Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (8 μέλη και 76 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φυλής 84-86:
...αλλά ήταν το ρωσίδι η Άννα από την[size=14pt] ξεπετοαλυσίδα 84/86[/size]. Στο 86 πάνω ήταν ένα άλλο πολύ δυνατό καβλόμουνο με μακριά μαύρα μάλλια και δυνατό σώμα, περίπου 20 χρόνων. Κάνει και ελεύθερο στοματικό. Όμως [size=14pt]προσοχή στην ξεπετοαλυσίδα, οι τσατσάδες στέκονται με το χρονόμετρο στο χέρι (διάρκεια αγώνα 7-8 λεπτά το πολύ και μετά πρέπει να τα μαζεύεις και να παίρνεις δρόμο).[/size]
Στις δύσκολες μέρες που περνάμε δεν πετάμε 20ευρα για 7-8 λεπτά στα
[size=14pt]Φυλής 84-86 άνω-κάτω-1ος-2ος-εντός-εκτός κι επί τ'αυτά.Πουλάνε ΦΟΛΕΣ!!!:[/size]
[size=14pt]ΣΟΦΙΑ ΣΚΟΥΡΑ - ΑΛΙΝΑ ΠΑΠΑΚΙ - ΝΤΕΛΙΑ - ΙΡΙΣ - ΣΑΜΑΝΘΑ - ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ - ΤΖΟΥΛΙΑ - ΑΝΝΑ ΞΑΝΘΙΑ ΠΟΛΩΝΕΖΑ - ΝΤΑΡΙΑ η ΑΠΑΤΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΣΕΛΕΝΑ[/size]
 

Επισκέπτης
Αλλάζουν τα κριτήρια όταν μιλάμε για άλλους, baros...
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Διδύμου 8.Περισσότερο την θυμάμαι να έχει δουλέψει στο Καλύμνου 48.Τώρα αν έχει δουλέψει και Διδύμου 18 δεν θυμάμαι να σου πώ.Πάντως η συγκεκριμένη δεν κάνει γυμνό τσιμπούκι η τουλάχιστον δεν έκανε παλιά.

ΟΚ! Ευχαριστώ! Μάλλον δεν είναι η ίδια, μιας και αυτή που ανέφερα προσέφερε τη συγκεκριμένη υπηρεσία :)
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
γιατι τα μπερδευεται δλδ ο ανθρωπος παει με πουτανες αρα δεν υπαρχει κινδυνος να χαλασει την οικογενεια του
καποιος αλλος ομως που παει με πιτσιρικες μπορει να τα τιναξει ολα στον αερα
ποιος απο τους 2 ειναι πιο σωστος?
και μην μου πειτε οτι σωστος οικογενειαρχης ειναι αυτος που δεν ξενοπηδαει γιατι βαλτε τον εαυτο σας στην θεση του καθε παντρεμενου και πειτε οτι αν μπορουσατε δεν θα ξενοπηδουσατε :sunglasses:
φιλε με καλυψες πληρως........σημειωτεον πολυτεκνος   και για να καλαμπουρισουμε και λιγο στην επιστροφη μου μετα  απο το αγαπημενο μας σπορ ...................υπερλατρευω την γυναικα μου.......................
 

Επισκέπτης
φιλε ειμαι παντρεμενοσ απο επαρχια..
Σωστός.Ανανέωση στην Αθήνα και επιστροφή στην σύζυγο.Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή...
Δοκίμασε την Μιχαέλα-Φυλής 136, πρωϊνή βάρδια.10:00 - 17:00.Ξανθιά, νταρντάνα, όχι παχιά, βυζαρού.Είναι φιλική και φιλότιμη κοπέλα.Δες κριτικές στο Φ136 ως επί το πλείστον.
Πες μου πότε θα έρθεις Αθήνα για να ελέγξω αν θα είναι εκεί.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
φωκαίας 27 στο κάτω, δυο ουκρανιδάκια καινούργια πολύ πονηρά το ένα κατάξανθο και το άλλο καστανό, όχι πολύ όμορφα αλλά τσαχπίνικα. έχω την αίσθηση ότι θα είναι καλή περίπτωση, δεν είχα χρόνο να δοκιμάσω.

απέναντι στο τριπλό μουρδέλο στο κάτω ένα ρουμανοειδές πολύ νεαρό με ακά και άναλ. ενδιαφέρουσα παρουσία, σαν μαθήτρια λυκείου.
Αν είναι η Αλεξάνδρα στο Φωκαίας 22, που είχα πάρει τη προηγούμενη εβδομάδα, μακρυά, ούτε ακάποτο στοματικό κάνει ούτε 69. Έδινε όμως γλωσσόφιλα, περίεργα πράγματα. Η κωλοτστσά άλλα είπε (ελέυθερο στοματικό, 69).  Απάτη η γκόμενα Αλεξάνδρα
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Σωστός.Ανανέωση στην Αθήνα και επιστροφή στην σύζυγο.Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή...
Δοκίμασε την Μιχαέλα-Φυλής 136, πρωϊνή βάρδια.10:00 - 17:00.Ξανθιά, νταρντάνα, όχι παχιά, βυζαρού.Είναι φιλική και φιλότιμη κοπέλα.Δες κριτικές στο Φ136 ως επί το πλείστον.
Πες μου πότε θα έρθεις Αθήνα για να ελέγξω αν θα είναι εκεί.

φιλε σε ευχαριστω πολυ. εχω την εντυπωση οτι την ειχα δει εκει στην τελευταια μου καταδρομη περι τα μεσα ιουλιου ....πραγματι μου αρεσε αρκετα αλλα με κερδισε η μιραντα απο το 86κατω οπου και κατεθεσα δυο φορες .........και βουρ  πισω για επαρχια......(Μαλιστα την ειχα δει πριν πιασει βαρδια κανα μισαωρο πριν με τα πολιτικα τησ και επαθα την πλακα μου ).anyway αν χρειαστω καποια πληροφορια θα ζητησω την βοηθεια σου....
 

Επισκέπτης
Αν είναι η Αλεξάνδρα στο Φωκαίας 22, που είχα πάρει τη προηγούμενη εβδομάδα, μακρυά, ούτε ακάποτο στοματικό κάνει ούτε 69. Έδινε όμως γλωσσόφιλα, περίεργα πράγματα. Η κωλοτστσά άλλα είπε (ελέυθερο στοματικό, 69).  Απάτη η γκόμενα Αλεξάνδρα
Την διώχνεις όπως είναι και ζητάς τα φράγκα σου πίσω. Μόνο έτσι θα βάλουνε μυαλό >:(
Τις πονάει πολύ να δίνουνε εικοσάρικο που θεωρούσαν ότι το είχανε στο τσεπάκι τους.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
φιλε σε ευχαριστω πολυ. εχω την εντυπωση οτι την ειχα δει εκει στην τελευταια μου καταδρομη περι τα μεσα ιουλιου ....πραγματι μου αρεσε αρκετα αλλα με κερδισε η μιραντα απο το 86κατω οπου και κατεθεσα δυο φορες .........και βουρ  πισω για επαρχια......(Μαλιστα την ειχα δει πριν πιασει βαρδια κανα μισαωρο πριν με τα πολιτικα τησ και επαθα την πλακα μου ).anyway αν χρειαστω καποια πληροφορια θα ζητησω την βοηθεια σου....

Ναι, ναι, τον έχει ψωλαρμέξει για τα καλά η Μιχαέλα τον κ. jockerx, ο οποίος την έχει σκυλοβαρεθεί και την προάγει σε πολύτεκνους...
 

Επισκέπτης
φιλε σε ευχαριστω πολυ.
Μην κάνεις την βλακεία και δώσεις 40 ευρώ για διπλάσιο χρόνο.[size=14pt]ΔΕΝ υπάρχει διπλάσιος χρόνος!
Υπάρχει "περνάω καλά με την κοπέλα"[/size]
Η σωστή στην δουλειά της κοπέλα θα κάνει αυτά που πρέπει στα 20 ευρώ.
Η κακή κοπέλα θα σε ξενερώσει για 20-30 λεπτά, θα τελειώσεις διαδικαστικά και θα φύγεις με το αίσθημα του "Αϊ σιχτίρ!"
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
ΟΚ! Ευχαριστώ! Μάλλον δεν είναι η ίδια, μιας και αυτή που ανέφερα προσέφερε τη συγκεκριμένη υπηρεσία :)

Στο διδυμου 18 δουλευε μια Μαρινα πριν 4 χρονια περιπου,πρεπει να μιλατε για διαφορετικες.Παντως αυτη ηταν πολυ καλη και την εχασα απο τοτε....μηπως ξερεις που βρισκεταιι;;;;
 

Επισκέπτης
Αυτό θα πει συναδελφική αλληλεγγύη :grin:
Αφού δεν φιλοτιμήθηκες να του προτείνεις κάποια του ανθρώπου που έρχεται από την επαρχία...

Ναι, ναι, τον έχει ψωλαρμέξει για τα καλά η Μιχαέλα τον κ. jockerx, ο οποίος την έχει σκυλοβαρεθεί και την προάγει σε πολύτεκνους...
Βρεεεε!.....ο κ.Πύραυλος!!!.... :2funny: Που είσαι πατριώτη;
Τι του λές του χριστιανού ρε και θα νομίσει οτι είμαι προαγωγός;  :hammer:  :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερα απογευμα
Φωκαιας 27 κ Αχαρνων Χριστινα που τιμησα χθες για 20λεπτα :zfuck:,το ρωσικο μιλφ κ μια μελαχροινη αδιαφορη
Φωκαιας 27 κατω 2 Ουκρανακια,η Βικτωρια,ξανθια κ μια καστανη αδυνατουλα.
Φωκαιας 27 υπογα το τι λαγους με πετραχηλια ταζει ο αλμπανιαν τσατσος τα ξερετε..μια τσιγγανορουμανα ειχε.
Φωκαιας 25 κατω ενα μελαχροινο αδυνατο
Φωκαιας 22 δεξια η ρουμανα Αννα δε με αφηνε να φυγω απο το σαλονι κ στο δεξια ενα βουκολικο κοντο κ αδυνατο μελαχροινο βουλγαρακι μια απο τα ιδια,καμια του γουστου ουτε για πιπα..
Φυλης 74 δεξια η γνωστη αδιαφορη Νατασα ρωσιδα κ στο δεξια το ξανθο μπαζακι με την κατα μετωπο επιθεση σε ολους τους συναθλητες,δεν μασαει,ορμαει παντου κ οποιον παρει ο χαρος... :zombie:
59 κατω το επιπλο Σαμπρινα κ επανω το αλλο επιπλο Σακιρα,εντυπωσιακες κ οι 2 αλλα δεν παυουν να αντιμετωπιζουν το αθλημα με αγγαρεια οποτε κοκκινη καρτα κανα 2 χρονια τωρα. :referee:
Στο 86 κατω η γνωστη Τζουλια απο Διδυμου που την τιμησα μετα απο καιρο,σπεσιαλιστ Ρομανιαν σχολη,με τελειωτικο στο στομα. :pipa1:
Στο 71 κατω η μουναρα πλεον Τζουλια-η γνωστη Αννα,παλαι ποτε ξανθια Μολδαβη :bigdick:-που ειναι τωρα πιο γκαυλα με το καστανομαυρο μαλλι.Σπεσιαλ γλυψιμο@@,μασαζ στον πεουλα μιας κ γνωριζει οπως μου ελεγε κ καρφωμα με τις εκφρασεις του προσωπου να δινουν ρεστα..Καταθεση στις μαυρισμενες βυζαρες.Εκτακτως ηταν απογευμα,ειναι afterhours παντα.
Στο 92 νεο η ξανθια Μικυ με το μακρυ μαλλι κ φουλ προγραμμα(την ειχα παρει προχθες)
Υποτονικη κινηση κατα τα αλλα
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Στο 86 κατω η γνωστη Τζουλια απο Διδυμου που την τιμησα μετα απο καιρο,σπεσιαλιστ Ρομανιαν σχολη,με τελειωτικο στο στομα. :pipa1:
Άρχισε να κάνει διπλοβάρδιες λόγω αφραγκίας, όπως μου είπε σήμερα το πρωΐ που μου πήρε μία πίπα στο Διδύμου 18Β
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom