Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 532 άτομα (45 μέλη και 487 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Χειρογλύκανε, τι της έκανες της χοντρής και σε κτύπησε;
Δεν της ψωνισε εχθες απο την λαικη νομιζω ή μπορει να την εβαλε η δασκαλα του απο το δημοτικο για να τον συνετίσει
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Χειρογλύκανε, τι της έκανες της χοντρής και σε κτύπησε;

Δεν της έκανα τίποτα.
Πήγα με 2 άκακα φιλαράκια μου τσάρκα και περιμέναμε στο σαλόνι.Τότε ήρθε , είπε ένα ακαταλαβίστικο πράγμα και αρχισε να τρίβεται στον έναν.
Εγώ καληνύχτησα και πήγα να φύγω αλλά με κίνηση ματ ήρθε από πίσω και με πλάγια μπουνιά με το δεξί της χέρι μου χτύπησε τα αρχίδια δυνατά και γέλασε σαδιστικά.Ετρεξα έξω φωνάζοντας , οπως και ο ενας φιλος μου αλλά ο τρίτος δεν ήταν και τόσο τυχερός.
Δεχτηκε μπατσες στο σώμα και στον κώλο και ίσως φτυσιές από πίσω.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Δεν της έκανα τίποτα.
Πήγα με 2 άκακα φιλαράκια μου τσάρκα και περιμέναμε στο σαλόνι.Τότε ήρθε , είπε ένα ακαταλαβίστικο πράγμα και αρχισε να τρίβεται στον έναν.
Εγώ καληνύχτησα και πήγα να φύγω αλλά με κίνηση ματ ήρθε από πίσω και με πλάγια μπουνιά με το δεξί της χέρι μου χτύπησε τα αρχίδια δυνατά και γέλασε σαδιστικά.Ετρεξα έξω φωνάζοντας , οπως και ο ενας φιλος μου αλλά ο τρίτος δεν ήταν και τόσο τυχερός.
Δεχτηκε μπατσες στο σώμα και στον κώλο και ίσως φτυσιές από πίσω.
Τι λες τωρα;  :2funny: :2funny: Δηλαδη και να μην προλαβαινες να φυγεις δεν την κανατε καλα και οι τρεις. Σαδιστρια η τυπισα ε.. :s&m_2:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Ήταν ένα χοντρό μπάζο με άσχημη αύρα.
Ενιωσα να βιάζεται η προσωπικότητά μου από ένα αλλοδαπό σκουλήκι.

Υ.Γ. Η γνωστή Σούζη του Φ66 νέο , επιστρέφει περί τις 28/10 με ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΣΙΛΙΚΟΝΑΤΟΥΣ ΒΥΖΟΥΣ.
 

Επισκέπτης
Φ 71 Β Άννα Μολδαβή και [size=14pt]τσατσομουμιαδέτο Εύα[/size].
:2funny: :2funny: :2funny:
Χειρογλύκανε, φαντάσου, τσατσά την Μέρκελ!!!  :2funny:
Ο φίλος Jockerx να το προτείνει στη μαύρη λίστα πάρ'αυτα.
Πάρε πρωτοβουλίες:
Δεχτηκε μπατσες στο σώμα και στον κώλο και ίσως φτυσιές από πίσω.
Ανήκουστα πράγματα!... :hammer: Σόδομα και Γόμορα!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
η ναταλι η πουτσοφαγος ξερουμε που δουλευει ? :helpplea:ηταν εκτακτως σημερα φ71β
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

997t

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
123
Like
395
Πόντοι
21
Καλημέρα παιδιά.Μήπως γνωρίζετε που εκδίδεται η γνωστή Μπάρμπορα τώρα;
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Πρωινή τσάρκα στην αμαρτωλή οδό Φυλής. Πέρναγα τυχαία από την περιοχή και σταμάτησα να πω ένα γεια στα κορίτσια. Μην μας που και αγενείς. Μέτρια η προσέλευση του κόσμου, κυρίως Έλληνες. Προλαβαίνετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Φυλής:

66 αριστερά: Άλλος ένας δροσερός τσάτσος που με παρενοχλει. Με ρώτησε αν είμαι Κρητικός, του είπα όχι και μου απαντάει στο είπα γιατί είσαι ψηλός και όμορφος και άλλες μπουρδες. Τέλος μου είπε ότι δεν έχει σημασία ο πούτσος μου, αυτά είναι για να παίζουμε, αλλά το πανέμορφο προσωπό μου  :2funny: :2funny: :2funny: . Για την ιστορία εκδιδόταν ένα μπαζάκι με πρωκτικό.
67: Σόνια, ξανθιά νταρντάνα καβλιάρα.
71 ισόγειο: Μελαχρινή αδύνατη με ωραίο σώμα μικρό στήθος και πανέμορφο πρόσωπο. Όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει.
71 υπόγειο: Κλειστό.
92 δεξιά: Καρολίνα, ψηλή ξανθιά με πολύ όμορφο σώμα και κώλο. Εκδιδόταν και στο Διδύμου 8 πάνω τα πρωινά.
92 αριστερά: Κλειστό.


Φωκαίας:

27 ισόγειο: Γιάννα, καστανό πιπινάκι με ωραίο σώμα και γλυκό πρόσωπο. Κατάθεση. Πάρα πολύ καλή περίπτωση. Θα ακολουθήσει κριτική.
24: Μελαχρινό κοντοπούτανο αδύνατο.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πριν πω για τη μεταμεσονυχτια λιγα λόγια για την απογευματινη 28/9,
...

Περί την 22η ώρα, στην οδό Περγάμου 27 άνω, εκδιδόταν πολική άρκτος επ’ ονόματι Ναταλί...

πρωινη βαρδια...δεν προλαβαινετε.
...

Χαμός στην ενημέρωση !!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Το παραθέτω ξανά για να μη χαθεί !!!
Τιποτε  δεν χάνεται ... 
Ειδικά αν είναι πρωτότυπο πορνο-φωτο-ρεπορταζ όπως κάνεις εσυ  :rockon: :rockon: :rockon:
Πάντα υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν αρκετοί μπουρδελόμαχοι που τέτοιες προσπάθειες θα τους αρέσουν και να είσαι σίγουρος ότι δεν πρόκειται να χαθεί
;)
 

Επισκέπτης
ρε παιδια..Μίκα ξανθια φ 92νεο είναι η γνωστή Μίκα μελαχροινο πρώην 71 και μεταξυ με τις κακες κριτικες??
Η μελαχροινή λέγεται Μίκη. Πρόκειται περί διαφορετικών κορασίδων.
Τη συγκεκριμένη την αναζητώ, οπότε αν έχεις καμιά πληροφορία θα το εκτιμούσα.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096

Δεν ξέρω πως λέγεται. Είχα την εντύπωση ότι η Ρενάτα ήταν μία άλλη αλλά δεν είμαι σίγουρος. Όποιος ξέρει ας ενημερώσει γιατί φαίνεται πολύ καβλιάρα!!!!
 

gingery

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Τελικά πήρα την Κάρμεν, προχτες στη Λιοσίων και απο κολαράκι, αλλά μου φανηκε κουρασμένη, χωρίς την σπιρτάδα που είχε το πρωι στη Διδύμου. Στα θετικά, ότι αντέχει το σφυροκόπημα και δεν φέρνει αντίρρηση. Οπότε δεν φεύγεις μετανιωμένος για το πενηντάρικο. Το οίκημα καθαρό, σε σύγκριση με πριν, αλλά θέλει περισσότερο προσόχή αν ο στόχος είναι μετατροπή του σε studio. Αυτά τα ολίγα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom