Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 296 άτομα (40 μέλη και 256 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Τον καβάλησε και σηκώθηκε τύπε...
Πάντως, καλές είναι και οι υπέρβαρες. Έχουν τη χάρη τους. Αν δίνει κώλο θα προτιμηθεί...
καλες αλλα δε βρισκεις πουθενα. :headbang:..αν εχεις κατι υποψιν σου πεστο :sunglasses:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Ηταν αρκετά χοντρή και άσχημη.Καθόταν στον καναπέ των πελατών και γελούσε μόνη της.

Ακόμα πονάνε τα αρχίδια μου από τη μπουνιά της ΑΛΛΗΣ υπέρβαρης στο Φ74.

Μπορώ να απευθυνθώ κάπου? Στο ΙΝ.ΚΑ , Συνήγορο του πολίτη , Συμβούλιο επικρατείας κλπ?

Ο φίλος Jockerx να το προτείνει στη μαύρη λίστα πάρ'αυτα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Φίλε έχουν εξαφανιστεί!
Με την πείνα που έχει πέσει έχουν αδυνατίσει όλες...
αχ !χασαμε και το ειρηνακι...το ηξερες το ειρηνακι τροφωνιου 13?ακομα προσευχομαι μπας και ξαναγυρισει :priest:
 

Conan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
263
Πόντοι
20
καλες αλλα δε βρισκεις πουθενα. :headbang:..αν εχεις κατι υποψιν σου πεστο :sunglasses:
Εθεάθη τροφαντή νεαρά στο γωνιακό παρακμιακό (ο θεός να το κάνει σπίτι)"οίκο" του Μεταξουργείου στα "τρένα",Κωνσταντινουπόλεως 166Α.
 

Conan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
263
Πόντοι
20
Κωνσταντινουπόλεως 166Α στο Μετάξι.
 

Επισκέπτης
Φυλής 134 ισόγειο-Χριστίνα μετά της χοντρέλως Ρωσίδας τσατσάς Πωλίνας από Αγ.Πέτρου 7:
:s&m_1: :s&m_1:Εχεις δικιο αλλα αυτο εχει γινει πριν 4-5 μηνες να το γραψω σε σημερινη κριτικη που να αναφερει τους λογους που δεν περασα στο δωματιο ενω εμφανισιακα μου κανει;
:2funny: :2funny: :2funny:
Ααα...κ.Επιθεωρητά μην ανησυχείτε!...σ'αυτόν τον ιστότοπο γράφουμε και κριτικές για καταθέσεις που κάναμε πριν δύο - τρία έτη!
Όπως έπραξε ο κ.Ίκαρος αν δεν απατώμαι....4-5 μήνες είναι...προχθές! :2funny:

Αφού εγώ σκέπτομαι να γράψω κριτική για την ΑΠΑΤΗ Μελίνα - Ιππώνακτος 14 = Ελβίρα -Εφέσου 11 που έλαβε χώρα πριν 4 χρόνια στο Ιππώνακτος 14!  :2funny: :2funny: :2funny:

 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Φυλής 134 ισόγειο-Χριστίνα μετά της χοντρέλως Ρωσίδας τσατσάς Πωλίνας από Αγ.Πέτρου 7: :2funny: :2funny: :2funny:
Ααα...κ.Επιθεωρητά μην ανησυχείτε!...σ'αυτόν τον ιστότοπο γράφουμε και κριτικές για καταθέσεις που κάναμε πριν δύο - τρία έτη!
Αγαπητε κυριε Jockerx μολις ανεβασα κριτικη στο 134 ισ. Ελπιζω ο κυριος διαχειριστης να την εγκρινει μηπως και σωθει κανενας συναγωνιστης.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Φυλής 134 ισόγειο-Χριστίνα μετά της χοντρέλως Ρωσίδας τσατσάς Πωλίνας από Αγ.Πέτρου 7
Η Χριστινα που αναφερω εγω ειναι καλο κοματι. Αν δεν την γνωριζεις ευκολα την πατας, αν και το βαριεστημενο περπατιμα της σε βαζει σε υποψιες. Βεβαια οταν την γνωρισα εγω ειχε αερα και περπατουσε κανονικα χωρις να σερνετε οπως σημερα
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Λιοσίων 29/9/2011 στις 19.00’

Αν για τον Κολόμβο ήτανε μια ιστορική αδικία ότι η Αμερική δεν πήρε το όνομά του αλλά το όνομα ενός άλλου διάσημου Ιταλού θαλασσοπόρου (Αμέρικο Βεσπούτσι … μετά συγχωρήσεως), η αδικία αυτή είναι ελάχιστη μπροστά στο γεγονός ότι η Αμερική είχε ήδη ανακαλυφθεί μερικούς αιώνες πριν από γενναίους και με ισχνότερα τεχνικά μέσα θαλασσοπόρους, τους Βίκινγκς.

amerigo-vespucci-1-sized.jpg



Έτσι και ο  Panosmpos  ανακάλυψε (πρώτος) την Ντενίσα στο μπουρδέλο της Κνίδου 18

Πρόκειται για απλή πλην όμως τίμια και εργατική πορνο-δεσποινίδα που σίγουρα τιμάει το 20άρικο

Δεν μπορεί να ειπωθεί ότι έχει (κάποιο) θαυμάσιο σώμα. Μάλλον το αντίθετο μπορεί να ειπωθεί. Όπως φαίνεται και στην φωτογραφία του Panosmpos είναι μελαχρινή με πολύ μακριά μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λομάγουλα, Ρουμανο-τσιγγάνικα χαρακτηριστικά προσώπου με συμπαθητικό ύφος και συνεργάσιμη διάθεση, μέτρια στο ύψος με λίγα ψωμάκια (όχι όμως αντιαισθητικά), μικρά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο

Το μπουρδελάκι της Κνίδου είναι περιποιημένο με καθαρά δωμάτια αλλά σε μέγεθος κελιού που καταχωρείται στα αρνητικά του δεδομένα

Φωτογραφία από διπλανό δωμάτιο χωρίς την Ντενίσα και με την ανοιγμένη καπότα στο δάπεδο ...

%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1001+-+%25CE%2591%25CE%25BD%25CF%2584%25CE%25AF%25CE%25B3%25CF%2581%25CE%25B1%25CF%2586%25CE%25BF.jpg


Δεν νομίζω να γίνει η μαλακία (μου) έργο τέχνης και η πορνο-σκέψη εργό-χειρο και να διασωθεί στους αιώνες των αιώνων ... :2funny:

Μέχρι την επόμενη πουτανο-ενημέρωση

Να’ μαστε όλοι καλά ...

:)

 

Επισκέπτης
Η Χριστινα που αναφερω εγω ειναι καλο κοματι.
Την ίδια λέμε.Την είδα κι εγώ σήμερα το πρωί.Σταθερά τα πρωϊνά στο Φ134ισ. μαζί με την βρωμιάρα τσατσά Πωλίνα που δεν άλλαζε σεντόνια στο Αγ.Πέτρου 7.
Δεν πρόκειται για την ΦΟΛΑ Χριστίνα - καστανή με κρεμαστούς βύζους από Φ59, 54άνω, 134 η οποία έχει να φανεί αρκετό καιρό.
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
ρε παιδια..Μίκα ξανθια φ 92νεο είναι η γνωστή Μίκα μελαχροινο πρώην 71 και μεταξυ με τις κακες κριτικες??
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Το παραθέτω ξανά για να μη χαθεί !!! ΣΟΣ !!! ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΑΡΗ ΤΟΥ Φ74

Βραδυνή μίνι-τσάρκα με 2 γειτόνους μου επειδή βαριόμουν.

- Φ 92 νέο  Λάουρα η γνωστή με το κωλάρι που όταν σαλονάρει μπατάρει.

- Αετοφωλιά ΤΕΡΜΑ ΥΠΕΡΒΑΡΗ

[size=20pt]- Στο Φ 74 καθώς έφευγα δέχτηκα γροθιά από μία υπέρβαρη ξανθιά με δύναμη στα αρχίδια. Μετά έτρεξα να σωθώ και εγκλώβισε ένα από τους φίλους μου. ΜΗ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΤΕ. Στο δεξί υπο-μπουρδέλο.
[/size]
- Φ 71 Β Άννα Μολδαβή και τσατσομουμιαδέτο Εύα.

- Φ 92 παλιό νομίζω Μίκυ.

- Φ 69 πάνω η Χριστίνα όπως πάντα.

Αυτά τα λίγα.

Στο 59 είδα αυτή τη φωτογραφία.

gtEgn.jpg
 

Επισκέπτης
Αγαπητε κυριε Jockerx μολις ανεβασα κριτικη στο 134 ισ. Ελπιζω ο κυριος διαχειριστης να την εγκρινει μηπως και σωθει κανενας συναγωνιστης.
Βεβαίως!.Έχει αναδρομική ισχύ!

Μολισ γυρισω αθηνα θα σου πω να ερθεις να με βρεις!!!!!!!!!
Έχεις χρηματίσει σε κάποιους οίκους;

ρε παιδια..Μίκα ξανθια φ 92νεο είναι η γνωστή Μίκα μελαχροινο πρώην 71 και μεταξυ με τις κακες κριτικες??
Ξανθιά, σχετικά ψηλή.Όχι η κοντή καστανή με το τσουλούφι = μικρή αδερφή της Όλιβ του Ποπάϊ.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom