Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 250 άτομα (33 μέλη και 217 επισκέπτες)

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
οσο για την τσατσα φραουλιτσα εχτες εχασε αρκετα λεφτα απο την μαλακια της
και η ευα για εμενα μπορει να λεει μαλακιες αλλα ειναι ψυχαρα!!!!

Tην συγκεκριμένη τσα^2 την έχω πετύχει πολλές φορές αλλά ποτέ δεν έχω πάρει κοπέλα της.
Η Εύα για εμένα είναι μεγάλη μορφή, και προσωπικά δεν έχω κάποιο παράπονο.
Μάλιστα τον τελευταίο καιρό έχω παραμείνει αρκετά στο σαλόνι, άρα ίσως έχει κόψει τα χτυπήματα πόρτας.

Ακόμα και η γνωστή τσα^2 από Φω17κα και Φυ71πα μου είναι συμπαθής, μάλιστα έχουμε χαιρετηθεί και στο δρόμο.
Αυτό ίσως να οφείλεται και στο γεγονός ότι όταν είχε την Νικόλ ήμουν τακτικότατο πελατάκι και καλοπληρωτής.

Χωρίς πλάκα, δεν βλέπω ανταγωνιστικά τις υπηρεσίες. Για εμένα την δουλειά τους κάνουν.
Και η δουλειά τους είναι να λένε το πρόγραμμα, να διατηρούν τον οίκο ασφαλή και καθαρό.
Και να ελέγχουν και την ώρα που είναι ο καθένας μέσα, γιατί επιχείρηση είναι όχι ευαγές ίδρυμα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
μπας και ξερεις κανεις ποια δουλευει τωρα φ71 ισογειο?
 

Brezniev

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Καλήμερα,να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια πληροφορία για την Μιλε ή Αιμιλία που εργαζόταν κυριως  Αγκυρας 12 κ Διδυμου 20 κάποιες φορές . 3+ στήθος ξανθιά νταρντανα. Κάποιος συναγωνιστης είπε οτι εθεαθη Περγαμου 27 Αλλα σήμερα που πηγα  δεν ήταν. Ευχαριστώ προκαταβολικά για οποία πληροφορία. :pipa2:
 

Επισκέπτης
Μπορεί και να είναι ρε φίλε αλλά κι εσύ γίνεσαι πολύ προκλητικός όταν λες ότι υπερλατρεύεις τη γυναίκα σου, δεν νομίζεις; :-

Ρε μαλακα ξερεις γιατι τα παιρνω? Γιατι με κατι τετοια ατομα αυτοι που γραφουν εδω τις ενημερωσεις και γενικα οσοι γαμαμε μονο πουτανες δεν εχουμε την παραμικρη ομοιοτητα στο χαρακτηρα και την ψυχοσυνθεση μας.

Απο τη μια εχεις εμας που παμε στα μπουρδελα σαν αναγκη επιβιωσης επειδη ειμαστε αηδιασμενοι απο το ψεμα και την υποκρισια που κυριαρχει στις σχεσεις και απο την αλλη εχεις αυτα τα λαμογια που ειναι ΑΥΤΟΙ που ΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ για ολη αυτη την υποκρισια στις σχεσεις και το παιζουν και εξυπνοι οτι εχουν γκομενες και οτι κοροιδευουν τις γκομενες τους και ΤΟΛΜΟΥΝ να ζητανε απο πανω και πληροφοριες για τις πουτανες μας.

Πραγματικα τωρα, οποιος αυθεντικος ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ πουτανιαρης δινει πληροφοριες για τις πουτανες μας σε τετοια λαμογια που ζουνε σε βαρος μας ειναι πολυ μαλακας. Δεν εχουμε καμια μα καμια σχεση ΕΜΕΙΣ με ΑΥΤΟΥΣ!
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
:thumbsup:

Εύστοχη η διάκριση και με το όνομα

Άλλο η Μίκη η ξανθιά που αξιολογείται ως επιλέξιμη και άλλο η Μίκυ  ;)  η μελαχρινή με το καυλο-τσούλουφο

Που όπως εύστοχα είπες σου γαργαλάει τα αρχίδια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.845
Πόντοι
6.925
Επίσης το πρωί χθες πήγα από Φυλής 65β για την Αλεξάνδρα αλλά ήταν κλειστό, μετά πήγα Αλκαμένους 113 για την Μαρία τρελοκοτσιδού αλλά ήταν μία Ναταλί μιλφο-τάνκερ που δεν ενέπνεε.
Στο 119 ήταν μία "λατίνα" μιλφ με μικρό στήθος και φαρδιά περιφέρεια
 

Επισκέπτης
τι θα γινει ....θα την πετυχεις να βγαλεις τα ποθημενα σου........ ;)
Πήγα σήμερα το πρωί.... Έλειπε! :cussing:
Ούτε το Κατερινάκι το κοντό ήταν απέναντι.
Δεν το 'χει η μοίρα μου μου φαίνεται να ερωτοτροπήσω μ' αυτά τα κωλαράκια... :'(

να συπμληρώσω ότι η καυμενούλα με την αναδουλειά που έπεσε δεν έχει φράγκα για βρακάκι και έτσι πλεόν βγαίνει σαλόνι ολόγυμνη
Αν μάθει να γαμιέται θα της κάνω εγώ δώρο ένα ωραίο σετ στρινγκάκια...
 

Επισκέπτης
Ρε μαλακα ξερεις γιατι τα παιρνω? Γιατι με κατι τετοια ατομα αυτοι που γραφουν εδω τις ενημερωσεις και γενικα οσοι γαμαμε μονο πουτανες δεν εχουμε την παραμικρη ομοιοτητα στο χαρακτηρα και την ψυχοσυνθεση μας.

Απο τη μια εχεις εμας που παμε στα μπουρδελα σαν αναγκη επιβιωσης επειδη ειμαστε αηδιασμενοι απο το ψεμα και την υποκρισια που κυριαρχει στις σχεσεις και απο την αλλη εχεις αυτα τα λαμογια που ειναι ΑΥΤΟΙ που ΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ για ολη αυτη την υποκρισια στις σχεσεις και το παιζουν και εξυπνοι οτι εχουν γκομενες και οτι κοροιδευουν τις γκομενες τους και ΤΟΛΜΟΥΝ να ζητανε απο πανω και πληροφοριες για τις πουτανες μας.

Πραγματικα τωρα, οποιος αυθεντικος ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ πουτανιαρης δινει πληροφοριες για τις πουτανες μας σε τετοια λαμογια που ζουνε σε βαρος μας ειναι πολυ μαλακας. Δεν εχουμε καμια μα καμια σχεση ΕΜΕΙΣ με ΑΥΤΟΥΣ!
Παραφέρεσαι αδερφέ! Το μεγαλύτερο πλεονέκτημα και ταυτόχρονα μειονέκτημα των ιερόδουλων είναι ότι ανήκουν σε όλους.
Στο κάτω, κάτω μπορούμε πάντα να τους στέλνουμε στις ξεπετάνες ;)
 

Επισκέπτης
Παραφέρεσαι αδερφέ! Το μεγαλύτερο πλεονέκτημα και ταυτόχρονα μειονέκτημα των ιερόδουλων είναι ότι ανήκουν σε όλους.
Στο κάτω, κάτω μπορούμε πάντα να τους στέλνουμε στις ξεπετάνες ;)

Οι πουτανες ανηκουν στα μπακουρια. Οσοι εχουν γκομενα τον πουλο!  :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
1ον σημερα πηγα με μια κοπελα απο αυτες που τις διαφημιζα στο σαιτ οταν δεν την ηξερε κανεις, εγραψα πρωτος για την μεταγραφη της, ενημερωσα με πμ ολους τους πρωην πελατες της για το που θα την βρουν, μεσω πμ την προτινα σε ολους οσους εψαχναν για ενα στανταρακι και της εκανα ΠΟΛΛΕΣ καταθεσεις.. και αφου εκανε μια καλη πελατια και πραγματικα πιστευω οτι συνεβαλα σε αυτο (οχι πολυ αλλα συνεβαλλα!) σημερα μου ειπε κανε γρηγορα γιατι εχω κοσμο και με ζαλισε με τον χρονο!! συμπερασμα απο δω και περα για οποια γραφω εδω θα το λεω και σε αυτην και στην τσατσα για να το ξερουν, οχι για να πετυχω καλυτερες υπηρεσιες ουτε για να βγαλω καποιο οφελος απλα για να ξερουν και οι 2 οτι απο εμενα βγαζουν καποια χρηματα , μπορει λιγα αλλα βγαζουν.. επειδη δεν μου αρεσει να καιω κοπελες και να κανω αντιδιαφιμηση δεν θα πω το ονομα της
κ συ γιατι της διαφημιζες....κανε νια κριτικη κ αυτο ειναι
οσο στο δευτερο που λες ξερεις ποσοι απο δω μεσα κ ποιο πολυ παλια μελη χρησιμοποιουν τις κριτικες τους
εκβιαστικα για να γαμησουν τζαμπα(ποιο πολυ σε στουντιο)....αυτο ειναι το θεμα.....
απο την αλλη δεν ειναι ωραιο να πετας κατι ετσι γενικα με την προφαση της αντιδιαφυμισης κ να μην λες ονομα....
αφου το ξερεις το αθλημα θα σου πω εχει κ αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια....βρες αλλο στανταρακι μεχρι το χρημα να την χαλασει κ αυτη κ μετα αλλη κ αλλη......
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Πήγα σήμερα το πρωί.... Έλειπε! :cussing:
Ούτε το Κατερινάκι το κοντό ήταν απέναντι.
Δεν το 'χει η μοίρα μου μου φαίνεται να ερωτοτροπήσω μ' αυτά τα κωλαράκια... :'(
Αν μάθει να γαμιέται θα της κάνω εγώ δώρο ένα ωραίο σετ στρινγκάκια...
δεν σε θελει.....
οσο για την ροξανα αν ηξερε(κ ειχε διαθεση)να γαμιεται θα ειχε πιασει πολλα φραγκα γιατι εχει κορμι για ξεσκισματα.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
στην πρωινη βαρδια σημερα...

φυλης 54 ενα πολυ ωραιο μελαχρινο μωρο...(οσο καταλαβα απ το υπερβολικο σκοταδι...)

φυλης 59 μονο το κατω ανοιχτο...2 μελαχρινακια, ~43 κιλα εκαστο...

φυλης 65β ενα ψηλο πολυ αδυνατο μελαχρινο,με αξιοπροσεχτο κω(ο)λο...

Φυλής 67 μια εντυπωσιακη ξανθια νταρντανα(σωματαρα,οχι χοντρη...)

φυλης 69α αννα,γλυκο μελαχρινακι...

φυλης 69β τανια(η μονη μιλφ...ολες οι παραπανω και παρακατω ειναι πιτσιρικες)

φυλης 71α σαντρα...εντυπωσιακοτατο μελαχρινο αλογο με κωλαρα(ημουν ετοιμος να μπω,αλλα ειπα να τσεκαρω και    ποια ειναι στο 71β)

φυλης 71β ρενατα... :fuck2:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom