Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 465 άτομα (44 μέλη και 421 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
κατσε ρε μαν...η ναταλι κασσανδρας?μηπως λες την αννα-τζουλια που δουλευε ως ιλονα κασσανδρας?η ναταλι ειναι αλλη...

Δεν μιλάω για την Ιλόνα. Για την Νάταλι λέω. Είχε κάνει ένα μικρό πέρασμα πριν λίγο καιρό...
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Ρε μαγκες μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω την ΤΖΕΝΗ ΤΟ ΓΥΦΤΑΚΙ με το τουρμπο κωλαρακι Οποιος ξερει ας βοηθησει Μια φορα το γαμησα στη Κολωνου 32 αν θυμαμαι καλα και τρελαθηκα με το στενο κωλαρακι της
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
H Τζένη το γυφτάκι εθεάθη τελευταία φορά στο Φυλής 74 μετά τα μεσάνυχτα.
Θα σου συνιστούσα όμως προσοχή μαζί της.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Στις 16:44 δεν λένε καλημέρα...   :P

Η Νάταλι δεν είχε κάνει ένα πέρασμα και από την Κασσάνδρας;;; Αν ναι είναι αυτή που νομίζω. Δεν μιλάω για την Ιλόνα. Την είχα δει και πριν ένα μήνα στο ίδιο μπουρδέλο την πρωινή βάρδια. Δεν νομίζω να μιλάμε για την ίδια εκτός αν άλλαξε τόσο πολύ ή αρχίζω να θυμάμαι και πολύ καλά...
Τα χαρακτηριστικά που σου εγραψα ταιριαζουν; Αν ναι ειναι η Ναταλι που δουλευε και χθες
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Να γραφω εγω στο ιδιο φορουμ που μπαινει ο κωλοβλαχος ο καραγκιοζης που θελει να κερατωσει την ηλιθια γυναικα του και οι αλλοι οι μαλακες τα μπακουρια να του απαντανε μια χαρα? Αμα γουσταρεις ρε βλαχε να σου δωσουμε πληροφοριες για τις πουτανες μας φερε και τη γυναικα σου να τη μοιραστουμε παρεα.
Ζηλευεις που εσυ δεν εχεις γυναικα? :2funny:
Τυπε μου εκτός απο τους μπάκουρους στα μπουρδέλα πάνε και τυποι που γουστάρουν ποικιλία και ελευθερία.
Αυτου του ειδους οι μπουρδελιάρηδες δε κινδυνευουν απο τους παντρεμένους και τους δεσμευμένους αλλά απο τους μπάκουρους που  δε μπορουν να σταυρώσουν γκόμενα εξω και πάνε με διάφορα σαλιάρίσματα και λοιπά καραγκιοζιλικια [size=13pt]να πιάσουν γκομενα τη πουτάνα.[/size]
Απο τους [size=13pt]ελεεινούς μπάκουρους αγαπούληδες[/size] λοιπόν φίλε κινδυνεύει ο συνειδητοποιημένος μπουρδελιάρης και οχι απο το παντρεμενο η το δεσμευμενο που θα γυρισει αναγκαστικά στη βάση του.

Τέλος του  :d-spam: :offtopic:



H Τζένη το γυφτάκι εθεάθη τελευταία φορά στο Φυλής 74 μετά τα μεσάνυχτα.
Θα σου συνιστούσα όμως προσοχή μαζί της.
Τυπε μου τι εγινε?Απο φανατικος της τωρα συνιστάς προσοχή? :grin:



Στη μεταμεσονύχτια παίζει στο Φυλής 134 το μεσαίο η Κορινα η οποία ειναι καινούριο πιπινι απο Ρουμανία με απλο πρόγραμμα.
Ωραιο νεανικο κορμι και προσωπο απόδοση όμως βαριεστημένη.
Οσοι ψάχνουν το συνδυασμο και των 2 να πάνε στη καινούρια προταση του Χωμ.11 πάνω.Κλαούντια.
Δε κάνω περιγραφη γιατι θα πλακώσουν οι αγαπούληδες μια ωρα αρχιτερα   :grin:

 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Φιλε STREET WALKER για εξηγησε μου καλλιτερα τι εννοεις να προσεχω για να ξερω
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ταιριάζουν όπως τα λες. Για το τατουάζ δεν ξέρω μόνο και για το παρελθόν της στα μπουρδέλα που έγραψες...
Εχει αλλαξει και αλλα μαγαζια. Κατι εχει να κανει με την συμπεριφορα της. Νομιζω κρεμαει τα μαγαζια που δουλευει και συνεχεια αλλαζει. Μια φορα ακουσα εξω απο το 134 να την αποκαλει ψεφτρα στον φυλακα και οτι δεν πηγε για δουλεια και τους κρεμασε ενω παρακαλαγε για διπλοβαρδιες. Απο τοτε εχω να την δω στην αλυσιδα. Μετα χαθηκε στα στενα του μεταξιου ωσπου αγνοουνταν μεχρι εχθες που την ειδα στο71ισ. Τωρα ποσο θα κατσει εκει ........ αγνωστο. Οπου την πετυχεις παρ΄την γιατι την αλλη μερα μπορει να αγνοειτε παλι. Απο παλια που την θυμαμε το αξιζε το μεροκαματο, το τιμουσε το 20αρικο
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Εχει αλλαξει και αλλα μαγαζια. Κατι εχει να κανει με την συμπεριφορα της. Νομιζω κρεμαει τα μαγαζια που δουλευει και συνεχεια αλλαζει. Μια φορα ακουσα εξω απο το 134 να την αποκαλει ψεφτρα στον φυλακα και οτι δεν πηγε για δουλεια και τους κρεμασε ενω παρακαλαγε για διπλοβαρδιες. Απο τοτε εχω να την δω στην αλυσιδα. Μετα χαθηκε στα στενα του μεταξιου ωσπου αγνοουνταν μεχρι εχθες που την ειδα στο71ισ. Τωρα ποσο θα κατσει εκει ........ αγνωστο. Οπου την πετυχεις παρ΄την γιατι την αλλη μερα μπορει να αγνοειτε παλι. Απο παλια που την θυμαμε το αξιζε το μεροκαματο, το τιμουσε το 20αρικο
φιλε εγραψα πιο πισω...οτι χθες που την ειδα κι εγω φ71,ρωτησα τον τσατσο και μου ειπε οτι αυριο φευγει(μαλλον ψεματα)και απο αυριο(σημερα δηλαδη) θα δουλευει και παλι η ρενατα πρωινη.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
φιλε εγραψα πιο πισω...οτι χθες που την ειδα κι εγω φ71,ρωτησα τον τσατσο και μου ειπε οτι αυριο φευγει(μαλλον ψεματα)και απο αυριο(σημερα δηλαδη) θα δουλευει και παλι η ρενατα πρωινη.
Με αυτη την κοπελα (Ναταλι) ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος. Εγω την ειχα παρει στο 200 πριν 3 χρονια περιπου και υπηρχε πολυ ερωτισμος στο δωματιο. Την επομενη φορα που πηγα προσπαθησα να την φιλήσω. Αυτο επεζε για μηνες και ανταποκρίθηκε θετικα. Αυτο επαιζε για μηνες οταν βεβαια την πετυχαίνα, καθως δεν μενει πουθενα για πολυ. Τελευταια φορα που την πηρα μου ειπε οτι αρχισε διπλοβαρδιες. Πηγα να την φιλησω και τραβηχτηκε. Οχι φιλια μου ειπε  οτι αρραβωνιαστικε εναν Αλβανο και θα παντρευτει, ομως περα απο τα φιλια που δεν πεσανε ηταν η καυλα που ηξερα. Την επομενη που πηγα, επεσα στον διαλογο που αναφερα. Εντυποση μου εκανε που ειπε οτι θα δουλευε διπλοβαρδιες μιας που γνωριζω οτι τα δικαστήρια τα αναλαμβανουν τα μαγαζια, γι΄αυτο κρατανε και τα 4 πρωτα ραντεβου
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Κάναμε αμάν και πως ρε παιδιά να σταματίσετε τις προσωπικές αντιπαραθέσεις και ξαναρχίσατε;


Τελος πάντων.

Η αδύνατη κοπέλα με τα μακρια μαλλιά που δουλέυει συνήθως στο φυλής 71 πάνω είναι η Μιράντα;
Εαν ναι, υπάρχουν γνώμες για την εν λόγο νεαρά;
Τελευταία την έχω δει σταθερά να δουλεύει εκεί την μεταμεσονύκτια βάρδια!
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Τυπε μου τι εγινε?Απο φανατικος της τωρα συνιστάς προσοχή? :grin:

Η συγκεκριμένη κοσμεί τη λίστα με τις επικίνδυνες ιερόδουλες φίλε μου.

Παίκτη μου, προσέχουμε για να έχουμε.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Κάναμε αμάν και πως ρε παιδιά να σταματίσετε τις προσωπικές αντιπαραθέσεις και ξαναρχίσατε;


Τελος πάντων.

Η αδύνατη κοπέλα με τα μακρια μαλλιά που δουλέυει συνήθως στο φυλής 71 πάνω είναι η Μιράντα;
Εαν ναι, υπάρχουν γνώμες για την εν λόγο νεαρά;
Τελευταία την έχω δει σταθερά να δουλεύει εκεί την μεταμεσονύκτια βάρδια!

Αρχηγέ μου αν σου αρέσει εμφανισιακά...προχώρα άφοβα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Εθεάθη τροφαντή νεαρά στο γωνιακό παρακμιακό (ο θεός να το κάνει σπίτι)"οίκο" του Μεταξουργείου στα "τρένα",Κωνσταντινουπόλεως 166Α.
ποια λες την αννα με το φουλ??????????????
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Κάναμε αμάν και πως ρε παιδιά να σταματίσετε τις προσωπικές αντιπαραθέσεις και ξαναρχίσατε;


Τελος πάντων.

Η αδύνατη κοπέλα με τα μακρια μαλλιά που δουλέυει συνήθως στο φυλής 71 πάνω είναι η Μιράντα;
Εαν ναι, υπάρχουν γνώμες για την εν λόγο νεαρά;
Τελευταία την έχω δει σταθερά να δουλεύει εκεί την μεταμεσονύκτια βάρδια!
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα...Μια χαρά είναι η κοπελλίτσα..Πήγαινε κ δεν θα χάσεις πιστεύω...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Δεν ξέρω πως λέγεται. Είχα την εντύπωση ότι η Ρενάτα ήταν μία άλλη αλλά δεν είμαι σίγουρος. Όποιος ξέρει ας ενημερώσει γιατί φαίνεται πολύ καβλιάρα!!!!
η ρενατα παντως ειναι λεπτη με μαυρα μαλια κ ταταουαζ χαμηλα στην πλατη ρωσιδα
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom