Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 422 άτομα (55 μέλη και 367 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.953
Πόντοι
46.232
σήμερα η βραδιά αναμενόταν άκρος ενδιαφέρουσα λόγο του ότι είχε κλειστεί ραντεβού για τσάρκα με εκλεκτά μέλη.......
και λέω αναμενόταν γιατί η αστυνομία είχε άλλη γνώμη και σχεδόν ολα τα σπιτάκια ήταν κλειστά.....
η βόλτα χωρίζεται σε δύο μέρη πρό καφέ (21.00-21.30)και μετά καφέ 23.30 με 01.00......
στην πρό καφέ βόλτα  είχαμε:
Φωκαίας 22 κάτω Αλεξάνδρα το γνωστό μελαχρινό πιπίνι με φουλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 22 πάνω αριστερά μελαχρινή κοντή με μεγάλο κεφάλι με ακα
Φωκαίας 22 πάνω δεξιά μια πολύ χοντρή ξανθιά με γυαλιά με ακα
Φωκαίας 17β οι ξαδέρφες....Αλεξία η κοντή ξανθιά με το ωραίο κώλαρακι και το μικρό στήθος και η Μαρίνα λεπτή μελαχρινή και οι δυο απλό πρόγραμμα ενώ κάνουν και παρτούζα.
Φωκαίας 17α σταθερά στο πόστο της η Μαρία με φούλ.
Φυλής 74 αριστερά κλασσικά η Νατάσα η ρωσίδα με ακα , αντάλλαξε μερικές κουβέντες με συναγωνιστή που ομιλεί τα ρώσικα....
Φυλής 80 η γνωστή ξεπέτα η Μαρία με απλό προγραμμα.
Φυλής 69β Άντζελα χοντρή με μεγάλα ωραία βυζιά μελαχρινή με σκυλέ φάτσα ,με ακα
Φυλής 71γ μια χοντρή μελαχρινή σταθερά στο πόστο της με ακα ,αυτή είναι μονίμως στραβωμένη....
Φυλής 92β Μαρία πολύ κοντή άβυζι και ασχημόφατσα με ακα
Φυλής 109α Μόνικα ξανθιά μιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους χαμογελαστή και με πολλά υποσχόμενο βλέμμα ,απλό πρόγραμμα...
η ομάδα δεν πτοήθηκε και πήγαμε για καφεδάκι στην πλατεία(λεπτομέρειες ας γράψει ο πρόεδρος....) μετά το τέλος του καφέ ξανακατεβήκαμε μπας και άνοιξε κανένα ακόμα και είδαμε :
Φωκαίας 27Β πάνω η σέξι Γαβριέλα(αχ αυτή η κωλάρα της)με απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β κάτω η ουκρανέζα Βικτορία ξανθιά με μεγάλο στήθος με ακα , η Βικτορία κάτι είπε στην γλώσσα της για συναγωνιστή στην τσα τσα ,την ρώτησα την τσα τσα και είπε οτι λέει για τον συναγωνιστή ότι όλο έρχεται αλλά δεν περνάει....εγώ κάνοντας  πλάκα είπα στην τσα τσα να της πεί ότι θα περάσει αν βάλει μπλέ εσώρουχα....μετα απο ενημέρωση απο συναγωνιστή γνώστη τα της ουκρανορωσιάς και επεξήγησης της τσα τσας
έμαθα ότι το μπλέ χρώμα στη ρωσία συσχετίζεται με τους ομοφυλόφιλους......ρε τι μάθαμε βραδιάτικα.
Φωκαίας 27α Αγάπη η ξανθιά μιλφ με ακα.
Φωκαίας 25β Μόνικα η νιάου νιάου με ακα
Φωκαίας 25α άρτι αφιχθείσα από Ουκρανία μετά απο καιρό η ρωσίδα χοντρή που κάνει τα πάντα όλα η Αννα με το τατουάζ στο στήθος.
Φωκαίας 19 Ρωξάνη η μελαχρινή με ακα , κλασσικά χωρίς το βρακάκι της.
Φυλής 66α δεν μπήκα(γιατί αγωνιζόμουν)αλλά από πληροφόρηση εταίρου συναγωνιστή η μουνάρα έπιπλο Σούζη μαζί με την Νάταλι.
Φυλής 66δ ούτε εδώ μπήκα ,απλά ενημερώθηκα ότι δουλεύει το ξανθό τσιγγανοκάτι που δουλεύει κάθε βράδυ , με κώλο.
Φυλής 59 κάτω Τζούλια η γνωστή μελαχρινή με απλό πρόγραμμα. 
Φυλής 59 πάνω Αλεξάνδρα η πολύ λεπτή κοντή ξανθιά με ακα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)και μία νέα άφιξη Βανέσα μελαχρινή λεπτή κοντή και αυτή με ακα.
Φυλής 84α Μπιάνκα η μελαχρινή με το τουρλωτό κωλαράκι ,φούλ πρόγραμμα.
Φυλής 84β το σέξι τούμπανο μίλφ με την καυλόφατσα (απο διδύμου και φωκαίας) με ακα τελειωτικό .
Φυλής 86β Μόνικα ο  ξανθός μούναρος εκ ρωσιάς με τον ωραίο κώλο , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86α η γνωστή και μη εξαιρετέα Σελένα με ακα
Φυλής 65β μια κοπέλα που δεν έχω ξαναδεί , ξανθιά λεπτή άβυζι με ακα
Φυλής 67 το τούμπανο η Νατάσα η ξανθιά με της βυζάρες και το τουρλωτό κωλαράκι ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71α Σάντρα η γνωστή ψηλή μελαχρινή ισπανίδα απο την ρουμάνια με ακα.
Φυλής 71β Ευτέρπη  :2funny: :2funny: :2funny: σόρυ η Τζουλιάννα ο μούναρος επέστρεψε ,με τελειωτικό στο στήθος.
                         
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Β ολτα στην Δευτερη βαρδεια!!Προς εκπληξη μας ελαχιστοι οικοι ηταν ανοικτοι!!Θα περιγραψω την δευτερη βαρδεια,την τριτη θα την περιγραψη ο Ν,Σμυρνη καθως και την εμπειριαα των καταθεσεων .
Φωκαιας 22 υπογειο,Αλεξανδρα!!
Φωκαιας 22 ισογειο αριστερα,Μαρια με το μεγαλο κεφαλι!
Η πορτα ειναι κλειστη και πρεπη να την σπρωξης να ανοιξη(Εξωπορτα),το φως αναβη παντα!!
Φωκαιας 17 κατω,Μαρια!!
Φωκαιας 17 επανω,οι δυο ξαδελφες,Αλεξια,Μαρινα!!
Φυλης 80 Μαρια!!
Φυλης 69 κατω,Αντζελα!!
Φυλης 92 αριστερο,στην θεση της μικις, Μαρια!!
Φυλης 109 επανω,Μονικα!!
Ολα τα αλλα κλειστα,αποφασιζουμε να πιουμε καφεδακι,πρωτον λογω του ψυχους και δευτερον,της αστυνομιας!Περπατανε
πεζοι και σταματανε τους παντες!!Μετα σχεδον τα πιο πολλα ανοιξαν!!
Αυτα τα λιγα ηταν τα γεγονοτα της δευτερης βαρδειας!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Φυλής 66δ ούτε εδώ μπήκα ,απλά ενημερώθηκα ότι δουλεύει το ξανθό τσιγγανοκάτι που δουλεύει κάθε βράδυ , με κώλο. Τάνια με θητεια προ εξαμηνου στο Αχιλεως 51, με παρεμφερη προγραμματα

Φυλής 84β το σέξι τούμπανο μίλφ με την καυλόφατσα (απο διδύμου και φωκαίας) με ακα τελειωτικό .
Αλιονα απο Διδυμου 18
                       

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
...
Φυλής 59 πάνω Αλεξάνδρα η πολύ λεπτή κοντή ξανθιά με ακα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)και μία νέα άφιξη Βανέσα μελαχρινή λεπτή κοντή και αυτή με ακα.
...                         

Εγώ να σου πω την αλήθεια περίμενα να ορμήξεις στη νέα (Βανέσα). Μάγγικο στυλ και ελαφρώς ξυνισμένη φάτσα. Πολύ νέα και αρκετά όμορφη μου φάνηκε. Αναζητούνται πληροφορίες...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εγώ να σου πω την αλήθεια περίμενα να ορμήξεις στη νέα (Βανέσα). Μάγγικο στυλ και ελαφρώς ξυνισμένη φάτσα. Πολύ νέα και αρκετά όμορφη μου φάνηκε. Αναζητούνται πληροφορίες...
Οντως ομορφουλα.
Αρκετα ντροπαλη ομως φανηκε στο σαλονι,αποχωρησε γρηγορα, αντιθετα με την Αλεξανδρα που καυλαντισε αρκετα με ολους μας,  και σε συνδιασμο του οτι δεν μιλαγε γρι Ελληνικα, και εγω (σε αλλες εποχες) δεν θα την τιμουσα.

Εσυ τελικα πως περασες ?
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Όχι κι άσχημα  :)  Έχω ανεβάσει κριτική , σε λίγο θα δημοσιευθεί.
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
παιδες καμια κοπελα που να κανει cif ξερουμε?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
σημερα τυχαια βρεθηκα στα μερη του κεντρου διοτη πηγαινα προς συνταγμα αλλα δεν εχασα την χαρη μου να κανω μια τσαρκουλα  :zfuck:

εντυπωση μου εκανε αυτη τη φορα, πως ειχε καλα κοματια στο θεμα εμφανισης, αλλα ειχαν ολες ενα βαριεστμενο υφος..

πηγα λοιπον απο τα ψιλα στα χαμηλα... 

φυλης 69Β    Τανια κλασικα, παλι καλα που δεν με προσεξε, θα νομιζε οτι θα εμενα και δεν ειχα λεφτα μαζι μου  :grin:

Φυλής 67    Μαρία λεει οτι τι λενε, ψηλη καστανομαλλα με ωραιο σωμα..

φυλής 65Α    Παλι εν ονοματι μαρια, μια αδυνατη ρουμάνα, με κωλο ισα με την χουφτα μου,με γλυκο προσωπο, φορουσε και μποτες  :sunglasses:

φυλης 84Α    Αντονια, και καλα ιταλιδα, μελαχρινη γκομενα, με πιασιματα και υφος ξεπετας..

Φυλής 80    Αννα μαρια, οχι η γνωστη, αλλη ηταν, σγουρομαλλα , ψηλη, με ωραιο σωμα..

Φυλης 59(Κατω)  Άνκα  Μακραν η ποιο ομορφη μεχρι στιγμης, μελαχρινη με κωλαρα, πιασιματα , και φατσαρα, αλλα μακραν το ποιο βαριεστημενο υφος που εχω δει ετοιμος ημουν να πα να παρω λεφτα απο κανα atm διπλα αλλα λεω χεστο, προσφερει λεει και ακαποτα

Φυλης 74    ξεπετα ρωσιδα μετριου αναστηματος, αγνωστου ονόματος  :jerking:

φυλής 66Δ    Μολδαβορουμανα, κοντουλα σε υψος, καλη σε εμφανιση ( καστανοξανθη,λεπτη, ωραιο βυζι ) 


αυτα, βαρεθηκα,ειπα να κατεβω και στην φωκαιας, αλλα λεω χεστο...

 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Ευχαριστούμε για τις info! Παιδιά, ξέρω αυτό είναι δύσκολο, αλλά μήπως υπάρχει καμμιά εν ενεργεία εκδιδόμενη ψιλοδιάσημη σε κάποιον οίκο ή στούντιο? Πάνε πολλά χρόνια που ακούστηκε κάτι.Ας μην πω όνομα γιατί η κοπέλα τώρα δεν ασχολείται νομίζω με τέτοια.
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
Ευχαριστούμε για τις info! Παιδιά, ξέρω αυτό είναι δύσκολο, αλλά μήπως υπάρχει καμμιά εν ενεργεία εκδιδόμενη ψιλοδιάσημη σε κάποιον οίκο ή στούντιο? Πάνε πολλά χρόνια που ακούστηκε κάτι.Ας μην πω όνομα γιατί η κοπέλα τώρα δεν ασχολείται νομίζω με τέτοια.

Ωραία φάση.Πάντως κατα καιρούς έχει ακουστεί για αρκετές.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Ωραία φάση.Πάντως κατα καιρούς έχει ακουστεί για αρκετές.

Ναι, το θέμα είναι σήμερα ποιες και αν υπάρχουν.Καμμιά τραγουδιστριούλα, κανά μοντελάκι, καμμιά παρουσιάστρια και καλά, καμμιά ηθοποιός, κάτι τέτοιο θα ήταν ενδιαφέρον....Ανεξαρτήτως ηλικίας! Εννοείται ενήλικη!
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
Ναι, το θέμα είναι σήμερα ποιες και αν υπάρχουν.Καμμιά τραγουδιστριούλα, κανά μοντελάκι, καμμιά παρουσιάστρια και καλά, καμμιά ηθοποιός, κάτι τέτοιο θα ήταν ενδιαφέρον....Ανεξαρτήτως ηλικίας! Εννοείται ενήλικη!

H ανάποδη πορεία έχει επίσης ενδιαφέρον  ;)
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Συναγωνιστες κατεβηκα σημερα Μεταξι προς αναζητηση μαυρουλας. Πηγα Κολωνου 47 οροφο και Ιασωνος 31 υπογειο οπως με ειχατε συμβουλεψει αλλα τζιφος  :headbang:  τελικα κατεληξα στο Ιασωνος 36 για να κορεσω την πεινα μου για μαυρη σαρκα  :humpleg:

Κολωνου 47 οροφος: ξανθια χοντρη με γυαλια
Ιασωνος 31 χοστελ: μελαχρινη χοντρη και ασχημη
Ιασωνος 31 υπογειο: η ξανθια μιλφ με τις φακιδες στα βυζια που ειχα παρει στο χοστελ και εχω ανεβασει εκει κριτικη (καταθεση - θα ανεβασω και εδω κριτικη, μιας και προκειται για αλλο σπιτακι)
Ιασωνος 36: μαυρη με τουμπανιασμενη κοιλια, την ειχα παρει και παλιοτερα και ειχα ανεβασει κριτικη (καταθεση - δε θα ανεβασω κριτικη μιας και προκειται για το ιδιο μαγαζι και τιποτε δεν αλλαξε)
Μεγαλου Αλεξανδρου 22: μια Ντανα που νομιζω ειναι η ιδια που ειχα παρει στο Περδικκα 3 (καταθεση - θα ανεβασω κριτικη μιας και προκειται για διαφορετικο σπιτακι)

Ενδιαφερον το γεγονος οτι κατεθεσα σε 3 κοπελες και ετυχε και τις 3 να τις εχω ξαναπαρει  :think:

Αυτα... καλο ΣΚ και καλα γαμησια  :rockon:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Οι μαυρούλες είναι περίεργη υπόθεση. Οι περισσότερες είναι ξεπέτες, κι ενώ το παίζουν ευδιάθετε και καβλιάρες στο σαλονάρισμα, μετά βλέπεις ένα τελείως διαφορετικό βαριεστημένο ύφος στο δωμάτιο. Άσε που είναι πιο επίφοβες για ΣΜΝ.Μήπως τις έχω πάρει με στραβό μάτι?... :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom