Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 381 άτομα (47 μέλη και 334 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

Επισκέπτης
ποια ρωξανη ειναι αυτη που λετε?μια καστανομαλλα πολυ ομορφη,αδυνατη με πολυ ωραιο χαμογελο και μεγαλο βυζακι που δουλευε και μονης προδρομου?
Αυτή που είναι στο Φωκαίας 19.
Ψηλή, λεπτή, τσιγγανορουμάνα, με μεγάλους κρεμασμένους βύζους, ωραία μούρη και ωραίο χαμόγελο και στο κρεβάτι πτώμα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
ποια ρωξανη ειναι αυτη που λετε?μια καστανομαλλα πολυ ομορφη,αδυνατη με πολυ ωραιο χαμογελο και μεγαλο βυζακι που δουλευε και μονης προδρομου?
εσυ μαλλον λες την ροξανη.....
η ροξαννα ειναι ψυλη με μαυρα μαλλια πιασηματα οχι χοντρη κ μεγαλα αλλα πεσμενα βυζια.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επισκέπτης
εσυ μαλλον λες την ροξανη.....
η ροξαννα ειναι ψυλη με μαυρα μαλλια πιασηματα οχι χοντρη κ μεγαλα αλλα πεσμενα βυζια.....
Μου φαίνεται φίλε ότι γουστάρεις αυτές που φαίνονται τα παΐδια τους, γιατί τη Ρωξάνα όπως και τη Τζούλια τις θεωρώ λεπτές σχεδόν χωρίς πιασίματα :2funny:
 

Επισκέπτης
κ συ γιατι της διαφημιζες....κανε νια κριτικη κ αυτο ειναι
οσο στο δευτερο που λες ξερεις ποσοι απο δω μεσα κ ποιο πολυ παλια μελη χρησιμοποιουν τις κριτικες τους
εκβιαστικα για να γαμησουν τζαμπα(ποιο πολυ σε στουντιο)....αυτο ειναι το θεμα.....
απο την αλλη δεν ειναι ωραιο να πετας κατι ετσι γενικα με την προφαση της αντιδιαφυμισης κ να μην λες ονομα....
αφου το ξερεις το αθλημα θα σου πω εχει κ αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια....βρες αλλο στανταρακι μεχρι το χρημα να την χαλασει κ αυτη κ μετα αλλη κ αλλη......
ρε η κοπελα καλα γαμιεται δεν με ξεπεταξε αλλα μου την εσπασε που εθεσε θεμα χρονου, σε εμενα συγκεκριμενα για τους λογους που εγραψα...
στα αρχιδια μου δεν εχω ερωτα με καμια πουτανα δεν στεναχωρηθηκα απλα ειπα ενα συμπερασμα που εβγαλα...
οσο για το οτι απο δω και περα θα λεω οτι γραφω στο σαιτ θα το κανω για να ξερουν οτι απο κατι μαλακες σαν και εμας αυξανουν τα κερδη τους και βγαζουν φραγκα και δεν με ενδιαφερει να εχω καμια διαφορετικη μεταχειριση....

οσο για το ονομα οντως ειναι μαλακια που δεν θελω να την εκθεσω απλα δεν θελω να κανω αντιδιαφημηση αμα συνεχησει ετσι θα το γραψω σε ενημερωση...

και για αυτους που ψαχνουν τσαμπα γαμησια με το σαιτ καλα κανουν απλα δεν ειναι του τυπου μου να το κανω αυτα!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ρε μαλακα ξερεις γιατι τα παιρνω? Γιατι με κατι τετοια ατομα αυτοι που γραφουν εδω τις ενημερωσεις και γενικα οσοι γαμαμε μονο πουτανες δεν εχουμε την παραμικρη ομοιοτητα στο χαρακτηρα και την ψυχοσυνθεση μας.

Απο τη μια εχεις εμας που παμε στα μπουρδελα σαν αναγκη επιβιωσης επειδη ειμαστε αηδιασμενοι απο το ψεμα και την υποκρισια που κυριαρχει στις σχεσεις και απο την αλλη εχεις αυτα τα λαμογια που ειναι ΑΥΤΟΙ που ΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ για ολη αυτη την υποκρισια στις σχεσεις και το παιζουν και εξυπνοι οτι εχουν γκομενες και οτι κοροιδευουν τις γκομενες τους και ΤΟΛΜΟΥΝ να ζητανε απο πανω και πληροφοριες για τις πουτανες μας.

Πραγματικα τωρα, οποιος αυθεντικος ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ πουτανιαρης δινει πληροφοριες για τις πουτανες μας σε τετοια λαμογια που ζουνε σε βαρος μας ειναι πολυ μαλακας. Δεν εχουμε καμια μα καμια σχεση ΕΜΕΙΣ με ΑΥΤΟΥΣ!

σου εκατσαν βαριες οι χυλοπιτες που εχεις φαει και παραληρεις

Οι πουτανες ανηκουν στα μπακουρια. Οσοι εχουν γκομενα τον πουλο!  :rockon:


κουμαντο κανε στην ψωλη σου.


 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
ξερει κανεις το ωράριο της μεταμεσονυχτιας βαρδιας του μεταξιου ?
(τι ωρα τελειωνει κυρίως)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Στο διδυμου 18 δουλευε μια Μαρινα πριν 4 χρονια περιπου,πρεπει να μιλατε για διαφορετικες.Παντως αυτη ηταν πολυ καλη και την εχασα απο τοτε....μηπως ξερεις που βρισκεταιι;;;;

Γι'αυτή μιλάω κι εγώ. Είχα ακούσει και για μία στο Ελευσινίων, αλλά και πάλι επρόκειτο για συνωνυμία. Δεν ξέρω πού κι εάν δουλεύει ακόμα. Ίσως να έχει σταματήσει.
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Οι πουτανες ανηκουν στα μπακουρια. Οσοι εχουν γκομενα τον πουλο!  :rockon:
[/quote]
...............ΨΩΛΟΚΟΠΑΝΑ ΘΕΣ ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ ............ΨΥΧΙΑΤΡΟ
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
:zfuck:αν δεν το καταλαβες ενδιαφέρομαι για πολυ νωρις το πρωι....
κοιτα μεχρι τις 7 απ οσο θυμαμαι μενουν καποια ανοιχτα

αλλα κλεινουν 5...

μερικα ισως και μεχρι τις 8 :think:αλλα δε στο λεω με σιγουρια

8-9.30 ειναι δυσκολη ωρα...δεν ξερω αν παιζει τπτ...

απο 9.30 και μετα παλι υπαρχουν ανοιχτα
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
535
Πόντοι
96
Λίγος στο ραντεβού!

Ο Ολυμπιακός παρουσιάστηκε κατώτερος των περιστάσεων και ξεκίνησε... με το αριστερό τις υποχρεώσεις στο Τσάμπιονς Λιγκ (ήττα 1-0 από Μαρσέιγ) κάνοντας με το «καλημέρα» δύσκολο το έργο της πρόκρισης!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom