Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 204 άτομα (12 μέλη και 192 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δακρυγόνα, εμπαιγμούς και σκατούλες είχε το πολιτικό μενού σήμερα.
Στα μπουρδέλα μάλλον ξέρεις καλύτερα τι σου γίνεται (καλό ή κακό).
Να σερβίρω και εγώ illusions και σπασμένα είδωλα.
 

Συνημμένα

  • bladerun2.jpg
    bladerun2.jpg
    243,5 KB · Εμφανίσεις: 36

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
ξερει κανεισ η Αννα απο διδθμοθ το απογεθμα ποθ τα παιρνει στη μαπα και καμει και πισω τρθπα ,σε ποιο σημειο τα παιρνει στη μαπα ?
μονο στο δεξι μαγουλο κ λιγο προς σαγονι :rolleyes:
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Επίσης:

Φυλ. 40: Τάνια, ξανθό μαυρισμένο ζουμπουρλολύδικο με μεγάλη περιφέρεια και φουλ πρόγραμμα.
Φυλ. 54 άνω: ένα "Ρώσικο" μιλφ, κάτω του μετρίου, ξανθό
Φυλ. 66Δ: η Λάουρα, ένα γλυκήτατο μωράκι Ρουμανάκι που είχα δοκιμάσει προ μηνών στο Μ. Πρ. 16. Κάνει τα βασικά, αλλά αξίζει μια δοκιμή σους πιπινολάτρεις.
Φυλ. 84 ισ.: Ιρένα με την πεταλούδα και το φουλ (αξίζει ? ? ?  :helpplea: )
Φυλ. 67: η Νατάσσα του kokolongou & xeiroglykanou . .  . . . .
Φυλ. 65 κα΄τω: 2 κοπέλες = η Μιρελα με το φουλ & ένα ψηλό ξανθό με ωραία σαρκώδη χείλη και καλό σωματάκι
Φυλ. 92 νέο: η Γκαμπριέλα από Φ. 65 άνω με καρέ μαλλί & αφέλειες.
Φυλ. 92 παλιό: 2 κοπέλες μετριοκαλές, αλλά μύριζαν ξεπέτα
Μ. Πρ. 16: Έμοιαζε στην μπεμπέ-Λιλή που βγήκε από σολάριουμ & ελαφρώς πιο ώριμη (ηλικιακά)
Αυτά . .  . . 

Moύφα

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ενημερωση τωρα από την φυλης
74 αριστερα η στελλα,νομιζω η πρωην μονικα από το βαπορι,λεπτο ωραιο κορμι με κοντο ξανθο μαλλι
74 δεξια η τανια από φυλης 71β και γ καθως και από φωκαιας 22
80 η λετονη ψιλη μονικα που ειχα παρει εκει τη πρωτη φορα που εμφανιστηκε εκει πριν λιγο καιρο
84β αννιτα,η ξανθια ψυχρη στο δωματιο κοπελα που ειχα παρει παλιοτερα στη μονης προδρομου(υπαρχει κριτικη)
86α ξενια
86β η  ελα(ella),νέο μελαγχροινο κοντοπουτανο μελαμψου χρωματος,πολύ σεξι,παρακαλειται ο hardcoras να κανει αυτοψια,πιστευω θα του αρεσει
92α η πανεμορφη εντυπωσιακη  τζουλια και ασχετη με το επαγγελμα κατά τον piatsa τον οποιο απολυτα εμπιστευομαι
71α βικυ η πολωνεζα όπως μου ειπε συναγωνιστης που κατεβαινε
71β η μιρελα με το πρωκτικο από το 65β
109α η ξανθια μονικα
Μονης προδρομου υπογειο παολα,μελαγχροινη με πολλα κιλακια παραπανω,νταρντανογυναικα αλλα με την αντιαισθητικη εννοια
Φωκαιας 19 ρωξανη
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ενημερωση τωρα από την φυλης
74 αριστερα η στελλα,νομιζω η πρωην μονικα από το βαπορι,λεπτο ωραιο κορμι με κοντο ξανθο μαλλι
74 δεξια η τανια από φυλης 71β και γ καθως και από φωκαιας 22
80 η λετονη ψιλη μονικα που ειχα παρει εκει τη πρωτη φορα που εμφανιστηκε εκει πριν λιγο καιρο
84β αννιτα,η ξανθια ψυχρη στο δωματιο κοπελα που ειχα παρει παλιοτερα στη μονης προδρομου(υπαρχει κριτικη)
86α ξενια
86β η  ελα(ella),νέο μελαγχροινο κοντοπουτανο μελαμψου χρωματος,πολύ σεξι,παρακαλειται ο hardcoras να κανει αυτοψια,πιστευω θα του αρεσει
92α η πανεμορφη εντυπωσιακη  τζουλια και ασχετη με το επαγγελμα κατά τον piatsa τον οποιο απολυτα εμπιστευομαι
71α βικυ η πολωνεζα όπως μου ειπε συναγωνιστης που κατεβαινε
71β η μιρελα με το πρωκτικο από το 65β
109α η ξανθια μονικα
Μονης προδρομου υπογειο παολα,μελαγχροινη με πολλα κιλακια παραπανω,νταρντανογυναικα αλλα με την αντιαισθητικη εννοια
Φωκαιας 19 ρωξανη
Συμπληρωματικη στον Xilnik μετα απο καραταχυτατη καταδρομικη για σημερα το πρωι. Φ136 η γλυκιτατη και παντα χαμογελαστη Μικαελα, φ134υπ Παολα. Το εμπαρκο στο φ200 συνεχιζετε λογο της αχωνευτης  και αναιδους Ουκρανης τσατσας με τα ξυνισμενα μουτρα
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ρε γαμωτη μου , διαβαζω κριτικες τελευταια , και ολο κατι γαιγλυφοκωλια και γλυφομουνια στις πουτανες βλεπω..... εχουμε τρελαθει τελιως? εδω συζηταμε για την επικυνδηνοτητα του ακαποτου να αρπαξουμε τιποτα και απο οτι ακουω οι περισοτεροι τα αποφευγουν και καλα κανουν, και υπαρχουν ακομα @@ρες που κανουν γλυφοτετοια στις πουτανες?
ρε καθιστε καλα ρεεεεεε, μετα αναρωτιομαστε γιατι δινουν και περνουν τα αφροδισια και γιατι επανεμφανιστηκαν ξεχασμενες αρρωστιες....
αααααααα ρε ποτε θα βαλουμε μυαλο.....
σορυ για το

:offtopic:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
nai opeth αυτη ειναι η αννα η πολωνεζα που ειδες στο 27υπογειο.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
nai opeth αυτη ειναι η αννα η πολωνεζα που ειδες στο 27υπογειο.
Συμπαθητικη φυσιογνωμια, με πολυ εντονο και ταυτοχρονος διακριτικο βλεμμα. Το χαμογελο της με εχει κερδισει.  Γνωριζουμε κατι για τις επιδοσεις της δεσποινιδος;
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Συμπαθητικη φυσιογνωμια, με πολυ εντονο και ταυτοχρονος διακριτικο βλεμμα. Το χαμογελο της με εχει κερδισει.  Γνωριζουμε κατι για τις επιδοσεις της δεσποινιδος;

Eχω περασει αρκετες φορες μαζι της και υπαρχει μεγαλη οικιοτητα...ομως με ειχε κερδισει απο τη 1ηφορα οταν τη συναντησα στο φυλης 84 κατω...

Γλυψιμο σε ολο το σωμα και στις@@...ακα με τελειωτικο σε ολο το σωμα της εκτος απο προσωπο...
Δυνατη συμμετοχη σε ολες τις στασεις...στο 27 κατω υπαρχει και ανεση χρονου ενω οσο περιμενα στο δωματιο ο τσατσος εδιωχνε αλλοδαπους...προφανως η Αννα δε παει με ολους.

Τη συστηνω ανεπιφυλακτα.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Eχω περασει αρκετες φορες μαζι της και υπαρχει μεγαλη οικιοτητα...ομως με ειχε κερδισει απο τη 1ηφορα οταν τη συναντησα στο φυλης 84 κατω...

Γλυψιμο σε ολο το σωμα και στις@@...ακα με τελειωτικο σε ολο το σωμα της εκτος απο προσωπο...
Δυνατη συμμετοχη σε ολες τις στασεις...στο 27 κατω υπαρχει και ανεση χρονου ενω οσο περιμενα στο δωματιο ο τσατσος εδιωχνε αλλοδαπους...προφανως η Αννα δε παει με ολους.

Τη συστηνω ανεπιφυλακτα.
Κατα την γνωμη μου η 1η φορα ειναι η πιο αντιπροσωπευτικη, γιατι οπως εγραψες και εσυ τωρα υπαρχει οικιοτητα. Εμενα πιο πολυ με ενδιαφερει η συμετοχη και η ανεση χρονου. Μου καλυψες ολα τα ερωτηματα πριν προλαβω να τα εκφρασω. Ελπιζω η Αννα να καλυψει και τις αναγκες μου. Ευχαριστω και καλο σου βραδυ
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
λοιπον,εκανα τη βολτα μου πρωτα για Κηφ.30 οπου ηταν κλειστο...και γελαω με το banner που λεει οτι τωρα ειναι η Λιλη....
και Πειραιως 193 η  κοπελα ηταν πρισμενη απο το κλαμα...Σκεφτηκα 2 στα 2 σημαινει αστο... Τζιφος σημερα...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Δυστηχως jocker δουλευει απογευμα...θα προτιμουσα μεταμεσονυχτια η πρωινη βαρδια.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινή μίνι τσάρκα στην Φυλής για δοκιμή :

Φυλ. 65 κάτω: Μάλλον η Ούνα (νομίζω) του 92 παλιό. Πάντως ήταν χτες το απόγευμα στο 92, κάποιες από τις 2.
Φυλ. 86 άνω: μια Έλενα, τσιγγανάκι, λυγερόκορμο, με υπέροχο κωλαράκι που το δίνει, μακρύ μαύρο μαλλί, στο πρόσωπο (λίγο) χωλαίνει (γαμψή μύτη)
Φυλ. 84 άνω: η Έλενα, ξανθιά καλλίγραμμη κοπέλα. Αφού πέρασα στο δωμάτιο, θυμήθηκα ότι την έιχα πάρει παλιότερα στο Φ. 134 Ισ., όπου ήταν ελαφρώς σουρωμένη, καθώς και κάποιο πρωί στο Αχιλλέως 48. Της λείπει και ένα δοντάκι άνω δεξιά. Αν και κάνει μόνο τα βασικά, μάλλον επειδή ήταν νηφάλια σημερα, πέρασα καλά. Δεν έκανε τίποτα τρομερό στο δωμάτιο, απλά μου άρεσε το κορμάκι της & δεν μιλούσε πολύ (όπως την προηγούμενη φορά λόγω σούρας)
Φυλ. 84 κάτω: η Έλα, ένα όμορφο Ρουμανάκι, καστανόξανθο καρέ, ωραίο σωματάκι, γλυκιά φατσούλα. Παρόλο που τσα2 ήταν η σκατο-καργιόλα Μις Πίγκυ (την θυμάμαι από το Φ.84 άνω με την Κλαούντια), αποφάσισα να περάσω και να το δοκιμάσω. Δεν το μετάνιωσα. Ενδείκνυται για GFE καταστάσεις. Αν και πρωτάρα, είχαμε μια σχετική άνεση χρόνου.

Αυτά
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
το ονομα ειναι ΟΑΝΝΑ στα ρουμανικα!!!...σορρι για τη διορθωση.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Απογευματινή μίνι τσάρκα στην Φυλής για δοκιμή :
Αυτο το για ΔΟΚΙΜΗ που εγραψες μου θυμισε την ατακα των τελευταιων μηνων που εχουν οι τσατσαδες. ''Περαστε να δοκιμασετε το κοριτσακι μας.'' Τι να δοκιμασω κυρα μου; Παπουτσι ειναι; Και αντε το δοκιμασα και δεν μου εκανε. Υπαρχει εγγυηση επιστροφης χρηματων; Τι ειναι αυτες ρε..
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αντε να εισαι παντρεμενος και να πεις στην γυναικα σου πως θα ...... οποιαδηποτε μαλακια για να ξεμυτισεις και να πας στα μουλωχτα να τον χωσεις. Αυτη να σε περιμενει να γυρισεις και εκει που βλεπει τηλεοραση για να περασει η ωρα.. ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ. Εκει που περιμενει να δει τα του ανασχηματισμου, ξαφνικα δυο τραυματιοφορεις να σε βγαζουν εξω απο το μπουρδελο σε ζωντανη συνδεση, η ιεροδουλη πελαγωμενη απο την λαχταρα που πηρε, να κοβει βολτες με τα εσωρουχα για να την χτυπησει ο αερας, και οι δημοσιογραφοι να σου κανουν ερωτησεις του τυπου, τι προγραμμα πηρατε... προλαβατε να γαμησετε και τετοια                    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom