Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 320 άτομα (37 μέλη και 283 επισκέπτες)

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Διέκρινα μια μελαγχολία στην περιήγησή σου φίλε.Μη στενοχωριέσαι.Θα έρθουν τα κάτω πάνω κάποια στιγμή και θα γαμάμε πιο ανέμελα! Ευχαριστούμε για τις infο και καλά να περνάς!
 

Επισκέπτης
Όντως, μας έχει μαυρίσει την καρδιά τελευταία ο dirty μας :(
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
απο τις περιγραφες του εγω καταλαβα οτι πρεπει να σε πληρωνουν και οχι να πληρωνεις για να περασεις,τοσο πολυ εχει χαλασει;
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
τι εννοεις;
εκτος απο την αντριαννα,ιασ.20 (η οποια απ'οτι βλεπω δε παιζει) και τη γιαγια σονια (λεωνιδου),βρες μου ενα αλλο στανταρακι,οπως παλια π.χ οπου θα πηγαινες σιγουρα στη δημητρα,στη τζωρτζινα,στη φλωρα,στη λαβινια,στη μπεμπα (αχ.51),πιο προσφατα στη μιραντα και αλλες τωρα που μου διαφευγουν...
 

Επισκέπτης
Αυτή η Μαρία στη Μ. Αλεξάνδρου. Η μιλφ. Δεν λέει;
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Κωλοκυνθούς 63 αριστερά – Αδύνατο κοντόπορνο άσχημο γυφτάκι άβυζο με μικρό κωλαράκι. Ελ.στοματικό και πρωκτικό στα 15.

    Υποσχέσεις από τον τσάτσο για σκληρή και ευσυνείδητη εργασία μέσα στο δωμάτιο, καθώς και προσπάθεια για χιούμορ με υποσχέσεις του τύπου: «θα σου φτιάξει και στιφάδο μετά...ίσως και σπανακόρυζο, αν είσαι τυχερός»

Περδίκας 3 δεξιά – Μελαχρινή αδύνατη με καλό κορμί (αυτή που ψάχνεις προφέσορ), άσχημο όμως πρόσωπο, μικρά βυζιά και καλό κώλο. Ελ.στοματικό και πρωκτικό στα 10.

Κεραμεικού 15 πάνωΓαβριέλα από φωκ22 πάνω αριστερά. Μελαχρινή κοντόπορνη αδύνατη με μικρά πεσμένα στήθη. Βασικό νομίζω εδώ στα 10.

ΓΚολωνού 11 πάνω - Καστανομελαχρινή πλαδαρή πόρνη με μεγαλούτσικα βυζιά, σχιστά κλαμένα ματάκια και φωνή κοκκινοσκουφίτσας από λεων 6 και περδ3. Βασικό.
Έχω σιχαθεί να την βλέπω και να μη περνάω (μάλλον κι αυτή το ίδιο...)

Απογοητευμένος και θυμωμένος για την άστοχη επιλογή μου κίνησα προς το μετρό του μεταξουργείου, καταριώντας την πόρνη μοίρα μου. Καλό βράδυ υπερ-αυνάνες μου.
1) Στο Κωλοκυνθούς 63 αριστερά ο τσάτσος είναι νεαρής ηλικίας και φένεται αρκετά υποκοσμικός.Πρέπει να είναι ο ίδιος τσατσος κατά 80% με αυτόν που είναι τα πρωινά στην αετοφωλία της Φυλής με τις χονδρές Γεωργιανές.
           2) Στην Περδίκας 3 εννοείς αυτή που είχα δει στην Κολωνού 11 όροφος και την δεύτερη φορά που πήγα έλειπε;;
           3)Ήταν επόμενο για την Γαβριέλλα με τις βλακείες που έκανε να υποβαθμιστεί στο Μεταξουργείο.Ας πρόσεχε!!
           4) Και εγώ την έχω βαρεθεί! Πρέπει να αποσυρθεί! Και την Παρασκευή που πήγα να βρω αυτή με το full την είδα και απογοητεύτικα.Τώρα τελευταία είναι γυρολόγος αρκετών σπιτιών έχω παρατηρήσει.

Και εγώ επίσης έφυγα απογοητεύμενος απο το Μετάξι.Πλέον δεν έχει να προσφέρει τίποτα άλλο από φθηνό τυποποιημένο σεξ με κοπέλες Γ΄ διαλογής! Και φυσικά πολλές κοπέλες απο αυτές που είδες είδα και εγώ.Επομένως είδες αρκετά μπάζα και σήμερα.

Και πάλι μπράβο για την καλή σου ενημέρωση!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
τι εννοεις;
εκτος απο την αντριαννα,ιασ.20 (η οποια απ'οτι βλεπω δε παιζει) και τη γιαγια σονια (λεωνιδου),βρες μου ενα αλλο στανταρακι,οπως παλια π.χ οπου θα πηγαινες σιγουρα στη δημητρα,στη τζωρτζινα,στη φλωρα,στη λαβινια,στη μπεμπα (αχ.51),πιο προσφατα στη μιραντα και αλλες τωρα που μου διαφευγουν...
η αντριαννα παιζει μπαλαντερ...

τι να σου πω...εγω πολυ τη βρισκω στο μεταξι...

η μιλφ η αννα στο κολωνου 30α,η αννα στο κολωνου 30β η ρουμανα τις νυχτες,η στελλα η βυζαρου και αλλες ειναι πολυ καλες!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ναι μονο που αυτες που σου ανεφερα εγω διαφερουν ετη φωτος και εμφανισιακα
αλλα και ως προς τις υπηρεσιες με αυτες που μου ανεφερες...χωρις να θελω να αντιπαραθεσω ετσι,απλα πληροφοριακα και καλοπροαιρετα...
αν τη βρισκεις με τη μιλφ την αννα κολωνου 30α τοτε ολα ο.κ,παω πασο...
 

Επισκέπτης
Αυτή η Μαρία στη Μ. Αλεξάνδρου. Η μιλφ. Δεν λέει;
Για τους μιλφολάτρες είναι καλή επιλογή

1) Στο Κωλοκυνθούς 63 αριστερά ο τσάτσος είναι νεαρής ηλικίας και φένεται αρκετά υποκοσμικός.Πρέπει να είναι ο ίδιος τσατσος κατά 80% με αυτόν που είναι τα πρωινά στην αετοφωλία της Φυλής με τις χονδρές Γεωργιανές.
Ο τσάτσος αυτός παίζει συνήθως 3η βάρδια (18:00-00:00) στο ιασ 43. Για το μονής προδρόμου θυμάμαι ότι παίζει ένας άντρας, αλλά δεν θυμάμαι τη φάτσα του.

2) Στην Περδίκας 3 εννοείς αυτή που είχα δει στην Κολωνού 11 όροφος και την δεύτερη φορά που πήγα έλειπε;;
Αυτή ναι. Είναι κι αυτή γυρολόγος της περιοχής. Ξεκίνησε από λεων6 - μεγ.αλ22 κάτω- κολ 11 και τώρα περδίκας

Και εγώ επίσης έφυγα απογοητεύμενος απο το Μετάξι.Πλέον δεν έχει να προσφέρει τίποτα άλλο από φθηνό τυποποιημένο σεξ με κοπέλες Γ΄ διαλογής! Και φυσικά πολλές κοπέλες απο αυτές που είδες είδα και εγώ.Επομένως είδες αρκετά μπάζα και σήμερα.
Τι να κάνουμε...θα τη βγάλουμε όπως μπορούμε  :)
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ενω ξεκινουσα για να ανεβω φυλης,αρχισε να βρεχη!!Οχι ειπα μεσα μου θα χαλαση η συναξη μας,αλλα συνεχισα οπως παντα,ξεροντας οτι οι ρομαντικοι μπουρδελιαριδες,ειναι πιστοι στο καθηκον!!
Συγκεντρωθηκαμε με περικυκλωτικες κινησης,οι Μπακαλις,τσεγιεν,σπιντ,ακις 30,λαστφορλαιφ,ο ιπποτης της ηδονης,και ο γραφων,δυστηχως ο στρατηγος λογω υποχρεωσεων,δεν μπορεσε να παραβρεθη,αλλα οι οδηγιαι μεσω ασυρματου ειχαν δοθη πλεον!!Η ωρα της μαχης ξκινησε απο 21,00 και ετελειωσε στις 24,00!
Ξεκινησαμε απο το Ιουλιανου 71 για να διαπιστωσουμε αν οντως δουλευε η Βικυ η παλαια,η οποια εχη μετατρεψη το ονομα της σε Βικτωρια!!
Φυλης 92 αριστερα Αδιαφορο κοντο ρουμανοηδες,ευγενικο,Μαριανα!
Φυλης 92 δεξια,Νικολ επιστροφη μεσα σε ολοσωμο δυχτιωτο καιενα ρουμανοηδες με την αφρατη κωλαρα και στητο δυαρι,και πορνοηδη βλεμμα!                                                               
Φυλης 71 επανω,Συλβια παρουσα!!
Φυλης 71 ισογειο,κλειστο!!                                                                                             
Φυλης 71 υπογειο,το κοντο βυζαρουδικο,νομιζω Μαρια!!
Φυλης 69 κατω,τροφαντο 1,65!!
Φυλης 69 επανω η Χριστινα,οντως με αλλαγμενο βυζι !
Φυλής 67 ενα αδυνατο ψηλο ξανθο με δυαρι και τατου,καλη παρουσια!!!!!!
Φυλης 65 τσιγγανοηδες με πιασιματα!!
Φυλης 65 πανω,,αδυνατο 1,70 με 2,5,ουαννα!!
Φυλης 80 Μαρια κουνιστη και λυγιστη!!
Φυλης 61 υπογειο,νεο τσιγγανοηδες με καλο συστημα !!
Φυλης 59 κατω η Χριστινα απο Φ.134 επανω!!
Φυλης 59 επανω Αλεξανδρα!!
Φυλης 66 Ντενιζα,Ναταλι!!
Φυλης 66Δ  Η Τανια!! 
Φυλης 54 κατω Η Σουζη!!
Φυλης 54 επανω 2 τσιγγανοηδη κοντα με παχακια στο πλαι!!
Φυλης 40 !!!
Φυλης 84 το πανω,ρουμανοηδες με δυαρι βυζι και φουλ,ειρηνη η μαρια!!
Φυλης 84 κατω,αν και καυλαντησα και χουφτωνα το μωρο,δεν ρωτηασα ονομα,ρουμανοηδες,αδυνατο κορμακι,μικρο βυζακι,προστυχη φατσουλα!!!!
Φυλης 86 πανω Μονικα!!
Φυλης 86 κατω η Ξενια!!
Μ.Προδρομου βαπορι κλειστο!!
Μ.Προδρομου υπογα,Σουζη με τα δωρα!!
Φυλης 134 πανω,αδυνατο ψηλο ομορφο,με 1,5 στηθος!!
Φυλης 134 ισογειο Μαρια με 1,5 κοντο και τατου!!!!
Φυλης 134 υπογα Ιρενε απο φ.71!!
Φυλης 109 πανω,Λαουρα!!
Φυλης 136 ουφ!ουφ!σκαλες για την ξανθια βυζαρου με ζαρτιερες,καλο σωμα!!
Φυλης 109 κατω Εμιλι,ρουμανα γυρολογος!!!
‘Ελλης 3 η Ισσαβελα,παντα ευγενικια!!
Διδύμου 16 Λιλιαν!!
Διδύμου 18 υπόγειο  Η Ειρηνη με την κωλαρα,απο Φ86 κατω!!!!.
Διδύμου 18 ισόγει, Αλιονα,που τα πινη ολα!!
Διδύμου 20 Αναστασια,αλλα χωρις ανασταση !!
Διδυμου 27 οπως παντα 
Διδυμου 25 κλειστο εδω και καιρο!! 
Ιουλιανού 71 Σταθερα η υπερβαρη σχιστοματα ξανθια,Βικτωρια!!
Φωκαιας 17 κατω Μαρια,με αδιαφορο προσωπο αλλα ματια και σωμα καυλα,μας σφαλιαριζε τους κωλους!!
Φωκαιας 17 πανω Ειναι γατα η κοντη Τανια με την γραβατα  .!
Φωκαιας 19 η Ρωξανα ξεβρακωτη,οπως παντα!!
Φωκαιας 22 ισογειο Μαριανα με το μεγαλο κεφαλι!
Φωκαιας 22 υπογα,Αλεξανδρα!!
Φωκαιας 22 δεξια,μια καυλε παρουσια!!
Φωκαιας 24 λαβυρινθος Κατερινα με την μια βυζαρα απο εξω για ρουφηγμα και μερικα κιλακια +!!!
Φωκαιας 25 Επανω Η Αννα η χειμωδες με φουλ!!
Φωκαιας 25 κατω Μονικα,νιαου !!
Φωκαιας 25 υπογειο Αλινα με φουλ μιλφ!
Φωκαιας 27 κατω Ευα,απο Ιασωνος!!
Φωκαιας 27 επανω βυζοθυρικο Ελενα!!
Αλκιβιαδου 16Α ΚΑΤΕΡΙΝΑ με τα κιλακια της!!
Αλκιβιαδου 16Β Ναταλι απο τροφωνιου και Αλινα!!
Αλκιβιαδου 16Γ Κατερινα μιλφ και βικτωρια η πορνοδης!!
Αχιλλεως 51 κοντο με 3αρια και φουλ,με ελαφρια κλιση μπροστα,η Λαουρα οπως ενημερωθηκαμε ειναι πρωινη!!
Αχιλλεως και Μαραθωνως αδυνατο,τσιγγανοηδες,αδιαφορο,πασχιζε να μας πειση,οτι θα περασουμε καλα!!
Μαραθωνος 59 τσιγγανοηδες με κανονικο σωμα και 1,5 βυζακι!!
Αυτα διαδραματιστηκαν στην σημερινη βολτα μας με τα κωμικα και τις καταθεσεις των συναγωνιστων,ανανεωσαμε το ραντεβου μας για αυριο!!
Η βροχη ειχε σταματηση σχεδον μολις αρχισαμε την τσαρκα,τυπος με ακριβο καμπριο και διαπασων καψουρομουσικη εκανε βολτα στην φυλης προς επιδηψη με ανοικτο αυτοκινητο καμπριο και εμπενε στα σπιτακια,αυτο κατι μου θυμιζη !
Ετσι προστεθηκε ακομα μια σελιδα στην καριερα της μπουρδελικης μας ζωης και εμπειριας!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
Ενω ξεκινουσα για να ανεβω φυλης,αρχισε να βρεχη!!Οχι ειπα μεσα μου θα χαλαση η συναξη μας,αλλα συνεχισα οπως παντα,ξεροντας οτι οι ρομαντικοι μπουρδελιαριδες,ειναι πιστοι στο καθηκον!!
Συγκεντρωθηκαμε με περικυκλωτικες κινησης,οι Μπακαλις,τσεγιεν,σπιντ,ακις 30,λαστφορλαιφ,ο ιπποτης της ηδονης,και ο γραφων,δυστηχως ο στρατηγος λογω υποχρεωσεων,δεν μπορεσε να παραβρεθη,αλλα οι οδηγιαι μεσω ασυρματου ειχαν δοθη πλεον!!

oλα τα καλά παιδια συγκεντρώθηκαν!
μπράβο παντα τέτοια!!!
πολυ καλή ενημερωση και να μην ξεχάσω να δώσω τα ευσημα και στις αξεπέραστες ενημερώσεις του dirtyliving & profesorxx.
Δεν μπορεσα να συμμετάσχω ειχα κάνει ηδη μια πρωηνή πορνοτσάρκα με τον μεγιστο PIATSAS σε φυλής και περιξ και την ώρα που κανατε την δική σας τσάρκα έδινα μάχη σε ένα στούντιο... :fuck2: :kissass: :fuck1: :zfuck:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
oλα τα καλά παιδια συγκεντρώθηκαν!
μπράβο παντα τέτοια!!!
πολυ καλή ενημερωση και να μην ξεχάσω να δώσω τα ευσημα και στις αξεπέραστες ενημερώσεις του dirtyliving & profesorxx.
Δεν μπορεσα να συμμετάσχω ειχα κάνει ηδη μια πρωηνή πορνοτσάρκα με τον μεγιστο PIATSAS σε φυλής και περιξ και την ώρα που κανατε την δική σας τσάρκα έδινα μάχη σε ένα στούντιο... :fuck2: :kissass: :fuck1: :zfuck:
Σε εδωσε στεγνα για το μεσημερι :2funny:.Παντως εχη καταδρομικη αυριο στο Μεταξι,ολοι οι καλοι χωρανε :grin:.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.021
Πόντοι
46.232

gkroverakias

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
στο 109 β ειναι η αννα πιτσος που αναφερεται τωρα το πρωι?  η μηπως την μπερδευω με αλλη αννα?
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ευχαριστώ απ'ότι είδα πήγες μετάξι σήμερα, πρέπει να είμασταν τις ίδιες ώρες μάλλον.



Παρεπιπτόντως μέτρησα όλα τα μπουρδελάκια 2 φορές και μου βγαίνουν 196...όχι 197. Είμαι σίγουρος ότι πήγα σε όλα, απλά ξέχασα να γράψω για κάποιο.
Αν κάποιος συναγωνιστής είναι αρκετά αυνάνας ώστε να το βρει θα το εκτιμούσα αν μου το έλεγε  :2funny:



Ελλης 3  ;)

Δεν πειραζει! Να σε συμπλυρωσω εγω!
Ηταν η Βαλια! Γνωστη και μη εξαιρεταια καβλομιλφαρα! Με θητεια σε Αλκιβιαδου και Προσφατα Διδυμου 18 υπογειο!

RESPEKT για την ενημερωση!  :rockon:
 

Επισκέπτης
Ελλης 3  ;)

Δεν πειραζει! Να σε συμπλυρωσω εγω!
Ηταν η Βαλια! Γνωστη και μη εξαιρεταια καβλομιλφαρα! Με θητεια σε Αλκιβιαδου και Προσφατα Διδυμου 18 υπογειο!

RESPEKT για την ενημερωση!  :rockon:
Ευχαριστώ SPEED
όπως και για την προσθήκη (Βάλια) επίσης.

Για το Έλλης 3, μου το είχε πει ο Ροκαβλόν μετά την ενημέρωση, ότι το είχα ξεχάσει.


@ lust διάβασα την κριτική σου για την ειρήνη (εγώ την ξέρω ως Ιρίνα) στο φ84.
Πριν μέρες που την πήρα πρωινή στο ιασ 44 αριστερά πέρασα καλύτερα από όταν την είχα πάρει φυλής. Έχω προσέξει ότι η κοπέλα αυτή μαλακώνει πολύ όταν της κάνεις όμορφα κοπλιμέντα. Έχει χάσει και 2-3 κιλά και έχει γίνει πολύ μουνάρα.



Μεγ.Αλεξάνδρου 17 – Υπερχοντρή φαλαινοφακλάνα με τιτανοθηριώδη κώλο εξαιτερικά μεγάλης συγκέντρωσης κυτταρίτιδας ανα τετραγωνικό εκατοστό. Βασικό.
:think: αυτή νομίζω είναι η Λούντα που έπαιζε στα ιασ 44-46. Έβγαινε φορώντας παρεό και γυαλιά (όχι ηλίου). Κατηγορία πόρνης:  extreme heavy weight (100-150 κιλά)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom