Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 321 άτομα (29 μέλη και 292 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Πριν 2-3 βδομάδες είχα μπει στο συγκεκριμένο μπουρδελάκι και η παλιόγρια τσατσάρα άκουγε τον σταθμό της Εκκλησίας :rockon: :rockon: ενώ το πορνίδιο τσακωνόταν με κάποιον-α στο τηλέφωνο :2funny: :2funny:.Περίμενα κανα 10λεπτο αλλά με αγνόησε επειδικτικά(έκανα και θόρυβο μπας και αλλά τίποτα :jerking: :birdman:).Σκατά στον τάφο σου παλιόγρια :birdman: :birdman:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερα πρωι στη φυλης
φωκαιας
17α η τανια της απογευματινης βαρδιας
19 αννα απο φυλης 65β χτες
27 υπογειο η χριστινα απο αγαθουπολεως
27 και αχαρνων κατω η γιαννα που πηρα προχτες
22 το πρωτο αλεξανδρα,επιβεβαιωνω οτι μου εμοιαζε για πολυ μικρη γι αυτο και τη ρωτησα,μιλαμε για κοριτσακι,19 μου ειπε η υπηρεσια, οταν εχω τετοιες υποψιες και οταν το προσωπο εκπεμπει αθωοτητα προσπαθω να καταλαβω τι παιζει γενικοτερα,παντως της ειπα της υπηρεσιας οτι ειναι πολυ μικρη..
22 κατω μελαγχροινη κοντοπουτανη αρκετα γλυκια με φουλ
65β αλεξια,νεα ψηλη ξανθια με ωραιο σωμα και αρκετα τρακαρισμενη στο σαλονι
Διδυμου
8α η αννα-μαρια του hardcora
8β κατερινα
16α σονια
18 ισογειο αντριαννα
φυλης
66δ ξανθια κανονικου υψους και μαλλον αδιαφορη
65β αλεξια νεα λεπτη ξανθια με ωραιο σωμα ,μετριο προσωπο και σαν χαμενη στο σαλονι
86α ξενια
71β ρενατα,καταθεση,ρωτωντας συναγωνιστη μου πε..δυναμη..τη ρενατα τη ξερω..μερικες φορες μπορει να ειναι..Αυτη τη φορα δεν ηταν και δεν μ εξεπληξε αλλα την πηρα μονοτερμα για δεκα με δεκαπεντε λεπτα.Η τελευταια σταση στα ορθια με αποζημιωσε αφου μπορουσα να βλεπω απ το καθρεπτη το υπεροχο κορμι της που μονο γι αυτο οταν το βλεπεις θελεις να μπεις
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Ημερήσια ενημέρωση από τη λαϊκή της Φυλής - ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ !!!

Χόρτα άγρια γλυκά - 1 ευρώ το κιλό
Ντομάτες ζάχαρη - 0,68 ευρώ το κιλό
Τσιπούρες μάλλον ιχθυοτροφείου - 8 ευρώ το κιλό

Οι τιμές αυτές ήταν γύρω στις 2μιση.

Τα φλέγοντα ζητήματα της λαϊκής ήταν η χρεοκωπία της Ελλάδας , ξύλο με πακιστανάκια γύρω από κάδους για το ποιο θα πρωτοπάρει σκουπίδια και ένας κύριος που έβριζε τους ψαράδες ότι πουλάνε μπαγιάτικα ψάρια.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Α και μια επισημανση,το θρεντ με την ημερησια ενημερωση το εχετε γαμησει..
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Σημερα πρωι στη φυλης
....
71β ρενατα,καταθεση,ρωτωντας συναγωνιστη μου πε..δυναμη..τη ρενατα τη ξερω..μερικες φορες μπορει να ειναι..Αυτη τη φορα δεν ηταν και δεν μ εξεπληξε αλλα την πηρα μονοτερμα για δεκα με δεκαπεντε λεπτα.Η τελευταια σταση στα ορθια με αποζημιωσε αφου μπορουσα να βλεπω απ το καθρεπτη το υπεροχο κορμι της που μονο γι αυτο οταν το βλεπεις θελεις να μπεις

η παλια μουναρα ρενατα που δουλευε 134 υπογειο μια εποχη?
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Τσάρκα στην πρωινή βάρδια της Φυλής. Λίγος ο κόσμος που ήθελε να γαμήσει. Κατάθεση έγινε στα τσιμπουκάδικα της Διδύμου.
Προλαβαίνετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Διδύμου:

8 πάνω: Μαρία, μελαχρινή αδύνατη με κοντά μαλλιά και μεγάλο τατουάζ στα πλευρά.
8 κάτω: Κατερίνα, ξανθιά μεγαλοκοπέλα με κοντά αγορέ μαλλιά.
16: Σόνια, μελαχρινή milf.
18 πάνω: Αντριάννα, ξανθιά μεγαλοκοπέλα.
18 ισόγειο: Τζούλια, μελαχρινή με μεγάλα βυζιά, ωραίο σώμα και πρωκτικό. Κατάθεση. Θα ακολουθήσει κριτική.
20: Κλειστό.
25: Καστανόξανθη μεγαλοκοπέλα που είναι τα απογεύματα στο δίπλα.
27: Μελαχρινή πολύ αδύνατη.


Αλκιβιάδου:

Αριστερά: Ο Μαρκαριάν μου παρουσίασε την Νταϊάνα ή Ντιάνα. Ξανθιά πληθωρική milf.
Μεσαίο: Ξανθιά milf με περούκα.
Δεξιά: Ξανθιά χοντρούλα με βυζάρες και κωλάρες με πρωκτικό.


Φυλής:

61: Αλέξια του farkeli, μελαχρινή με μακριά μαλλιά.
80: Άννα, ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα και καινούρια βυζιά.
84 κάτω: Καστανόξανθη με μεγάλα βυζιά και πρωκτικό.
84 πάνω: Σερένα, μελαχρινή με σπαστά μαλλιά, πολύ όμορφη με πρωκτικό.
86 πάνω: Ξένια, μελαχρινή με πολύ όμορφο πρόσωπο, μεγάλα και ελαφρώς πεσμένα βυζιά.
86 κάτω: Ντιάνα, ξανθιά με ωραίο πρόσωπο και σώμα.
71 ισόγειο: Ρενάτα, μελαχρινή πολύ όμορφη κοπέλα.
92 δεξιά: Πάολα, από 134, 71 ισόγειο και 65 ισόγειο. Καστανή πλέον, κολάζει και αγίους.
92 αριστερά: Κλειστό.


Φωκαίας:

17 πάνω: Μαρινέλα ή Σάντρα, μελαχρινή με καρεδάκι, ωραίο πρόσωπο και σώμα.
19: 2 κοπέλες, η Ρωξάνη με τα μεγάλα πεσμένα βυζιά και η Άννα, μελαχρινό κοντοπούτανο. Και οι δύο εμφανίστηκαν ολόγυμνες.
25 κάτω: Λάουρα, καστανή με ωραίο σώμα και γλυκό πρόσωπο.
27 υπόγειο: Χριστίνα, ξανθιά milf.
27 ισόγειο: Γιάννα, καστανή με ωραίο κορμί.
27 όροφος: Μπάρμπορα.
24: Χριστίνα, μελαχρινή αδύνατη με "ντροπαλό" κώλο.
 

Επισκέπτης
[size=14pt]Μπράβο στον xilnik και στον opeth! [/size] :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Χειρογλύκανε παιδί μου,  :woldman: τι έκανες εσύ όλη μέρα σήμερα το πρωί;;;;
Αγρόν ηγόραζες η γάβρο;;;  :s&m_1:
 

Επισκέπτης
φωκαιας
17α η τανια της απογευματινης βαρδιας
19 αννα απο φυλης 65β χτες
27 υπογειο η χριστινα απο αγαθουπολεως
27 και αχαρνων κατω η γιαννα που πηρα προχτες
22 το πρωτο αλεξανδρα,επιβεβαιωνω οτι μου εμοιαζε για πολυ μικρη γι αυτο και τη ρωτησα,μιλαμε για κοριτσακι,19 μου ειπε η υπηρεσια, οταν εχω τετοιες υποψιες και οταν το προσωπο εκπεμπει αθωοτητα προσπαθω να καταλαβω τι παιζει γενικοτερα,παντως της ειπα της υπηρεσιας οτι ειναι πολυ μικρη..
22 κατω μελαγχροινη κοντοπουτανη αρκετα γλυκια με φουλ

Φωκαίας:
17 πάνω: Μαρινέλα ή Σάντρα, μελαχρινή με καρεδάκι, ωραίο πρόσωπο και σώμα.
19: 2 κοπέλες, η Ρωξάνη με τα μεγάλα πεσμένα βυζιά και η Άννα, μελαχρινό κοντοπούτανο. Και οι δύο εμφανίστηκαν ολόγυμνες.
25 κάτω: Λάουρα, καστανή με ωραίο σώμα και γλυκό πρόσωπο.
27 υπόγειο: Χριστίνα, ξανθιά milf.
27 ισόγειο: Γιάννα, καστανή με ωραίο κορμί.
27 όροφος: Μπάρμπορα.
24: Χριστίνα, μελαχρινή αδύνατη με "ντροπαλό" κώλο.

Ρε μπαγασες απο τοτε που ειπα για την Τερεζα δεν ανεβαινετε πια τα σκαλια?  :cheesy:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
[size=14pt]Μπράβο στον xilnik και στον opeth! [/size] :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Χειρογλύκανε παιδί μου,  :woldman: τι έκανες εσύ όλη μέρα σήμερα το πρωί;;;;
Αγρόν ηγόραζες η γάβρο;;;  :s&m_1:

Νιώθω λίγο ένοχος που σαν Φυλιανός δεν εκμεταλλεύομαι στο έπακρο την ιδιότητα μου για να σας ενημερώνω.Απλά όταν πάω τσάρκες συνήθως έχετε ήδη ενημερώσει τις συγκεκριμένες βάρδιες.
Γιαυτό από το τίποτα σαν ενημερώνω για εναλλακτικά Φυλιανά χάπενιγκς όπως η λαϊκή αγορά της Τετάρτης και επεισόδια μεταξύ μουσουλμανικών μιασμάτων.
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Πριν από 4-5 χρόνια υπήρχε στη Διδύμου μια (μιλφ) Μαρίνα, μαυρομάλα με βυζάρες και άσπρο απαλό δέρμα,που δήλωνε Γεωργιανή. Μεσαίου αναστήματος με κανονικό σώμα. Λιγομίλητη, με 69, άνευ άκα και γυμνά χυσίματα. Έκανε και ψιλο-ισπανικό.
:sleeping:

Αυτην λεμε μεγαλε χυστη :rockon:
Πολυ καβλιαρα γκομενα μιλαμε!!!!!!!!!!!!
 

bask

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Έχετε δει την Δήμητρα από Ιάσωνος 46?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Μου φαίνεται φίλε ότι γουστάρεις αυτές που φαίνονται τα παΐδια τους, γιατί τη Ρωξάνα όπως και τη Τζούλια τις θεωρώ λεπτές σχεδόν χωρίς πιασίματα :2funny:
πιασηματα ειπα εννοω μπουταρες κωλαρα κ βυζαρες δεν ειναι λεπτη κανονικη θα την ελεγα...αλλα λεπτες με τιποτα για μενα
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Λίγος στο ραντεβού!

Ο Ολυμπιακός παρουσιάστηκε κατώτερος των περιστάσεων και ξεκίνησε... με το αριστερό τις υποχρεώσεις στο Τσάμπιονς Λιγκ (ήττα 1-0 από Μαρσέιγ) κάνοντας με το «καλημέρα» δύσκολο το έργο της πρόκρισης!
ρε καναπεδατε εισαι  :offtopic:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
  • Like
Αντιδράσεις: viator

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Απογευματινή εξόρμηση στα πορνοσοκάκια της Φυλής,την ώρα της σκάντζας βάρδιας(17:00) μετά από ένα πολύ κουραστικό 2μερο (Βασικός Έλεγχος Μαχητικής Ικανότητας στην F-462).Κατάθεση στο Έλλης 3(νταρντανομωρό,ακολουθεί κριτική ;) ;).Στον λαβύρινθο(Φώκαιας 24) ένα ανορεξικό με ωραία βυζάκια,φουλ πρόγραμμα.Ήμουν έτοιμος να μπω αλλά με πρόλαβε ο πακιστανός ντιλιβεράς :headbang:,οπότε και αποχώρησα άπραγος :rockon:.Μήπως το τίμησε κανείς τελικά :uglystupid: :think:.Επί της Φυλής η λαική συνεχιζόταν με πολλούς τσιγγάνους να έχουν παρκάρει τα ντάτσουν και να κόβουν κίνηση.Στο Φ80 πέτυχα την ελληνοπόντια αλλά δεν μου έκανε κάτι για να μπω :rolleyes:.Δεν κατάλαβα τον συναγωνιστή που συνάντησα σε πολλούς οίκους γιατί πήγαινε βόλτα με 3 μπύρες μαζί μέσα στην ζέστη και δεν είχε πιει καμία μετά από καμια ώρα τσάρκας :huh: :think:.Τέλος πολύ σκουπιδαριό στην περιοχή,γαμώ τον Καμίνη σας γαμώ :jerking: :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
Εἰς τὸ ἐπί τῆς ὁδοῦ Λεωνίδου 28 ἄνω δεξιὰ πορνεῖον ἐκδίδεται ἡ ἀτίθασος μάμμη Σόνια. Βασικὸς ἔρως μὲ 10€. Ἐξαιρετικῶς καλὴ τιμή.

Ἐνδείκνυται διὰ:

- Μαθητὰς

- Φοιτητὰς

- Ἔχοντας καταθέσεις καὶ ἐπιθυμούντας νὰ συνεχίσωσι νὰ τὰς ἔχωσι

- Κριτικοὺς πορνείων

Ἀντενδείκνυται διὰ:

- Ἐπιδιώκοντες συναισθηματικὸν δεσμὸν μετὰ πορνῶν / προαγωγῶν / transformers

- Ὅσους δὲν ἠμποροῦσι νὰ ὁλοκληρώσωσι εἰς πορνεῖον ἄνευ ποτοῦ καὶ ἀρωματικοῦ σάπωνος

- Ἀρεσκομένους νὰ ῥαπίζονται, πτύονται καὶ ἀδελφοποιοῦνται (sissify) καὶ νὰ πληρώνωσι δι' αὐτὰ 100€

- Βοηθοὺς προαγωγῶν ὑποδυομένους τοὺς κριτικοὺς πορνείων
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom