Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (16 μέλη και 238 επισκέπτες)

Επισκέπτης
54β ντενισα,τ ωραιο ψηλο ξανθο μωρο,ηταν και ενας γερακος μαζι μου στο σαλονι,αμαρτια και αδικο να μπαινε στο δωματιο με αυτό τον αγγελο που ωστοσο εχει ένα μειονεκτημα,της λειπει ο ερωτισμος,απαραιτητο συστατικο για την επιτυχια

Ἀπουσίᾳ ἐρωτισμοῦ λοιπὸν ἡ ἀδικία ἐνδεχομένως μειοῦται!
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μονης προδρομου υπογειο αντρεα ωραια καστανη κοπελα,ενδιαφερουσα ,διχως όμως να εντυπωσιαζει

Τύπε, μιλάς για μια με μεγάλα φουσκούνια και τατουάζ στην κοιλιά χαμηλά;
 

Επισκέπτης
Φ71 ισ.  η εύα μας παρουσίασε ρουμάνα που τα κανει όλα κλπ κλπ.. η παρουσίαση της πολύ καλή, πολύ καλή ήταν και η λεπτομέρεια που με έκανε να φύγω.. κουτόχορτο δεν μασάμε, εκτός απο αυτά που ακούμε εύα, βλέπουμε κιόλας..
Τι υπέπεσε στην αντίληψή σου, Βασσιλιάνη;

Γνωριζω πλεον οτι με αυτη την κινηση μου εχω επικυρηχθει στην περιοχη της φυλης, ομως εγω θα συνεχισω να επιθεωρω τους οικους και να σας ενημερωνω οποτε μπορω. απλα οι ταχυτατες καταδρομικες μου θα γινουν πιο ταχυτατες και πραγματικα καταδρομικες. Κατι σαν τους πολεμικους ανταποκριτες ενα πραγμα. Καλη σας μερα
:thumbsup:
Συναγωνιστή, το όνομα "lionaug78" είναι κοινότυπο και αδιάφορο.Σου πρέπει ένα όνομα με ίντριγκα.
Αποκάλυψε στον Αντισθένη οτι είσαι ο
                         [size=14pt]Επιθεωρητής Πουαρώ [/size] :police:
Θα το αλλάξει

74 αριστερα  νατασα,καλο σεξι ξανθο μωρο που ειχα ξαναδει εκει,αν ηταν στην αρχη της βολτας μου θα εμπαινα
Για την νταρντάνα ανοικτομάτα με το ολόσωμο μιλάς.Το ολόσωμο κρύβει φέτες στην κοιλιά.Την είχα γνωρίσει στο Φώκαιας 22 άνω.Δεν ξέρει ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά.Ξέρει τα απαραίτητα Ελληνικά για να επιβάλει την επίσπευση της συνουσίας.Καλή σφιχτή πίπα και γλύψιμο-ρούφηγμα όρχεων κατά περίπτωση.
Βιαζόταν όμως για να προχωρήσουμε στην κυρίως πράξη.
Σωστό στήσιμο στα τέσσερα χωρίς τα γνωστά πονηρά κόλπα (κόντρα λεκάνη, στράβωμα κωλομερίων, στράβωμα μέσης, στράβωμα κορμού όπως κάνει η Μίλε-Άγκυρας 12 και η Άννα ΠΙΤΣΟΣ) και ωραία θέα κωλομερίων σε αυτή την στάση.Φυσική συμμετοχή με αληθοφανείς φωνασκίες χωρίς ίχνη βιασύνης από μέρους της από την στιγμή που αρχίσαμε την κύρια πράξη.Η εκσπερμάτωση ήταν θριαμβευτική και αλαλάζουσα.

Σήμερα το πρωί:
Φώκαιας 27 υπόγειο-η ξινή υποκριτικά ευγενική τσατσά της Μπάρμπορας.
Φώκαιας 25 άνω-"Τσέχα η κοπελιά, καινούργια" είπε η βραδυνή ξανθιά τσατσόγρια του 25κάτω.
Κλιματιστικό σαλονιού κλειστό.Κουφόβραση.Αποχώρηση πριν βγει η κοπελιά.

Φώκαιας 22 άνω-Κατερινάκι.Κλιματιστικό στο σαλόνι κλειστό.

[size=14pt]Φυλής 84 κάτω-ΜΑΚΡΥΑΑΑ!!!! Μαύρο στο ξεπετοκαλυβόσπιτο με την αγενέστατη Ελληνίδα σκατοκαργιόλα τσατσόγρια με τα κοκκάλινα γυαλιά.[/size]

Φυλής 84 1ος-1ον.Αλέξια με την καλτσοδέτα άνευ καλτσοδέτας.
                   [size=14pt]2ον.Αλίνα=Αννίτα-άσε μας ρε...ΦΟΛΑ:[/size]
Κλιματιστικό σαλονιού κλειστό.Τα κλιματιστικά στα δωμάτια πρέπει να ήταν αναμμένα.

Φυλής 86 άνω-Ξένια η γνωστή καστανόξανθη της αλυσίδας.

Μ.Προδρόμου 16 υπόγειο-Αλεξάνδρα το τσουνάμι απάτης.
Κλιματιστικό σαλονιού κλειστό


Φυλής 136-Η Μιχαέλα επιστρέφει μέσα στην εβδομάδα.Στην θέση της η ξεπετατζού 8-10λέπτου Άνκα από Φυλής 109κάτω.Χρονοδιακόπτης στα 10 λεπτά.
Συνεννοείται με την τσατσά η οποία κτυπά την πόρτα και την φωνάζει στα 10 λεπτά.


Φυλής 134 υπόγειο-Πάολα ανακοινώθηκε.Η γνωστή καστανή πιπινοειδής.
Φυλής 134 ισόγειο-Τζένη η αθίγγανη.Προς αποφυγήν.Κλιματιστικά κλειστά και στο σαλόνι και στα δωμάτια.

Αγ.Πέτρου 7-Άννα=Μαρία η γυρολόγος.Η καστανή λεπτή με ελεύθερο στοματικό.Το οποίο δεν ανακοινώθηκε.Κλιματιστικό σαλονιού κλειστό.

Ρεμούνδου 21 κάτω-Ντόρα από Φώκαιας 17 άνω.Πλήρης υπηρεσιών.Κλιματιστικό κλειστό.
Ρεμούνδου 20-Λένα είπε η υπηρέτρια.Η γνωστή παλαιά.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
thanks xlink που με θυμηθηκες...την εχω βρει εδω και καμια βδομαδα την Αννα τη πολωνεζα....

Προφανως αυτη ειδε ο απολυτος-......μικρη δεν ειναι ομως,,,αγγιζει τα 30,μικροκαμωμενη ναι αλλα παντα με πολυ καλες υπηρεσσιες.Μικροκαμωμενο ειναι το κατερινακι στο φωκ 22...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
thanks xlink που με θυμηθηκες...την εχω βρει εδω και καμια βδομαδα την Αννα τη πολωνεζα....

Προφανως αυτη ειδε ο απολυτος-......μικρη δεν ειναι ομως,,,αγγιζει τα 30,μικροκαμωμενη ναι αλλα παντα με πολυ καλες υπηρεσσιες.Μικροκαμωμενο ειναι το κατερινακι στο φωκ 22...
τυπε αυτη που ειδα ηταν αρκετα ψηλη
και ειχε και ενα ταττοο στο δεξι μπρατσο
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
στο υπογειο την ειδες??....προφανως την ειδες στο ισογειο.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Στο Φ71 Ισόγα , το βασίλειου του ξιπασμένου τσατσονιού Εύας την Δευτέρα πρωινή βάρδια έπαιζε μία Νατάσα νομίζω? για το όνομα επιφυλάσσομαι , με βυζάρες και κωλάρα , ξανθιά αν δε κάνω λάθος.

Ξέρετε κάτι συναγωνιστάς?Δε την έχει πάρει το μάτι μου άλλη φορά.
 

Επισκέπτης
Βολτίτσα στο Μετάξι.
Γενικώς μετριότητα. Κάποιες νεαρες κοπέλες με κυριότερο προσόν τα φρέσκα μαγουλάκια.  Επαρχιώτικες φιγούρες κυρίως, από τη χειμαζώμενη βαλκανική ύπαιθρο. Στο Κεραμεικού 13 μια μιλφ με καλό σωμα, μελαχρινή, σκυλέ, με μπάσα φωνή. Σε διπλανό ημιυπόγειο συμπαθής λεπτή ξανθιά, σχεδόν άβυζη με καλά πόδια. Σε ένα άλλο έβριζε η τσατσά. Νομίζω στο δεύτερο από αριστερά όπως βλέπουμε τα ιδρύματα. Εντυπωσικά βυζιά μιας ημίξανθης στο Ιασ. 46, με άσχημη φάτσα και ασύμμετρο σώμα. Στο Κολωνού 30Α η γνωστή μαυρομάλλα μιλφ. Στο δίπλα, 30Β όροφος, η ξανθιά Λάουρα, το καυλομουνάκι, με τα ωραία πόδια και τις βυζάρες (3,5). (Eτιμήθη εκ νέου, διότι μου αρέσει. Κλασικές υπηρεσίες με σταθερή απόδοση και μάλλον βελτιωμένη πίπα. Με μένα είναι συνεργάσιμη και ευγενής. Να έκανε και ισπανικό...). Δεν θυμάμαι περισσότερα. Sorry :'(

@ Farkeli: H Iάσωνος-Βενετία: Η φαντασία ποτέ δεν ξεπερνά την πραγματικότητα. Ας τους να λένε! ;)
@ Spiderdom: Xαμένος στη μετάφραση είμαι, γενικώς... :)

Η (μονομερώς) καθιερωμένη εικονίτσα (αύριο η συνέχεια):
 

Συνημμένα

  • bladerun1.jpg
    bladerun1.jpg
    161,8 KB · Εμφανίσεις: 34

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Βολτίτσα στο Μετάξι.
...
Δεν θυμάμαι περισσότερα. Sorry :'(

@ Farkeli: H Iάσωνος-Βενετία: Η φαντασία ποτέ δεν ξεπερνά την πραγματικότητα. Ας τους να λένε! ;)

Και εγώ που θυμάμαι περισσότερα μην νομίζεις ότι κερδίζω περισσότερα ...  :2funny: :2funny: :2funny:

Σε παρακαλώ (αν δεν σε κουράζω) κάνε ποστάρισμα την Ιάσωνος ως κανάλι Βενετίας !!!

Θεωρώ ότι είναι καλύτερο ... "απο την πραγματικότητα"

:)
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175

Αν πηγες μετα της 17.00 λιγο δυσκολο να μην ηταν η Αννα...δουλευε εκει σημερα στην απογευματινη βαρδια...το επιβεβαιωνει και ο xlink στην ενημερωση του...ισως να πηγες νωριτερα πριν πας λιοσιων και στα γυρω στενα..!!
 

Επισκέπτης
Και εγώ που θυμάμαι περισσότερα μην νομίζεις ότι κερδίζω περισσότερα ...  :2funny: :2funny: :2funny:

Σε παρακαλώ (αν δεν σε κουράζω) κάνε ποστάρισμα την Ιάσωνος ως κανάλι Βενετίας !!!

Θεωρώ ότι είναι καλύτερο ... "απο την πραγματικότητα"

:)
Ο.Κ. Με κιτρινωπό χρώμα, που παίρνει κάποιες φορές ο ουρανός στις θερινές βροχές.
Για γόνδολες, δεν το κόβω στην Ιάσωνος. Που να παρκάρεις... Μάλλον με βατροχοπέδιλα θα πηγαίνουμε. :2funny:
Καληνύχτα!
 

Συνημμένα

  • unknown2.jpg
    unknown2.jpg
    140 KB · Εμφανίσεις: 32

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
Τι υπέπεσε στην αντίληψή σου, Βασσιλιάνη;

Κοιτούσα την έκφραση της κοπέλλας απο οπτική γωνία που αγνοούσε.. έτσι είδα την έκφρασή της μόλις νόμισε ότι δεν την βλέπουμε.. και μου επιβεβαίωσε την διαίσθηση να μην μπω... μπορεί η κοπέλλα να είναι καλή, αλλά εφόσον εκφράζει έτσι την γνώμη της για εμάς, μάλλον θα απέχω..
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ο.Κ. Με κιτρινωπό χρώμα, που παίρνει κάποιες φορές ο ουρανός στις θερινές βροχές.
Για γόνδολες, δεν το κόβω στην Ιάσωνος. Που να παρκάρεις... Μάλλον με βατροχοπέδιλα θα πηγαίνουμε. :2funny:
Καληνύχτα!

Τώρα που το ξανα-σκέφτηκα,

Νομίζω ότι η πραγματικότητα είναι καλύτερη απο την φαντασία !!!

:)

Τα ψεύτικα καλάμια που τα βλέπετε πεταμένα στο πλακόστρωτο, τα ξήλωσαν οι υπερ-καυλωμένοι από το Ιάσωνος 43 που δεν πέτυχαν ικανοποιητική γκόμενα !!!  

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Εικόνα000.jpg
    Εικόνα000.jpg
    279,8 KB · Εμφανίσεις: 16

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Ιασωνος 30 κατω...ο γνωστος τσατσος με το μουσι εξιστορουσε κατορθωματα του κολου του...απο το δωματιο βγηκε μοντελακι με μαυρα μαλια και γιαλακια,αψεγαδιαστο σωμα με σφιχτο πεταχτο κωλαρακι...προφανως ρουμανακι....δουλευε τη κυριακη στη μεταμεσονυχτια βαρδια.
Κολωνου 30 πανω...Αννουλα απο Αγιου πετρου ...μαυρο μαλλι μεχρι τους ομους,μαυρα εκφραστικα,μεγαλα ματια,,θα αρεσε στο χαρντκορα.
Ιασωνος 37 κατω,,,μελαχροινη αδυνατη,,,συμπαθητικη.
Ιασωνος 19 κατω Αννιτα,,,εχω καταθεσει 1φορα...δεν ηταν ασχημα,αλλα δε θα ξαναπηγαινα.
Ιασωνος 19 πανω...Μαρινα,κοντουλα,ξανθια,με καμπυλοτο σωμα,λιγα κιλα παραπανω...10 ευρο κανονικο,15 με κολο.
Ιασωνος 31 κατω...Μονικα απο ιασωνος 1...ξανθια,κοντουλα με ωραια πεδιλα με μαυρα υφασματινα λουρια μεχρι το γονατο...με αριστα το 10 ενα 6αρακι το εχει...κανονικο προγραμμα.

Καθυστερημενη η ενημερωση αλλα το τελευταιο καιρο εχουν σταθεροποιηθει οι κοπελες στη βραδυνη βαρδια.

 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Στο Φ71 Ισόγα , το βασίλειου του ξιπασμένου τσατσονιού Εύας την Δευτέρα πρωινή βάρδια έπαιζε μία Νατάσα νομίζω? για το όνομα επιφυλάσσομαι , με βυζάρες και κωλάρα , ξανθιά αν δε κάνω λάθος.

Ξέρετε κάτι συναγωνιστάς?Δε την έχει πάρει το μάτι μου άλλη φορά.

πολυ καλο κορμι
σφιχτες μεγαλες βυζαρες που γουσταρει και αντεχει νατης τα χουφτωνεις αγρια και δυνατα
ωραιος σφιχτος κωλος

φατσα μις πιγκυ

γαμησι πολυ μετριο.
τπτ το ιδιαιτερο απο συμμετοχη.

ονομα νατασσα.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Έλα ρε συ kokolongos !!!

Με πρόλαβες. Πιάσε "κόκκινο"  ;)

Μόλις θα έγραφα για εσένα που έχεις καιρό να "εμφανισθείς"...   :)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Επίσης ...

ΦΥΛΗΣ 71 ΟΡΟΦΟΣ απόγευμα
Βικυ με τα βυζιά του Ναβαρόνε, συμπαθητικό πρόσωπο με σχετική πρόκληση, μέτρια προς ψηλή στο ύψος, υπερ-ικανοποιητικά βυζιά, στρουμπουλό κώ(ο)λο σε κάπως χαμηλή τοποθέτηση

ΦΥΛΗΣ 84 ΙΣΟΓΕΙΟ συνήθως πρωϊ
Ελένη με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τα σύνορα των κω(ο)λομεριών, εντυπωσιακά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια προς ψηλή, αποδεκτό σώμα, ικανοποιητικά βυζιά (μη σιλικονούχα) και στρουμπουλό κώ(ο)λο
ακάπωτο και πρωκτικό στα 20 ευρώ
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

[/quote]
Έλα ρε συ kokolongos !!!

Με πρόλαβες. Πιάσε "κόκκινο"  ;)

Μόλις θα έγραφα για εσένα που έχεις καιρό να "εμφανισθείς"...  :)

δεν εχω πολλα να προσφερω πλεον φιλε και προσπαθω τουλαχιστον να το γυρισω στην ποιοτητα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom