Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 248 άτομα (16 μέλη και 232 επισκέπτες)

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ε το παρακάνουμε υπολογιστικό μετά :)
μα ενιαιο ομως μιλαω και για στουντιο και για cc γενικως να κοιτας το ποσό σε σχεση με το χρονο, εστω και αν σπαμαρω τωρα και συγγνωμι γιαυτο παιδια :)
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Παιδες ενταξη,αφου συμφωνουμε μην γεμιζουμε το θρεντ αλλο!Υπαρχουν αλλα θρεντ για να συζητησουμε το θεμα αν θελετε!!
 

bask

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Έχει δει κανείς σας τη Δήμητρα απο Ιάσωνος 37β?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.695
Πόντοι
46.232
Εντάξει, στα 5 ευρώ δεν πρόκειται να κατέβουν.
Αλλά αυτό το Διδ. 8β με το 25αρι ? ? ? ?
Μας έγινε στουντέλο χάρη σε μερικούς.
Γιαυτό χτυπάω το κεφάλι μου.

Προσέχτε το δικό σας !
κάνεις μεγάλο λάθος..........25 ευρώ είναι εδω και ένα χρόνο....
το θέμα είναι να μην ψαρώνεις με την "αιώνια"μόνιμη τσα τσα του οίκου...
όταν είναι να περάσω της λέω 20.....δεν λέει όχι
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Σημερα αποφασισα να κινηθω περιμετρικα της φυλης για να διαπιστωσω αν υπηρχαν αλλαγες!!!
Σε αυτη την βολτα με συνοδευσαν ο ιπποτης της ηδονης φιντελ,και ο εμπειρος συναγωνιστης δημητρης!!
Εναρξη 20,30- ληξις 12,10!!
Ξανθυπης 2 Χριστινα,τσιγγανοηδες φατσα,χαμογελαστη,κοντη με 1,5 στηθος και αδυνατο σωμα!!1
Κωσταντινουνοπολεως 206 Χριστινα ρουμανοειδης ομορφη φατσα,1,70,αδυνατο σωμα,1,5 βυζι,και ελαφρα γεμισμενη αφρατη κωλαρα.
Κνιδου 18 Χοντρη μιλφ με υπερχιλισμενο στηθος,πλουσιο κωλο και πιρσινκ στον αφαλο,κοντο ξανθο μαλλι,παλια στην πιατσα αλλα δεν θυμαμαι ονομα!!!!
Προυσσης 22 Λιλιαν,αλλα μια παλαια μιλφ με σιθρου που εκριβε τα παντα και κιλα παραπανω!!!!
Τροφονιου 13 επανω,γλυκια μιλφ με κωλαρα και 2,5αρια μας παιχνιδιζε στο σαλονι και μας εδινε ρομαντικες υποσχασεις γεματουλα!!!!
Τροφονιου 13 κατω Ελβιρα τσιγγανοειδες με φουλ,ανευ ακαποτου!!
Τροφονιου 11 επανω η Μελινα!!
Τροφωνιου 11 κατω η υπερβαρη οπισθοβαρη κυπρια με το φουλ!!
Πιπινου 47 Χαμογελαστη υπερβαρη υπαρξη με χοντρα μπουτια και 2αρη στηθος!!
Βεργας 2 κοντο τσιγγανοηδες με καλο σωματοτυπο και ελια κοντα στα χειλη,αλλα μεριλιν!!
Βεργας 6 υπογειο,Αναστατη απο τα κωλοσκαμπιλα, μεγαλοκοπελα,λιγων παραπανω κιλων!!
Βεργας 6 ημιοροφος,Η μεγαλοκοπελα Ολγα!!
Αδανων 2 Μπαρμπορα,εμφανως καλυτερη,σας κανω τα παντα ,συμφωνα με δηλωση της,δεν ειχα τον χρονο να ζητησω πιο εξτριμ και να διαπιστωσω τα λογια συναγωνιστων,την επομενη ομως!!
Εξηκιου 18 τσιγγανικη ομορφια με 2αρι και ωραιο κορμι,τατου στο κωλομερι τριανταφυλλο,Ειρηνη!!
Εξηκιου 18 επανω Αννα,παντα σαν αγιοβασιλιτσα χαμογελαστη κοπελλα με νορμαλ σωμα!!
Εξηκιου 20 Επειδη δεν μπηκα υπεθεσα Αννα η γεματη!!
Λιοσιων 91 Κλειστο!!
Λιοσιων 76 Ευα η ρωσσις απο το χουλστερ ιασωνος.Η ευγενης τσα μας ειπε οτι σε λιγο καιρο θα παρελασουν αρκετες νεες απο υον οικο,εν αναμονη λοιπον!!
Λιοσιων 76 επανω,ψηλη γεματη κοπελλα!!
Χωματιανου 11 επανω,Ρουμανοηδες κοντο με κωλαρα και βυζι 1,5,να τινη πως γεματο,μολις ειπα ευχαριστω και πηγα να φυγω,κατεβασε απο 15 την τιμη στα 10!!
Χωματιανου 11 κατω το γνωστο διδυμο,Αντζελικα-Μαρια,πιθανως η μαρια ηταν δωματιο,γιατι παρουσιασθηκε η πρωτη και ειπε να περιμενω για την 2ερη!!
Ιουλιανου 71 Υπερβαρη σχιστοματα!!
Αλκαμενους 113 Αλισα μιλφ!!
Αλκαμενους 117 Φωτηνη ρωσσις με κωλαρα και βυζους χορταστικους και πολυ χαμογελο!!
Περγαμου 27αριστερα κλειστο!!
Περγαμου 27 η γνωστη μεγαλοκοπελα με τα γεματα μπουτια,Ναταλι!!
Περγαμου 1 το επανω,Χοντροκορισο Μαρια!!
Περγαμου 1 κατω η Μελιντα,η γνωστη Λολιτα απο φ.134!!
Ρεμουνδου 21 κοντο αδιαφορο τσιγγανοηδες ,στο επανω,εν ονοματι Χριστινα!!
Ρεμουνδου 21 κατω,Χριστινα,ομορφη ρουμανικη παρουσια με αδυνατο κορμι,ωραιο κωλο και 1,5 στηθος!!!!
Ρεμουνδου 20 κλειστο!!
Και η βολτα συνεχιζετε....
Αγιου Πετρου 7 Τσιγγανοηδες κοντη γυρολογος,αδιαφορο
Φυλης 200 Η Γιουλια με αλλο ονομα,απο διδυμου 20!!
Φυλης 134 υπογειο Ιρενε η ρενατα απο Φ,71 ισογ.!
Φυλης 134 Επανω,νεα παρουσια συμφωνα με τσα,1,70 με 2αρι και κωλαρα μαυρομαλικο!!
Φυλης 134 ισογειο,φωτοτυπια της αννας μαριας με πεπλατησμενο σαλονι και πιο ανοικτες λεκανες με φουλ,εδω ο συναγωνιστης ψαχνη και ζητα,ακαποτο απο κωλο,εχη ρωτηση σε αλλα δυο,καθοσον μπαινοβγαινουμε μαζι,αγνωστος ομως προς εμας!!
Φυλης 136 Μιχαελα,σπαστο ξανθο μαλλι με 2αρι στητο στηθος και κωλαρα,μας ελεγε οτι τελειωνη σε αρα!!!
Μαγνησιας 11 κλειστο!!
Μαγνησιας 1 Δεν πηγα στο ενα υπεθεσα οτι θα εχη μεγαλοκοπελλα για τον απολυτο!!!
Φυλης 109 επανω Λαουρα!!
Φυλης 104 Η δεσποινα μου εκανε εντυπωση,την αλλη κοπελια δεν την θυμαμαι!!
Μπαινουμε Φυλης στα κεντικα,και αρχισαν να πεφτουν τα φωτα το ενα μετα το αλλο!!
Ετσι μιας και αλλαζαν οι βαρδειες και μας το ελεγαν ευγενικα οι υπηρεσιες,κατευθηνθηκαμε στα Φωκαιας που εκει γινοταν το ιδιο!!Στο Φωκαιας 27 ισογειο,μαθαμε για την Ευα και Ρουσλανα που αναβαθμιστηκαν,παη το 15 δλδ.στα 20 πλεον!!
Αυτα συνεβησαν σημερα στους παγωμενους δρομους της ηδονης και προσθετω και αμαρτιας!!
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Πρόεδρε στην κνιδου είναι η γνωστή Λάουρα Τζούλια που είναι η μοναδική που μας έχει μείνει στην αθήνα για τόσο μεγάλο μέγεθός που ψάχνουμε
 

isl_a_nder

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, είμαι καινούργιος στο site. Mπορεί να πέσει "δούλεμα" αλλά θα ήθελα μια βοήθεια. Γουστάρω την γυναίκα με μικρό στήθος (μικρότερο δηλαδή από B) και με μεγάλη ρόγα. Ξέρει κάποιος καμιά κοπέλα σε studio  σε μπουρδέλο ή και ανεξάρτητη; Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
 

z750

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
116
Like
32
Πόντοι
1
Καλημερα αυτη η Λαουρα Τζουλια πρωινες βαρδιες δεν ηταν μονο?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
λιγα πραγματα απο μεταξι σημερα το πρωι κι ενω το πεος μου δε λεει να παρει τα πανω του με τιποτα :(

δεληγιωργη 30 κλειστο.δεληγιωργη 39 μια τσιγγανοειδης ,μαλλον ψηλη,μικρο στηθος,ωραια κωλαρα,ψιλοαδιαφορη,10 ευρω
λεωνιδου 6,ξανθια και ασπρη αλβανη με προγναθισμο,κυφωση ,σκολιωση και λορδωση μαζι,10 ευρω,να λειπει το βυσσινο

κολωνου 30 οροφος,ιωαννα :smitten:

κολωνου 27 δεξι,το μελαχρινο αγοροκοριτσο,ξενερωτη εντελως,10
          αριστερο,το ξανθο χαρουμενο κοριτσακι με τα χαζα αστεια δοντακια και χαμογελο...επισης με μπολικο βυζο...μου πιασε τον πουτσο οταν πηγα να φυγω κι η τσατσα της ελεγε  "τι πιανεις ?αφου δεν εχει τιποτα."...καλα,που το καταλαβε? :'(,10 ευρω

κεραμεικου 15 αριστερο,μια ξανθια συμπαθητικη προς το καυλιαρα στα 10 ευρω.η ευγενικη τσατσα μου δειξε το μπανιο,καθως ηθελα να κατουρησω
             δεξι,ξεχασα :huh: :think:(10 ευρω παντως :S)

οταν βγηκα επεφτε ξυλο μεταξυ μεταναστατων απεναντι και την εκανα...

ιασωνος 30 οροφο,μια ομορφη χαμογελαστη γυφτοπουλα μου πιασε τον πουτσο και οταν εφευγα μου βριζε το σπιτι(μαλλον) στα ρουμανικα(με χαμογελο παντα :cheesy:)...βαρδια ειχε ενας αλλος πουστροτσατσος μελαχρινος,ενω ο αλλος που ειναι σα(?) γυναικα ο χοντρος ,μπαινοεβγαινε στο μπουρδελο,10 ευρω

          ισογειο,ο κοριτσαρος με τα φωσφοριζε μαγιω...10 ευρω...μπηκαν κατι πιτσιρικαδες και την εστησα μετα απεξω...οταν βγηκαν τους ειπα το γνωστο "καλη?καλη?" και εδειξαν (σχεδον) ενθουσιασμενοι...αντε να εμπιστευτεις τα πιτσιρικια βεβαια...παντως συντομα θα την τιμησω

ιασωνος 31 χοστελ,μια τσατσα με το βλεμμα της φωτεινης πιπιλη παρουσιασε τη χοντρουλα καυλιαρα που σαλοναρει με το λιπαντικο παραμασχαλα...πολυ σφιχτο σωμα δειχνει να εχει η χοντρουλα,10 ευρω
          δεξι υπογειο,παιζουν αλλαξοκωλιες με το χοστελ,η ναερη μιλφ με το καστανο καρεδακι και την ωραια πισω κινηση,10 ευρω
       33,το μινιον γυφτακι με τα γυμνα βυζακια και το κενο στα 2 μπροστινα πανω δοντια,10 ευρω

ιασωνος 37 αριστερο,ενα πιπινι,θυμιζει λιγο την ευτερπη στην κοψια,αλλα οχι τοσο μουναρα...καλο μουνι παντως,10 ευρω και 15 ευρω με 69 και ισπανικο...
          δεξι,η μαυρομαλλα που ειναι τις τελευταιες μερες,γυμνασμενο σωμα,μικρο στηθος,μεγαλο σαγονι,10 ευρω...με κοιταξε δολοφονικα(μαλλον αναγνωριζοντας με)

περδικα αριστερο,η μιλφ με την ξανθια περουκα,10
       δεξι,αννετα,ψηλη μαυρομαλλα ομορφη κοπελα,με λευκο δερμα και τατου στο δεξι μπρατσο,10 επισης

ιασωνος 44 αριστερο,ενα τσιγγανοειδες αλογο με βυζαρες που βγαζαν ματι,καυλιαρα,αν ειχα 15 που ζηταγε θα χα μπει
          δεξι,ενα αθλιο μπαζο να κοιταει σαστισμενο στο σαλοναρισμα,κοντη ασουλουπωτη και προτεταμενο το κεφαλι λες και μολις ειχε φαει καρπαζια στο σβερκο,10 ευρω,η πλακα ειναι που την εχω πετυχει να χει ψιλογεματα δωματια :idiot:

ιασωνος 46,μονο το αριστερο ανοιχτο,τζοανα,15 ευρω φουλ,καυλιαρα ρουμανα με ολοστρογγυλη κωλαρα

το 43 κλειστο

ιασωνος 20 αριστερο,η χοντρη γυφτοειδης βυζαρου
          δεξι,η βαλερια,χαριτωμενο κοριτσακι με πολυ ωραιο κορμακι και βυζακι,10 ευρω,κατεθεσα,δυστυχως κομοδινο,θα γραψω κριτικη...η τσα2 εδιωξε ενα μαυρο ενω τους πακιστανους τους αφησε...σκεφτηκα οτι αν εγω ημουν πουτανα :huh:θα παιρνα μαυρους ,αλλα οχι πακιστανους :crazy:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
λιγα πραγματα απο μεταξι σημερα το πρωι κι ενω το πεος μου δε λεει να παρει τα πανω του με τιποτα :(

πακιστανους τους αφησε...σκεφτηκα οτι αν εγω ημουν πουτανα :huh:θα παιρνα μαυρους ,αλλα οχι πακιστανους :crazy:
Ωραιος :rockon:.Ναι τα πακια ειναι οι καλυτεροι πελατες,εγω τους εχω ακουση να σχολιαζουν και τις γκομενες αν ειναι καλες η οχι :2funny:.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
λιγα πραγματα απο μεταξι σημερα το πρωι κι ενω το πεος μου δε λεει να παρει τα πανω του με τιποτα :(

δεληγιωργη 30 κλειστο.δεληγιωργη 39 μια τσιγγανοειδης ,μαλλον ψηλη,μικρο στηθος,ωραια κωλαρα,ψιλοαδιαφορη,10 ευρω
λεωνιδου 6,ξανθια και ασπρη αλβανη με προγναθισμο,κυφωση ,σκολιωση και λορδωση μαζι,10 ευρω,να λειπει το βυσσινο


xaxaxa! Να 'σαι καλά! Γέλασα με την περιγραφή της άσπρης Αλβανίδας!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? Γίνεται να αλλάξει η βαθμολογία κατόπιν κριτικής? Γιατί μου φάνηκε ότι σε μία κριτική πριν είδα άλλη βαθμολογία και μετά άλλη!
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Ιουλιανου 71 Υπερβαρη σχιστοματα!!

Ερωτηση προς πορνοανταποκριτη sotirof : Ποσο υπερβαρη ηταν αυτη και ποσο σχιστοματα? Λεω να δοκιμασω κινεζοειδες, αλλα αν ειναι σαν φωκια, να μην κατεβω...
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ερωτηση προς πορνοανταποκριτη sotirof : Ποσο υπερβαρη ηταν αυτη και ποσο σχιστοματα? Λεω να δοκιμασω κινεζοειδες, αλλα αν ειναι σαν φωκια, να μην κατεβω...
Δεν περνω ορκο οτι ειναι κινεζοηδη!!Υψος 1,65,βυζι 2αρι,80 κιλα,αλλα τα εχη περιφεριακα!!
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Δεν περνω ορκο οτι ειναι κινεζοηδη!!Υψος 1,65,βυζι 2αρι,80 κιλα,αλλα τα εχη περιφεριακα!!

Απο οσο βλεπω εχει πολλα κιλα! ευχαριστω παντως! πρεπει οπωσδηποτε να βρω κινεζα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom