Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 287 άτομα (32 μέλη και 255 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Άρχισε να κάνει διπλοβάρδιες λόγω αφραγκίας, όπως μου είπε σήμερα το πρωϊ που μου πήρε μία πίπα στο Διδύμου 18Β
Αφου οι περισσοτερες την LCD tv και τα καλλυντικα κυνηγανε!
Ειναι μηνες διπλοβαρδια αλλα ειναι καλο ατομο κ για αυτο της τον ακουμπησα
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Αφου οι περισσοτερες την LCD tv και τα καλλυντικα κυνηγανε!
Ειναι μηνες διπλοβαρδια αλλα ειναι καλο ατομο κ για αυτο της τον ακουμπησα
Και εγώ έχω θετική εικόνα από το άτομο της. Μου ανοίχτηκε και άρχισε να μου λέει διάφορα για το ευατό της.
 

Επισκέπτης
1ον σημερα πηγα με μια κοπελα απο αυτες που τις διαφημιζα στο σαιτ οταν δεν την ηξερε κανεις, εγραψα πρωτος για την μεταγραφη της, ενημερωσα με πμ ολους τους πρωην πελατες της για το που θα την βρουν, μεσω πμ την προτινα σε ολους οσους εψαχναν για ενα στανταρακι και της εκανα ΠΟΛΛΕΣ καταθεσεις.. και αφου εκανε μια καλη πελατια και πραγματικα πιστευω οτι συνεβαλα σε αυτο (οχι πολυ αλλα συνεβαλλα!) σημερα μου ειπε κανε γρηγορα γιατι εχω κοσμο και με ζαλισε με τον χρονο!! συμπερασμα απο δω και περα για οποια γραφω εδω θα το λεω και σε αυτην και στην τσατσα για να το ξερουν, οχι για να πετυχω καλυτερες υπηρεσιες ουτε για να βγαλω καποιο οφελος απλα για να ξερουν και οι 2 οτι απο εμενα βγαζουν καποια χρηματα , μπορει λιγα αλλα βγαζουν.. επειδη δεν μου αρεσει να καιω κοπελες και να κανω αντιδιαφιμηση δεν θα πω το ονομα της



2ον ποτε θα καταλαβουν οι πατσαβουρες οι τσατσαδες οτι με το να λενε εξυπναδες χανουν φραγκα.. λοιπον κατεβηκα σημερα με 3 φιλαρακια και θελαμε να κανουμε παρτουζα ανα 2!! λοιπον επειδη την μονικα την ηξερα πηγαν τα παιδια στο φωκ25β και εγω ανεβηκα μονος μου στο 25α και ειδα ενα πολυ ωραιο κοριτσακι που εκανε και παρτουζες!! ημουν ετοιμος να παρω τηλεφωνο τα παιδια να κανουμε την παρτουζα με αυτην (επειδη τα παιδια ειναι ασχετα την επιλογη την ειχαν αφησει πανω μου) αλλα πριν το κανω ρωταω την τσατσα τι υπηρεσιες κανει η κοπελα!! δεν χρειαζεται να πω τι μου ειπε και τι της ειπα απλα.. απο εμενα
ΑΚΥΡΟ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ Η ΣΚΑΤΟΚΑΡΙΟΛΑ και μιλαω για την γνωστη τσατσα που ελεγε τα κουκλιτσα-φραουλιτσα μιλαει πολυ και λεει βλακειες... οφειλω να πω πως την συγκεκριμενη ειχα να την δω κανα μηνα οποτε η κατηγορια οτι ολο παω και δεν περναω και οτι εχω παει 2 φορες σημερα ειναι μαλακιες!!!! αλλα χασανε 40 ευρω η κοπελα και 12 αυτη!!!!! απο την γλωσσα που δεν την μαζευει!!!



3) επειδη με ρωτανε πολλοι μεσω πμ για αυτην.. λοιπον η ΑΝΝΟΥΛΑ η ΜΟΛΔΑΒΕΖΑ απο το φ71ισογειο (πιο παλια ξανθιπης χωματιανου και κασσανδρας) αφησε το στουντιο και δουλευει στο φυλης 71ισογειο 12-5 το μεσημερι με το ονομα ΤΖΟΥΛΙΑ.. περασα σημερα και πραγματικα η κοπελα ειναι απιστευτη και η υπηρεσιες της αν και χωρις εξτρα ειναι απο τις καλυτερες στα σπιτια!!!! οσο για την ευα πραγματικα οτι και να λεει καμια φορα πραγματικα ειναι πολυ καλη και νοιαζεται!! (δυστυχως δεν μπορω να πω παραπανω)


αυτα απο εμενα δυστυχως δεν μπορω να γραψω για αλλα σπιτια καθως πηγα μονο σε αυτα!!!!
 

Επισκέπτης
Ρε Florian αγόρι μου, όλο λες και όλο δεν μπορείς να πεις περισσότερα. Σιγά μην τις εκθέσεις κιόλας. Στο ίδιο club ανήκουμε όλοι εδώ μέσα. Ας δουλεύουν σωστά να μην έχουν να φοβηθούν τίποτα.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Απογευματινή τσάρκα στην περιοχή της Φυλής. Αρκετός ο κόσμος που ήθελε να γαμήσει. Δεν προάβαίνετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Φυλής:

59 κάτω: Σαμπρίνα, καστανή πολύ όμορφο πρόσωπο και σώμα.
59 πάνω: Σακίρα, μελαχρινή αλόγα.
61: Κλειστό.
80: Μελαχρινή ξαπλωμένη στον καναπέ.
65 πάνω: Λάουρα, από Φυλής 92 δεξιά και 71 κάτω, σήμα κατατεθέν της ο τουρλοτός της κώλος.
84 κάτω: Τζούλια από Διδίμου με πρωκτικό.
67: Αντίνα, καστανή με ωραίο σώμα και πρωκτικό.
69 πάνω: Χριστίνα, μελαχρινή με φτιαχτούς βύζους.
71 ισόγειο: Τζούλια, πρώην Άννα και Ιλόνα από Κασσάνδρας, Π-Α-Ν-Ε-Μ-Ο-Ρ-Φ-Η. Καστανή με φανταστικό σώμα και πρόσωπο. Κατάθεση. Θα ακολουθήσει κριτική.
92 δεξιά: Τζούλια, πρώην Τζάνα από Κασσάνδρας, σαν να έχει νταρντανέψει λίγο μου φαίνεται.
92 αριστερά: Μίκη, ξανθιά με ωραίο σώμα και πρόσωπο με πρωκτικό.


Μονής Προδρόμου πάνω: Γαβριέλλα, η γνωστή αδύνατη. Δεν άκουσα για πρωκτικό.


Διδύμου:

8 πάνω: Μπιάνκα, μελαχρινή κοντούλα από Φυλής 80, Φωκαίας 17 κάτω και άλλα.
8 κάτω: Λίλιαν, ξανθιά μεγαλοκοπέλα.
16: Σόνια, μελαχρινή μεγαλοκοπέλα με την καλύτερα πίπα της Αθήνας όπως λέει.
Έξω από αυτό το μπουρδέλο με πλησίασε μία Ελληνίδα πιτσιρίκα και μου ζήταγε πως να πάει στον ηλεκτρικό. Της είπα πως αλλά μου είπε ότι δεν θέλει Βικτώρια γιατί έχει πολλούς ξένους και θέλει Αττική. Τελικά την έπεισα να πάει Βικτώρια και της είπα να περάσει από Φυλής, για να δει που θα έπρεπε να δουλεύει.
18 κάτω: Σίλβια, ξανθιά μεγαλοκοπέλα με πιασήματα και πρωκτικό.
25: Ένα πολύ αδύνατο.
27: Καστανόξανθη μεγαλοκοπέλα.
 

Επισκέπτης
1ον σημερα πηγα με μια κοπελα απο αυτες που τις διαφημιζα στο σαιτ οταν δεν την ηξερε κανεις, εγραψα πρωτος για την μεταγραφη της, ενημερωσα με πμ ολους τους πρωην πελατες της για το που θα την βρουν, μεσω πμ την προτινα σε ολους οσους εψαχναν για ενα στανταρακι και της εκανα ΠΟΛΛΕΣ καταθεσεις.. και αφου εκανε μια καλη πελατια και πραγματικα πιστευω οτι συνεβαλα σε αυτο (οχι πολυ αλλα συνεβαλλα!) σημερα μου ειπε κανε γρηγορα γιατι εχω κοσμο και με ζαλισε με τον χρονο!!

It's a cruel world
 

Επισκέπτης
φιλε με καλυψες πληρως........σημειωτεον πολυτεκνος   και για να καλαμπουρισουμε και λιγο στην επιστροφη μου μετα  απο το αγαπημενο μας σπορ ...................υπερλατρευω την γυναικα μου.......................

Καραγκιοζης εισαι και λαμογιο. Λυπαμαι τη γυναικα σου και τα παιδια σου.  :birdman:

ΥΓ: Ετσι γουσταρω, να τη λεω στους ψευτες και τα λαμογια. Μου καθονται στο λαιμο.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
1ον σημερα πηγα με μια κοπελα απο αυτες που τις διαφημιζα στο σαιτ οταν δεν την ηξερε κανεις, .... και της εκανα ΠΟΛΛΕΣ καταθεσεις.. και αφου εκανε μια καλη πελατια και πραγματικα πιστευω οτι συνεβαλα σε αυτο (οχι πολυ αλλα συνεβαλλα!) σημερα μου ειπε κανε γρηγορα γιατι εχω κοσμο και με ζαλισε με τον χρονο!!
[size=14pt]Πολύ της μυστικοπάθειας είσαι Florian186....[/size]
Πρέπει να πεις ποια είναι.Ανάλογη περίπτωση:
συμπερασμα απο δω και περα για οποια γραφω εδω θα το λεω και σε αυτην και στην τσατσα για να το ξερουν, οχι για να πετυχω καλυτερες υπηρεσιες ουτε για να βγαλω καποιο οφελος απλα για να ξερουν και οι 2 οτι απο εμενα βγαζουν καποια χρηματα , μπορει λιγα αλλα βγαζουν..
Να ξέρουν οτι σου έχουν υποχρέωση για να μην σε ενοχλούν για τον χρόνο.Να το γνωστοποιήσεις χωρίς να περιμένεις τίποτα από αυτές, δεν έχει νόημα.Άρα δεν θα ξέρεις πως φέρονται κανονικά στον πελάτη για να ενημερώσεις σωστά τους συναγωνιστές.
επειδη δεν μου αρεσει να καιω κοπελες και να κανω αντιδιαφιμηση δεν θα πω το ονομα της
Αποδεικνύεσαι ανώτερος άνθρωπος.
ΑΚΥΡΟ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ Η ΣΚΑΤΟΚΑΡΙΟΛΑ και μιλαω για την γνωστη τσατσα που ελεγε τα κουκλιτσα-φραουλιτσα μιλαει πολυ και λεει βλακειες... οφειλω να πω πως [size=14pt]την συγκεκριμενη ειχα να την δω κανα μηνα οποτε η κατηγορια οτι ολο παω και δεν περναω και οτι εχω παει 2 φορες σημερα ειναι μαλακιες!!!![/size] αλλα χασανε 40 ευρω η κοπελα και 12 αυτη!!!!! απο την γλωσσα που δεν την μαζευει!!!
...οσο για την ευα πραγματικα οτι και να λεει καμια φορα πραγματικα ειναι πολυ καλη και νοιαζεται!!
Είχες έναν μήνα να δεις την ΣΚΑΤΟΚΑΡΙΟΛΑ τσατσά-φραουλιτσα-μπανανίτσα και σε έψαλε κανονικά λέγοντάς σου οτι πας κάθε μέρα και δεν περνάς.
[size=12pt]Και εγώ έναν μήνα είχα να πετύχω την  ΣΚΑΤΟΚΑΡΙΟΛΑ τσατσομούμια ξιπασμένη Εύα στο Φυλής 71 ισόγειο και  φέρθηκε παρομοίως.[/size]
... (δυστυχως δεν μπορω να πω παραπανω)
Μην πεις....

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...
92 αριστερά: Μίκη, ξανθιά με ωραίο σώμα και πρόσωπο με πρωκτικό.

:thumbsup:

Εύστοχη η διάκριση και με το όνομα

Άλλο η Μίκη η ξανθιά που αξιολογείται ως επιλέξιμη και άλλο η Μίκυ  ;)  η μελαχρινή με το καυλο-τσούλουφο
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Καραγκιοζης εισαι και λαμογιο. Λυπαμαι τη γυναικα σου και τα παιδια σου.  :birdman:

ΥΓ: Ετσι γουσταρω, να τη λεω στους ψευτες και τα λαμογια. Μου καθονται στο λαιμο.  :sunglasses:
ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΥΡΟΣ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ , ΚΟΛΑΡΧΙΔΟ, ΨΥΧΑΝΩΜΑΛΕ ......ΗΘΙΚΕ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Συναγωνιστες ενα μεγαλο ΣΥΓΝΩΜΗ για το λεξιλογιο μου αλλα ο τυπος με προκαλει συνεχως ..........Πρεπει να ειναι μεγαλος ΜΑΛΑΚΑΣ ......Ευχαριστω και καλημερα σε ολους ..........
 

Επισκέπτης
Άλλο η Μίκη η ξανθιά που αξιολογείται ως επιλέξιμη και άλλο η Μίκυ  ;)  η μελαχρινή με το καυλο-τσούλουφο
Καλημέρα Φαρκέλι.Η Μίκυ η κοντή με το τσουλούφι είναι η επονομαζόμενη "μικρή αδερφή της Όλιβ του Ποπάϊ.Εν συντομία : Μίκυ-Όλιβ

Συναγωνιστες ενα μεγαλο ΣΥΓΝΩΜΗ
Καλημέρα....
:2funny: :2funny: :2funny:  :priest: :priest: :priest:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Έξω από αυτό το μπουρδέλο με πλησίασε μία Ελληνίδα πιτσιρίκα και μου ζήταγε πως να πάει στον ηλεκτρικό. Της είπα πως αλλά μου είπε ότι δεν θέλει Βικτώρια γιατί έχει πολλούς ξένους και θέλει Αττική. Τελικά την έπεισα να πάει Βικτώρια και της είπα να περάσει από Φυλής, για να δει που θα έπρεπε να δουλεύει.
...

Είσθε ρεαλιστής κ. opeth.
 

Επισκέπτης
Ρε Florian αγόρι μου, όλο λες και όλο δεν μπορείς να πεις περισσότερα. Σιγά μην τις εκθέσεις κιόλας. Στο ίδιο club ανήκουμε όλοι εδώ μέσα. Ας δουλεύουν σωστά να μην έχουν να φοβηθούν τίποτα.
δεν νομιζω να εχω ξαναπει κατι για το οποιο μετα δεν λεω ονομα απλα για εμενα ειναι παπαρια το να την κραζω στο σαιτ επειδη μου την εσπασε εμενα!!!! και η κοπελα καλα δουλευει απλα πλεων ειναι βιαστηκη!!!!! οταν και αν θα γινει σπαστικη θα το γραψουν και αλλοι
 

Επισκέπτης
[size=14pt]Να το γνωστοποιήσεις χωρίς να περιμένεις τίποτα από αυτές, δεν έχει νόημα......Αποδεικνύεσαι ανώτερος άνθρωπος.Είχες έναν μήνα να δεις την ΣΚΑΤΟΚΑΡΙΟΛΑ τσατσά-φραουλιτσα-μπανανίτσα και σε έψαλε κανονικά λέγοντάς σου οτι πας κάθε μέρα και δεν περνάς.
[size=12pt]Και εγώ έναν μήνα είχα να πετύχω την  ΣΚΑΤΟΚΑΡΙΟΛΑ τσατσομούμια ξιπασμένη Εύα στο Φυλής 71 ισόγειο και  φέρθηκε παρομοίως.[/size]
δεν γουσταρω ρε φιλε να το παιζω και καλα προμοσιον και ετσι ουτε θα το κανω σε καθε μια που παιρνω αλλα αμα σε μια κανω πολλες καταθεσεις και την διαφημιζω θα το λεω οποτε οταν κανει πελατεια και αρχισει τις μαλακιες να μπορω να της πω οτι της εστελνα κοσμο οταν δεν την ηξερε κανεις!!!!1


οσο για την τσατσα φραουλιτσα εχτες εχασε αρκετα λεφτα απο την μαλακια της
και η ευα για εμενα μπορει να λεει μαλακιες αλλα ειναι ψυχαρα!!!!
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστες ενα μεγαλο ΣΥΓΝΩΜΗ για το λεξιλογιο μου αλλα ο τυπος με προκαλει συνεχως ..........Πρεπει να ειναι μεγαλος ΜΑΛΑΚΑΣ ......Ευχαριστω και καλημερα σε ολους ..........
Μπορεί και να είναι ρε φίλε αλλά κι εσύ γίνεσαι πολύ προκλητικός όταν λες ότι υπερλατρεύεις τη γυναίκα σου, δεν νομίζεις; :-
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom