππίδου 11. Πήγα σε όλα τα μπουρδέλα πλην ενός –Πιπίνου 54- στο οποίο δεν μπήκα λόγω ψυχολογικού τραύματος απ’την προηγούμενη επίσκεψη και είναι όλα καταγεγραμμένα άσχετα αν κάποια απ’αυτά ήταν κλειστά. Αυτή τη φορά δεν θα ‘χουμε μουσικές, θα ‘χουμε όμως πολλές φωτογραφίες (δεν είναι και πολύ καλά τραβηγμένες γιατί δεν ήθελα να δίνω στόχο στους περαστικούς) έξω αλλά και μέσα απ’τα μπουρδέλα. Τράβηξα και 2 βίντεο (όχι τσόντα) και μόλις μπορέσω να επεξεργαστώ (το ένα γιατί το άλλο δεν έχει πρόβλημα) λίγο (γιατί δεν ξέρω ακόμη) θα το ανεβάσω. Στο διάστημα αυτό των 8μιση περίπου ωρών είχα δύο πολύ όμορφες καταθέσεις σε γνωστές κοπέλες και πολλά κωμικά και καβλωτικά περιστατικά. Βασικά ότι θυμάμαι θα το γράψω. Ελπίζω να δείξετε καταννόηση ως προς το καθαρά χρηστικό κομμάτι της ενημέρωσης, λόγω του τεράστιου αριθμού των σπιτιών, των κοριτσιών και των προγραμμάτων.

    Η ενημέρωση ως συνήθως είναι με βάση τη διαδρομή που ακολούθησα. Για εξοικονόμηση δυνάμεων επέλεξα τις πιο σύντομες διαδρομές με αποτέλεσμα εκεί που γράφω για τα σπιτάκια του ενός δρόμου, ξαφνικά να πηγαίνω σε άλλο δρόμο για να ξαναγυρίζω λίγο μετά στο δρόμο που ήμουν πριν. Πάμε.



Βγαίνοντας από αλκ16 γ η ώρα ήταν 19:43. Κουρασμένος και αφυδατωμένος πήρα τον πούλο για το σπίτι.

Καλό βράδυ και...
:priest: :priest: :priest:
Εχω μεινει αναυδος!!!Αυτο δεν ειναι μπουρδελοτσαρκα.....ειναι πληρες απασχοληση με υπερωρια!!!Μπραβο στον dirtyliving..
respect-046.gif
respect-040.GIF
respect-040.GIF
respect-064.gif


Νομιζω ο αντισθενης σου οφειλει δεδουλευμενα και βαρεα ενσημα :grin:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
dirtyliving μιλάμε για ιστορική τσάρκα-καταγραφή. Μεγάλο respect.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom