Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 227 άτομα (16 μέλη και 211 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Φίλε, απλά ήσουν άτυχος.Μην τρελαίνεσαι.Σίγουρα είναι χοντρό σπάσιμο να μην σέβονται τα χρήματά σου.Είτε είναι 5, 10, 20, 50 Ευρώ.Την επόμενη φορά πήγαινε συγκεκριμένα για κάποια που θα έχεις διαβάσει καλές κριτικές.Παίζει βέβαια και το σενάριο της μούφα κριτικής.πχ μία που παμψηφεί έχει δεχτεί θετικά σχόλια είναι η Αννούλα στο Φ71Β.Απογεύματα.Και υπάρχουν κι άλλες καλές. Α, παρεπιπτόντως: Μήπως ξέρει κανείς μια καινούρια που έχει φέρει το 71β, που δουλεύει πρωί-μεσημέρι, κουκλίτσα, ποιά είναι? Ο τσάτσος δεν θυμόταν όνομα! :idiot: Φοβερό σωματάκι, καστανή με μαλλί σχεδόν τύπου Ξένια-η Ζωή της άλλης, μπλε μάτια, τατουάζ χαμηλά στη μέση, Ρωσίδα το πιθανότερο.

αν ο τσάτσος δεν θυμάται όνομα, άστα να πάνε. Την φέρανε απλά να κάνει μια δύο βάρδιες αρα πιθανών να είναι ξεπέτα.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Εχει πετύχει κανείς συναγωνιστής την Φωτεινή, κοντούλα 30-35άρα Ρωσσίδα με 3,5 φυσικά βυζιά, η οποία στο δωμάτιο δίνει μιά ευχάριστη "διονυσιακή" νότα όπως είχε πει και κάποιος συναγωνιστής (νομίζω ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ)? Στη φάτσα μοιάζει λίγο με τον Γκμόχ, ενώ παλιότερα δούλευε στο Καλύμνου 36 (πρωί), στο Ελευσινίων 22 (απόγευμα), Τροφωνίου 11 κλπ.
 

kantilanaftis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Εχει πετύχει κανείς συναγωνιστής την Φωτεινή, κοντούλα 30-35άρα Ρωσσίδα με 3,5 φυσικά βυζιά, η οποία στο δωμάτιο δίνει μιά ευχάριστη "διονυσιακή" νότα όπως είχε πει και κάποιος συναγωνιστής (νομίζω ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ)? Στη φάτσα μοιάζει λίγο με τον Γκμόχ, ενώ παλιότερα δούλευε στο Καλύμνου 36 (πρωί), στο Ελευσινίων 22 (απόγευμα), Τροφωνίου 11 κλπ.
Αν εννοης την ρωσσιδα τυπε,Αλκαμενους 115,β βαρδεια!!
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Αν εννοης την ρωσσιδα τυπε,Αλκαμενους 115,β βαρδεια!!

Ευχαριστώ, θα περάσω να τσεκάρω... Ποιό από τα 2 εννοείς, το 113 ή το 117? (115 απ ότι ξέρω δεν υπάρχει).
Αναφέρονται κριτικές γι αυτήν στο 117, αλλά είναι πολύ παλιές (του 2010).
Στο 113 έχω πετύχει την Βαλέρια.

 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Εχει πετύχει κανείς συναγωνιστής την Φωτεινή, κοντούλα 30-35άρα Ρωσσίδα με 3,5 φυσικά βυζιά, η οποία στο δωμάτιο δίνει μιά ευχάριστη "διονυσιακή" νότα όπως είχε πει και κάποιος συναγωνιστής (νομίζω ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ)? Στη φάτσα μοιάζει λίγο με τον Γκμόχ, ενώ παλιότερα δούλευε στο Καλύμνου 36 (πρωί), στο Ελευσινίων 22 (απόγευμα), Τροφωνίου 11 κλπ.
Απάντηση #34658 στις: Ιανουαρίου 18, 2012, 01:52:03 am »
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Αν εννοης την ρωσσιδα τυπε,Αλκαμενους 115,β βαρδεια!!

Στο συνουσιουργείο της οδού Αλκαμένους λειτουργεί η "Φωτεινούλα" με μαστούς jumbo.

Η άλλη με τα Διονυσιακά χαρακτηριστικά και τις υπερφυσικές σιαγώνες είναι η "Φωτεινή".
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Στο συνουσιουργείο της οδού Αλκαμένους λειτουργεί η "Φωτεινούλα" με μαστούς jumbo.

Η άλλη με τα Διονυσιακά χαρακτηριστικά και τις υπερφυσικές σιαγώνες είναι η "Φωτεινή".
δηλαδη η φωτεινουλα ειναι αυτη που εχει περασει κ απο διδυμου κ αγκυρας με το στρογγυλο προσωπο;
Δεν εχουν καταχωρησει αλκαμενους 115!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Οχι. Δεν περασαμε γιατι ηταν ανουσιο!
Ασε που νυσταζα και πρεπει να παω και για υπνο!
Καταραμενο Internet! Παλι με κοκκινα ματια θα ειμαι αυριο στη δουλεια!!!!
Αλητη!!! :2funny:.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
δηλαδη η φωτεινουλα ειναι αυτη που εχει περασει κ απο διδυμου κ αγκυρας με το στρογγυλο προσωπο;
Δεν εχουν καταχωρησει αλκαμενους 115!
117 ειναι εκανε λαθος το παλουκαρι :grin:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Σήμερα κατά τις 19.30 ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ

Αριθμός οίκων : 5 Κατηγορία ενημέρωσης : H τσάρκα του Εβραίου

Κων/λεως 166 υπόγα : Για άλλη μία φορά έψαξα την Εύα και αντ'αυτής βρήκα την Άννα , αποδεκτό σώμα , μαύρο μαλλί , κώλος με σημάδια χαλάρωσης.

Φυλής 92 νέο : Λάουρα και μία μαυρομάλλα με πεσμένο κώλο

Φυλής 67 : Νατάσσα Μιςς Πίγκυ

Φυλής 71B : Καθώς πήγα να μπω , βγήκε συναγωνιστής και άκουσα ουρλιαχτό Εύας "ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΚΥΡΙΕ?" και απομακρύνθηκα τρομαγμένος.

Φυλής 69B : Kαινούριο ενδιαφέρον πιπίνι με ακά , λιγερόκορμο.Δώστε ίνφο.
 

Επισκέπτης
Φυλής 69B : Kαινούριο ενδιαφέρον πιπίνι με ακά , λιγερόκορμο.Δώστε ίνφο.

Λαορα εντυπωσιακη ψηλη γκομενα πολυ καλες αναλογιες, πολυ γλυκουλα και απειρη εντελως (κανει τη δουλεια καμια 20ρια μερες συνολο-πρωτη φορα πουτανα) πανεμορφα ματια

χαλαρο σωμα ομως ψιλοαξυριστο. παραειναι γλυκια για τα γουστα μου... δε μου βγαζει καυλέ καταστασεις.... και δεν αντεχει το σφυροκοπιμα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.099
Πόντοι
46.232
Κων/λεως 166 υπόγα : Για άλλη μία φορά έψαξα την Εύα και αντ'αυτής βρήκα την Άννα , αποδεκτό σώμα , μαύρο μαλλί , κώλος με σημάδια χαλάρωσης.



Φυλής 69B : Kαινούριο ενδιαφέρον πιπίνι με ακά , λιγερόκορμο.Δώστε ίνφο.

όσο για την ευα σε ερώτηση στην τσα τσα πριν 3 μέρες μου είπε ότο αυτή την βδομάδα θα δουλεύει βράδυ 3 βαρδια
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Απογευματινή βόλτα στους δρόμους του Μεταξιού. Ψιλοβαρεμάρα.

Πε3δε - μελαχροινή φάκαμπλ με κουλούρι
Ια33 - μελαχροινή φάκαμπλ απλή
Ια31κα - μελαχροινό θωρηκτό ποτέμκιν
Ια31 (χόστελ) - μελαχροινό μπάζο
Ια33πα - μελαχροινό μπάζο
Ια33κα - Τζουλιάννα η δασκάλα που ήθελες να πηδήξεις, στο δεκάρικο πλέον
Ια37κα - Τζένη το γυφτάκι

Τελικά βαριόμουν και κατέθεσα σ' αυτήν. Πέντε γύροι (!), οι δύο με καταθέσεις, μπήκα στις 20.20 και βγήκα στις 21.45 (με σπαστή παραμονή της τζένης μέσα). Μετά σφαίρα με το τουτού σπίτι.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ια33κα - Τζουλιάννα η δασκάλα που ήθελες να πηδήξεις, στο δεκάρικο πλέον
Το απλο 10.εχη εξτρα με 15,δεν θυμαμαι ακριβως τι ειχε πη ο Σαρουμαν τσατσος,ισπανικη και φιλακια η ακαποτο!!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
γραφω με εξουσιοδοτηση απ τον προεδρο :sunglasses:

αλκιβιαδου 16 δεξι,κατερινα σερβα,τι γυναικαρα θεε μου...
              μεσαιο,αλινα στα ασπρα και ανιτα στα κοκκινα,σα να παχυνε η ανιτα
              αριστερο,κατερινα κρητικια

διδυμου 20,η τσα2 ειπε για "κανουργιο κοριτσακι",με ονομα βαλερια και την εκανα μ ελαφρα επειδη αν ηταν η βαλερια απο αλκαμενους δεν ηθελα να με δει
διδυμου 18 αριστερο,αλιονα η τσοντα
διδυμου 18 δεξι,ειρηνη,μελαχρινη πιτσιρικα
διδυμου 16 αριστερο,λιλιαν η ξανθια νταρντανα με το μεγαλο στομα,που τραβελοφερνει

φωκαιας 27 πανω,η ναταλι απο αλκιβιαδου(οχι αυτη με τα μαγουλα,η αλλη)
          κατω,η βικτωρια

φωκαιας 25 δεξι,μονικα νιαου
          αριστερο,αν δεν κανω λαθος μαρια :think:

φωκαιας 19,η αννα με βρακι και σουτιεν!
φωκαιας 17β,η τανια

φωκαιας 22 αριστερο,μια αδιαφορη
          δεξι,η αννα η καυλιαρα με τις βυζαρες

(το ποσο βυζι ειδαμε σημερα δε λεγεται :bigdick: :headbang:)

φυλης 66δκαυλα τσα2 φραουλιτσα καραμελιτσα παρουσιασε ενα ξανθο ρουμανακι,ψιλοαδιαφορο,με φουλ
φυλης 66α,νικολετα και ντενιζα

μετα συναντηθηκα με τον προεδρο και τον μακις1985 και συνεχισαμε την τσαρκα...

φυλης 74,η νατασσα ητανσ το δωματιο
φυλης 59 κατω,χριστινα απο φ134,ξανθια μιλφαρα,αλογο
        πανω,κλειστο
φυλης 61,κλαουντια και μαρια,2 γυφτακια,η κλαουντια σεξυ ,η μαρια οχι και τοσο σεξυ...

φυλης 80,αννα-μαρια

φυλης 65α,αννα,συμπαθητικη εμφανιση
φυλης 65β,το καυλοκοντοπουτανο ελενα απο φωκαιας 27 με τα κανονια της...(πρεπει να τη γαμησω επειγοντως :bigdick:)

Φυλής 67,η νατασσα,αλλο τουμπανο με βυζαρες :tits:
φυλης 69 πανω,χριστινακι με το καινουργιο βελτιωμενο βυζι
φυλης 69 κατω,η λαουρα
φυλης 71 πανω,καυλοσαντρα
φυλης 71 κατω,αννα ,ξανθια πλεον,με κοκκαλινο γυαλι,γραβατα και χαρακα στο χερι και η ευα να καυλαντιζει τον προεδρο και να μας εχει ζαλισει τ @@

φυλης 71 υπογειο,μακη συμπληρωσε,δε θυμαμαι!
φυλης 92 αριστερο,κλειστο
        δεξι,μπαρμπαρα(πρωην λαουρα και νικολ)το κοντοπιπινο και η αλλη η ψηλη που παιζουν τνουετο

μονης προδρομου πανω κλειστο,κατω η χοντρουλα ναζιαρα

φυλης 86β,η λαουρα η ξανθια απ το 86α
φυλης 86α,μικαελα,το μοντελο
φυλης 84β,κατερινα και αλεξανδρα απο φ59
φυλης 84α,τζουλια,ελληνορουμανα κοντοσβουρα,καυλιαρικο προσωπο και πολυ βυζομπαλο,μας εκανε σοου στο σαλονι :2on1:

φυλης 109 αριστερο,ξανθια με προσωπο σαν ολλανδεζας,αδυνατη,με τατου στην αριστερη πελευρα της μεσης της...την εχω ξαναπετυχει εκει,φοραει και αλυσιδα στη μεση καμια φορα...
        δεξι,κλειστο

φυλης 134 δεξι,αλινα,μελαχρινη με φοβεροτρομερη κωλαρα και πισω κινηση
          μεσαιο/υπογειο,ενα πολυ ομορφο πιπινι μελαχρινο με πιρσιν στο ανω χειλος,νομιζω επαιζε και φ92
          αριστερο,ξανθια με βυζαρες :tits: και γαλαζιο τατου στη δεξια ωμοπλατη...ειχε περασει και απο φωκαιας και φ74 πριν κανα τριμηνο,με μαυρα μαλλια τοτε!

μαγνησιας 11,ντορα η μουναρα μιλφ
μαγνησιας 1,ντιανα το τζιλφ

αυτα...σχολια θα συμπληρωσουν τα παιδια,εγω δεν προλαβαινω
 

Επισκέπτης
Το απλο 10.εχη εξτρα με 15,δεν θυμαμαι ακριβως τι ειχε πη ο Σαρουμαν τσατσος,ισπανικη και φιλακια η ακαποτο!!

δοκιμαστηκε 2η φορα χθες λογο 10ρικου και ειναι τελεσιδικο: ξεπετα

και εχει παρει ολους τους πακιδες για οσους τους ενδοιαφερει αυτη η πληροφορια.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Καταρχας μεγαλο respect για τις καθημερινες ενημερωσεις  :rockon:
Μια απορια μονο...Στις τσαρκες εχετε χαρτι και μολυβι και σημειωνετε?? Γιατι εγω πριν λιγο γυρισα και καλα καλα δεν θυμαμαι που κατεθεσα..
Οχι τυπε,οταν βλεπης το ιδιο εργο συνεχεια,τι κανης?
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
δοκιμαστηκε 2η φορα χθες λογο 10ρικου και ειναι τελεσιδικο: ξεπετα

και εχει παρει ολους τους πακιδες για οσους τους ενδοιαφερει αυτη η πληροφορια.
Και εγω πιστευω με το δεκαρικο οτι τα 7 λεπτα ειναι στανταρ,για το δωματιο,εκτος αν πας τακτικα οποτε παιζη κατι καλυτερο!!!Οι πακιδες ειναι οι καλυτεροι πελατες!! :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom