Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 111 άτομα (8 μέλη και 103 επισκέπτες)

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:.....ΟΙ παλιοτεροι θα θυμοθνται και την ατακα για τσοντουλα μεσα στο δωματιο...ανακοινωνονταν στο προγραμμα της κοπελας σε καιρους που οι λεξεις γυμνο,κωλαρακι.69 ηταν αγνωστες....στα σπιτια.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:.....ΟΙ παλιοτεροι θα θυμοθνται και την ατακα για τσοντουλα μεσα στο δωματιο...ανακοινωνονταν στο προγραμμα της κοπελας σε καιρους που οι λεξεις γυμνο,κωλαρακι.69 ηταν αγνωστες....στα σπιτια.
Ναι το θυμαμαι αυτο με την τσοντουλα στο δωματιο. Ηταν επαναστατικη παροχη τοτε. Και οι πορνοσταρ της τοτε εποχης αλλα και οι ιεροδουλες ηταν αξυριστες. Το ξυρισμα αν θυμασε τοτε θεωρουνταν προστυχο ή ΑΝΩΜΑΛΙΑ :2funny: :2funny:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Ωραιο θεματακι για συζητηση...:Απο τη τσοντουλα στο δωματιο στο ακα και το κουλουρι,τι αλλαξε??
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ωραιο θεματακι για συζητηση...:Απο τη τσοντουλα στο δωματιο στο ακα και το κουλουρι,τι αλλαξε??
Ο ανταγωνισμος και η οικονομικη κριση ευθυνοται για τις υπηρεσιες που απολαμβανουμε τωρα εμεις. Επισης νομιζω πως εχει να κανει και με την φτωχεια μου μαστιζει τις χωρες του πρωην ανατολικου μπλοκ. Τα 300ευρω που καποια κοριτσια βγαζουν μεροκαματο, στις χωρες τους ειναι μηνιατικο. Αν και σε αρκετες περιπτωσεις το προγραμμα το επιβαλουν οι ''προστατες'' τους μην αφηνοντας τους καμια επιλογη
 

Επισκέπτης
O κόσμος εξευγενίζεται κύριοι.
[size=9pt](Φωτό από πρόσφατη επίσκεψη του κ. Jopino στους δρόμους του Μεταξιού)[/size]
 

Συνημμένα

  • live00.jpg
    live00.jpg
    238,4 KB · Εμφανίσεις: 46

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Ο ανταγωνισμος και η οικονομικη κριση ευθυνοται για τις υπηρεσιες που απολαμβανουμε τωρα εμεις. Επισης νομιζω πως εχει να κανει και με την φτωχεια μου μαστιζει τις χωρες του πρωην ανατολικου μπλοκ. Τα 300ευρω που καποια κοριτσια βγαζουν μεροκαματο, στις χωρες τους ειναι μηνιατικο. Αν και σε αρκετες περιπτωσεις το προγραμμα το επιβαλουν οι ''προστατες'' τους μην αφηνοντας τους καμια επιλογη

Δηλαδη σε λιγο καιρο που η φτωχεια θα μαστιζει τη δικη μας χωρα τι υπηρεσσιες θα προσφερουν...??Σιγουρα το προγραμμα το επιβαλουν οι προστατες ειδικα στα ντελα,στουντιο,βιτρινες(ολλανδια)...και κει τα τελευταια 2 χρονια ειναι στο μενου...τα cgirls...pada prosferane extra.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδη σε λιγο καιρο που η φτωχεια θα μαστιζει τη δικη μας χωρα τι υπηρεσσιες θα προσφερουν...??Σιγουρα το προγραμμα το επιβαλουν οι προστατες ειδικα στα ντελα,στουντιο,βιτρινες(ολλανδια)...και κει τα τελευταια 2 χρονια ειναι στο μενου...τα cgirls...pada prosferane extra.
Μολις σφιξουν κι αλλο τα λουρια προβλεπετε να μεταναστευουν για πιο πλουσιες χωρες,  να μας αφηνουν με την π.... στο χερι και την θεση τους θα παρουν οι χειροτερες των χειροτερων. Γι αυτο γαματε οσο προλαβαινετε. Μια καλη ιδεα τωρα που παιζουν 2 και 3 κοπελες σε καποια μαγαζια ειναι να γινονται καποιες προσφορες. Σαν τις πιτσες. Στις δυο κοπελες η τριτη δωρο. Αρκετα κοριτσια προσφερανε extra, το γνωριζω αυτο οπως το ξερανε και οι προστατες μονο που τα χρηματα απο αυτες τις υπηρεσιες μενανε στα κοριτσια μιας που δεν φαινονταν πουθενα. Ετσι οι νταβατζηδες επιβαλανε το full για να μην τους ''κλεβουνε''
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Μολις σφιξουν κι αλλο τα λουρια προβλεπετε να μεταναστευουν για πιο πλουσιες χωρες,  να μας αφηνουν με την π.... στο χερι και την θεση τους θα παρουν οι χειροτερες των χειροτερων. Γι αυτο γαματε οσο προλαβαινετε. Μια καλη ιδεα τωρα που παιζουν 2 και 3 κοπελες σε καποια μαγαζια ειναι να γινονται καποιες προσφορες. Σαν τις πιτσες. Στις δυο κοπελες η τριτη δωρο

Αυτές που είναι εδώ και το παίζουν και πουτάνες άμα πάνε στις πιο πλούσιες χώρες ούτε για λάτζα δε θα τις παίρνουν.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Χθεσυνοβρ5αδυνή επίσκεψή στη Φυλής/Φωκαίας στις 23:00
Φωκαίας 27 υπόγειο. Η Πολωνή  Άννα  με κοντό σκούρο μαλλί με ακάπ. πίπα και τελειωτικό στα βυζιά , και μία σοβιετικιά από την εποχή Μπρέζνιεφ. Παίζει και παρτούζα
Φωκαίας 22  Δεν χρειάστηκε να περάσω  μέσα αφού η κοπέλα ήταν ημίγυμνη στην εξώπορτα του κήπου και έκοβε κίνηση για να γραπώσει κανένα θύμα. Ψηλή νταρντά με κοντά σκούρα μαλιά
Φυλής 74  Η Άννα από την εποχή της ΕΣΣΔ, ψηλομπαζόλα  που εμφανίζεται και Φωκαίας 22 υπόγειο. Ακάποτη πίπα, 69 κλπ. (Που είναι η εποχή του 90 με τα μοντελοειδή ρώσο–ουκρανίδια)
Φυλής 59 Ισόγειο  Η Σορένα η οποία ήταν ξαπλωμένη  στο καναπέ του σαλονιού με το στριγκάκι και η βαριεστημένη τσατσά με έναν ταβατζή και όλοι μαζί το είχαν ρίξει στο κωλοβάρεμα.
Φυλής  66 αριστερά Μία Λάουρα νεαρή ρουμανόβλαχα, ψηλή σκούρα που εμφανίζεται και  Φυλής 69 ισόγειο και στη Μ. προδρόμου  υπόγειο. @@πίασημο στο σαλόνι και κάνει ακάποτη πίπα. Φεύγοντας με άρπαξε από τη μπλούζα η γριά του μαγαζιού και άρχισε το ψήσιμο για να μπω και με συνόδεψε μέχρι τη πόρτα με  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
Φυλής  66 δεξιά  Ένα μπάζο αλβανοειδές με τεράστια βυζιά, χερούλια στη μέση και τεράστιο κώλο. Μεταβολή και δρόμο
Φυλής 80 Ρωσίδι προμιλφάκι και πολύ βιαστική στο σαλόνι, φαινότανε βαριεστημένη.
Φυλής 84Α (ξεπετοαλυσίδα 84-86) Σκουρόχρωμη τσιγκανορουμάνα,  νεαρή (περίπου 20) ονόματι  Έλα και αρκετά αποδεκτής εμφάνισης. Κατά τη τσατσά είναι μόνο 8 ημερών στον οίκο, κάνει ακάποτο πιπόνι, 69 και όχι πίσω πόρτα.
Φυλής 65 πάνω Η Κάρμεν με φουλ.
Φυλής 65 κάτω  Ψηλή (1,80)  ξανθιά, νεαρή  και νταρντάνα. Ακάποτο πιπόνι κλπ.
Φυλής 69 ισόγειο Η ξανθιά Αλίνα , τσέχα (ρουμάνα ή πολωνή ), σε κάθε περίπτωση από το ανατολικό μλπόκ με τα κουνήματα της στο σαλόνι. Απλό πρόγραμμα
Φυλής 71 ισόγειο Λάουρα, το εμφανίσιμο τσιγγανορουμανάκι με πολλές αρνητικές κριτικές  από συναγωνιστές.  Απλό πρόγραμμα αλλά με ελεύθερο χύσιμο στα βυζιά, κοιλιά και όπου αλλού γουστάρετε εκτός φάτσας. Η μούμια Εύα υποσχέθηκε πάλι πολλά, αλλά όλα είναι μούφα από αυτά που λέει.
Φυλής 92 δεξιά Μια αποδεκτής εμφάνισης μελαχρινή ρουμάνα με ωραίο λεπτό σώμα και και μακριά μαύρα μαλλιά. Κατά τα λεγόμενα της αδελφάρας χοντροτσάτσενας, κάνει ελεύθερο στοματικό, 69 κλπ. Τα δωμάτια εδώ είναι πράγματι σα μπαλαούρο πλοίου με κρατούμενους ναυτικούς. Δε προτείνεται για άνετο πήδημα
Φυλής  109 Β Μία άγνωστη για εμένα ψηλή καστανή κοπέλα, σχετικά καλής εμφάνισης, αδύνατη. Είπε ότι είναι καθαρή δε κάνει επικίνδυνα παιχνίδια, αλλά πλάκα πλάκα μου την έριξε  τη σπόντα “ σου αρέσει το ακάποτο τσιμπούκι?”  Όχι και έφυγα
Φυλής  134 Α Κατερίνα νεαρή, αδύνατη,  κοντή με ακάποτη πίπα κλπ
Φυλής  134 Β  Γκαπμριέλα,   αρκετά εμφανίσιμη , αδύνατη,  μαύρο καρέ μαλλί  με μυτάκια, κάπου έχει τατού στο σώμα και  με αρκετά ωραίο κωλαράκι . Ελεύθερο στοματικό,   69, όχι πίσω πόρτα. Αν την έχει πάρει κάποιος συναγωνιστής ας  ενημερώσει.

Αυτά για εχθές


 
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ναι συμφωνώ, προσοχή όμως στα ακάποτα γαμήσια τα οποία έχουν αρχίσει και παίζουν κρυφά και συχνά στα μπουρδέλα
Εχω και εγω την ιδια πληροφοριση απο συναγωνιστη. Εχεις συγκεκριμενες και εξακριβωμενες πληροφοριες; Αν ναι πρεπει να ενημερωσεις για να μην παιρνουμε ουτε την ακαποτη πιπα στις εν λογο κοπελες. Μηπως να μην περναμε και απ΄εξω; :think:
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Φυλής  66 δεξιά  Ένα μπάζο αλβανοειδές με τεράστια βυζιά, χερούλια στη μέση και τεράστιο κώλο. Μεταβολή και δρόμο

Πόσο τεράστια? Γιατι όπως βλέπεις είμαι φαν του ειδους....
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
O κόσμος εξευγενίζεται κύριοι.
[size=9pt](Φωτό από πρόσφατη επίσκεψη του κ. Jopino στους δρόμους του Μεταξιού)[/size]

Ομοιάζετε εξαιρετικά με τον αείμνηστο (????) Tony Clifton!

Ναι συμφωνώ, προσοχή όμως στα ακάποτα γαμήσια τα οποία έχουν αρχίσει και παίζουν κρυφά και συχνά στα μπουρδέλα

Και πού να μπει για τα καλά ο Λέων (αλλιώς LIONTARI)
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
ορκίστηκε η νέα κυβέρνηση πριν λίγο
 

Συνημμένα

  • 1667063_533_355.jpg
    1667063_533_355.jpg
    34,9 KB · Εμφανίσεις: 21

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Μωρε εγω θα παω, απλα έλεγα μηπως μπορουσες να δωσεις κανα στοιχειο παραπάνω. Βλέπεις οταν καποιος λεεί τεραστια, μου έρχεται στο μυαλο κάτι σαν κι αυτο που έχω στο αβαταρ! χεχε
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Μωρε εγω θα παω, απλα έλεγα μηπως μπορουσες να δωσεις κανα στοιχειο παραπάνω. Βλέπεις οταν καποιος λεεί τεραστια, μου έρχεται στο μυαλο κάτι σαν κι αυτο που έχω στο αβαταρ! χεχε
Θα έλεγα συμπαθητικό χαμογελαστό πρόσωπο και αρκετά πληθωρικιά σε όλα τα σημεία του σώματος της. Όχι του γούστου μου σωμαατικά ωστόσο έχει συμπαθητική φυσιογνωμία. Έχει ύψος περίπου 1,70, πρέπει να είναι πάνω από 80 κιλά,  καστανά μέχρι τους όμους ή πλάτες μαλλιά, ηλικιακά περί τα 30.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom