Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 242 άτομα (13 μέλη και 229 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
Φ 27 πάνω η Μπάρμπορα
Φ 27 κάτω η πιπινορωσίδα Εύα επέστρεψε
Φ 27 υπόγα μια Πολωνέζα ξανθιά, την έχω ξαναδεί νομίζω σε στούντιο
Διδύμου 8β η Κάρμεν
Διδύμου 8α μια νεαρά καινούργια ψηλή καλλίγραμμη
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
       37α ,η μαυρομαλλα καμπουριαστη με τα πεταχτα αυτια,που ειναι σαν αμερικανα εφηβη με ψυχολογικα προβληματα,10 ευρω


στο 33 οροφο,ενα συμπαθητικο μουνακι,μαλλον ψηλη με ωραια βυζακια,καστανοπορτοκαλι μαλλια,με 10 απλο και 15 +69,ισπανικο :jerking:
αυτα τα 2 μπουρδελα τα μπερδευω...αναποδα τα γραψα,οπου 37α βαλτε 33  :<
 

Επισκέπτης
Την τζουλιαννα λες η αννα η αυτη ειναι αλλη?
Τζούλια, Τζουλιάνα, Άννα σκέτο, Άννα Μολδαβή, Ιλόνα και ποιος ξέρει πόσα άλλα έχει.
Χαμός!
Προτείνω να τη βαφτίσουμε Ευτέρπη για τιμωρία και επειδή δεν υπάρχει ούτε πρόκειται να υπάρξει άλλη με τέτοιο όνομα, ώστε να την βρίσκουμε εύκολα.
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Ακόμα με τα πολλά διαφορετικά ονόματα, το κουραστικό φεύγει - δεν φεύγει, την πονήρο τσατσά, για μένα παραμένει το καλύτερο μουνέτο της φυλής.  :rockon:

 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
οντως,θεομουνο και καυλομουνο η ευτερπη :sunglasses:
 

guardian_angel

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
3 :rockon: συνφωνω και εγω μαγκες το μουνι ειναι μυτρα ταχυτητος
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Γιατι χτυπας το κεφαλι σου?Εχω δη και  :knockinb: και του 10ευρου,και του 20 ευρου,25,50 100,και παη λεγοντας!!Καλα 5 δεν υπαρχη,τωρα ηρθα απο Μεταξι,απλα σημερα η Αννα στο Μεταξι ειπε 10,αλλα μονο για σημερα!!Παντου 10,15,τα επιπλα δεν κατεβαζουν τιμη!!

Εντάξει, στα 5 ευρώ δεν πρόκειται να κατέβουν.
Αλλά αυτό το Διδ. 8β με το 25αρι ? ? ? ?
Μας έγινε στουντέλο χάρη σε μερικούς.
Γιαυτό χτυπάω το κεφάλι μου.

Προσέχτε το δικό σας !
 

guardian_angel

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
:offtopic:ποσες πιθανοτητες εχω να πετυχω σημερα μετα τισ 5 την χριστινα milf  φωκαιας 27α ?Σας παρακαλω βοηθηστε εναν καβλωβμενο αντρα μην τιν βγαλουμε παλι :jerking:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Εντάξει, στα 5 ευρώ δεν πρόκειται να κατέβουν.
Αλλά αυτό το Διδ. 8β με το 25αρι ? ? ? ?
Μας έγινε στουντέλο χάρη σε μερικούς.
Γιαυτό χτυπάω το κεφάλι μου.

Προσέχτε το δικό σας !
Δεν θα διαφωνησω,απλα μερικα πραγματα γινονται στο βωμο της γνωσης και της ενημερωσης :grin:.Παντως τα 25 τα αξιζε η κοπελλα,αλλα αυτο εγινε μια φορα και δεν προκητε να ξαναγινη!!
Εξαλου και το Δροσσοπουλου νομιζω οτι απο στουντιο εγινε ρδελο με τιμη 25,καποιοι πανε γιατι εχη τα μπανια την ησυχια του,κλπ.ο καθις συμφωνα με τις αναγκες του!Αλλα και τα 25 αρκετα ειναι!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
:offtopic:ποσες πιθανοτητες εχω να πετυχω σημερα μετα τισ 5 την χριστινα milf  φωκαιας 27α ?Σας παρακαλω βοηθηστε εναν καβλωβμενο αντρα μην τιν βγαλουμε παλι :jerking:
Τυπε αν και βλεπω συνεχεια στο υπογειο την Αλινα εκει,πιθανως να κτυπαη τα ρεπο,γιατι καμμια φορα ειναι και στο 27 επανω,στην θεση της ελενας!!
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Δεν θα διαφωνησω,απλα μερικα πραγματα γινονται στο βωμο της γνωσης και της ενημερωσης :grin:.Παντως τα 25 τα αξιζε η κοπελλα,αλλα αυτο εγινε μια φορα και δεν προκητε να ξαναγινη!!
Εξαλου και το Δροσσοπουλου νομιζω οτι απο στουντιο εγινε ρδελο με τιμη 25,καποιοι πανε γιατι εχη τα μπανια την ησυχια του,κλπ.ο καθις συμφωνα με τις αναγκες του!Αλλα και τα 25 αρκετα ειναι!!
μαγκες εγω για ντελο πλεον 25 δε δινω.πανε οι καλες εποχες :(
 

Επισκέπτης
:offtopic:ποσες πιθανοτητες εχω να πετυχω σημερα μετα τισ 5 την χριστινα milf  φωκαιας 27α ?Σας παρακαλω βοηθηστε εναν καβλωβμενο αντρα μην τιν βγαλουμε παλι :jerking:
Σύμφωνα με τον Προφέσσορα ήταν εκεί προχθές το απόγευμα. Άρα έχεις καλές πιθανότητες εκτός κι αν παντρεύτηκε ;)
Δεν είναι offtopic το post σου ρε!

Το Φώκαιας 27 όροφος είχε την Ελένη κοπέλα κοντή με μαύρα μαλλιά και μεγάλα βυζιά που δουλεύει κλασσικά εκεί.Στο υπόγειο ήταν η τσατσά με το πάρκινσον και μας παρουσίασε 2 κοπέλες.Μία γαζέλα την οποία είπε οτι είναι Γαλλίδα με όνομα Γιασμίν και αυτή και κλασσικά την Ρωσίδα Χριστίνα απο Αγαθουπόλεως 54 και Διδύμου 8 όροφος παλιότερα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom