Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 329 άτομα (44 μέλη και 285 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Ιάσωνος 31 υπόγειο ,Γαζελα 1,70 με βυζαρα με μεγαλη ρογα και κορμαρα,μακραν η καλυτερη μαυρουλα που εχω δη τελευταιως με 10!!

Κολωνού 47 πάνω ενδιαφερον μαυρη με ωραιο σωμα και σκουλαρικη στον αφαλο,χανης το τσιμπουκι μου μου ειπε φευγοντας,και μια ευτραφης με γιαλια που καυλαντηζε πιανωντας τα @@ και ειπε χαρι ποτερ τον φιντελ :2funny:!!

Τυποι μου αυτες τι βαρδια δουλευουν, τι ωρες? Σε προηγουμενη τσαρκα μου, 19.30 με 21.00 στο περιπου, δεν ειχα πετυχει καμια απο τις δυο.


Μεταμεσονύκτια και μιράντα ήξερα μία στο φ.71 πάνω. Μιλάω για μια πολύ γλυκιά κοπελίτσα, με πολύ ωραίο σώμα (τρομερό πατούρι) με φοβερό ακά και γενικότερα πολύ καλή συμμετοχή. Μάζευε και κόσμο μάλιστα, και μια φορά που περιμέναμε στο σαλόνι μήπως και βγει αυτή, ρώτησε ένας σχετικά και του απάντησε η τσατσα ότι γύρισε στη χώρα της γιατί δε της άρεσε η δουλειά εδώ. Αν ξέρει κάποιος κάτι άλλο παρακαλείται να το ποστάρει

Απωλεια για τον μπουρδελοκοσμο η φυγη της Μιραντας  :-
 

fackiris

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
ανοιχτα φ 109 πάνω
φ 80
φωκ γωνια με αχαρνών διπλοεισοδος
και φωκ 17 ή 19 ?
κι ένα στην Αχαρνών 106?
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Και στο μετάξι τα περισσότερα ήταν κλειστά απόψε (20.00-21.00) Στη Λιοσίων και τους κάθετους δρόμους τα περισσότερα ήταν ανοικτά.


 

Επισκέπτης
μεταξι ανοιξαν σχεδον ολα στις 11, φιλης σχεδον ολα στις 12 παρα
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Τυποι μου αυτες τι βαρδια δουλευουν, τι ωρες? Σε προηγουμενη τσαρκα μου, 19.30 με 21.00 στο περιπου, δεν ειχα πετυχει καμια απο τις δυο.

22-01-2012 ωρα 23.00+.........και στα 2 πετυχαμε τις μαυρουκες!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Για οποιον ενδιαφερεται η γνωστη Χριστινα GILF η γνωστη απο Χαλκιδικης 83 κ.τ.λ
ηταν πριν λιγο στο Βεργας 6 επανω.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Τυποι μου αυτες τι βαρδια δουλευουν, τι ωρες? Σε προηγουμενη τσαρκα μου, 19.30 με 21.00 στο περιπου, δεν ειχα πετυχει καμια απο τις δυο.
Δευτερη βαρδεια,ειδικα αυτη στο κολωνου ειναι σχεδον μονιμη,Αννιτα!!Στο υπογειο μαλλον εκεινη την ημερα ξεκινησε!!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Πηγα Φυλης σε εκεινο που ειναι διπλα ακριβως απο το βενζιναδικο στην αρχη της Φυλης. Στην δευτερη πρασινη πορτα απο αριστερα.

Κοκινομαλλα, ωραιο μουνι αλλα συμπεριφορα 0. Βαριεστημενη μαλακια με διαλειμματα για να φτιαξει τα μαλλια της στον καθρεφτη(!!!), πιπα 4 δευτερολεπτα ψευτικη, με το χερι μπροστα οτι και καλα ρουφαει. Αρνηθηκε να μου παρει κανονικη. Με βαζει να τη γαμησω με τη πουτσα πεσμενη και κραταει το προφυλακτικο με το χερι της. Της λεω οτι τη θελω στα τεσσερα, αντε παλι οχι. Της το εχωσα, τελειωσα σε πεντε δευτερολεπτα και σηκωθηκα να φυγω.

Βιαζομουν πολυ αλλιως θα ειχα φυγει στη πιπα. Εριξα μια ματια καθως εφευγα αν ειχε κοσμο στην αναμονη για να κανω χαλαστρα στο κωλομαγαζο τους αλλα ηταν αδεια.

Εχω τσαντιστει. Απο εδω και περα κομμενες οι μαλακιες με τα χρηματα μου. Αν δεν κανουν "τσιμπουκακι, πισοκολλητο, ελευθερα πιασιματα" θα ντυνομαι και θα κανω σαματα.

Το αλλο μπουρδελακι που μου αρεσε εχει κλεισει υποθετω για διακοπες. Γαμω την Ελλαδα μου μεσα! Που στο διαολο θα βρω ενα σωστο μπουρδελο?????????????????????? >:(

Φίλε, απλά ήσουν άτυχος.Μην τρελαίνεσαι.Σίγουρα είναι χοντρό σπάσιμο να μην σέβονται τα χρήματά σου.Είτε είναι 5, 10, 20, 50 Ευρώ.Την επόμενη φορά πήγαινε συγκεκριμένα για κάποια που θα έχεις διαβάσει καλές κριτικές.Παίζει βέβαια και το σενάριο της μούφα κριτικής.πχ μία που παμψηφεί έχει δεχτεί θετικά σχόλια είναι η Αννούλα στο Φ71Β.Απογεύματα.Και υπάρχουν κι άλλες καλές. Α, παρεπιπτόντως: Μήπως ξέρει κανείς μια καινούρια που έχει φέρει το 71β, που δουλεύει πρωί-μεσημέρι, κουκλίτσα, ποιά είναι? Ο τσάτσος δεν θυμόταν όνομα! :idiot: Φοβερό σωματάκι, καστανή με μαλλί σχεδόν τύπου Ξένια-η Ζωή της άλλης, μπλε μάτια, τατουάζ χαμηλά στη μέση, Ρωσίδα το πιθανότερο.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Αχιλλεως καυλαντησατε? :grin:.

Οχι. Δεν περασαμε γιατι ηταν ανουσιο!
Ασε που νυσταζα και πρεπει να παω και για υπνο!
Καταραμενο Internet! Παλι με κοκκινα ματια θα ειμαι αυριο στη δουλεια!!!!
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Quote from: Ghostrider on 17/08/[size=13pt]06[/size], 14:02
Φίλε, απλά ήσουν άτυχος.Μην τρελαίνεσαι.Σίγουρα είναι χοντρό σπάσιμο να μην σέβονται τα χρήματά σου.Είτε είναι 5, 10, 20, 50 Ευρώ.Την επόμενη φορά πήγαινε συγκεκριμένα για κάποια που θα έχεις διαβάσει καλές κριτικές.Παίζει βέβαια και το σενάριο της μούφα κριτικής.πχ μία που παμψηφεί έχει δεχτεί θετικά σχόλια είναι η Αννούλα στο Φ71Β.Απογεύματα.Και υπάρχουν κι άλλες καλές.
Καλά έκανες και απάντησες.
Στο κάτω κάτω, δε βαριέσαι: κι αν δεν πάει στην Αννούλα ο Ghostrider, το πολύ πολύ να παν οι κληρονόμοι του.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Καλά έκανες και απάντησες.
Στο κάτω κάτω, δε βαριέσαι: κι αν δεν πάει στην Αννούλα ο Ghostrider, το πολύ πολύ να παν οι κληρονόμοι του.

!!! Ωχ...πώς την πάτησα έτσι?!! Ναι, τώρα το είδα ότι ήταν λίγο μπαγιάτικη η αναφορά...Ε, ας το διαβάσουν τα παιδάκια του τουλάχιστον!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.065
Πόντοι
46.232
συναντήσεων συνέχεια , η σημερινή είχε οριστεί για της 21.00 με τον πρόεδρο.......πάλι όλα τα μπουρδέλα κλειστά.....τα μόνα ανοικτά(τα μόνα που έχουν άδεια????)
Φωκαίας 27Β πάνω η Χριστίνα ρωσίδα απο Αγαθουπόλεως κλπ ψηλή λεπτή με σιλικονάτα βυζιά απλό πρόγραμμα , έχει αλλάξει και κουπ τα έκανε καρέ.
Φωκαίας 27α Αλίνα το μίλφ με το φούλ.
Φωκαίας 17β Τάνια η κώλαρα με απλό.
μιας που συναντηθήκαμε είπαμε να πάμε να τσιμπήσουμε κάτι και πήγαμε σε ένα ινδικό φάστ φουντ στην αρχή της λιοσιών ,εκεί μας βρήκε και ο μιλφοκυνηγός.φεύγουμε πεζοί με κατεύθυνση Λιοσίων  και πέριξ εκεί είχε ανοιχτα.
Χωματιανού 11α δυο κοπέλες Αντζέλικα ψηλή λεπτή ξανθιά άβυζι και άκωλη και Μαρία μελαχρινή χοντρή και οι δυο απλό πρόγραμμα ενω κάνουν και παρτούζα.
Χωματιανού 11β Αννα ψηλή λεπτή ξανθιά με μικρό στήθος απλό πρόγραμμα 20 ευρώ ενώ καθώς φεύγαμε η τσα τσα στην προσπάθεια της να περάσουμε μας είπε περάστε με 15.
Λιοσίων 76 κάτω Ευα ξανθιά μετρίου αναστήματος με πιασίματα , με ακα
Λιοσίων 76 πάνω μελαχρινή πολύ ψηλή κοντα στο 1.80 με πιασίματα απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 18β πέσαμε στην αλλαγή βάρδιας ,η τσα τσα με το που είδε τον μιλφοκυνηγό του άρχισε τα αγάπη μου έλα να σε φιλήσω , έφευγε η Ειρήνη ξανθιά με ωραίο κώλο στο δεξί μάλιστα κολωμάγουλο εχεί τατού ένα τριαντάφυλλο απλό πρόγραμμα , έπιανε δουλειά η Έλλη ξανθιά μιλφ με αφανέ μαλλί και πιασίματα απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 18 Αναστασία μελαχρινή με καύλα πρόσωπο και μπάσα φωνή με ωραίο κορμί και μεσαία βυζιά απλό πρόγραμμα ,δεν με άφηνε να φύγω και μου τριβόταν για αρκετή ώρα.......
Εξηκίου 20 μια πολύ χάλια Ελληνίδα με κομπινεζόν απλό πρόγραμμα.για
Βέργας 6α Ρίτα ξανθιά χοντρή μιλφ με ακα.
Βέργας 6β η μουνάρα γκίλφ με τα ωραία πόδια  και τα πλαστικά βυζιά Χριστίνα  , απλό πρόγραμμα.
Λιοσίων 91 δύο κοπέλες ,Σάρα πολύ λεπτή μελαχρινή με καρέ μαλλάκι , και Ευα ακόμα ποιο λεπτή με απλό πρόγραμμα ,η τσα τσα μας έλεγε οτί εγγυάται για το αποτέλεσμ....
Αδάνων 2 το γνωστό μιλφ Μαρίνα με ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Τροφωνίου 11 αριστερά Γιάννα ή Μαρία δεν θυμάμαι η κοπέλα απο την μέση και πάνω είναι κανονική απο την μέση και κάτω.....άστα , με κώλο.
Τροφωνίου 11 δεξιά η γνωστή γυρολόγος Ελβίρα με κώλο.
Τροφωνίου 13 αριστερά το ξανθό γκίλφ Ολγα με απλό.
Τροφωνίου 13 δεξιά ξανθιά χοντρή μίλφ Σοφία με απλό.
Κνίδου 18 ίσως το καλύτερο της περιοχής πιπίνι με ωραίο χαμογελαστό πρόσωπο πολύ καλό σώμα μεσαίο στήθος ,απλό πρόγραμμα.
συνεχίζουμε την βόλτα μας με κατεύθυνση φυλής και πέριξ......ανοίξανε αρκετά σπιτάκια
Φωκαίας 27Β επάνω συνέχισε να δουλεύει η Χριστίνα.
Φωκαίας 27Β κάτω η ξανθιά Βικτορία με το μεγάλο στήθος με ακα.
Φωκαίας 27α το μίλφ Αγάπη με ακα.
Φωκαίας 25β Μόνικα νιάου νιάου με ακα.
Φωκαίας 25α η τα κάνω όλα ρωσίδα χοντρή Αννα , απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 22 κάτω Ρωξάνη μελαχρινή πολύ λεπτή με ωραίο πρόσωπο βάφει πολύ έντονα τα μάτια της συνέχεια με απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 19 η χωρίς βρακάκι Ρωξάννα με ακα.
Φωκαίας 17β εδω ούτε ο πρόεδρος ούτε ο μιλφοκυνηγός ήθελαν να ανέβουν...Ναταλία(απο Αλκιβιάδου)μιλφ  ψηλό με ακα ,όταν κατέβηκα και είπα ότι έχει μιλφ ανέβηκε ο μιλφοκυνηγός και αγωνίστηκε.....
Φυλής 66δ Τάνια το τσιγγανοειδές με κώλο.
Φυλής 66α το ωραιότερο δίδυμο(εμφανισιακά) στη φυλής   η μουνάρα Ντενίσα ψηλή λεπτή και η πετίτ ξανθιά μουνάρα Νικολέτα, απλό πρόγραμμα και οι δυο.
Φυλής 59 κάτω τα γνωστά , Τζούλια μελαχρινή με καρέ απλό πρόγραμμα και Αλεξάνδρα πολύ λεπτή κοντή με ακα.
Φυλής 84α Μαργαρίτα η μελαχρινή με το πεταχτώ κωλαράκι , με κώλο
Φυλής 86α Μόνικα με απλό.
Φυλης 86β η γνωστή Σελένα μελαχρινή λεπτή με ωραία βυζιά , φούλ πρόγραμμα.
Φυλής 65β μόνιμη πια η Τζέσικα με απλό.
Φυλής 67 το τούμπανο η Νατάσα απλό πρόγραμμα (τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Φυλής 69β η γλυκιά μου Λάουρα ,ψηλή μελαχρινή με ωραία βυζιά , με ακα.
Μονής Προδρόμου 16β δύο κοπέλες , η γνωστή μίλφ Σύλβια με φουλ και ξανθιά ασχημόφατσα κοντόχοντρη με κώλο .
Φυλής 92α το μόνο που είχε συνέχεια δουλεία , η πιπινάρα μελαχρινή πολύ λεπτή με απίστευτο κώλο και στήθος στητό με μεγάλη ρόγα η Μπάρμπορα απλό πρόγραμμα.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)και μια ακόμα μελαχρινή ψηλή άβυζι με ίσιο μαύρο μαλλί και αυτή απλό πρόγραμμα , κάνουν και παρτούζα.
αυτά τα ολίγα , η βόλτα ξεκίνησε στις 21.15 και μαζι με το φαγητό τελείωσε στις  01.10                                                    
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Πλούσια ενημέρωση.Καλή ξεκούραση!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.065
Πόντοι
46.232
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom