Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 507 άτομα (48 μέλη και 459 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δεν ξέρω πως λέγεται. Είχα την εντύπωση ότι η Ρενάτα ήταν μία άλλη αλλά δεν είμαι σίγουρος. Όποιος ξέρει ας ενημερώσει γιατί φαίνεται πολύ καβλιάρα!!!!
Η Ρενατα συνηθως ειχε πιασμενα κοτσο τα μαλλια της, εχει μπλε ματια αν θυμαμαι καλα και σιλικονη γυρω στο 2-2,5. Ύψος περι το 1.60.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Η Ρενατα συνηθως ειχε πιασμενα κοτσο τα μαλλια της, εχει μπλε ματια αν θυμαμαι καλα και σιλικονη γυρω στο 2-2,5. Ύψος περι το 1.60.
τι λες ρε   μαν :Sποια σιλικονη :huh: και ειναι 1.64 πιστευω...πανω απο 1.60...

οπεθ η ρενατα εχει σωμα στριπερ...με καταπληκτικο χαρακτηριστικο σπασιμο μεσης...και τατου στη μεση

σαν ελαφινα ειναι :zfuck:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
τι λες ρε  μαν :Sποια σιλικονη :huh: και ειναι 1.64 πιστευω...πανω απο 1.60...

οπεθ η ρενατα εχει σωμα στριπερ...με καταπληκτικο χαρακτηριστικο σπασιμο μεσης...και τατου στη μεση
Εγω τα βυζια της που εχω πιασει τα κανω χαλαρα για πλαστικο χειρουργό, απο εκει και περα τί να σου πω αγγιζεις και αποφασιζεις  :zfuck: :zfuck: .
Σωμα οντως εχει πολυ σφιχτο, αλλά ειναι ταπα χωρις τα 12αποντα  :sunglasses:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
τι λες ρε   μαν :Sποια σιλικονη :huh: και ειναι 1.64 πιστευω...πανω απο 1.60...

οπεθ η ρενατα εχει σωμα στριπερ...με καταπληκτικο χαρακτηριστικο σπασιμο μεσης...και τατου στη μεση

σαν ελαφινα ειναι :zfuck:

Σιλικόνη δεν νομίζω να είχε γιατί το στήθος της φαινόταν πολύ μικρό εώς ανύπαρκτο μέσα από το στηθόδεσμό. Όντως είχε σώμα στρίπερ αλλά δεν θυμάμαι αν είχε τατουάζ...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Εγω τα βυζια της που εχω πιασει τα κανω χαλαρα για πλαστικο χειρουργό, απο εκει και περα τί να σου πω αγγιζεις και αποφασιζεις  :zfuck: :zfuck: .
Σωμα οντως εχει πολυ σφιχτο, αλλά ειναι ταπα χωρις τα 12αποντα  :sunglasses:
με τιποτα δεν ειναι σιλικονη :sunglasses:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Σιλικόνη δεν νομίζω να είχε γιατί το στήθος της φαινόταν πολύ μικρό εώς ανύπαρκτο μέσα από το στηθόδεσμό. Όντως είχε σώμα στρίπερ αλλά δεν θυμάμαι αν είχε τατουάζ...
αμα ειναι η ρενατα εγω λεω ορμα...αξιζει

και μαλλον αυτη ειναι ,γτ χθες ο τσατσος μου πε οτι απο σημερα θα ταν η ρενατα πρωινη παλι(χθες ελειπε)
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Σιλικόνη δεν νομίζω να είχε γιατί το στήθος της φαινόταν πολύ μικρό εώς ανύπαρκτο μέσα από το στηθόδεσμό. Όντως είχε σώμα στρίπερ αλλά δεν θυμάμαι αν είχε τατουάζ...
βασικα χθες δουλευε η ναταλι η πουτσοφαγος πρωινη,αλλα σημερα υποτιθεται θα ταν η ρενατα...

αλλα τωρα που το σκεφτομαι ταιριαζει και στη ναταλι η περιγραφη σου :think:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
βασικα χθες δουλευε η ναταλι η πουτσοφαγος πρωινη,αλλα σημερα υποτιθεται θα ταν η ρενατα...

αλλα τωρα που το σκεφτομαι ταιριαζει και στη ναταλι η περιγραφη σου :think:

Όχι δεν ήταν η Νάταλι...
 

Επισκέπτης
σταματησε να γραφει κι ο πικερ.μετα το τελευταιο του περιεργο μηνυμα(www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg3117721#msg3117721]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg3117721#msg3117721[/url]),αφαιρεσε αβαταρ και υπογραφη και δεν ξαναγραψε ...

Ελα, ποιος με φωναξε? Απλα δεν εχει καμια αξια να γραφω σε ενα φορουμ για μπουρδελα το οποιο ανεχεται ως ισοτιμα μελη καποια λαμογια που εχουν γκομενα ή ειναι παντρεμενοι και πανε στις πουτανες για ποικιλια. Για μενα οι πουτανες ειναι τροπος ζωης και μεσο επιβιωσης και σιγουρα οχι μια απλη διασκεδαση.

Να γραφω εγω στο ιδιο φορουμ που μπαινει ο κωλοβλαχος ο καραγκιοζης που θελει να κερατωσει την ηλιθια γυναικα του και οι αλλοι οι μαλακες τα μπακουρια να του απαντανε μια χαρα? Αμα γουσταρεις ρε βλαχε να σου δωσουμε πληροφοριες για τις πουτανες μας φερε και τη γυναικα σου να τη μοιραστουμε παρεα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Ελα, ποιος με φωναξε? Απλα δεν εχει καμια αξια να γραφω σε ενα φορουμ για μπουρδελα το οποιο ανεχεται ως ισοτιμα μελη καποια λαμογια που εχουν γκομενα ή ειναι παντρεμενοι και πανε στις πουτανες για ποικιλια. Για μενα οι πουτανες ειναι τροπος ζωης και μεσο επιβιωσης και σιγουρα οχι μια απλη διασκεδαση.

Να γραφω εγω στο ιδιο φορουμ που μπαινει ο κωλοβλαχος ο καραγκιοζης που θελει να κερατωσει την ηλιθια γυναικα του και οι αλλοι οι μαλακες τα μπακουρια να του απαντανε μια χαρα? Αμα γουσταρεις ρε βλαχε να σου δωσουμε πληροφοριες για τις πουτανες μας φερε και τη γυναικα σου να τη μοιραστουμε παρεα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Ελα, ποιος με φωναξε? Απλα δεν εχει καμια αξια να γραφω σε ενα φορουμ για μπουρδελα το οποιο ανεχεται ως ισοτιμα μελη καποια λαμογια που εχουν γκομενα ή ειναι παντρεμενοι και πανε στις πουτανες για ποικιλια. Για μενα οι πουτανες ειναι τροπος ζωης και μεσο επιβιωσης και σιγουρα οχι μια απλη διασκεδαση.

Να γραφω εγω στο ιδιο φορουμ που μπαινει ο κωλοβλαχος ο καραγκιοζης που θελει να κερατωσει την ηλιθια γυναικα του και οι αλλοι οι μαλακες τα μπακουρια να του απαντανε μια χαρα? Αμα γουσταρεις ρε βλαχε να σου δωσουμε πληροφοριες για τις πουτανες μας φερε και τη γυναικα σου να τη μοιραστουμε παρεα.
αλάνι γιατί δεν πας και σε κανένα γιατρό να τα πεις?  :think:
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξέρω πως λέγεται. Είχα την εντύπωση ότι η Ρενάτα ήταν μία άλλη αλλά δεν είμαι σίγουρος. Όποιος ξέρει ας ενημερώσει γιατί φαίνεται πολύ καβλιάρα!!!!
Καλημερα Οpeth. Εγω περασα εχθες απο το 71ισ και εκδίδονταν μια καστανη, ψιλη, με σχετικα κοντο μαλι πιασμενο τσιτα  πισω, μικρο βυζακι και ενα μικρο τατουαζακι δεξια χαμηλα πανω απο το εσώρουχο και ομορφο καπως μακρυ πρωσωπο. Αν η περιγραφη που σου εδωσα ταιριαζει με την κοπελα που ειδες σημερα, μιλαμε για την Ναταλι, Ρωσακι κατω των 25 που παλαιοτερα εργαζονταν στην αλυσιδα 200, 134ισ, 134υπ.Ειχε εξαφανιστει μαλιστα κανενα χρονο απο την πιατσα. Τελευταια την ειχα πετυχει στο μεταξουργιο απογευματινη βαρδια. Ειχα βαλει μαλιστα και αγγελια αναζητησης στις χαμενες ιεροδουλες. Το σιγουρο ειναι οτι στην πιπα δαγκωνει, αλλες φορες καυλωτικα και αλλες πιο δυνατα. Αρκετα καλη στο δωματιο
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ελα, ποιος με φωναξε? Απλα δεν εχει καμια αξια να γραφω σε ενα φορουμ για μπουρδελα το οποιο ανεχεται ως ισοτιμα μελη καποια λαμογια που εχουν γκομενα ή ειναι παντρεμενοι και πανε στις πουτανες για ποικιλια. Για μενα οι πουτανες ειναι τροπος ζωης και μεσο επιβιωσης και σιγουρα οχι μια απλη διασκεδαση.

Να γραφω εγω στο ιδιο φορουμ που μπαινει ο κωλοβλαχος ο καραγκιοζης που θελει να κερατωσει την ηλιθια γυναικα του και οι αλλοι οι μαλακες τα μπακουρια να του απαντανε μια χαρα? Αμα γουσταρεις ρε βλαχε να σου δωσουμε πληροφοριες για τις πουτανες μας φερε και τη γυναικα σου να τη μοιραστουμε παρεα.
αστο δικε μου γιατι το πιθανοτερο ειναι η γυναικα του να ειναι για τα μπαζα!!!να μπλεξουμε θελεις; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Ελα, ποιος με φωναξε? Απλα δεν εχει καμια αξια να γραφω σε ενα φορουμ για μπουρδελα το οποιο ανεχεται ως ισοτιμα μελη καποια λαμογια που εχουν γκομενα ή ειναι παντρεμενοι και πανε στις πουτανες για ποικιλια. Για μενα οι πουτανες ειναι τροπος ζωης και μεσο επιβιωσης και σιγουρα οχι μια απλη διασκεδαση.

Να γραφω εγω στο ιδιο φορουμ που μπαινει ο κωλοβλαχος ο καραγκιοζης που θελει να κερατωσει την ηλιθια γυναικα του και οι αλλοι οι μαλακες τα μπακουρια να του απαντανε μια χαρα? Αμα γουσταρεις ρε βλαχε να σου δωσουμε πληροφοριες για τις πουτανες μας φερε και τη γυναικα σου να τη μοιραστουμε παρεα.
μα καλα πωσ ειναι μεσο επιβιωσησ οι ποθτανεσ ρε μαστορα?
για πεσ μασ τωρα και μασ να μαθενοθμε?
τωρα για τα αλλα τι σε νοιαζει αμα ο αλλοσ εχει γκομενα και γθναικα και γαμαει ποθτανεσ τι θα γαμαγε δηλαδη την γκομενα τοθ η τη γθναικα?
εσθ τρωσ καθε μερα φασολάδα?δεν θα φασ και καμμια μπριζολα?
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Καλημερα Οpeth. Εγω περασα εχθες απο το 71ισ και εκδίδονταν μια καστανη, ψιλη, με σχετικα κοντο μαλι πιασμενο τσιτα  πισω, μικρο βυζακι και ενα μικρο τατουαζακι δεξια χαμηλα πανω απο το εσώρουχο και ομορφο καπως μακρυ πρωσωπο. Αν η περιγραφη που σου εδωσα ταιριαζει με την κοπελα που ειδες σημερα, μιλαμε για την Ναταλι, Ρωσακι κατω των 25 που παλαιοτερα εργαζονταν στην αλυσιδα 200, 134ισ, 134υπ.Ειχε εξαφανιστει μαλιστα κανενα χρονο απο την πιατσα. Τελευταια την ειχα πετυχει στο μεταξουργιο απογευματινη βαρδια. Ειχα βαλει μαλιστα και αγγελια αναζητησης στις χαμενες ιεροδουλες. Το σιγουρο ειναι οτι στην πιπα δαγκωνει, αλλες φορες καυλωτικα και αλλες πιο δυνατα. Αρκετα καλη στο δωματιο

Στις 16:44 δεν λένε καλημέρα...   :P

Η Νάταλι δεν είχε κάνει ένα πέρασμα και από την Κασσάνδρας;;; Αν ναι είναι αυτή που νομίζω. Δεν μιλάω για την Ιλόνα. Την είχα δει και πριν ένα μήνα στο ίδιο μπουρδέλο την πρωινή βάρδια. Δεν νομίζω να μιλάμε για την ίδια εκτός αν άλλαξε τόσο πολύ ή αρχίζω να θυμάμαι και πολύ καλά...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
μα καλα πωσ ειναι μεσο επιβιωσησ οι ποθτανεσ ρε μαστορα?
για πεσ μασ τωρα και μασ να μαθενοθμε?
τωρα για τα αλλα τι σε νοιαζει αμα ο αλλοσ εχει γκομενα και γθναικα και γαμαει ποθτανεσ τι θα γαμαγε δηλαδη την γκομενα τοθ η τη γθναικα?
εσθ τρωσ καθε μερα φασολάδα?δεν θα φασ και καμμια μπριζολα?
με τετοια κριση μπριζολα;φασολαδα δικε μου και τας κυριακας και εορτας φακες
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Ρε μαγκες μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω την ΤΖΕΝΗ ΤΟ ΓΥΦΤΑΚΙ με το τουρμπο κωλαρακι Οποιος ξερει ας βοηθησει Μια φορα το γαμησα στη Κολωνου 32 αν θυμαμαι καλα και τρελαθηκα με το στενο κωλαρακι της
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096


Ρε παιδία μην σπαμάρετε στην ημερήσια ενημέρωση. Να πάτε αλλού!!!!!!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Στις 16:44 δεν λένε καλημέρα...   :P

Η Νάταλι δεν είχε κάνει ένα πέρασμα και από την Κασσάνδρας;;; Αν ναι είναι αυτή που νομίζω. Δεν μιλάω για την Ιλόνα. Την είχα δει και πριν ένα μήνα στο ίδιο μπουρδέλο την πρωινή βάρδια. Δεν νομίζω να μιλάμε για την ίδια εκτός αν άλλαξε τόσο πολύ ή αρχίζω να θυμάμαι και πολύ καλά...
κατσε ρε μαν...η ναταλι κασσανδρας?μηπως λες την αννα-τζουλια που δουλευε ως ιλονα κασσανδρας?η ναταλι ειναι αλλη...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom