Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 289 άτομα (40 μέλη και 249 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Επιθεωρητα, μηπως γνωριζετε αν η Αννα η Μολδαβεζα στο 71 κανει κανονικο προγραμμα ή και τιποτα εξτρα?
δεν κανει εγω χρυση την εχω κανει για ακα πιπα κ για την κωλαρα της αλλα τιποτα.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Σε λιγο θα γράψω την ενημερωση μου,προς το παρόν εχω να σας πω οτι τη στιγμη τουτη που διαβάζετε αυτο το μηνυμα και ψωλάρετε ασκόπως στο διαδιχτυο δυο απιστευτα μωρά ονόματι Σαμπρινα και Κορίνα παιζουν δίδυμο στο 134 στο ισόγειο.
Για αυτο σηκωθειτε απο καναπέδες,τουαλέτες,κρεβάτια και κυριώς απο τα πισιά σας και βουρ για το 134 ΤΩΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
Μιλάμε οτι ειναι τόσο ωραία και ταιριαστά σα δίδυμα σε σημείο που  ημουν στο τσακ να κάνω το αδιανοητο για μένα και να πάρω για πρώτη φόρα παρτούζα σε μπουρδέλο. :uglystupid:
Ειχα στο μάτι άλλη που θα αναφέρω σε λίγο και το ανέβαλα όμως.
Τις ξέρει κανείς αυτές τις 2?Γιατι ενθουσιάστηκα τόσο πολύ  εγώ μαζί τους?Μήπως έχω πρόβλημα? :tits2:
Σε λίγο και τα λοιπά μιας πολυ ενδιαφέρουσας μεταμεσονύχτια τσάρκας..
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ωραριο ξέρουμε;
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Δεν έχει μεταφορικά μέσα τέτοια ώρα...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
αυριο το πρωι λεω να παω να ριξω κανεναν...

εχει κανεις καμια προταση?θελω ψηλη νταρντανα και νεα...σκεφτομουν τη μικαελα απο φ134...καμια αλλη προταση?
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
για τους ριψοκίνδυνους φίλους, η ξανθιά Αννίτα με τους βύζους και τα περίεργα δόντια που έπαιζε φυλής και χωματιανού, τα ρουφάει όλα μέχρι τέλους στην Αλκιβιάδου 16β
Στο δε 16 Γ μια νταρντάνα προσφέρει και την όπισθεν και μετά τα καταπίνει.
Πενία τέχνας κατεργάζεται...
δηλλαδη τι καταπίνει και πωσ την λενε αφτηνε?
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Πριν πω για τη μεταμεσονυχτια λιγα λόγια για την απογευματινη 28/9,

Διδυμου 8 στο κάτω αδύνατη κοπέλα σταθερή στο μαγαζί αν δε κάνω λάθος Μαρία
Διδυμου 8 πάνω αλλο ωραίο κορμι και κοπέλα επίσης γνωστη στα πέριξ της Φυλής
Φυλης 54 πάνω κλειστο, στο κάτω Ντενίσα
Φυλής 86 πάνω ταμτακοΙρινα
Φυλ.84 πάνω το ομορφο τσιγγανακι,μάλλον Σάρα,με ακά
Φωκαιας 25 πάνω Αντριάννα με μαστίγια για μερακλήδες και λοιπά μασκαριλίκια που θα λέγε και ο Ζήκος.
Μαζί της καινούρια κοπέλα κατα δήλωση της συμπαθέστατης μπανανοφραουλίτσας  :rolleyes:
Ξανθούλα η νέα και αφρατούλα και αν δε κάνω λάθος απλό.
Εμφάνιση τελείως next door αλλά απο υφάκι δε θα την έλεγες και ψαρωμένη.
Φωκ. 27 πάνω το facebook to οποίο εχω πάρει στο 92 και εχω αναφέρει.Βυζιά πλουσια αλλά δε σε αφήνει να τα χαρείς.
Φωκ. 27 ισόγειο, ωραία κοπέλα που ειχα πάρει ως Εννα,Αννα η κάτι τέτοιο στην Ιασωνος με ικανοποιητικη απόδοση εκει.
Εδω την έκοψα μάλλον ταλαιπωρημένη και ανακοινωθηκε απλό
Φωκ. 27 υπόγειοτο μιλφ Αγάπη με φουλ και ενα άλλο ωραίο κορμί αυτο με απλό νομίζω του οποίου
δε συγκρατησα το ονομα που είπε ο ο γνωστός μεσηλικας υπηρετης της ηδονης απο Φυλ. 61
Φωκ.19 η χοντρη τσα[size=13pt]²[/size] και τα 2 μετρια τσίτσιδα
Φωκ. 17 κάτω δε πήγα γιατι τελευταία φέραν μια πιο νέαρη τσατσαρα στη θέση της διαβόητης γριάς αλλά το ιδιο και περισσότερο αγενής.
Μπας και ειναι η κόρη της? :grin:
Φυλ. 66 Α ,και εκει που λέγα οτι πάει η γριά του Φωκ.17 τσουπ φαντης μπαστουνι στο σαλόνι :boobies: να παρουσιάζει με την χαρακτηριστική της γλυκητητα ενα υπέρβαρο προμιλφ με ακά και να τρέπει εις ατακτον φυγην το συνολο των συναγωνιστων.
Παρα το μπουλουκηδον προς  την έξοδο, η ιδια σα κυρία που όλοι  ξέρουμε οτι είναι δεν εκστόμισε ουτε ενα μπινελίκιον.
Η βελτιώνεται ή ηταν άρρωστη :grin:
Φυλ.66 Δ,ωραίο ξανθούλικο κοντοπουτανο ονόματι Νικολεττα με απλό.
Φυλ.65 άνω,το ωραίο πιπινι,μάλλον Εύα, απο το 92
Φυλ.65 κάτω η αδυνατη αλαβανιδομιλφ και υστερα απο καιρό επανεμφάνιση της γνωστης κουτσαβακολεσβοτσατσάς.Οι γνώστες κατάλαβαν.
Φυλ.71 κάτω Αννα μολδαβέζα
Φυλ.71 πάνω Σάντρα
Φυλ.134 υπογα Πάολα

Μεταμεσονύχτια

Φωκ.24 πάνω γυφτονταρντανομιλφ με γυαλιά
Φωκ.22 αριστερά η χοντρή με τα γυαλιά.δεξιά η Αννα
Φωκ 59 κάτω,Σαμπρίνα ανάξια λόγου αλλά το άλλο το μουνάκι με το σεξουαλικό κορμάκι και τα ωραία βυζάκια που βγαίνει μαζί της θα τιμηθει σύντομα
Φυλ.80 ωραίο μελαχρινό πιπινι με δυνατο κορμάκι.Στο μέλλον σίγουρα
Φυλ.84 κάτω επανεμφάνιση Μαργαρίτας με ακά η οποία ειναι αντικειμενικά πολυ ωραία κοπέλα αλλά ειναι και βετεράνος της Φυλής
Φυλ.86 κάτω,χοντρούλα Ερικα
Φυλ.67,Γκαμπριέλλα απο Φωκ.22
Χωματ.11 αριστερα Μονικα ωραίο κορμι τραχειά φάτσα
Χωματ.11 πάνω,Κλαούντια πρωτοεμαφανιζόμενο κοντοπούτανο ανεβασμέμο σε εντυπωσιακούς πορνοτάκους,με κυριλε μελαχρινη κουπ και γκλιτερ,ετοιμη για μπουζουκοέξοδο.Θα τιμηθει σίγουρα
Φωκ.134 πάνω η γνωστη με τα γυαλία και τα σιλικονάτα.Σημερα δε τα ειχε.Τα γυαλιά.
Φωκ.109 η Σαντρα απο το 71
Φωκ.134 μεσαίο σας τα είπα και ελπίζω μεχρι τέλος βαρδιας να πάει κάποιος η να βρεθεί κάποιος που να ξέρει περισσότερα
Φωκ.134 υπόγα,Μικαέλλα.Για χάρη αυτου του πρωτοεμφανιζόμενου-για μένα- μικρού δε πήγα με τα δίδυμα.
Υστερα απο καιρο ενα χαρωπο Ουκρανεζάκι με μάτια σα και αυτά που μάλλον ειχε δει ο συγχωρεμένος ο Ρασούλης και έγραψε τραγούδι.
Απλό πρόγραμμα κάνει και ειναι γενικά πολυ ευχάριστο και καθόλου βιαστικό.

Ως γενικη παρατηρηση θα έλεγα οτι υστερα απο καιρό η μεταμεσονύχτια είχε αρκετές καλές επιλογές :cool2:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Περί την 22η ώρα, στην οδό Περγάμου 27 άνω, εκδιδόταν πολική άρκτος επ’ ονόματι Ναταλί. Παρείχε υπηρεσίες ψωλογλυπτικής άνευ περικαυλίδος.
Στο ισόγειο, άλλη πολική άρκτος, η Εύα. Στο χώρο αναμονής συναντήθηκα με γνωστό μου ψητοπώλη.
Δίπλα, Αλκαμένους 113, άλλη Ναταλί, προκεχωρημένης ηλικίας.
Και οι τρείς ήταν σοβιετικές.

Παραπέρα, στον ισόγειο Οίκο Ρεμούνδου 21, έκανε ντεφιλέ η Ίρις.
Πρόκειται για νεαρότατη Ρουμάνα, μελαχρινή, λεπτή, κομψή, με καλά χαρακτηριστικά προσώπου, με δυο διακριτικές δερματοστιξίες στον κορμό και διαμπερές κόσμημα στο άνω χείλος.
Με την είσοδό της στο δωμάτιο συνουσιών, διημείφθη ο εξής διάλογος:
- Πάμε μωρό μου στο άλλο δωμάτιο;
- Τι διαφορετικό είναι εκεί;
- Πάμε, είναι καλύτερα.
- Καλά, πάμε, παίρνω τα πράγματά μου και πάμε.
- Όχι, άστα εδώ τα πράγματά σου.
- Μπα, ας κάτσουμε εδώ.
Μετά από αυτή την απόπειρα ληστείας, αναρωτιόμουν αν θα είχα στύση.
Σε πείσμα των σημείων, το πουτανάκιον επιδόθηκε σε φιλότιμη και τίμια παροχή γενετικών υπηρεσιών που εξελίχθηκε σε ισχυρή κλινοπάλη.
Το κομψότατον αιδοίον της Ίριδος είναι στενόν, το ίδιο και ο κόλπος, πράγμα λίαν διεγερτικόν και αφροδισιακόν.

Μέγα μειονέκτημα του χώρου η κλίνη συνουσιών, η οποία τρίζει δαιμονισμένα.
Μετά το πέρας της συνουσίας, η Ίρις έδωσε μια μικρή παράσταση: Μειδιούσα, άρχισε να χοροπηδά στο κρεβάτι, προκαλώντας έντονο θόρυβο και βγάζοντας η ίδια ήχους, μιμούμενη οργασμό και κάνοντας κωμικές χειρονομίες.
Προς στιγμήν σκέφθηκα να της δώσω ένα δεκάρικο, αλλά θυμήθηκα την απόπειρα ληστείας και άλλαξα γνώμη.

Αποχωρώντας, αναρωτιόμουν το λόγο για τον οποίο αποπειράθηκαν να με μαδήσουν.
Μήπως μοιάζω για χαϊβάνι; Για λαπάς; Για βλάκας; Για αγαθιάρης; Για αφελής;  Για ηλίθιος;
Να αφήσω μουστάκι;
Να μεταμφιέζομαι σε Πακιστανό;

Αργότερα, η πραγματικότητα αποκρυσταλλώθηκε στην κεφάλα μου: Η ερπετή και δολερή ημεδαπή γραία βοηθός, είδε ότι είχα πορτοφόλι με ένα 50ρικο και έδρασε ανάλογα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom